Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

QuantumSingularitas Creative Commons License 4 órája 0 0 77191

Swift és SX4 dieselei is olaszok. :D

Előzmény: -zarko- (77190)
-zarko- Creative Commons License 5 órája 0 0 77190

FElőlem lehet benne bármi.Olasz ipari hulladék az öszes.. állandó szivás.. olyan nincs h valami nem szarik be rajtuk..3 4 éves autóhoz nem lehet uj alkatrészt rendelni, normálisak?

Előzmény: QuantumSingularitas (77189)
QuantumSingularitas Creative Commons License 6 órája 0 0 77189

Kis alfákban (Mito) is ugyanaz a szar van mint Puntókban.

Előzmény: -zarko- (77187)
apeeng Creative Commons License 7 órája 0 0 77188

Munka legyen. Abból van bevétel.

Előzmény: -zarko- (77187)
-zarko- Creative Commons License 12 órája 0 0 77187

Nekem a barázdában ez a rendszámkeretcsere nem tetszett. de vittem oda a munkámból kifolyólag puntóhoz is váltót.

Szóval ahogy látom,már nem csak suzuki az irányvonal..

Előzmény: apeeng (77185)
apeeng Creative Commons License 14 órája 0 0 77186

Sajnos a hazai piacra is más került, mint a németre. Ott bármilyent vehettem, bármilyen színben. Automatát is. Hibátlan volt mind. Talán ma is így van, nem csak 2005-ben.

Előzmény: Bolivian Dancer (77183)
apeeng Creative Commons License 14 órája 0 0 77185

A Kondorosin egyszer voltam, az egy automata WagonR+ volt..rendesen megszopattak..vagy negyven ropival fizettem többet az el nem végzett munkák miatt.

A mostani helyen már nem azok dolgoznak, autót nem árulnak, csak javítanak. Azt viszont jól. 

Nem akarnak olyanra rábeszélni, amit nem kértem.

Úgy látszik rendeződik a piac.

Előzmény: -zarko- (77182)
-zarko- Creative Commons License 28 órája 0 0 77184

2005 május.még gyerekbetegségek voltak.. nagyon gyártás elejei volt.Akkor még rácsodálkoztak a népek..akkor nem volt még 3 ajtós  rendelhető (szerintük) szinek is a piros vagy a fehér volt.

Előzmény: Bolivian Dancer (77183)
Bolivian Dancer Creative Commons License 28 órája 0 0 77183

Köszi, 

sajnálom a tapasztalatod.

A mienk párszor járt ott vizsgán és éves kötelezőn, nem volt semmi negatív tapasztalatunk, de vágom, hogy ez egy teljesen más helyzet. Furcsa, hogy a gyárból sz@r jöhet ki ennyire, ahogy íirtad.

Ma nem tudtam foglalkozni vele sajnos, holnap megy a haverom Bosch szervizébe ismét.

Előzmény: -zarko- (77182)
-zarko- Creative Commons License 29 órája 0 0 77182

2005 ben náluk vettem az első idevágó swiftet. az 1000-es szervizen jeleztem,hogy recseg ropog a verda..elhajtottak a francba,másik helyen befújták a stab szilenteket..azt a kocsit úgy vettem át hogy nem mutatott a benzinműszer.azt végül megoldották,mintahogy a szörcsögő ac pumpát is.A mostani sportot nem ott vettem.De oda vittem azzal a hibával,hogy az ESP lámpa időnként kigyullad.Pontosabban égve marad. (ujrainditás mindenkor megoldja )  sikerült 1 hónap alatt rendelni műszercsoportot(mert hogy az a baja)Mérföldest hozattak.Majd még pár hét és jött az új.Mondanom se kell,a hibajelenség megmaradt.Fél évente egyszer ha csinálja.Ez a kondorosis korszak volt.azóta jártam már náluk.Rohadtul nem volt szimpi hogy önkényesen lecserélték -vagy ha úgy tetszik ellopták az egyedi rendszámkeretemet.(Nyilván nem érezték hogy miért van bmw onlinetile.hu-s keret.Szóval én sokat jártam oda de őszintén azért nem merném ajánlani őket.

De csak velem történt,nem biztos hogy ez alapján kéne megitélni őket..

Nem szidom őket csak leírtam a tapasztalatomat.

Mindenki azt csinál amit akar.

Előzmény: apeeng (77181)
apeeng Creative Commons License 1 napja 0 0 77181

Igen, ők azok, de a Kondoros út bezárt évekkel ezelőtt. Megadtam a címet, oda menj ha érdekel.  Én is odaviszem vizsgára(is)

Előzmény: Bolivian Dancer (77179)
G5238B Creative Commons License 1 napja 0 0 77180

Sziasztok!

Nincs valakinek 2005-ös Swiftbe eladó hátsó öv. Az enyém beragadt se ki, se be. Hol lehetne ilyet beszerezni, nem feltétlen újat. (Ok: bontó, de melyik)

Bolivian Dancer Creative Commons License 2 napja 0 0 77179

Köszi, ők a Suzuki Plusz? Őket véletlenül ismerem, mert régen oda volt hordva az autó évesre, még a Kondorosi útra talán? Én is rájuk gondoltam első körben.

Mail: köszi, meghalt :(

Előzmény: apeeng (77170)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2 napja 0 0 77178

Nem, aki kis szenzorka. :)

Előzmény: guszti25 (77169)
zlota Creative Commons License 2 napja 0 0 77177

Köszi a leírást... azt hiszem várnom kell a tesztel, mert jelenleg is olyan vihar van... csak jég ne legyen!

Előzmény: kgaboroo (77173)
zlota Creative Commons License 2 napja 0 0 77176

Egy mezei biztosíték hibája miatt ue csinálta a WR+! Nézd meg mindet, hogy jó-e.Azt hiszem a féklámpaé volt.Meg egyszer egy ismerősnek a pótkulccsal ment csak tovább valami inditásgátló hiba miatt.Ezt is teszteld sztem.

Előzmény: annsmann (77175)
annsmann Creative Commons License 2 napja 0 0 77175

Sziasztok!

Ma 140 km után megálltam pár percre járó motorral és egyszercsak minden előjel nélkül elkezdett fulladozni a motor és le is állt. Utána egy húsz percen keresztül még próbáltam újraindítani, minden alkalommal azonnal beindult, de az alapjárat azonnal lecsökkent és 5-10 mp után lefulladt, a gázpedálra pedig addig sem reagált. Úgyis szerviz lesz a dologból (egyelőre önerőből mozgásképtelen az autó), de azért jó lenne tudni: mi történhetett, mire számíthatok, mekkora a baj? Köszi előre is! :)

zársebesség Creative Commons License 3 napja 0 0 77174

Köszi, a tesztet.

Előzmény: kgaboroo (77171)
kgaboroo Creative Commons License 3 napja 0 1 77173

300 km-es távon többször be és kikapcsoltam, nem használtam folyamatosan. Megálltam egy mekinél és várni kellett a soromra. A kocsi ment alapjáraton, a venti egyes fokozaton a klíma bekapcsolva. Ekkor kb 20 másodpercenként kapcsolt ki és be. Rendesen lehetett hallani és érezni is a motorfordulaton. Felkapcsoltam második fokozatra, ekkor folyamatossá vált a működése. A kocsi 2 éves, a klíma nem volt használva eddig, összesen talán fél órát ment ennyi idő alatt. Gáz biztos van benne, tökéletes hideget fúj.

Nem szeretjük használni. Motorosként jobban szeretjük a menetszelet. Az előző 2005-ös GLX-es Swiftembe direkt nem kértem bele. A mostaniban benne van gyárilag, nem használjuk de néha meg kell járatnom, hogy ne avasodjon bele a gáz. :-)))

Előzmény: zlota (77172)
zlota Creative Commons License 3 napja 0 0 77172

Holnap megpróbálom.

Hogyan zajlott a teszt? Alapjáraton járatva, előtte maxxon nyomatva a klímát, hogy lehűljön majd visszaváltva 1 fokozatra?

Előzmény: kgaboroo (77171)
kgaboroo Creative Commons License 3 napja 0 0 77171

Próbáltam a klímát mindegyik fokozaton. Ebben a nagy melegben egyes fokozaton kapcsolgat 20 másodpercenként. Kettes fokozaton és efölött már folyamatosan megy.

Valószínű, hogy az egyes fokozaton még nincs akkora levegőáramlás a hűtőegységben, hogy kapcsolási hőmérséklet fölé emelje. Ettől függetlenül működik rendesen.

Előzmény: zársebesség (77155)
apeeng Creative Commons License 3 napja 0 0 77170

Suzuki szakszerviz:  Bp.XI. Barázda utca 44.  nem kell bejelentkezni,  kiváló szakemberek vannak.

A méled nem működik.

Előzmény: Bolivian Dancer (77159)
guszti25 Creative Commons License 3 napja 0 0 77169

Hogy hol? Baranyában Sellyén

Előzmény: Bolivian Dancer (77166)
tinton5 Creative Commons License 3 napja 0 0 77168

Elérhetőség a klímával kapcsolatban:

06203362601

tinton5 Creative Commons License 3 napja 0 0 77167

Sziasztok!

Keresek 2003-as Suzuki Swift sedan 1.3 16 v autómhoz

komplett klímaszettet beszereléssel.

Bolivian Dancer Creative Commons License 4 napja 0 0 77166

Enyém 1,5-s amúgy. Hol lakik ez a kis jószág?

Előzmény: guszti25 (77164)
Bolivian Dancer Creative Commons License 4 napja 0 0 77165

Ez is 2007-es, de csak 34 ezer van benne :)

Előzmény: guszti25 (77164)
guszti25 Creative Commons License 4 napja 0 0 77164

Nem jön helyre magától sajnos. Enyém 2007-es, 100000km bírta.Csere, azóta jó!

Előzmény: Bolivian Dancer (77162)
guszti25 Creative Commons License 4 napja 0 1 77163
Előzmény: Bolivian Dancer (77162)
Bolivian Dancer Creative Commons License 4 napja 0 0 77162

Köszönöm szépen.

Érdekes dolog történt. Mentem és egyszer csak visszajött minden. Na mondom, szuper.

Mentem még pár Km-et, és megint elszállt, úton a haverom Bosch szervizébe.

Ott rádugták laptopra és  kijött, hogy Speed Senzor hiba, és már az ECU se kap jelet. Viszont, ha a szenzor halt volna meg, akkor nem jött volna vissza...? Megnézték a szenzor csatiját, befújták WD40-nel, de semmi. Sajnos már késő volt, és az autovill. szerelőember ma szabin volt, jövő héten folyt. köv. .

Erős tipp szerint a a csati vagy a kábel a hibás, nem akarják kicseréltetni velem a szenzort addig, amíg nem muszáj. A hibakódot törölték, el is tűnt egy időre, de aztán hazafele visszajött....

Hol lehet ilyet kapni? Honnan veszi a jelet? Vajon ha nem az a sz@r akkor vissza lehet vinni :) ?

Előzmény: guszti25 (77161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!