Keresés

Részletes keresés

moci60 Creative Commons License 2015.08.16 0 0 1659

Már csak 2 hely van :) és akiket kiválasztottam, imádják a munkát.:) új értelmet adott az életüknek.:) nos..még 2 hely!! :)

otthoni munkas Creative Commons License 2015.07.31 0 0 1658

Mivel rengeteg átveréssel találkozok magam is az interneten, vagy átverésnek tűnő ajánlatokkal, ezért hasznosnak találtam ezt a cikket. Jó cikk arról, hogy miként lehet megkülönböztetni az átveréseket a valódi pénzkeresési lehetőségektől. http://internetesmunka.otthonimunka.org/hogyan-kulonboztesd-meg-az-atvereseket-a-valodi-penzkeresesi-lehetosegek-kozul/

Szilvia0206 Creative Commons License 2015.07.30 0 0 1657

üdvözlöm engem érdekelne a munka kérem irjon

Előzmény: moci60 (1656)
moci60 Creative Commons License 2015.07.17 0 0 1656

Sziasztok!

5 megbízható emberre lenne szükségem,otthon végezhető online munka céljából! Kitartó, kreatív , céltudatos emberre lenne szükségem.Minden infot megadok neki, segítem a munkáját.

Egy 37 éves töretlenül sikeres cégnél!

Kismamák, kisgyerekes anyukáknak is nagyon jól végezhető, napi 1-2 online munka.

jelentkezők írjanak a  monika821222@gmail.com email címre.

:)

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.31 0 0 1654

Sziasztok!
Én egy otthonról végezhető munkát ajánlanék 1 főnek!
Telefonos munka lenne, de NEM értékesítés, hanem időpont egyeztetés lenne a feladat. Nem kell semmit eladni a telefonban.
Kötetlen munkaidő, otthonról is lehet dolgozni.
Elvárás: Jó kommunikáció készség; budapesti lakhely, a könnyebb kapcsolattartás miatt
Előny: telefonos tapasztalat; korlátlan mobil vagy vezetékes telefon
Egy személyes találkozó is lenne, munkakezdés előtt.
Akit érdekel jelentkezzen az alábbi e-mail címen: inmu0317@gmail.com

quala Creative Commons License 2015.02.05 0 0 1651
Tudna valaki megbízható otthoni munkát ajánlani?
Garai Annie Creative Commons License 2015.01.30 0 0 1649

Garai Annie-nak hívnak. Itthonomban vagy az otthonában szívesen vállalok vasalást. 58 éves, rehabilitációs járadékos XI. kerületben lakó vagyok. Nem dohányzom. Érdeklődésre szívesen válaszolok, vagy üzenetet várok a garaiannie@gmail.com címen. Köszönöm.

jcone1986 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 1648

Szia,

ha még aktuális, akkor érdekelne a lehetőség

johncdenton@gmail.com

Tisztelettel

Szalay Péter

Előzmény: Micuki (1642)
PoloShop.hu Creative Commons License 2014.12.30 0 0 1647

Otthonról végezhető munkát kínálok, olyanoknak akik napi 4-5 órában tudnának foglalkozni cikkek írásával és linkek építésével. 

Több saját WordPress oldalra kellene cikket írni ezért nagy előnyt jelent ha van esetleg saját blog-ja vagy szerkesztett már blogot. Fontos, hogy a linképítés se legyen újdonság, tudja mi az a link-katalógus és lap.hu.

Több témáról lenne szó így olyanok jelentkezését várom akik tudnak helyesen írni és jól fogalmazni és szinte bármiről tudnak írni akár 1000-2000 karakteres cikket.

További előny a photoshop vagy valamilyen képszerkesztő ismerete alapfokon, tudja mi az a kép magasság és szélesség és méretre tudjon vágni egy képet.

Témák például: Online játékok, pendrive, memóriakártya, vicces videók, gyerekdalok, pólók stb.

Az első hétre 8.000Ft-ot tudok felajánlani és ha önt kerestem biztosan megtudunk egyezni, és ha belejött a cikkek írásába és linkek írásába hosszú távon tudok önnek biztos fizetést biztosítani.

Kérem a jelentkezést ide küldje: info(kukac)xxldvd(pont)eu

A jelentkezőknek teszt feladatot kell elvégezniük.

csvk Creative Commons License 2014.11.19 0 0 1644
Szia!

A gépírás munka érdekelne, ha még aktuális, milyen formában kell dolgozni?
Válaszodat előre is köszönöm!
Előzmény: Micuki (1642)
Micuki Creative Commons License 2014.10.24 0 0 1642

Sziasztok!

Keresek:
- cikkíró
- gépíró
- fordító (angol-magyar) vagy
- adatrögzítő állást, amit távmunkában lehet végezni.

Aki tudna segíteni, légyszi írjon üzit!! :)

Köszönöm :)

harmony025 Creative Commons License 2014.09.06 0 0 1638

Sziasztok!

Kézi kötést vállalnék, minden munkalehetőség érdekel.

Előre is köszönöm!!! 

Remélem, hogy lesz munkám. Nagyon szeretnék dolgozni.

Mondeo2000 Creative Commons License 2014.04.15 0 0 1632

Hello! Keresel még fordítót?

Előzmény: mercedes33 (1626)
mercedes33 Creative Commons License 2014.02.09 0 0 1626

Fordítót Keresek, Angol Magyar, App Leírások

Hello,

Fordítót keresnék angol nyelvű játék app leírások fordításához és WP-be való beposztolásához.

Minden másnap kellene friss postot előállítani, mivel ez fordítás, kép és videó adott.
Hossz: 800-1000 karakter, per cikk, 2000 Ft / cikk. A fordítás legyen könnyed, de szakszerű.

Próbafordítás: If Galaga was a platformer, it would be Glorkian Warrior | Gamezebo

Jelentkezést PÜ-ben a fordítással várok.

inversion Creative Commons License 2013.12.11 0 0 1619

miért, kéne ezen változtatni?

Előzmény: szilvia.ppr (1618)
szilvia.ppr Creative Commons License 2013.12.11 0 0 1618

Sziasztok!

Kutatások alapján, Magyarországon még gyerekcipőben jár az atipikus foglalkoztatás.

A bejegyzéseitek is ezt erősítik, és több cikk is született a témában.

Ti hogyan látjátok?

Szerintetek hogyan változtathatna egy cég a helyzeten?

inversion Creative Commons License 2013.12.10 0 0 1617

"Hetek óta éjjel-nappal a net-et böngészem hogy találjak egy valós itthon végezhető munkát amihez nem kell befektetés, nem kell előre küldeni pénz és nem kell beszervezni senkit."

még nem találkoztam senkivel, aki otthon üléssel egybekötött semmittevésért adott volna egy forintot is, te igen?

Előzmény: aljuska (1539)
GeriSoft07 Creative Commons License 2013.08.31 0 0 1601

csak felvevő piaca nincs a TalkFusionnek, mert mindenük elérhető ingyen is

Előzmény: Törölt nick (1582)
Júliannagnes Creative Commons License 2013.08.31 0 0 1600

"Hetek óta éjjel-nappal a net-et böngészem hogy találjak egy valós itthon végezhető munkát amihez nem kell befektetés, nem kell előre küldeni pénz és nem kell beszervezni senkit."

Sajna ilyen az élet. Szervezett. Ráadásul folyamatos munkaerőbeszervezés a továbbélése érdekében. Ha ez a folyamat megszűnik, esély sincs az életben maradásra.

Mi is hasonló gondokkal küszködünk, úgyhogy végső kétségbeesésemben megoldást jelenthet a hálózat.

Fogyassz, hozz be cégeket aki neked termelik meg igényeid szerint az elfogyasztani kívánt árut, vagy neked nyújtják szolgáltatásaikat úgy, hogy közben még árengedményt is adnak belőle. Nincs elég pénzed? Lehet saját bankrendszered, ami kamat és kezelési költség nélkül támogatja a jövőbeli fogyasztásaidat. Céged van ami termel csak nem képes értékesíteni, vagy csökken a forgalma? Szar ügy, de sok kis ember között csak van egy-két ezer olyan, aki éppen a te termékeid/szolgáltatásod akciós ajánlatára vágyik. Adózni kell utána? Na és, ha van miből. Hihetetlen? Persze. Csalódtál már hasonlókban? Lehet.

smart aleck Creative Commons License 2013.07.30 0 0 1595

Évek óta keresek itthon végezhető konkrét munkát.

Aztán ezekről kivétel nélkül kiderül, hogy vagy beszervezősdi, vagy értékesítő hálózat, vagy ha konkrét munka, akkor vagy előr kell fizetni bizonyos összeget, vagy meg kell vásárolni minden anyagot, eszközt, gépet, szerszámot és végül a "munkaszervező" vagy rendel munkát, vagy nem. Rendszerint nem.

Viszont addigra megvásároltál tőle több százezer Ft.-ért anyagot, eszközt, aztán kenheted a hajadra, mert rendelés az nem jön.

Vagy befektetéseket ajánlanak, ami ugye nonszensz, hiszen ha valaki munkát keres, akkor nem dúskál a befektethető többletpénzben.

Lett volna konkrét, magas szakképzettséget igénylő munka, de a feltételek olyanok voltak, hogy azért egy normális ember nem vállalja.

pet885 Creative Commons License 2013.07.27 0 0 1593

Menj el mosogatni az akapellába ,otthon végezhető munka nincs mind kamu mert nem munka hanem beszervezősdi azaz piramis játék ébredj föl.

Előzmény: aljuska (1547)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.31 0 0 1582

A Talk Fusion egy nagyon korrekt cég.Már 6-ik éve müködik. A jutalékot tényleg azonnal kifizeti, még senkit sem csapott be

Előzmény: Vezo228 (1532)
szjozsi79 Creative Commons License 2013.01.08 0 0 1568

Otthon végezhető bedolgozós munkát hirdetnek orrba szájba mindenhol. Kértem egy tájékoztatást. Szokásos, fizess be x*100Ft reg.díjat, amiért megkapod a munkacsomagot, meg instrukciókat stb. Aztán visszakérdeztem, hogy milyen cég az, ahol nem tudják megfinanszírozni a reg.díjat. Válasz semmi.

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.13 0 0 1563

Te most komolyan nem erzed hogy o pont vmi szemet szutyok MLM szart probal megint lenyomni az emberek torkan? :)

Előzmény: vvercsi (1562)
vvercsi Creative Commons License 2012.11.13 0 0 1562

Dawei #86

Szerintem, egy próbát megér! De pénzt ne tegyél bele!!!!

vvercsi Creative Commons License 2012.11.13 0 0 1561

Sziasztok!

A távmunka.net-ről tud valaki valamit? Valaki dolgozott már vele?

vvercsi Creative Commons License 2012.11.03 0 0 1555

Sziasztok!

Én isrégóta keresek otthon végezhető munkát. Én sajnos csalódtam és nagyon sokat buktam ( anyagilag ). Ezért írok,hogy remélem tanultok a hibámból. Olvastam itt is, hogy amerikai aukciós oldalak reklámozásához keresnek embereket. Én senkinek sem ajánlamám, maximum, úgy hogy tényleg nem fektet bele pénzt. Sajnos én fektettem bele, nem keveset és rá egy hónapra bebokott a cég. Úgyhogy én csak azt tudom mondani, hogy abból pénzed nem lesz, ha csak hirdetéseket adsz fel... De ha meg is próbáljátok, pénzt ne fektessetek bele!!!

allasszerzo2 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 1548

Sziasztok, az Álláskereső tapasztalatok topicba betettem egy otthonról végezehető munkalehetőséget. Odesk-en kaptam.

Akit érdekel jelentkezzen e-mailben, vagy ott van egy skype cím, a megrendelőnél közvetlenül is lehet próbálkozni (amerika, úgyhogy X óra eltolódás van)

aljuska Creative Commons License 2012.09.25 0 0 1547

Köszönöm válaszod Nati777. Még mindig keresgélek mert tapasztaltam azt amit leírtál. Vagy előre befizetni kell és/vagy leinformálhatatlan ködös cégek vannak és a kifizetést sem láttam egyiknél sem biztosítva. Tiszta "homály" hogy hogyan tudnám  megkapni a pénzt. Ezeket el sem kezdem. Egyre elkeseredettebb vagyok, fogytán a tartalékunk.... Az sem érdekelne ha nem internetes munka, hanem "kétkezi" de olyat egyet sem találtam.

Előzmény: nati777 (1545)
nati777 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 1545

Otthoni munkát, ami fizet, telefonost-telemarketingest a legkönnyebb találni. Viszont ahhoz erős internet, számítógépismeret, kommunikáció és kitartás kell. Más jellegű munka nyelvismeret nélkül nehezen található. Szerintem adj fel hirdetést ingyenes hirdetési portálokon, lehet, hogy szerencséd lesz és jelentkezik valaki, aki tud neked munkát adni. Vigyázz, mert rengeteg a csaló, ne dőlj be olyan ajánlatnak, ahol előre kell fizetni, vagy nem leinformálható (nehogy ingyen dolgoztasson valaki hetekig). 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!