Keresés

Részletes keresés

Xabia Creative Commons License 3 napja 0 0 1710

Szép napot!

Egy pár lehetőséget szeretnék felsorolni ami már nekem már kézzelfogható jövedelmet hozott és soha nem fordítottam rá pénzt csak időt.

Egy kicsit unalmas és lassú pénzkereseti lehetőség (de fel lehet gyorsítani) a PTC oldalak ahol reklámnézésért gyűjthetünk kb. 3 centet naponta. Közülük amikről tudom, hogy fizetnek:

http://www.gptplanet.com/?ref=axabi

1 dollár a minimumkifizetés, van napi 10 db nyerési lehetőség amivel tényleg lehet nyerni.

https://trafficmonsoon.com/?ref=axabi

2 dollár a minimum kifizetés

http://www.clixsense.com/?8633116

8 dollár a minimum kifizetés  és van napi 30 nyerési lehetőség amivel tényleg lehet nyerni akár 10 dollárt is.

eavy Creative Commons License 3 napja 0 0 1709

Kedves Millionare!

Sajnos csak most olvastam egy decemberi hozzászólásodat, s ugyan privátban kéred az érdeklődéseket, de nem adtál meg elérhetőséget.

Engem is érdekelnének a konkrétumok, ha még aktuális, bár magam is foglalkozom netes pénzkeresettel és azok ajánlásával, de szeretném e tevékenységet tovább bővíteni, ha ez olyasmi lenne, amit még nem ismernék. Ill. kérném, hogy amennyiben már nem lenne esetleg ez a lehetőség aktuális, azt is légyszíves jelezd e fórumon (tekintettel arra, hogy előttem is sokan érdeklődtek eziránt). Köszönöm előre is jelentkezésedet. 

eavy Creative Commons License 3 napja 0 0 1708

Egyetértek. Az ilyen "munka"ként hirdetett lehetőségek(?) általában valós munkát nem tartalmazó átverések, amelyek a pénz kicsalására irányulnak - zömében illegális piramisjátékok.... (Előzetes meggyőződés, leinformálás, nagyon régi tapasztalat alapján írtam ezt a hsz-t). 

Jó tanács, amivel mindez elkerülhető:  csak olyanba - de abba is előzetes és óvatos, figyelmes, alapos tájékozottság után - vágjatok bele, ahol a legelső tájékoztató tartalmaz konkrét infokat és sem azét, sem a későbbiekben nem kérnek pénzt (egyes esetekben ugyan előfordulhat, hgoy valóban kérhetnek pl. egy termékforgalmazás vagy szolgáltatás-értékesítése esetén, ha azért megfelelő arányban és garantáltan adnak is terméket/szolgáltatást, de ezt már a legelső infoban - az erre irányuló figyelemfelkeltő hirdetésben! - fel kell tüntetni úgy, hogy az a potenciális  érdekődők számára abból egyértelmúen kiderüljön!   

Előzmény: Bálint0111 (1684)
eavy Creative Commons License 3 napja 0 0 1707

Bocsánat kimaradt az előzőből. hogy a meghívók, melyek a részletes infokat is tartalmazzák itt kérhetőek: methy6@gmail.com S természetesen ezen e-mailben kérem feltüntetni az alább (előző hsz.) felsorolt adatokat - és nem itt a fórumban (itt gondolom, nem is lehet, ill. nem is ajánlanám).

Mégegyszer elnézést a figyelmetlenségért és az esetleges kellemetlenségekért.

Előzmény: eavy (1706)
eavy Creative Commons License 4 napja 0 0 1706

Internetes kérdőívek kitöltéséhez, erre szóló és egyéb meghívók küldéséhez, további - elsősorban marketing-jellegű - feladatokhoz keresek érdeklődőket jutalékos rendszerben, ill. esetenként ajándékokért.  A juttatás mértéke és pénzneme, kifizetési módja változó - ezekről a tájékoztatókban vannak részletesebb információk.

Feltétel: 18. életév betöltése, internetkapcsolat. Előny: szervezőkészség, jó kommunikáció 

A tevékenységek akár 100- ban végezhetőek interneten keresztül.

A kérdőívek e-mailban érkeznek alkalmanként és a kitöltést követően szinte mindig látható az érte kapott juttatás, ill. sokszor már a meghívóban is szerepeltetik.

A lehetőség továbbajánlásáért szintén jár honorárium.

A bővebb tájékoztatást, a konkrét feladatokat a(z) - kérésre - e-mailben küldött meghívók tartalmazzák. 

Ilyen meghívók itt kérhetőek a teljes név, lánykori keresztnév és az e-mail-cím, esetleg tel.sz. és skype megadásával. (Uóbbi 2 a kérdőívekhez nem kell), ill. a telefonszám sehol nem kötelező, a skype is ritkán, de a további kapcsolattartás érdekében jó, ha van.

Minden érdeklődést előre is köszönök! 

lacko111 Creative Commons License 5 napja 0 0 1705

Valós otthoni munka! Milliókat nem lehet vele keresni,de kellő kitartással elfogadható összeget össze lehet hozni vele havonta.

Részletes tájékoztatás és a munkára való jelentkezés itt érhető el:    http://www.linkbucks.com/gfYL

http://adf.ly/1WSqJX

amplitudinis2 Creative Commons License 2016.01.27 0 0 1704

Hehehe:-) 

Ne haragudj:-) 

Előzmény: padisah (1703)
padisah Creative Commons License 2016.01.20 0 0 1703

Az alábbi linkek az én weboldalamra mutatnak, előre beállított keresések :

távmunka állások

otthon végezhető

ezeket keresőrobottal gyűjtöm a foglalkoztatók oldalairól

tamast2 Creative Commons License 2016.01.17 0 0 1702

Szia! Ha van még lehetőség és működik, engem is érdekelne. 

tamast2@gmail.com

Előzmény: millionare (1685)
Gábor Kurucz1 Creative Commons License 2016.01.15 0 0 1701

INTERNETES MUNKA 
Azonnal fizet PayPalra (5mp-en belül) először 2$-tól, majd 3$-tól stb
Bejelentkezés után várj, míg lefut az időzítő a lap tetején, majd utána kattints a Back to Dashboard -ra.( reklám blokkolót ki kell kapcsolni különben nem enged tovább)
Klikk a Start surfing -ra. Az időzítő lejárta után katt arra a figurára amelyikből 2 van, majd next. A 10. után katt a Back to Account -ra. Ha vannak fizető hirdetések zöld téglalapban 0.001 $ tól 0.02 $-ig azokat le kell kattintgatni. Nap-20-30 centet is össze lehet gyűjteni. Naponta többször rá kell nézni..
INGYENES oldal, nem kell befizetni!
A referáltak után 100% annyit kapsz amennyit Ők dolgoznak.

Itt tudsz regisztrálni:

https://trafficmonsoon.com/?ref=gabeeee

schmidtbence92 Creative Commons License 2016.01.15 0 0 1700

Én tudok online munkát, ami valós, és jövedelmező, de...

Azonnal nem lesz belőle pénz, és azért kell vele melózni! Csak akkor ajánlom bárkinek, ha van bevétele, és hosszabb távon gondolkodik.

lacko111 Creative Commons License 2016.01.15 0 0 1699

Sziasztok!

Valós otthonról végezhető munkát ajánlok nektek. Nem kell fizetni senkinek és semmiért. Csak dolgozni és bezsebelni a pénzt. Nem kell a barátokat,családtagokat rávenni,hogy vegyenek valami vackot,vagy hogy fektessenek be valamiba.

Nézd meg a honlapot és ha érdekel a munka már el is tudod kezdeni. A menűpontok között találsz segítséget is ha elakadnál vagy írj a honlapon keresztül és segítek. Aki elkezdi annak megadom a skype elérhetőségemet is ha azonnali segítségre van szüksége.

Weblap: www.netbiznisz.webnode.com

Üdv,Laci

vali-13 Creative Commons License 2016.01.14 0 0 1698

Kedves Millionare!

Érdekelne a munka.

Kérlek írj a részletekről a h.valika13@freemail.hu címre

Előre is köszönöm.

Gábor Kurucz1 Creative Commons License 2016.01.10 0 0 1697

INTERNETES MUNKA 
Azonnal fizet PayPalra (5mp-en belül) először 2$-tól, majd 3$-tól stb
Bejelentkezés után várj, míg lefut az időzítő a lap tetején, majd utána kattints a Back to Dashboard -ra.( reklám blokkolót ki kell kapcsolni különben nem enged tovább)
Klikk a Start surfing -ra. Az időzítő lejárta után katt arra a figurára amelyikből 2 van, majd next. A 10. után katt a Back to Account -ra. Ha vannak fizető hirdetések zöld téglalapban 0.001 $ tól 0.02 $-ig azokat le kell kattintgatni. Nap-20-30 centet is össze lehet gyűjteni. Naponta többször rá kell nézni..
INGYENES oldal, nem kell befizetni!
A referáltak után 100% annyit kapsz amennyit Ők dolgoznak.

Itt tudsz regisztrálni:https://trafficmonsoon.com/?ref=gabeeee

moci60 Creative Commons License 2016.01.09 0 0 1696

Sziasztok! Online networking, laptoplifestyles !!

Online munkára keresek üzlettársakat, a dinamikus, sikerorientált , győztes attitűdű csapatomba! Vezető vagyok egy közel 40 éves sikeres cégnél! Fordulhatsz bizalommal.Én felmondtam előző munkahelyemen, és jelenleg másfél éves gyerek mellett építem a karrierem, amit meg is tudok mutatni :)

Akinek van napi 1-2 óra szabadideje, akár otthon van gyerekkel, vannak álmai, céljai, amit megvalósítana, de vagy nincs anyagi fedezete, vagy nincs elég ideje, akkor keress meg

monika821222@gmail.com, írj üzenetet, pár sort magadról, és skype-on akár beszélhetünk is utána :)

Sok sikert mindenkinek

Tisztelettel:B. Mónika

Buzasancsa Creative Commons License 2016.01.09 0 0 1695

kifelejtettem az email-címemet: buzasancsa@gmail.com

Előzmény: Buzasancsa (1694)
Buzasancsa Creative Commons License 2016.01.09 0 0 1694

Sziasztok ! Bejelentett részmunkaidős otthonról végezhető munkát keresek. Számítógépem van, középfokú végzettséggel rendelkezem.

Kitti1126 Creative Commons License 2016.01.07 0 0 1693

E-mail cím: kovacs.kitti1126@gmail.com

Előző hozzászólásból kifelejtettem;)

Kitti1126 Creative Commons License 2016.01.07 0 0 1692

szia,

Másodállásba szeretnék munkát találni. Gépelni tudok, kézügyességem is van egy bizonyos szintig;). Segítséget előre köszönöm. Kovács Kitti

Klaudia Pintaricsné Creative Commons License 2015.12.30 0 0 1691

Szia. Kismama vagyok és engem is érdekelne ez az otthon végezhető munka. Az email címem: dia8812@gmail.com

Előre is köszönöm

dikotunde Creative Commons License 2015.12.29 0 0 1690

Sziasztok.Nem akarok senkit megbántani,de ha előre kell fizetni egy munkáért,akkor jól gondolt át!!!!Sajnos nekem ilyenek miatt már 3 rendőrségi ügyem van,mert előre fizettem,és kiderült,hogy csalás,pedig nem nagy összeget kellett befizetni!Vigyázzatok!!!

Nikki 002 Creative Commons License 2015.12.27 0 0 1689

Engem is érdekelne a munka,sajnos két kisgyerekkel egyedül vagyok, gyesen,és jó lenne valami munka,de nagyon nehéz találni.niki79@indamail.hu

utb0 Creative Commons License 2015.12.25 0 0 1688

Kedves Millionare! 

Érdekelne a munkalehetőség.

A címem: mr.szocfob@gmail.com

himeno Creative Commons License 2015.12.16 0 0 1687

Kedves millionare

Engem is érdekelne ez az otthoni munka, légyszi írj egy e-mailt (fara.eniko@gmail.com), hogy pontosan mi is ez. Persze ha még aktuális.

Jelentkezésedet köszönöm

Üdv

Szekren Creative Commons License 2015.12.15 0 0 1686

Kedves Millionare!  

Engem érdekelne munka, van még lehetőség

jelentkezni?

A címem: toth.alexandra9208@gmail.com 

Ha valaki más is tudna segíteni otthon végezhető munkában, bátran Keressen meg emailben :) 

Köszönettel: Tóth Alexandra 

millionare Creative Commons License 2015.12.13 0 3 1685

sziasztok!

aki szeretne otthon szamitogeppel penzt keresni, az irjon privatba mailcimet.

amit GARANTALOK ,hogy nem kamu!

ne szamits milliokra ,de lassan-lassan csorgedezik ,JA A LENYEG ,HOGY NEM KERUL SEMMIBE! csak az internet es gephasznalat a rezsi.....

Bálint0111 Creative Commons License 2015.12.12 0 0 1684

KAMU! Ne dőljetek be! Milyen az a munka, amiért te fizetsz, hogy dolgozhass? 

Előzmény: victoria.v (1682)
Izzydo Creative Commons License 2015.12.11 0 0 1683

Üdv mindenkinek volna egy otthon végezhető munkalehetőség akit érdekel az keressen fel e-mail benn : estvandor@gmail.com

victoria.v Creative Commons License 2015.12.07 0 0 1682

Sziasztok!
Szeretnék veletek megosztani egy remek lehetőséget, szerintem nagyon megéri, már annak aki szeretne pénzt keresni és még hajlandó is leülni dolgozni. Nézzétek meg ez alábbi weboldalt:

http://booc.website/xmascash

Edit Erzsébet Creative Commons License 2015.11.21 0 0 1681
Előzmény: frenky76 (1679)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!