Keresés

Részletes keresés

strexfgd Creative Commons License 3 napja 0 0 2297

hátha valaki tudja: a3 2016 talán a telefon pontos típusa, rettent zavar hogy kéretlen helpet ad és nem tudom kikapcsolni. például a bluetooth bekapcsolásakor (a legördülő menüben), rögtön feldob egy ablakot hogy mivel is van párosítva, ami ablak teljesen felesleges. ugyanígy a hívás kezdetén is dobja hogy az átirányítás így vagy úgy van. ezek mind nem kellenek, tudom.

ki lehet ezt valahogy kapcsolni?

Tomonas Creative Commons License 2018.01.13 0 0 2296

Sziasztok! Ti vennétek manapság még galaxy s4-et? A galaxy ace telóm szeretném valami ténylegesen használhatóra cserélni, de túl sok pénzem nincs rá. 25000-ért kínálják.

golf72 Creative Commons License 2017.12.28 0 0 2295

Sziasztok! Samsung galaxy s3 neo a hiaba nem indul el csak a tipusát írja ki azt is ugy hogy fevillan 1 -2 másodpercre 

fepeti001 Creative Commons License 2017.12.16 0 1 2294

Köszönöm, megtaláltam.... adattakarékos üzemmód.

Előzmény: fepeti001 (2293)
fepeti001 Creative Commons License 2017.12.16 0 0 2293

Kedves kollégák, kölcsönből visszakapott A3 2017 (Android 7.0) telón megjelent egy jelzés fölül, bal szélen. Kis plusz jel. Mi lehet? Köszi

Zoli a3 Creative Commons License 2017.12.15 0 0 2292

Helló mindenkinek!

Segítségeteket kérném.Vásároltam egy samsung galaxy a3 2016 telefont újjonan!Jól müködik,kivéve ha wifi-n,vagy mobilnet-n youtube-t (nézek) néznék.Alig indul el a videó a telefon kikapcsol és újraindul!Már csináltam gyári beáll. visszaállítást,akkor sem viszi youtube-t.A szoftver a legújabb rajta.Viszont ha pl.:egy híroldalon ha van egy videó,aminek a forrása youtube azt viszont lejátssza. Letöltöttem egy youtube stream-et,azzal simán megy de egy keresésre nem ad annyi találatot mint a youtube!Bocsi egyszerűbben nem tudtam leírni,nem vagyok telefonzseni.Járt már így valaki.Mit tehetnék?

Köszi! 

waterglobe321 Creative Commons License 2017.12.15 0 0 2291

Szia Eszter!

Én is hasonlóképpen jártam a tegnapi napon. Érdekelne, hogy mi lett a sorsa a készülékednek.

Előzmény: Eszter1993 (2279)
amsisimba Creative Commons License 2017.12.10 0 0 2290

sziasztok. van egy samsung j5 telom 2016os. Mai nap 2017.12.10 jött egy frisstiés tök fasza volt minden idáig. DE ims service leált az alkamazást bezárom ki ablak folyamatosan ugrik fel és olyankor belasul a telefon. ez mit jelent? hivtam vodafone red assistensem azt mondta nekik nem hozz ilyen hibát a rendszer. kérdezem én aki nagyon otthon van ezzekbe a telefonokba hogy ez miért lehet? vagy mit kell csinalni? köszönöm a válaszotokat.

dolcee Creative Commons License 2017.11.19 0 0 2289

sziasztok!Van egy Samsung j5 os telefon ,és nem értem mi történik,mikor én letöltök egy csengőhangot rá, és beállítom akkor 3-4 nap után eltűnik sehol nincs! Miért mitől? Akkor amikor a Sd kártyára rá teszek a eszközmemóriából alkalmazást az miért kerül később vissza? Kérem aki tudja segítsen !Köszönöm!

pepike02 Creative Commons License 2017.11.19 0 0 2288

Sziasztok,

Tanacsot szeretnek kerni javitas ugyben.
Par napja leesett az S5.
Nem torott el a kijelzo, legalabbis nem volt lathato kivulrol.
Viszont ket kb 1 cm-es fuggoleges feher csik keletkezett a kijelzon. ekkor meg bekapcsolt.
talaltam neten uj lcd kijelzot, de gondoltam, elobb szetszedem, megnezem valoban cserelheto e.

Szinten neten lattam, hogy kisse felmelegitve, hajszaritoval, vagy holeg fuvoval egy vekony huzal (molibden)
segitsegevel siman tores mentesen leszedheto az uveglap az lcd-vel egyutt.
En hajszaritot hasznaltam, alig kellett melegiteni. a muvelet elott mar nem probaltam bekapcsolni.
Ez sikerult is, bar alul a ket sarokban eloszor a huzal bement az lcd es az uveglap koze.
Viszont epsegben leszedtem (szerintem).
viszont azota, akar kijelzovel akar nelkule, a keszulek ugyan bekapcsol, a szamitogep fel is ismeri mint meghajto, de hiaba akarom megnyitni, teljessen ures kent mutatja. egyetlen mappa vagy fajl sem lathato.

megtudna e valaki mondani,
1., mi serult meg benne, es minek a hatasara? -- mert szerintem nem melegitettem tul.
2., erdemes e meg erre uj kijelzot vennem, mert azzal ujra mukodni fog?! vagy hagyjam es kuka?

lecci irjatok meg mit gondoltok.
Koszonom.

silurus777 Creative Commons License 2017.11.18 0 0 2287

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy mobilguru, hozzáértők segítsetek kérlek!

A Galaxy S8-at több gyártási számmal is meg lehet venni (SM-G950, SA-G950, G950F).

Az árakban meg 80e különbség is van.

Mi a fő különbség ezek között?

Előre is Köszi!

Üdv,

Zsolt

belphnaque Creative Commons License 2017.11.14 0 0 2286

Sziasztok !

Samsung Note 8 vásárlásán töröm a fejem, egy csomó telefon összehasonlításon vagyok túl, de most megkeveredtem. Egy ismerősömnél láttam egy ilyen telefont, de kiderült, hogy az más. Más a neve, nem NOTE. És mintha lennének a típuson belül alfajták, mint ahogyan szokott lenni LITE meg PRO, stb. 

Hol lehet egzakt összehasonlítást vagy leírást olvasni a lehetőségekről ?

Köszi előre is.

sjohn Creative Commons License 2017.11.12 0 0 2285

...minden Samu szervizben...

Előzmény: Yoshi Toranaga (2284)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2017.11.12 0 0 2284

Esélyes. Erre vall az is, hogy amikor először adta elő ezt a mutatványt, akkor egy sima újraindítás megoldotta. Most sajnos nem. 

Megpróbálom még a gyári visszaállítást. 

Ha az sem segít, akkor szoftvert frissíteni kinél, hol lehet, és mennyiért? Esetleg házilag?

Előzmény: Alfika (2283)
Alfika Creative Commons License 2017.11.12 0 0 2283

Az hogy a beszédhangszóró, és a mikrofon egyszerre haljon meg, gyakorlatilag szinte lehetetlen... Gyári visszaállítás, vagy szoftver frissítés javasolt...

Előzmény: Yoshi Toranaga (2282)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2017.11.05 0 0 2282

Sziasztok!

Van egy Samsung Galaxy S-Advance telefon, amelyet jelenleg csak kihangosítva lehet használni. Normál beszélő módban sem a hívott- sem a hívó fél nem hallja a másikat. Két-három hónapja egyszer már előadta ezt, akkor egy kikapcsolás, újraindítás megoldotta. Most viszont ez nem segített.

Tudtok rá valami ötletet? Ha házi mókolással nem lehet mit tenni, akkor gazdaságosan javítható-e? 

Hátha nem is olyan nagy a baj!

dolcee Creative Commons License 2017.10.29 0 0 2281

Sziasztok!

Van egy Samsung J5  telefonom  ,és nem értem miért csinálja azt,hogy beállítok rajta csengő hangot, és ha kikapcsolom majd be újból,akkor eltűnik róla,mintha letörölték volna,de én nem töröltem le!

nagyon idegesítő már!

ha valaki tud akkor  írjon választ nekem akár a email címemre is, mert azt hamarabb megkapom. Köszönöm mindenkinek!

Nikus1981 Creative Commons License 2017.10.26 0 0 2280

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni.

Akezdobicajos talán te tudsz segíteni. Pontosan ugyan az a probléma van nálam is az s8-as telóval mint nálad.

"a kamera vagy kontakt hibás vagy egy kicsi por van a kütyüben  közelre tűéles kép  távolra olyan homályos hogy használhatatlan. Egy kicsi kocogtatás  és a távoli képe is tűéles lesz. "

Szeretném megkérdezni,hogy történt változás?Nem gondolnám,hogy normális egy ilyen telefonnál,hogy kocogtatni kell,hogy éles képet készítsek.

Bárki más találkozott ilyen problémával?

Vicc amúgy,és nagyon dühítő....

Előre is köszönöm a választ

Üdv 

Niki

Előzmény: Akezdobicajos (2256)
Eszter1993 Creative Commons License 2017.10.25 0 1 2279

Sziasztok! A történetem a következő. Van efy 3hónapos samsung a5 2017es telefonom. Egyik napról a másikra megjelent egy vízcsepp alaku android rendszer értesítés melyszerint a töltőrèsz nedvességet észlelt. Semmifèle víz vagy pára nem érte! Egyszer eltunt az értesítès megengedte a töltèst utànna pedig ismèt elöjött akkor is ha a szobàban volt a teló állandó hőmèrsèkleten. Elvittem szervízbe mire számíthatok?

WYW Creative Commons License 2017.10.19 0 0 2278

Pedig erre én is kíváncsi vagyok.

Ilyen telefonom van, de ezt az ikont még soha nem láttam rajta.

Előzmény: pocimixx (2277)
pocimixx Creative Commons License 2017.10.15 0 0 2277

Hali. Samsung s6 edge készüléknél mit jelent az az ikon az ébresztő óra mellett? Nem találom sehol a leírásban. Köszi

Sue11 Creative Commons License 2017.10.07 0 0 2276

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni?
Kb 2 hete vettem a UPC-nél részletre egy Samsung Galaxy J5 2017-es telefont. A kijelzőn néhány napja kék pettyek jelentek meg, mintha tinta fröccsent volna rá. Egyre több és egyre sűrűbb lett a tinta... A UPC-nél azt mondják, biztos kőre esett, akkor ilyen. Sehova nem esett, amúgy, hiába bizonygatom, vettem rá védőfóliát is, vigyáztam rá...
A UPC-nél annyit hajlandóak csak, hogy 2800 forintért elküldik kivizsgáltatni 2 hétre(!!!!) és ha az én hibámból van a gond, akkor visszaadják, csináltassam meg...
Találkozott már valaki ilyen hibával? Mi lehet a gond? Mit tehetnék? Segítsetek! Köszönöm!!!!

Bajusz Tamás Creative Commons License 2017.10.05 0 0 2275

Sziasztok!

Pár napja vásároltam s6 készükem és nem indul rajta az Shealth alkalmazás.azzal a hibaüzenettel jön hogy a készülék rootolt.már többféle rootchecket lefuttattam és nincs rajta root.viszont a knox számláló át van irva 0x1-re..vissza lehet állitani valahogy?lehetséges hogy az a hiba forrása?

Válaszaitokat elöre is köszönöm!

Üdv

i727 Creative Commons License 2017.09.30 0 0 2274

Most látom, hogy kijött Kínában a Note 8 dual sim-mel:

http://pdadb.net/index.php?m=device&id=12236&c=samsung_sm-n9500_galaxy_note_8_duos_td-lte_256gb__samsung_baikal

nálunk lesz ilyen?

jopek13 Creative Commons License 2017.09.27 0 0 2273

Sziasztok, tudnátok segiteni ?

eddig az email értesitéseket led villogással jelezte a telefonom, úgy ahogy a messengert is,

sikerült vmit elállitanom és most nem jelzi led jelzéssel az email üzeneteimet,

csak akkor látom ha kinyitom a képernyőzárat a bal sarokban fent hogy levelem jött.

pedig be van kapcsolva a led jelzés funkció.

messengernél ok de emailnál nem, pedig eddig jó volt.

samsung s7 a teló.

köszi előre is

Géza Sr Creative Commons License 2017.09.23 0 0 2272

Szia!

Nagyon köszönöm a segítséget,de nálam nem jeleníti meg az értesítések menü pontot sem!

Előzmény: G.Tóni. (2269)
Scavi369 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 2271

Sziasztok,

Előre is elnézést ha off, Samsung tabletes topicot nem találtam a kérdés felvetéséhez, ha nem állja meg a helyét, kérlek töröljétek.

Adott egy Samsung Galaxy Tab A 10.1, tavaly novemberben vásároltam, kifogástalanul működik, nincs vele gondom.

Ma háttérképet szerettem volna cserélni, a kezdő és zárt képernyőre ugyanazt a képet szántam, majd mikor elmentettem, bezártam a futó alkalmazásokat és nem kis meglepetés ért; a kezdőképernyőn lévő képre ránagyított és úgy mentette el. Korábban is előfordult, hogy ugyan az a kép került a kezdő- és zárolt képernyőre, ezért rögtön szemet szúrt, hogy valami nem stimmel. Sajnos kikapcs-restart nem segített, másik képekkel is ugyanezt csinálja, a zárolt képernyőn úgy van a kép, ahogyan lennie kell.

Járt már valaki hasonló cipőben? Köszönöm a segítséget előre is.

Szép estét

deregato Creative Commons License 2017.09.22 0 0 2270

Szevasztok Samsungosok.

Mobiltelefont vásárolnék és kérdezném véleményeteket hogy szabad e ilyen ritka telefont megvennio?

Vagy inkább a samsung-ra kellene ráhajtanom.

Előre is köszön öm az értékelést

https://www.jofogas.hu/budapest/Uj_Ulefone_Power_2_4Gb_Ram_64Gb_ROM_dual_sim_android_7_0_6_050_mAh_akk_70924754.htm

Ulefone Power 2

Erről mit gondoltok?

Szabad ilyen ritka modellt megvenni?

6000 körüli miliamper jól hangzik de valós e?

G.Tóni. Creative Commons License 2017.09.21 0 0 2269

Szia!

Beállítások ->Zárolt képernyő és védelem -> Értesítések

Hosszabban nyomja megjelennek az alkalmazások.

Előzmény: Géza Sr (2268)
Géza Sr Creative Commons License 2017.09.19 0 0 2268

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Galaxy A5 2017-nél az always on display kijezőnél nekem nem jelzi ki az értesítéseket (email,sms) Hogyan tudnám előcsalogatni? :-) (Android 7.0,voda)

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!