Keresés

Részletes keresés

heszter1998 Creative Commons License 4 napja 0 0 1760

Sziasztok!!

Jól jövedelmező Otthonról végezhető munkát kínálok mindenkinek!
Legyen diák vagy nyugdíjas, nő vagy férfi kényelemesen végezheti
ezt a munkát, mellékállásban! Pusztán internetkapcsolatra és egy
számítógépre van szükség hozzá!
Információért jelentkezz bátran nálam e-mailben!
heszter1998@gmail.com

Személyszállítás-Lux Creative Commons License 2016.07.12 0 0 1759

Magyarországi épitőipari munka.SOS
Gipszkartonosokat és festőket vagy brigádokat keresek azonnali kezdéssel Nógrád-megye,Heves-megyeiek előnybe.
-Munkatapasztalat; 0-3 év.
-Munka végzés helyei; Budapest,Eger,Hatvan,Gödöllö,és sok más városok.
-Munka típus; Gipszkartonozás,festés.
-Munkaidő; Tejes munkaidő.
-Bérezés; Megegyezés szerint.
-Cég székhely; Pásztó.
-Elérhetőség; 06-20-364-9765.vagy a 06706083296.

szilvand Creative Commons License 2016.07.12 0 0 1758

Sziasztok!

Pár hete elkezdtem én is egy internetes PTC munkát, melyről korábban hallottam már, de soha nem találtam senkit az ismerőseim közül, akkor igazolta volna, hogy működik. Végre ez is sikerült.

A PTC paid to click, azaz kattintások utáni fizetést jelent. Naponta 10-30 rövid hirdetés megnézésével és kérdőívek, kisebb feladatok kitöltésével lehet pénzt keresni. Nem nagy összeg, ebből nem lehet meggazdagodni, de mellékesnek jól jöhet.

Minimális angol nyelv tudás előny, de nem feltétel.

A kezdő lépésekben szívesen nyújtok segítséget.

Akinek felkeltettem az érdeklődését, írjon a runaroundsue@freemail.hu email címre.

padisah Creative Commons License 2016.06.30 0 0 1757

www.freelancer.com szabadúszóknak

illetve nemrég indult a szabaduszok.com ami magyar

http://joszaki.hu/

lehet hogy itt is akad, manuálisabb

lelkesedés Creative Commons License 2016.06.30 0 0 1756

Az oldalon semmi nincs, csak blabla és hogy kérjük e-mailba a munkát. E-mailgyűjtő vagy?

Előzmény: attila_toth (1755)
attila_toth Creative Commons License 2016.06.30 0 0 1755

VALÓDI, nem átverés! Egyszer beleestem már én is a csapdába, de higgyék el, ez nem az! Először én is szkeptikus voltam, és kellemes csalódás ért a végén. Ez a munka nem milliókat apartmannal és yachtot ígér, hanem valós kiegészítő fizetést, ami hamar megtérül, ha elegendő szorgalommal áll a dologhoz. Nincs másra szükség hozzá, mint egy számítógépre vagy laptopra, és internetre.

További részleteket és elérhetőséget a honlapon talál:

http://otthoni-munka29.webnode.hu/

Gabikamirze Creative Commons License 2016.06.27 0 0 1754

Otthon végezhető munkával kapcsolatban érdemes megnézni a serpnet.com oldalt.Kérdőívek kitöltéséért fizet,július elsején indul az első kampány.Addig is előregisztráció van,díjmentes.Az alábbi linken tudtok regisztrálni.Kislányommal vagyok itthon,szeretnék plusz jövedelmet,sok ismerősőm ajánlotta már,ezért én is belevágtam.Érdemes regisztrálni,meglátjuk,mi lesz belőle.

Szép  napot,Gabi

http://office.serpnet.com/?register=77a7e8b2-f2ec-43df-aae6-f51245178f6a

Ivett02 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 1753

Válaszokat e-mail-ben is várok: ivettkovacs2@gmail.com

Előzmény: Ivett02 (1752)
Ivett02 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 1752

Sziasztok :) Otthon végezhető internetes munkát keresek jövedelem kiegészítésként. Irodai adminisztrátorként dolgozok, és felsőoktatási hallgató vagyok, viszont rengeteg szabadidővel. Aki tud segíteni biztos lehetőséget találni, annak nagyon megköszönöm :)

Lília79 Creative Commons License 2016.06.22 0 0 1751

EGY JÓ TIPP! - PÉNZKERESÉS KÉRDŐÍVEK KITÖLTÉSÉVEL

Szeretnéd véleményeddel meghatározni a jövő trendjeit, és még készpénzt is keresnél?

Otthoni munka, valós pénzkeresés az interneten keresztül.

Hogyan? Nagyon egyszerű - kérdőívek kitöltésével, közvélemény kutatásokban és piackutatásokban való részvétellel, termékteszteléssel.

Remek mellékjövedelem, mindössze napi 2-3 óra ráfordítással. Nagy előnye, hogy semmilyen előképzettséget, vagy anyagi befektetést nem igényel, csupán, alap internethasználati tudást.

Kipróbált, működőképes rendszer, biztos pénzkifizetéssel.

Ha érdekel az ajánlat, bővebb tájékoztatásért jelezz vissza az alábbi e-mail címen:

lilia79@citromail.hu

cincike19 Creative Commons License 2016.06.21 0 0 1750

Sziasztok!

Ki hallott már a ptcwallett- ről?Kíváncsi vagyok, fizet- e, vagy kamu. Próbálta- e valaki? Tapasztalatok? Köszönöm Tündi

millionare Creative Commons License 2016.06.16 0 0 1749

sziasztok!

aki szeretne otthon szamitogeppel penzt keresni, az irjon mailt IDE  mi-si3@safe-mail.net

amit GARANTALOK ,hogy nem kamu!

ne szamits milliokra ,de lassan-lassan csorgedezik ,JA A LENYEG ,HOGY NEM KERUL SEMMIBE! csak az internet es gephasznalat a rezsi..... + a TE idod ,amit ra forditasz!

AMENNYIBEN IRTAL ,AKKOR PARPERCEN BELUL MEGKELL ,HOGY KAPD TOLEM A VALASZ EMAILT, LEHETSEGES HOGY A SPAMM MAPABAN LESZ MIVEL LINKET IS KULDOK!!!!

lelkesedés Creative Commons License 2016.06.13 0 0 1748

E-mail jöhet, egyet berakok, de bővebben is írhatok, párat csinálok, minden fajtából.

Itt regisztrálhatsz: Vagy csak megnézed az oldalt.

Most mindennap ad 100 fizetős reklámot ez az oldal és napi fél dollárt kereshetsz. Nem kötelező a befektetés, anélkül is kifizet. Már kaptam pénzt.

Bármikor segítek ha szükséges.

Előzmény: talaps (1746)
millionare Creative Commons License 2016.06.13 0 0 1747

sziasztok!

aki szeretne otthon szamitogeppel penzt keresni, az irjon mailt IDE  mi-si3@safe-mail.net

amit GARANTALOK ,hogy nem kamu!

ne szamits milliokra ,de lassan-lassan csorgedezik ,JA A LENYEG ,HOGY NEM KERUL SEMMIBE! csak az internet es gephasznalat a rezsi..... + a TE idod ,amit ra forditasz!

talaps Creative Commons License 2016.06.10 0 0 1746

szia!
engem érdekelne az a pár lehetőség/ajánlat amiről irtál
leirod ide vagy irjak e-mailt
előre is köszi

Előzmény: lelkesedés (1744)
lelkesedés Creative Commons License 2016.06.02 0 0 1744

Néhány egyszerű ajánlatom lenne nekem is, nem milliomos leszel, inkább zsebpénznek nevezném

omtan Creative Commons License 2016.06.02 0 0 1743

Sziasztok!

Nagyon sokan szeretnék kihasználni az internet adta lehetőségeket, és otthonról pénzt keresni.

De a legtöbb embernek fogalma nincs, hogyan induljon. Bár rengeteg az információ, de ugyan akkor nehéz eldönteni mi az ami neked a legmegfelelőbb lenne , és egyáltalán hogyan kezdj bele.

Én első körben,egy ingyenes tudásanyagot ajánlok azoknak, akik most  kezdenek érdeklődni az otthoni munka iránt, és miután az ingyenes anyagból  megismered a lehetőségeket, munkát is tudok ajánlani.

A legfontosabb, hogy nem csak MLM vagy hirdetésnézegetéssel lehet pénzt keresni a neten, bár a legtöbb ajánlat erről szól. Nagyon sok minden más lehetőséged van, csak meg kell ismerned az alapokat, kell egy kis kreativitás, és tanulási hajlandóság.

Kezd itt a tanulást, az ingyenes tudásanyagot itt érheted el:

http://omtanoda.com

ladolala Creative Commons License 2016.05.14 0 0 1742

Havi akár 150000Ft napi pár óra munkával.
Minimális informatikai ismeret és internetkapcsolat szükséges a munka elvégzéséhez.
Részletes információ és jelentkezés itt:   http://ingyenzsozso.zohosites.com

Bloemball Creative Commons License 2016.05.04 0 0 1741

Próbáltam jelentkezni erre, vagy a fotós pozícióra, de nem vagyok biztos benne, hogy a jelentkezésemet elküldte-e a rendszer. Valami visszajelzést kellene kapnom?

Köszönöm!

Előzmény: QualitArt (1735)
padisah Creative Commons License 2016.05.02 0 0 1740

ezt küldd el ide is:

http://szabaduszok.com

Előzmény: QualitArt (1735)
QualitArt Creative Commons License 2016.04.25 0 0 1735

A QualitArt csapata szabadúszó képszerkesztőt keres fotótúráihoz.

A feladat:

• Kiválasztani, szerkeszteni és retusálni valós-idejű felhő-alapú tárhelyről kapott JPEG képeket.
  • A 60 perces fotózások végére elkészíti a fotóalbumokat.

Előnyök:

• Rugalmas munkabeosztás
  • Szabad munkamennyiség választás
  • Mindennap 6-20 óra között szabadon választható idősávok előzetes egyeztetés alapján.

Az ideális jelölt:

• Kreatív és gyors szerkesztési feladatokat végez LR vagy photoshop-ban.
  • Képes a megfelelő technológia kezelésére (felhő-alapú tárhely kezelése.)
  • Magas munkabírás, monotonitás-tűrés.
  • Határidőre dolgozik, gyors munkatempóban.
  • Otthonról dolgozik.
  • Magas munkaetika.
  • Középfokú angol tudás.

Technikai követelmény:

• Stabil internetkapcsolat
  • LR vagy photoshop

Jelenetkezni a www.qualitart.net oldalon.

Gongi85 Creative Commons License 2016.04.06 0 0 1720

Kedves Hajni!

Engem is érdekelne a munka, kérlek küldj tájékoztatót a sz.gyongyusz@gmail.com-ra.

Köszönöm

lacimaci1 Creative Commons License 2016.03.29 0 0 1713

Sziasztok!

Otthon végezhető munka amit bárki megtud csinálni,csak internetkapcsolat kell hozzá.

Napi pár óra munka és egész jól lehet vele keresni. Nem kell eladni semmit és nem is kétes befektetésről van szó. Még fizetni sem kell érte se előre se utólag!!

Itt találtok részletes leírást a munkáról és itt is tudtok jelentkezni rá:www.netesmunka.zohosites.com

pickszeged Creative Commons License 2016.02.29 0 0 1712

Szia Mónika!

Egy pár mondaban bemutatkoznék! Házas vagyok ,van két gyermekem ,egy főállásom és 45 éves vagyok!

Sajna a megkeresett jövedelem nem túlzottan sok,bár mondjuk ezt sokan elmondhatják magukról,tehát van egy kis szabad időm és szeretném ezt hasznosan tölteni!

Ehhez kérem a segítségedet,kérlek vázold fel a lehetőségeimet,mint munkailag mint anyagilag!

Köszönettel :ferui

Előzmény: moci60 (1696)
padisah Creative Commons License 2016.02.13 0 0 1711

kifejthetnéd bővebben a kritika tárgyát

nyilván nekem is vannak elképzeléseim hogy mi zavarhat embereket, de arra lennék kíváncsi, neked mi a véleményed, konkrétan

Előzmény: amplitudinis2 (1704)
Xabia Creative Commons License 2016.02.07 0 0 1710

Szép napot!

Egy pár lehetőséget szeretnék felsorolni ami már nekem már kézzelfogható jövedelmet hozott és soha nem fordítottam rá pénzt csak időt.

Egy kicsit unalmas és lassú pénzkereseti lehetőség (de fel lehet gyorsítani) a PTC oldalak ahol reklámnézésért gyűjthetünk kb. 3 centet naponta. Közülük amikről tudom, hogy fizetnek:

http://www.gptplanet.com/?ref=axabi

1 dollár a minimumkifizetés, van napi 10 db nyerési lehetőség amivel tényleg lehet nyerni.

https://trafficmonsoon.com/?ref=axabi

2 dollár a minimum kifizetés

http://www.clixsense.com/?8633116

8 dollár a minimum kifizetés  és van napi 30 nyerési lehetőség amivel tényleg lehet nyerni akár 10 dollárt is.

eavy Creative Commons License 2016.02.06 0 0 1709

Kedves Millionare!

Sajnos csak most olvastam egy decemberi hozzászólásodat, s ugyan privátban kéred az érdeklődéseket, de nem adtál meg elérhetőséget.

Engem is érdekelnének a konkrétumok, ha még aktuális, bár magam is foglalkozom netes pénzkeresettel és azok ajánlásával, de szeretném e tevékenységet tovább bővíteni, ha ez olyasmi lenne, amit még nem ismernék. Ill. kérném, hogy amennyiben már nem lenne esetleg ez a lehetőség aktuális, azt is légyszíves jelezd e fórumon (tekintettel arra, hogy előttem is sokan érdeklődtek eziránt). Köszönöm előre is jelentkezésedet. 

eavy Creative Commons License 2016.02.06 0 0 1708

Egyetértek. Az ilyen "munka"ként hirdetett lehetőségek(?) általában valós munkát nem tartalmazó átverések, amelyek a pénz kicsalására irányulnak - zömében illegális piramisjátékok.... (Előzetes meggyőződés, leinformálás, nagyon régi tapasztalat alapján írtam ezt a hsz-t). 

Jó tanács, amivel mindez elkerülhető:  csak olyanba - de abba is előzetes és óvatos, figyelmes, alapos tájékozottság után - vágjatok bele, ahol a legelső tájékoztató tartalmaz konkrét infokat és sem azét, sem a későbbiekben nem kérnek pénzt (egyes esetekben ugyan előfordulhat, hgoy valóban kérhetnek pl. egy termékforgalmazás vagy szolgáltatás-értékesítése esetén, ha azért megfelelő arányban és garantáltan adnak is terméket/szolgáltatást, de ezt már a legelső infoban - az erre irányuló figyelemfelkeltő hirdetésben! - fel kell tüntetni úgy, hogy az a potenciális  érdekődők számára abból egyértelmúen kiderüljön!   

Előzmény: Bálint0111 (1684)
eavy Creative Commons License 2016.02.06 0 0 1707

Bocsánat kimaradt az előzőből. hogy a meghívók, melyek a részletes infokat is tartalmazzák itt kérhetőek: methy6@gmail.com S természetesen ezen e-mailben kérem feltüntetni az alább (előző hsz.) felsorolt adatokat - és nem itt a fórumban (itt gondolom, nem is lehet, ill. nem is ajánlanám).

Mégegyszer elnézést a figyelmetlenségért és az esetleges kellemetlenségekért.

Előzmény: eavy (1706)
eavy Creative Commons License 2016.02.06 0 0 1706

Internetes kérdőívek kitöltéséhez, erre szóló és egyéb meghívók küldéséhez, további - elsősorban marketing-jellegű - feladatokhoz keresek érdeklődőket jutalékos rendszerben, ill. esetenként ajándékokért.  A juttatás mértéke és pénzneme, kifizetési módja változó - ezekről a tájékoztatókban vannak részletesebb információk.

Feltétel: 18. életév betöltése, internetkapcsolat. Előny: szervezőkészség, jó kommunikáció 

A tevékenységek akár 100- ban végezhetőek interneten keresztül.

A kérdőívek e-mailban érkeznek alkalmanként és a kitöltést követően szinte mindig látható az érte kapott juttatás, ill. sokszor már a meghívóban is szerepeltetik.

A lehetőség továbbajánlásáért szintén jár honorárium.

A bővebb tájékoztatást, a konkrét feladatokat a(z) - kérésre - e-mailben küldött meghívók tartalmazzák. 

Ilyen meghívók itt kérhetőek a teljes név, lánykori keresztnév és az e-mail-cím, esetleg tel.sz. és skype megadásával. (Uóbbi 2 a kérdőívekhez nem kell), ill. a telefonszám sehol nem kötelező, a skype is ritkán, de a további kapcsolattartás érdekében jó, ha van.

Minden érdeklődést előre is köszönök! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!