Keresés

Részletes keresés

tigristomi Creative Commons License 2022.09.12 0 0 1079

Ez érdekes volt, köszönjük.

Előzmény: polária (1078)
polária Creative Commons License 2022.09.11 0 0 1078

A legtöbb tabletta azután kezd el hatni, miután a gyomortartalommal együtt a belekbe kerül, a nyombél és a vékonybél első részében oldódik fel a hatóanyag. A Johns Hopkins Egyetem kutatói szerint a szájon át történő adagolás a legbonyolultabb mód a szervezet számára, ebben az esetben a gyógyszer hasznosulása a gyomor-bél traktusban a gyógyszer összetevőitől és a gyomor dinamikus élettani környezetétől függ. A tanulmány szerint a testtartás is sokat számít akkor, ha a gyógyszert szájon át vesszük be.

Hirdetés 

A kutatók azt találták, hogy ha tabletta bevétele után a jobb oldalunkra fekszünk, akkor a pirulák 2,3-szor gyorsabban oldódnak fel, mint egyenes testtartással. Mi több, ilyen szempontból a bal oldalon fekvés a legkevésbé hatékony. Megfigyeléseik szerint az adott gyógyszer a jobb oldalon tíz perc alatt, egyenes testhelyzetben 23 perc után, míg bal oldalra fekve több mint száz perc után fejtette ki hatását. A kutatás különösen hasznos lehet az idősebb vagy az ágyhoz kötött betegek számára.

Hirdetés

tigristomi Creative Commons License 2022.08.29 0 0 1077

Pálmazsírról ki mit tud? Mennyire egészségtelen? Van vele vmi gond? Ha igen, mi?

tigristomi Creative Commons License 2022.07.05 0 0 1076

Csináltam megint egy ilyen májtisztítást, mostanában úgy látszik, csak 4 évente jutok el ehhez.

Jobb érzés így utána, kombináltam egy jógás emésztőrendszer átmosással is, ezzel tanulságosabb egy ilyen tisztítás.

Nagy epe gümecsek nem jöttek ki, mint anno néha, lehet, hogy azért, mert a qi qong-gal hatok a belső szerveimre.

Éjjel kettőkor (miután megittam a májtisztításhoz a löttyöt) viszont most először rosszul voltam, felébredtem, hányingerem volt, kicsit járkáltam, nagyokat lélegeztem,

aztán vissza tudtam aludni. Talán 15 percig tarhatott, de nem volt jó.

 A tisztítás viszont összességében jól sikerült. Érdekes, az egyik ujjam 1 hete beütöttöm, egy ízület meg van dagadva rajta, az a tisztítás után egy nagyságrenddel jobb lett, nem tudom, van-e összefüggés, időben mindenképp volt.

Előzmény: tigristomi (1075)
tigristomi Creative Commons License 2022.07.01 0 0 1075

Eltűntek a jó leírások a keserűsós májtisztításokról, itt ott kis pontatlanságok is vannak benne.

Hűtőbe biztos ne tegyük amit kell inni, a hideg folyadék alapból nem jó a testnek.

Előzmény: tigristomi (1070)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.09 0 0 1074

Sziasztok!

 

Enterosgel használatával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Most tervezek beszerezni egy ilyet ezért kérdezem. Hisztamin-intolerancia ellen hatásos lehet?

Icu7 Creative Commons License 2019.08.13 0 0 1072

Nekem is van 3 db eladó Enteros gélem, ha esetleg érdekel valakit. 15.000 Ft (benne van a szállítási költség is).

molokooo Creative Commons License 2019.06.04 0 0 1071

Méregtelenítő tabletta - https://untoxin.com

tigristomi Creative Commons License 2018.05.15 0 0 1070

700 ft-ból megcsináltam otthon az egyik legütősebb májtisztítást, egy 3 literes sós vizes emésztő rendszer tisztítással bezárva.

Az egész másfél nap volt, de csak másnap kb. 3 óra esett ki, amikor nem tudtam aktívan ténykedni.

 

Májtisztításnak az olíva olajos - grapefruitos tisztítást csináltam, ez sok helyen le van írva - kisebb nagyobb pontatlanságokkal.

Utána jó az epét minél előbb kiüríteni az emésztő rendszerből, ezért második nap fél kilenc fele szoktam csinálni egy shankalaprakshalánát, 3 liter sós vízzel, ami teljesen átöblíti az emésztő rendszert.

 

Úgyérzem, felfrissített ez a tisztító kúra, már rég csináltam utoljára.

Harmadik napjára a tisztításnak normalizálódott a testsúlyom, egy kis plussz kiló is feljött rám (ez nekem jó).

B.anita0917 Creative Commons License 2016.10.18 0 0 1065

Sziasztok! Eladó 2 teljes üveg Reg-enor ha valakit érdekel írjon !

anitabodor69@gmail.com

tuni75 Creative Commons License 2016.08.02 0 0 1064

Szia! Én használom s nekem bevált . Eddig puffadtam s nagy volt a hasam! De a regenorral fogytam 

is 7kg ot! Ha gondolod írj s segitek!

Előzmény: KíváncsiFáncsi84 (1057)
molyazzi Creative Commons License 2016.07.30 0 0 1063

Amiről senki nem beszélTermészetes fogyasztó termék!
Nem kell diétázni mellette, azt ehetsz, amit eddig is ettél, ha közben a Chocolate Slim-et iszod minden nap. Ha a lehető leghamarabb akarsz fogyni, akkor viszont csökkentheted a bevitt étel mennyiségét.http://aitds.info/?target=-3AAIyBgKVDwAAAAAAAAAAAAQNZb7m

háj bye Creative Commons License 2016.06.10 0 1 1062

A cseheknél 3250 átszámítva, nálunk 5400-tól kezdődik...

Előzmény: Louis55 (1054)
háj bye Creative Commons License 2016.05.18 0 0 1061

http://hu.iherb.com/search?kw=detoxification

 

Érdekelne a véleményetek, erről az oldalról mit rendelnétek, ami ár/értékben jobb lehet az itthoni kínálatnál?

 

(A termékek garantáltan minőségiek, és ha 50 dollár alatt van a rendelés végösszege, akkor vám és áfa sem kerül erre az árra, csak a 4 dolláros szállítási díj.)

zsuzsycs Creative Commons License 2015.09.01 0 0 1060

Sziasztok!

 

Méregtelenítőnek az RG ganoderma kapszulát használtam, ami sejtszinten méregtelenít, plusz a ganodermás kávék. Amit a mai napig fogyasztok. Működik! :)

cysusu Creative Commons License 2015.07.28 0 0 1059

Sziasztok, nekem a Naturalmax termékek váltak be, ezt nézzétek meg: www.naturalmax-beltisztitas.com sokat enyhültek a panaszaim mióta szedem, és egész sokat fogytam is.

Mirot Creative Commons License 2015.07.24 0 0 1058

Van két tubus enterosgèlem, megvàllnèk tőlük. :) 11ezer forintèrt odaadom a kettőt! :)

KíváncsiFáncsi84 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 1057

Ezt az alternatív méregtelenítési gyógyhatású készítményt találtam, valaki próbálta már ?
Reg-enor méregtelenítésre

cysusu Creative Commons License 2015.06.09 0 0 1056

Én ezt használom: Naturalmax Enerix és Vitalix. Komplett kúra, 100%-ban természetes, és nagyon jó a hatása. Megszűntek a kellemetlen tüneteim és sokkal több az energiám. Méregtelenit, tisztit, és még fogytam is!

mackota Creative Commons License 2015.04.21 0 0 1055

Eladó Naturalhelp. Bontott doboz, egy alkalommal próbáltam, nem vált be nekem személy szerint.

Új ára 13.000, most eladó 10.000-ért.

Érdeklődni: e-mailben: marta.sz31@hotmail.com.

Louis55 Creative Commons License 2015.04.05 0 0 1054

Sziasztok, az Enterosgel 405 grammos Ukrajnában 1473 Ft átszámítva. Hogy lehet, hogy nálunk a 225 gr-os akciósasan 7900Ft?

Ez a pofátlanság netovábbja.

xandra27 Creative Commons License 2015.02.13 0 0 1053

Én a Naturalmax termékeit használom, évente egyszer méregtelenítek vele. Nekem ez nagyon bevált. Az Enerix rostot pedig egész évben fogyasztom, nem minden nap, de hetente 2-3 alkalommal.. Azóta nincs székrekedésem, előtte gyakran volt.. :)

csaba08 Creative Commons License 2014.09.24 0 0 1051

Ez a hivatalos oldal, itt olcsóbb! :)

 

http://www.enteromedical.hu/enterosgel

dave6847 Creative Commons License 2014.03.16 0 0 1050

A vegyes v á  l t o z a t o s táplálkozás

és a bőséges folyadékbevitel

valamint a t e s t m o z g á s  megfelelő főleg ha az ember laza kedélyes életvidám beállitottságra törekszik.

Relapse Creative Commons License 2014.03.11 0 0 1049

Sziasztok!

 

Végül nekiestem a tavaszi nagy takarításnak, méregtelenítésnek. Jól érzem magam. Nem mondom, hogy teljesen kicseréltek de azért sokkal jobb a közérzetem és a kedvem is. Székrekedés miatt vágtam bele a béltisztításba mert már éreztem, hogy vagy felrobbanok vagy sikerül megoldanom a helyzetet.

 

Kösz Krajczár a tippet. Tényleg bejött a naturalhelp és ajánlom én is mindenkinek aki kicsit szenvedget.

Ludmil Creative Commons License 2014.01.23 0 0 1048

Szerintem az Enterosgel nagyon hatásos, de amit a magyar disztribútor művel az vicc. Pofátlanul magas áron értékesíti, ráadásul ráfogja, hogy az ár akciós. A környező országokban valamiért nem ilyen pénzéhesek a terjesztők. De az biztos, hogy még így is van haszon rajta bőven. Az oroszoknál patikákban is árulják és az ár 2500-3200Ft/db között mozog, a cseheknél, lengyeleknél, szlovákoknál sincs nagy különbség az árban. Itt akciósan 9000 Ft-ért megveheted darabját, ha veszel 3 db-ot. Ha csak egy db kell, akkor fizess 9700 Ft-ot. A termék pedig nagyon jó, és sok embernek segíthetne ha nem ilyen pénzéhes banda kezében lenne a kizárólagos forgalmazás. 

Korina09 Creative Commons License 2014.01.08 0 1 1047

Igazad van és igaza van Wiktória4-nek is! Nem szabad orvosi felügyelet nélkül a méregtelenítést csinálni! Az ilyen méregtelnítő tábor nagyon jó lehet (főleg, hogy nem celebek, hanem orvosok vezetik). Az ilyen celebes méregtelnítéstől óvakodjon mindenki.

Előzmény: josi99 (1046)
josi99 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 1046

A méregtelenítés egy nagyon felkapott dolog manapság, de a szakmai és tuományos háttér igen sok szolgáltatásból hiányzik. Igenis szükség van méregtelenítésre, a szervezet megtisztítására, ahogy szükség van olykor az otthonunk kitakarítására is. Aki nem ismeri az emberi szervezet, és saját szervezetének működését, az minden esetben kérje ki szakember tanácsát. A szakszerűtlen kúrákkal többet ártunk, mint használunk! Ne hagyjuk magunkat átverni! 

http://szabadneked.hu/meregtelenito-tabor/

Krajczár Creative Commons License 2013.12.18 0 0 1045

Én használom a naturalhelpet és jónak találom eléggé. Finom, jó.Kell.

Előzmény: Relapse (1035)
Krisztián389 Creative Commons License 2013.12.02 0 0 1044

Szia!

Az attól függ mennyi a lerakódott méreganyag a szervezetedben.

Én végigcsinltam a naturalswiss cég bél és méregtelenítő programját,nálam 2,5-3hétig voltak jelen a pattanások.

Kitartás,mert elmúllik-megéri

Előzmény: Pixiano (1040)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!