Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

envagyok79 Creative Commons License 3 órája 0 0 76008

Sziasztok,

Keresek 2005-ös swifter kezelési útmutatót.

A régebbi linkek már nem mennek.

Tudna valaki segíteni ebben (PDF)?

FOMA Creative Commons License 1 napja 0 0 76007

Közben megtalálta a saját topikját, és egy fokkal olvashatóbb az írása is.:-)

Előzmény: -zarko- (76006)
-zarko- Creative Commons License 1 napja 0 0 76006

Szerintem úgynevezett troll.

Azért az eltévedt régi swiftesek megütnek egy normális írási szintet.

Előzmény: t.lantos (76004)
FOMA Creative Commons License 1 napja 0 0 76005

Na igen, elsőre azt hittem, hogy a Google fordította románból.:-)

Előzmény: t.lantos (76004)
t.lantos Creative Commons License 1 napja 0 0 76004

97 meg az IQ-d nak is sok lesz.

Előzmény: kopitoro (76002)
FOMA Creative Commons License 1 napja 0 0 76003

"97 Suzukim van" 

Basszus, 97 Suzuki, az már egy komoly flotta.:-) Ha viszont 1 db '97-es évjáratú Suzukid van, akkor érdemes nézegetned inkább a saját fórumát, biztosan hasznos tippeket olvasol majd:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9051125

Előzmény: kopitoro (76002)
kopitoro Creative Commons License 1 napja 0 0 76002

Sziasztok Még új vagyok. de kezdésnek. Kérnék, 97 Suzukim van és fogyasztás beállítást, kellene nekem. Már két helyre vittem de csak ma taták. KÖNYÖRGÖM, mondjatok egy helyet, ahol beállítják rendesen Bp  /cím/ előre is kösz  

kgaboroo Creative Commons License 2 napja 0 0 76001

Akkor utánfutó ...az nem sípol.:-)))

Utoljára a Trabantomon volt tetőcsomagtartó, de ott nem volt akkora sebesség, hogy megsípoltassa. Emléxem, egyszer hűtőgépet vittem a tetején, újat szépen becsomagolva gyárilag. Közel méterszer méteres volt és elég nagy szembeszél próbálta letépni. Alig 50-nel tudtam menni mert szegény trabi csilingelt mint a villamos. :-))

Előzmény: szitya01 (76000)
szitya01 Creative Commons License 2 napja 0 0 76000

Jó, de baszzus ez gyári tetősín, box még nincs is rajta és már sípol :) :(

Előzmény: kgaboroo (75995)
balli_ Creative Commons License 2 napja 0 0 75999

Swift 2005- hátsó sport lengéscsillapító pár eladó.
FK Germany, gázos, vadonatújak.
15 000 ft / PÁR

Kérlek emailen keressen akit érdekel, ritkán fórumozok.

kgaboroo Creative Commons License 3 napja 0 0 75998

Az adásvételiben fel kell tüntetni az AF jelölést mert a forgalmiban is szerepel.

Előzmény: Matthisa1.3 (75997)
Matthisa1.3 Creative Commons License 3 napja 0 0 75997

Az alvázszám AF-es!Ez kimaradt.

Matthisa1.3 Creative Commons License 3 napja 0 0 75996

Sziasztok!AF- es számú autónál másabb a adásvételi kitöltése?Előre is köszönöm!

kgaboroo Creative Commons License 3 napja 0 0 75995

Sajnos ez van ha az áramló levegő útjába teszel valamit. Áramvonalas tetőbox kell, az talán nem szól ennyire.

Előzmény: szitya01 (75994)
szitya01 Creative Commons License 3 napja 0 0 75994

Van vki aki használ tetőcsomagtartót???

Mert nekem a két sín elég hangos 50-től már. 80 körül pedig kezd idegesítő lenni ahogy sípol a menetszél.
Másnak vélemény esetleg?

kgaboroo Creative Commons License 4 napja 0 0 75993

Mindig be vagyok kötve ha messzebbre megyek 3 km-nél. De nálunk itt faluhelyen ha elugrok reggel boltba vagy kimegyek az erdőn át a Dunára akkor nem kötöm be magam. Lassan megyek és elkerülöm a csattanást.

Én ha beülök a kocsiba akkor nem nyúlkálok azonnal az övért. Majd ha már úgy gondolom, hogy ideje bekötni akor bekötöm. Egy reggeli futamnál 300 méterenként ki kell szálnom az autóból.. Ezért kell ez a sörnyitó, hogy ezen idő alatt ne halljam a csipogást, mert kurvára idegesítő frekvenciára állította köcsög japán.:-))

Előzmény: DMA (75992)
DMA Creative Commons License 4 napja 0 0 75992

Ha a csipogás zavar, mennyire fog a csattanás? :-)

Előzmény: kgaboroo (75990)
zársebesség Creative Commons License 4 napja 0 0 75991

;)

Előzmény: kgaboroo (75990)
kgaboroo Creative Commons License 4 napja 0 0 75990

Ez ugyebár elsődlegesen sörnyitó....de alkalmas csipogás megszüntetésére is. :-)))

Előzmény: zársebesség (75989)
zársebesség Creative Commons License 4 napja 0 0 75989

Én inkább használom, de ismertem ezt a megoldást ;)

Előzmény: kgaboroo (75988)
kgaboroo Creative Commons License 4 napja 0 0 75988

Övkérdés megoldás. :-))  LINK 

zársebesség Creative Commons License 4 napja 0 0 75987

És az nem baj ha nem értünk egyet, ettől még nem fogunk összeveszni. :-)

Nem bizony :)

Előzmény: kgaboroo (75986)
kgaboroo Creative Commons License 4 napja 0 0 75986

Igen....én is törvénytisztelő állampolgár vagyok. Ha még nem láttad a filmet ITT van. 

De most nem a törvény tiszteletéről van szó, hanem egy védőfelszerelés használatának törvénybe való iktatásáról. Én ezt nem tartom demokratikusnak. Ezzel valójában elveszik azt a jogot tőled, hogy magad dönts a sorsodról. 

Eutanázia....nincs jogod, hogy leállítsd a saját lélegeztető gépedet ha szeretnéd. Nyilván ez a hasonlat durván ki van sarkítva de legyen az én döntésem, hogy megnyomom a gombot vagy kínok közt döglöm meg.

Szal a törvényt be lehet tartani ha annak társadalmi szempontja van. Bukósisak....ez is egyéni védőfelszerelés, sok országban nem kötelező csak ajánlott pedig védelmi faktorban üti az övet.

A törvénnyel az a bajom, hogy keményen büntet egy olyan dologért amiben magamnak kéne dönteni. Figyelmeztethetne is....egyszer-kétszer-háromszor, aztán ha így sem akkor jöhet a büntetés.

Ez csak pénzbehajtás, Én még emléxem mikor öv sem volt az autókban. Csak a helye volt meg, és az sem mindegyikben. Aztán valaki kitalálta, hogy kell....aztán lett de még nem tették kötelezővé. És egy okos csak kitalálta, hogy be kell kötni, és ha nem akkor bünti.

A sebességhatárokat is átszabhatnák már. Már régóta 90 lakotton kívül....volt több is valamikor. De könyörgöm akkor még Trabbik és Wartburgok voltak amiknek közel a végsebességében állították be 90 -es határt.

Ez a határ a mostani kocsikhoz már legalább 170-es értékben passzolna.

És az nem baj ha nem értünk egyet, ettől még nem fogunk összeveszni. :-)

Előzmény: zársebesség (75982)
kgaboroo Creative Commons License 4 napja 0 0 75985

A 2.89-es ár a GL-es modellekre vonatkozik akkor ha nem készpénzre veszed. Minél több kezdőtőkét teszel bele annál olcsóbban jössz ki a havi részletekre. De már 20 % kezdő is elég ahhoz, hogy ennyiért megkapd a kocsit.

A GL-es változat fel van szerelve klímával, nappali menetfénnyel, tempomattal, villanyablakokkal elől-hátul, a tükrös is elektromosak, és a rádió is tartozék usb-vel együtt.

Mindenképpen ezt a változatot válaszd. Most olcsóbb mint 10 éve . A 2005-ös Swiftemet 2.950-ért vettem  és az nem volt ennyire felszerelve.

Előzmény: heremooka (75984)
heremooka Creative Commons License 4 napja 0 0 75984

Segítségeteket kérem, meddig mehetek le/tudok lemenni egy új swift vásárlásakor árban? Alapmodell érdekel, amiben van már klíma. Most a használtautón 2.89milláért van kirakva -gondolom raktári- swift. Kezdőtőkét tudnánk beletenni, hogyan érdemes?

Köszönöm!

t.lantos Creative Commons License 4 napja 0 0 75983

Büntetve is van jovedeki adoval. mas kerdes, hogy az abbol beszedett nagyon sok penzbol egeszen mast csinalnak.

Előzmény: DMA (75981)
zársebesség Creative Commons License 4 napja 0 0 75982

Na, most van évek óta először, hogy nem értünk egyet. Törvénykövető magatartás mindenki számára kötelező. :)

Előzmény: kgaboroo (75977)
DMA Creative Commons License 4 napja 0 0 75981

Így igaz, büntetni kéne. Szándékos egészségrombolás, emelt járulékkal pl.

Előzmény: kgaboroo (75980)
kgaboroo Creative Commons License 5 napja 0 0 75980

Persze, de ennyi szigorral büntetni kéne a dohányzást, az ivást stb  is mert ugyanúgy káros az egészségre mint a nem használt öv. 

A büntetés nagy üzlet, nagy pénz van benne. Okostrafik...semmi gond velük, csak kicsit sokat fogyasztanak az emberek zsebéből. Megtanuljuk hol vannak és ott betartjuk a szabályokat.

Előzmény: DMA (75978)
DMA Creative Commons License 5 napja 0 0 75979

Ebben a formában ez sem igaz, baleset okozásakor nem mindegy a vétlen fél sérülése: halált okozó, súlyos, vagy könnyebb sérülést okozó baleset okozásáért leszel e felelősségre vonva. Na ez sem mindegy.

Előzmény: zlota (75976)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!