Keresés

Részletes keresés

szola91 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 1909

Sziasztok!

Akit érdekel egy hosszútávú/gyors pénzkeresési forma, ahova még befizetni sem muszáj, annak készítettem egy útmutatót NeoBux-hoz. 

Itt:

http://neobux.eu/

Üdv!

adita Creative Commons License 2017.02.11 0 0 1908

Sziasztok! 

Gyógynövényes termékeket forgalmazó webáruház munkatársakat keres.

Főbb feladatok, munkák:

• új piacok, vevők, partnerek felkutatása, meglévő partnerekkel kapcsolatápolás,
  • értékesítési célok elérése, aktív és eredményes értékesítés, piacbővítés
  • értékesítéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés.

Amit kínálunk:

• vállalati stabilitás
  • fejlődési lehetőség
  • rugalmas időbeosztás 
  • ingyenes továbbképzések 
  • egyedülálló bónusz rendszer

Ha érdekell írj: agicacska.szabo@gmail.com

Ago11111 Creative Commons License 2017.02.08 0 0 1907

Szia. Engem érdekelne a munka. Tanultam angolt és oroszt is! 

Előzmény: Videoletoltes.com (1889)
kerdoiv33 Creative Commons License 2017.02.08 0 0 1906

Sziasztok!Fizetett kérdőívezésre szeretnék embereket meghívni. Akit érdekel kérem küldje el az e-mail címét ide: kerdoiv@gmail.huSzép napot! :)

beucika0624 Creative Commons License 2017.02.06 0 0 1905

Gyors pénzkeresés? Igen, lehetséges! Levágott hajat, copfot vásárolok! Minimum 40 centitől érdekelne. 

Elérhetőségem: beucika3388@gmail.com

ale23 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 1904
timcsa. Creative Commons License 2017.02.01 0 0 1903

Sziasztok. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek majd, gőzöm nincs, hogy mi hogyan zajlik egy ilyen "otthon végezhető munkával" kapcsolatban, azt sem tudom, hogy milyen lehetőségek adottak. Elsősorban engem az érdekelne, hogy van e, vagy létezik e bármiféle olyan otthoni munka, ami NEM piramis játék, NEM lehúzós, NEM átverős. És lehetőleg nem afgán, meg amcsi, hanem esetleg magyar.. Gondolok itt pl arra, hogy online végezhető adminisztrációs feladatok cégeknek, magán személyeknek, stb. telefonos, emailos, vagy skypeos konzultációval, vagy esetleg egy oldalnak blog írása adott témakörrel kapcsolatban.. Létezhetnek ilyenek, vagy csak ezek a piramis játékosos, befizetős, hívj meg barátokat és 2 dollárt kapsz hülyeségek vannak? Köszönöm a válaszokat, további szép napot! T. 

vacil Creative Commons License 2017.02.01 0 0 1902

Szia.Írtam a megadott email címre

Előzmény: tothcsaba7x8 (1898)
VakucsErzsi Creative Commons License 2017.01.26 0 0 1901

Szia! Magyarországon elindult egy közösség, amely hihetetlenül gyorsan növekszik. Modern amivel foglalkoznak és nagyon friss lendületes csapat végzi a háttérmunkákat. Úgy érzem tényleg egy olyan közösséget találtam ahol hasznos tudást is szerezhetek pénzkeresés közben. Nézd meg ezt a videót és írj e-mailt nekem.

adita Creative Commons License 2017.01.25 0 0 1900

Sziasztok! 

A LifeCare webáruház értékesítője vagyok! 

Ez egy 100%-ban természetes BIO összetevőkből álló termékeket forgalmazó cég. ( www.lifecare.hu)

Olyan emberek jelentkezését várom akiket érdekel a webáruházas értékesítés. 

Előnyök: 

- Nincs regisztrációs díj 

- 20% kedvezményt kapsz ha regisztrálsz 

- ajándékok 

- nincs kötelező csomagrendelés 

- nem házalós munka 

- bónuszokat kapsz ami levásárolhatsz

Akit érdekelne az jelentkezzen az alábbi E-mail címen: agicacska.szabo@gmail.cm

TulkoM Creative Commons License 2017.01.23 0 0 1899

Pár javaslat egy kis extra pénzhez:

http://netesmelok.blog.hu/

tothcsaba7x8 Creative Commons License 2017.01.17 0 0 1898

Ha esetleg olyan is van itt, aki "normális" otthon végezhető munkát keres (fix fizetéssel, internetes adminisztráció, asszisztensi feladatok) az önéletrajzzal írjon nekem a tothcsaba7x8@gmail.com címre.

szola91 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 1897

Sziasztok!

Akit érdekel egy biztos és gyors pénzkeresési forma, ahova még befizetni sem muszáj, annak készítettem egy alapszintű eligazítást NeoBux-hoz. Frissítem illetve igyekszem minél érthetőbbé tenni.

Nézz be:

http://neobux.eu/

Üdv!

Murine21 Creative Commons License 2017.01.08 0 0 1896

Sziasztok!

Aki még nem ismeri :)
Banki kifizetések a Recyclixtől:

Minden további információ megtalálható itt:

http://ptcincome1.wixsite.com/marketing/recyclix-hun

Judit Kada Creative Commons License 2017.01.07 -1 0 1895

18+ !!!

Bevállalós lányoknak!

Otthoni, webcamos erotikus munka.

Regisztrálj előadónak!

http://sexchat.hu/?t=ref&ref=436&ch=0

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.27 0 0 1894

Nálam például lehetne házimunkát végezni. Önkénteseket felveszek,vállveregetéssel fizetek. :D

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.27 0 0 1893

Házimunka.

millionare Creative Commons License 2016.12.26 0 0 1892

valamit kihagytam ezert ujra irtam!

BOLDOG KARIT  mindenkinek!!!

aki valoban szeretne otthon szamitogeppel penzt keresni, az irjon mailt IDE  mi-si3@safe-mail.net

amit GARANTALOK ,hogy nem kamu!

ne szamits milliokra ,de lassan-lassan csorgedezik ,JA A LENYEG ,HOGY NEM KERUL SEMMIBE! csak az internet es gephasznalat a rezsi..... + a TE idod ,amit ra forditasz!

AMENNYIBEN IRTAL ,AKKOR PARPERCEN BELUL MEGKELL ,HOGY KAPD TOLEM A VALASZ EMAILT, LEHETSEGES HOGY A SPAMM MAPABAN LESZ MIVEL LINKET IS KULDOK!!!!

KARACSONYI PLUSSZ  !!

2 USD - t utalok  az elso 5 regisztralonak a szamlajara ,amit vagy felhasznalsz vagy kiveszed!

AKI SZERETNE EZT VALLASZTANI AZ IRJON A FENTI EMAILRE ES  A 

-email TARGY - mezobe irja be hogy  - KARI-  !!!!     CSAK EZEKNEK AZ EMBEREKNEK KULDOM A SPECIAL KARI LINKET!!!!!!!!!!  48ORAN BELUL!

REGINEL VALASZD A STANDARD tipust es 1:3000 tokeattetet .

HA KESZ A REGI ES ACTIVALVA VAGY KULD EL A REGIZETT SZAMLASZAMOD   SZINTEN A FENTI EMAILRE!!!!!

ELLENORZOM ES KULDOM A 2 USD ,EZ AZZONAL JOVAIRODIK SZAMLADON !!

Előzmény: vacil (1890)
millionare Creative Commons License 2016.12.26 0 0 1891

BOLDOG KARIT  mindenkinek!!!

aki valoban szeretne otthon szamitogeppel penzt keresni, az irjon mailt IDE  mi-si3@safe-mail.net

amit GARANTALOK ,hogy nem kamu!

ne szamits milliokra ,de lassan-lassan csorgedezik ,JA A LENYEG ,HOGY NEM KERUL SEMMIBE! csak az internet es gephasznalat a rezsi..... + a TE idod ,amit ra forditasz!

AMENNYIBEN IRTAL ,AKKOR PARPERCEN BELUL MEGKELL ,HOGY KAPD TOLEM A VALASZ EMAILT, LEHETSEGES HOGY A SPAMM MAPABAN LESZ MIVEL LINKET IS KULDOK!!!!

KARACSONYI PLUSSZ  !!

2 USD - t utalok  az elso 5 regisztralonak a szamlajara ,amit vagy felhasznalsz vagy kiveszed!

AKI SZERETNE EZT VALLASZTANI AZ IRJON A FENTI EMAILRE ES  A 

-email TARGY - mezobe irja be hogy  - KARI-  !!!!     CSAK EZEKNEK AZ EMBEREKNEK KULDOM A SPECIAL KARI LINKET!!!!!!!!!!  48ORAN BELUL!

HA KESZ A REGI ES ACTIVALVA VAGY KULD EL A REGIZETT SZAMLASZAMOD   SZINTEN A FENTI EMAILRE!!!!!

ELLENORZOM ES KULDOM A 2 USD ,EZ AZZONAL JOVAIRODIK SZAMLADON !!

vacil Creative Commons License 2016.12.26 0 0 1890

Sziasztok. Mit tudtok az AvePay.Inforól,van valakinek tapasztalat,fizetett valakinek?!

Videoletoltes.com Creative Commons License 2016.12.26 0 1 1889

Ha tudsz oroszúl helyesen írni és esetleg tudod mi az a linképítés és ismered az orosz weboldalakat is akkor téged kereslek. Egy weboldalt kellene orosz nyelvűre lefordítani és linket építeni rá orosz weboldalakon cikkek írásával. Bérezés megegyezés szerint, a munkát otthon végezheted amire szükség van megbízható számítógép és internet. Nem kamu kattintgatós mlm munka, nem kell fizetned előre semmit és nem kell meghívnod senkit.

Ha esetleg Angolul tudsz helyesen írni és linket építeni akkor is jelentkezhetsz. 

Vass Gábor Creative Commons License 2016.12.18 0 0 1888

Hát csak tudd én nem fizettem be a díjakat és így nincs semmi rajta, de aki befizette a díjakat akkor azoknál bizony kéregették kifelé tesztelni a 100 dollárokat és meg is kapták egytől egyig. 

Előzmény: leggingsfan (1887)
leggingsfan Creative Commons License 2016.12.18 0 0 1887

Én  azt  tudom tanácsolni , Tisztelt Vass Gábor , hogy  készíts egy  videót .

Mond  el  szemtől szembe az  embereknek  hogy  te  valóban , kerestél ezen .

Ennyit meg érdemelnek , hogy  kiállj őszintén és  közöld  az  emberekkel azt  , hogy  mi  is a valóság .

Mert  ha  ezt  nem teszed  meg , akkor  téged  egy  gerinctelen embernek fognak tartani .

Előzmény: Vass Gábor (1882)
leggingsfan Creative Commons License 2016.12.18 0 0 1886

Piramisjátékhoz nem  kel  a wikipédia .

Már  akkor  tudtam  , amikor  te  még  nem  is  hallottad .

1988 és 1998 között rengeteg piramisjáték volt .

Olyan egyszerűek is  voltak  hogy  , sorra  verték át  az  embereket .

Aztán jöttek a  nagy hírű, sorsolós játékok .

Volt  már  itt  minden .

Majd  kezdett finomodni , jöttek a  nagy  hírű hírhedt hozamnővelők .

Nem  kel  csak  10000 ezeret  befizetni,  három hónap múlva  már  100 ezeret ad  vissza .

Hol  élsz  te  őszintén ?

Én  azt a  sok  szerencsétlen embert  sem  tudom megérteni , hogy  mehetnek ilyenbe bele .

Az a  Padani vagy  ki  is  hát  nem  tudom  milyen  ember  lehet ,  de nagyon  meggondolatlan az  biztos .

Láttam  egy  videóját , mondhatom amit  ő  is  csinál  nevetséges , futhat szerencsétlen a  pénze után .

Értsétek már meg , hogy  nincs  ingyen ebéd . 

leggingsfan Creative Commons License 2016.12.18 0 0 1885

Szeretem az ilyen emberek utólagos  viselkedését .

Tökéletesen kilehet olvasni , a hozzászólásból hogy  nem  vagy  egy  nagy  értelem . 

Már lefolytatták a cégnél a vizsgálatot úgyhogy.

Ez a te  írásod  volt , nos ilyet alapfokú műveltséggel rendelkezők szoktak  írni.

Az úgyhogy után  még  kellet  volna  írnod  valamit .

Köszönöm jót  szórakoztam  rajtad , bár  inkább siralmas , hogy  az  emberek ilyen emberekre bízzák a  pénzüket .

leggingsfan Creative Commons License 2016.12.18 -1 0 1884

Normálisan írj , mert  én  is  úgy  írtam , csaló hazug ember  vagy  .

Ja  senkinek  nem  vagyok a  cinkosa .

Hol a  weblap miért  nem  üzemel . 

Ráérős munkanélküli lehetsz aki  csak  nyomogatja a  videókat .

Kész röhej már  ez .

Na  részemről lezárva .

Mindenkit ott csapnak  be  ahol  akarnak felőlem .

Én  maradok a  régi kétkezi munkánál .

Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.18 0 0 1883
A képen az összes kifizetés látható ami 88.20 dollár!
Profit available: ami vissza jött profit!
Profit future: ami még vissza fog jönni!

kép:
http://imagetwist.com/vsqfddd3ldh4/screenshot-1482047014592.png

Befektetési oldal linkje:
https://www.merchantshares.com/r/EEE63AYDKI

Vass Gábor Creative Commons License 2016.12.17 -1 0 1882

Még itt is vagy??, nem unod ezt a badarságot?

Hétfőn lesz bejelentve a videónézési jutalék okoska.

Alattam meg 4 tag van és nem fizették be a díjat nem tudom miről hadobálsz itt. Már lefolytatták a cégnél a vizsgálatot úgyhogy.

Látom te is a padani sanyika cinkosa vagy csak gratulálni tudok hozzá. Piramisjátékról meg nincs is fogalmad nem is tudod mit jelent inkább menjél azt vedd elő a vikipédiát.

Előzmény: leggingsfan (1877)
Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.17 0 0 1881
2 Legjobb internetes befektetés! Már nekem fizetett! Fél éve stabilan fizet! https://dolgozzaneten.wordpress.com/2016/12/16/merchant-share/
beyond11 Creative Commons License 2016.12.16 0 0 1880

A home-officeból működtethető dropshipping nagykereskedéshez nem kell nagy kezdőtőke csak egy kis online marketing tudás, elszántság és türelem. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!