Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Kerékpár22 2012. febr. 11. Creative Commons License 23686

Jól nyomod, eszerint az edzéskilométerek hiányán nem fog múlni. Sérülésmentes felkészülést és hajrá Kaposvár!

Előzmény: amat (23685)
amat 2012. febr. 10. Creative Commons License 23685

a tervek szerint ott leszek a szokásos versenyeken:-)

voltam a TUK első futamán, nagyon megtetszett a környék, azóta voltam Bp-n és kétszer is újrafutottam az útvonalat.

Most szintén itt vagyok Bp-n, holnap Margita marathon, szintén TUK, közben futottam otthon egy félmarcsit dombokon szép nagy hóban, hidegben. Megyek hozzátok is a Göcsejbe, Veszprém Sárvár, T100, K100, UB, Almádi, itt valszeg már csak 6 óra, sajnálom nagyon, hogy ki kell hagyni a 12 órát, kb. ennyi:-), lehet, hogy még becsúszik valami.

Előzmény: Kerékpár22 (23679)
Sánta Kutya (SK) 2012. febr. 10. Creative Commons License 23684

Valószínűleg mind a kettő nagyon jó verseny lesz, nem is kéne ebben egymás fölé kerekedni. Nem az a kérdés, hogy melyik a régebbi meg az újabb meg melyiknek a szervezői lelkesebbek meg tapasztaltabbak, és melyik városnak van több híve. Meg az sem, hogy melyik oldal bír lelkesebb hozzászólásokat begyűjteni a topicban. Az egyetlen probléma és szerencsétlen dolog az időbeli egybeesés. Kéne közéjük egy hónap. Vagy legalább azon elgondolkodni, hogy lehet ezt máskor megelőzni.

Normálisan egy futóversenyen a futóknak kell versenyezni, nem a versenyeknek.

Előzmény: _pecsenye_ (23680)
EperésSör 2012. febr. 10. Creative Commons License 23683

Szia Csaba, Kedves Zsolt! Uraim,

nem értem, hogy miért használjátok ezeket a szavakat, mikor ahogy megtudtuk a fehérvári verseny gondolatát, azonnal a segítségünket ajánlottuk fel! Ez volt a legelső lépésünk és tisztelettel rákérdeztünk, h az időpont mobilis-e mert így legjobb szándékaink ellenére sem fogunk tudni ott lenni. A választ is megkaptuk, megértettük és továbbra is a támogatásunkról biztosítunk Benneteket.

Előző hozzászólásomban megállapításokat tettem a két verseny tényszerű különbségeire, amiket javarészt meg is erősítettetek (az edzőversenyt kivéve). A tájékozatlanság elleni álláspontotokat nem érzem védhetőnek, hiszen a veszprémi verseny az utóbbi években mindig OB volt, és nyolc éve mindig ugyanabban az időpontban kerül megrendezésre, ahogy idén is!

Jövőre reméljük nem kell választani a két verseny között, talán ez az ami a fórumlakókat leginkább érdekli.

A szervezéshez sok sikert kívánunk! Hajrá Fehérvár! Hajár vasemberek!

mateve 2012. febr. 10. Creative Commons License 23682

Bizony! Remek lesz!!! Tutira!

Hajrá Fehérvár! Hajrá IRONTEAM!

És persze: HAJRÁ MINDENKI!!!!

Előzmény: Zsocza (23681)
Zsocza 2012. febr. 10. Creative Commons License 23681

Pecsenye!Több vagy, Jobb vagy!Ezen okosan felül kell emelkedni. Ha egy rendezvény szervezőgérdéjának tagjaira íly fokú sportszerűtlenség jellemző, akkor csak saját maguk alatt vágják a fát. Mi pedig, ha csak 20-an leszünk, akkor is remekül fogjuk érezni magunkat, mert hatalmas buli lesz a fehérvári halesz parkban. A Segítőkészség és Önzetlenség jóval kifizetődőbb, mint az áskálódás és a könyöklés. Neked, mint SPÁRTAI HŐSNEK kell a legjobban tudnod: " ha nyilaik zápora eltakarja a napot, akkor majd árnyékban harcolunk". Szép Napot Mindenkinek! Üdv, Nádasdi Zsolt - IRONTEAM Szabadidő és Tömegsport Egyesület. Ui.: Hajrá Veszprém, Hajrá vikingek!

_pecsenye_ 2012. febr. 10. Creative Commons License 23680

Kedves Szabolcs!
Ez igazán nem szép hozzászólás volt a részedről.. sőt írhatnám, h sportszerűtlen, ami sajnálatos, h itt is folytatod, az egyfajta lejárató ellenpropagandádat
Pláne, h elferdíted a dolgokat, nem is kicsit.
az Ironteam, egy szóval sem említette, h "edzőversenynek" szánja a versenyét. Ki szervez edzőversenyt??? Zsolt arra utalhatott maximum, h a Pénteki Futópéntek elnevezésű közösségi futás remek felkészülés lehet a 8 órás Ultrafutóversenyre!!!
Nem kell aggódnod a rendezéshez szükséges "cucc" is rendelkezésre áll.
Hogy tájékozatlanság?? Mint említettem, Zsolték már novemberben elkezdték szervezni, hírdetni a versenyt, miután áttanulmányozták a versenynaptárak akkori állását és az aktuális versenykiírásokat.

Lehet, h először szerveznek Ultafutóversenyt, de tagjaik nem először szerveznek versenyt, ráadásul igen lelkesek és komoly szponzoráció áll mögöttük.
És ezúttal én is megkérlek, h fejezd be a sportszerűtlen, gyalázkodó propaganda hozzászólásaidat.
Lehet rivalizálni, lehet reklámozni, lehet a versenyzőket búzdítani a saját rendezésű verseny részvételére. Ez természetes, de úgy gondolom sportszerű keretek között.
Fontosnak tartom kihangsúlyozni a részemről: Nem vagyok a 8órás szervezőgárdának a tagja, nem vagyok tagja az IRONTEAM Sportegyesületnek.

Viszont teljes mellszélességgel kiállok mellette, mert SZÉKESFEHÉRVÁRI vagyok és nem titkolom az Ironteam tagjai remek barátaim.
És büszke vagyok arra, h hosszú idő után Székesfehérvár újra helyt ad egy ULTRAFUTÓ versenynek!! 

Sporttársi üdvözlettel: Lajkó Csaba (pecsenye)

Előzmény: EperésSör (23674)
Kerékpár22 2012. febr. 10. Creative Commons License 23679

Nagy kalappal, Amat!

Remélem, idén is találkozunk néhány felkészülési versenyen. Örülök, hogy nem csak új, hanem régi hazámfia is indul 2012-ben.

Előzmény: amat (23676)
palasthyi 2012. febr. 9. Creative Commons License 23678

Én miskolci vagyok.Van esetleg valaki aki Miskolcon vagy Borsod megyében lakik és indulni szeretne a Spartathlonon?

Sánta Kutya (SK) 2012. febr. 9. Creative Commons License 23677

27+1, majdnem kerek szám! Gratula és jó felkészülést!

Előzmény: amat (23676)
amat 2012. febr. 9. Creative Commons License 23676

Emberek,

kaptam egy emilt: Your race number is 129

:-)))))))

Előzmény: amat (23675)
amat 2012. febr. 8. Creative Commons License 23675

hűűűű, de király, ennyire hüle lennék, nem is gondoltam, hogy az látható, megyek gyorsan megnézem mit néztem el, akkor van még remény:-))

Előzmény: József, az arameus (23673)
EperésSör 2012. febr. 8. Creative Commons License 23674

Szia,

Számomra is meglepő volt, de ez a meglepetések éve lesz, ahogy látom :)

Furcsa, mert mi is már fehérvári egyesület vagyunk, és ott van helyben minden rendezéshez szükséges cuccunk (kapu, kordon, chiprendszer, sátrak, projektor, masszőrpad, stb.), amit aznap a reggel a 8órás-tól pár utcára fogunk elszállítani Veszprémbe :)

Meg is kerestem a szervezőt, nekem azt írta, h ők ezt egy edzőversenynek szánják, ami a pénteki edzések egyik felmérője lesz. 

Persze szerencsétlen az időpont és tájékozatlanságra utal a választás, ugyanakkor nem gondolnám, hogy csapás lenne, mert egészen más a két rendevzény: ott egy javarészt salakos pálya várja az edzeni vágyókat egy ultrafutóversenyen először próbálkozó gárdával, Veszprém pedig idén nyolcadik éve ugyanabban az időszakban bronz címkés versenyen segíti a saját vagy mások csúcsait megdönteni szándékozókat.

Írhatnám azt is: A Veszprémi az igazi, de vigyázat: másolják!  :)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (23669)
József, az arameus 2012. febr. 7. Creative Commons License 23673
azok háromszáztizenkilencen a tavalyi nevezettek
Előzmény: amat (23672)
amat 2012. febr. 7. Creative Commons License 23672

Elküldtem a nevezésem a Spartathlonra......, hát megnéztem a nevezetteket, lehet, hogy megint lekéstem:-) már 319 nevezett van.

Ismét a sorsra bíztam magam.

Sánta Kutya (SK) 2012. febr. 7. Creative Commons License 23671

Akárhogy is, ez nagy csapás lesz mindkét versenyre.

Előzmény: _pecsenye_ (23670)
_pecsenye_ 2012. febr. 7. Creative Commons License 23670

Sajnálatos az egybeesés. A 8órás verseny szervezői már novemberben elkezdték szervezni, akkor még ők sem tudták, h akkor lesz a veszprémi 6órás, hiszen nem volt meghírdetve. Ráadásul ugye, az OB helyszíne is változott. Szóval ez van sajnos. Tanácsot én sem tudok adni és nem is akarok, h ki, hova nevezzen, jöjjön. Mindkettő rangos és szinvonalas verseny lesz, az biztos.

én speciel a 8óráson indulok, de ez már önreklám:) bocsi:)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (23669)
Sánta Kutya (SK) 2012. febr. 7. Creative Commons License 23669

Ez pont a veszprémi hatórás napja. Vagyunk annyian, hogy két szomszédvárosban egyszerre legyen ugyanolyan nagyságrendű ultraverseny?

Előzmény: _pecsenye_ (23668)
_pecsenye_ 2012. febr. 7. Creative Commons License 23668

Sziasztok!

Egy új versenyre szeretném felhívni a figyelmeteket, ami Székesfehérváron kerül megrendezésre, 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 órás Ultrafutás cimmel.

A versenyen 2/4/6/8 órás számban lehet indulni, természetesen váltóban is van lehetőség kipróbálnod magad.

Szervező : IRONTEAM Szabadidő és Tömegsport Egyesület
Időpont: 2012.03.31. Szombat, 08:00 – 16:00
Helyszín: Székesfehérvár, Halesz park (Szent György Kórház mellett).
Chipes időmérés

Bővebb info, nevezés: http://ironteam.hu/index.php?a=39

Várnak mindenkit sok szeretettel a szervezők!

EperésSör 2012. febr. 6. Creative Commons License 23667

Elindult a nevezés is!

Előzmény: EperésSör (23666)
EperésSör 2012. febr. 2. Creative Commons License 23666

aha, sejtem már: akkor az még az átépítés előtt volt. 2-3 éve nyert a város egy eu-s pályázaton, aminek keretében elköltöttek pár milliárdot arra, hogy a felújítsák a veszprémi 6 órás futás pályáját (na jó, volt még valami országos kerékpárútvonal kiépítés is a csomagban...). Szóval kissé átalakult a pálya középső és felső része is, szerintem az a kanyar is csökkent ezzel.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (23665)
Sánta Kutya (SK) 2012. febr. 2. Creative Commons License 23665

Hát ez nagyon rég volt, nekem úgy rémlik, a kifelé menő oldalon volt pár száz méterrel a vége előtt (valami jobbra-balra kanyarkombináció lehetett?).

Előzmény: EperésSör (23664)
EperésSör 2012. febr. 2. Creative Commons License 23664

a kanyarokat kiegyenesítettük, a szinteket legyalultuk :)

viccet félretéve, melyik részre gondolsz? az tény, h a VK környéke kissé kanyargós, de a lendületet nem veszi el véleményem szerint még 4 perces tempónál sem. Legalábis már többen haladtak tartósan ilyen sebességgel, csak éppen közbejött valami probléma (hosszabb frissítés, gyuratás, mosdó, stb.) ami aztán lassulást hozott a végeredményben.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (23663)
Sánta Kutya (SK) 2012. febr. 2. Creative Commons License 23663

Jól hangzik, jól hangzik! Bogár Jani csúcsa se gyenge, 600 méterrel elmaradva a világcsúcstól.

Egy kérdés: korábban, mikor ott voltam, volt egy elég kellemetlen, éles kanyar a pályán, azt sikerült lecsiszolni?

Előzmény: EperésSör (23662)
EperésSör 2012. febr. 2. Creative Commons License 23662

Világcsúcskísérlet a Veszprémi 6 óráson!

Nemsokára indul a mezőnyt bemutató cikksorozatunk is! További infók a verseny honlapján.

Hajrá!

üdw,

-tamas- 2012. jan. 31. Creative Commons License 23661
Előzmény: olipapa (23660)
olipapa 2012. jan. 31. Creative Commons License 23660

köszi!

Előzmény: -tamas- (23659)
-tamas- 2012. jan. 31. Creative Commons License 23659

tavalyig nagyjából a levelek beérkezése szerint osztották a rajtszámokat (összevártak pár tucatot azután országonként sorba rakták), kivéve a japánokat [201–262] és a németeket [280–323], akiknek külön Spartathlon–irodájuk van

Előzmény: olipapa (23655)
palasthyi 2012. jan. 31. Creative Commons License 23658

Szerintem a nevezés sorrendje számít, de ez csak egy feltevés, lehet, hogy teljesen más alapján dől el.Bocsi ha félrevezettelek.

Előzmény: olipapa (23655)
palasthyi 2012. jan. 31. Creative Commons License 23657

Köszönöm szépen.Nagyon aranyos vagy!!!

Előzmény: _tyúkanyó (23652)