Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
odor112 1 napja Creative Commons License 72649

Itt valamennyire azért látszik hogy nincs fül alatta.

Előzmény: odor112 (72648)
odor112 1 napja Creative Commons License 72648
Ne magadfelé húzd, hanem az autóhoz képest kissé oldalirányban a sarkait.
Előzmény: alz0101 (72647)
alz0101 1 napja Creative Commons License 72647

Köszönöm. Megpróbálom megrántani, bá eléggé horrá van nőve a lámpa alatt...

Előzmény: odor112 (72643)
hunblack 1 napja Creative Commons License 72646

Lehet, de nekem akkor úgy tűnt, hogy működik. Próbáltam én akkor már mindent, égbe emelt kézzel, körbejárt autóval stb... és úgy ment. Na most lehet csak kurva nagy mák volt ezt nem tudom.

Előzmény: DMA (72593)
zársebesség 1 napja Creative Commons License 72645

DUETT KFT- nél javítják. 2000 Ft/db.

www.duett.hu

Előzmény: Köny (72641)
yoggi 1 napja Creative Commons License 72644

Biztos kezű múszerész meg tudja csinálni ha megvannak a darabok, de nem olyan beesek a boltba dolog, másmilyen eszközt javitott meg már nekem egy ismi, de azt mondta pénzért nem vállalná el, sz@r meló... 

Előzmény: Köny (72641)
odor112 1 napja Creative Commons License 72643
Ja meg amit kifelejtettem a dobbetétet tartó patentokon kívül van még egy pici csavar is a l.hárító sarkánál, azt ne felejtsd el kivenni. a többi már adja magát. ha minden csavar ill. patent kint van akkor egy határozott de ugyanakkor óvatos rántással kiakad a helyéről.
Előzmény: odor112 (72642)
odor112 1 napja Creative Commons License 72642
Emlékeim szerint nem fogja semmi, de szerintem célszerű kiszedni a lámpákat egyrészt mert 2 csavar tartja, másrészt így elkerülhetôbbek a karcolások úgy a lámpán mint a lökhárítón.
Előzmény: alz0101 (72633)
Köny 1 napja Creative Commons License 72641

Igen.

Előzmény: yoggi (72550)
Pityorka 2 napja Creative Commons License 72640

Kiderült a zajos futás oka, bal első kerékcsapágy érett cserére, meg a két első lengőkart is cseréltettem, mert már elég gatya állapotúak voltak, most csendben, és nagyon stabilan fut. 

nézek 2 napja Creative Commons License 72639

apaaaa...!  kezdőőődik...

zársebesség 2 napja Creative Commons License 72638

Igen manócska, de miért kotyogsz bele?

Előzmény: *Steve (72637)
*Steve 2 napja Creative Commons License 72637

Olvasol is  agresszív kismalac?

Előzmény: zársebesség (72636)
zársebesség 2 napja Creative Commons License 72636

Ha nekem ez a mantrám, akkor nektek meg a többi hülyeség. Egyébként közöd?

Előzmény: *Steve (72635)
*Steve 2 napja Creative Commons License 72635

Neked ez a mantrád ??ha megnyugtat elhiszem hogy tényleg nincs rendben valami hangoztatás nélkül is

Előzmény: zársebesség (72634)
zársebesség 2 napja Creative Commons License 72634

Na Te is hülyének leszel elkönyvelve a nagytudásuaknál :(

Előzmény: odor112 (72631)
alz0101 2 napja Creative Commons License 72633

Ezkicsit idevágóbb téma:

Vagy nem szedett le még senki hátsó lököst?

Sziasztok!

A hátsó lökhárítót a lámpa alatt mi fogja még?

Azt ott kétoldalt bátran ki kell pattintani?

Köszi. 

cinyoka 2 napja Creative Commons License 72632

bakker a tv-t én televíziónak értettem, nem pedig távirányitónak/távvezérőnek :o) azért ha lassan is, de megértem :)))

Előzmény: 5E GT (72623)
odor112 2 napja Creative Commons License 72631

Pusztán kíváncsiságból kipróbáltam a fejhez tartott távirányító dolgot... magasba tartva, akármilyen pozícióban nyomkodva sem reagált. Halántékhoz tartva 5 ből 4 szer nyitott és zárt. Ezek szerint csak van benne valami, ha más nem akkor én is hülye vagyok! (?) :D :D (Utólagos kp. zár van az autóban)

Androidfan 2 napja Creative Commons License 72630

Most nézted a Lucy-t, vagy mi van veled? :-)

Legalább azt a pár %-ot használd, és nem írsz ilyeneket, mint ez a % lékát. Csak hogy lásd mit is írtál: százaléklékát. Ezekről nem is beszélve: 1. azér, 2. vmi, 3. akk, 4. sztem, 5 h. 

SMS-ben elhiszem, hogy kell a rövidítés, de lusta vagy gépelni? Akkor ne fórumozz! 

Peace!

Előzmény: Macskássy Georgio (72574)
sumi19740807 2 napja Creative Commons License 72629

Szerintem az nem működik,de most már azt is kifogom próbálni:-)

Előzmény: Nachtstern (72625)
5E GT 2 napja Creative Commons License 72628

>Tényleg elsőre röhejes,de az a fejhez tartod dolog tényleg műkszik,ahogy írtam "megfelelő körülmények között működhet".  Anno-ezer éve-mikor kipróbáltuk,elkezdtünk utánajárni vajon mitől. Ez lett az elfogadható eredmény,aminek egy részét lehetőségeinkhez képest sikerült igazolni. Kb 15 éve.... Vicces,de ez van :D

Előzmény: D-Z (72627)
D-Z 2 napja Creative Commons License 72627

Csak lestem mennyit kellett némi kihagyás után visszaolvasnom... De egy két komolyabb felröhögésen kívül mást nem vesztettem úgy tűnik :D

Tele vagyunk hercegekkel, akik 40 felett is hisznek a mesében :)

"Csiptuningbox" meg halánték antenna :D Ha ezt az elektrotechnika tanárom olvasná azt hinné valami humormagazinba csöppent.

5E GT 2 napja Creative Commons License 72626

>A gépj. távirányítókkal is ezt csinálják :)

>A mobilos dolog kb hülyeség. Olyan mint anno volt a teniszlabdás zárnyitás.  Nettó ökörség........

Előzmény: Nachtstern (72625)
Nachtstern 2 napja Creative Commons License 72625
A hit ereje csodákra képes. 10-böl 9 ember a TV távirányító gombjának erösebben nyomásával pótolja az elemcserét. Nincs benn logika, mégis így tesz.
Ez kb ugyan az. De ki fogom próbálni.
És mi a helyzet a mobiltelefonon küldött távirányító jellel? Diktafon is müködik :-)
5E GT 2 napja Creative Commons License 72624

>Amúgy szívesen beszélgetek,meg minden de sztem nemsokára kib*sznak innen mert kezd off lenni a mondandóm....nem ezekről a jó kis kocsiról szól :)

Előzmény: 5E GT (72623)
5E GT 2 napja Creative Commons License 72623

>Értem,nyugi :)

>Infrás tv-t ezer éve nem használnak gépjárműben,bár ez épp valóban mindegy. Valóban quartz oszcillátorosak,de annak csakis a pontosság lenne a lényege, ismerős mikor az elemes analóg kijelzésű órád elkezd késni mielőtt megáll?  A gépjárműben használt rf tv-k nem űrsikló szintű cuccok,ebből élek hidd el :)

Előzmény: cinyoka (72617)
cinyoka 2 napja Creative Commons License 72622

a külső (lyuk)szűrőben 3 tekercs volt, azt mi wobblerrel állítottuk be egy eredeti alapján, de  a belső szűrő egy tekercs és egy kondi volt azzal kb 2 perc volt kiszedni a "zavaró jelet"...no de ne offoljuk szét a topikot :)

Előzmény: DMA (72621)
DMA 2 napja Creative Commons License 72621

Ilyet magamnak tákoltam, sajna elég nehéz volt jól behangolni műszerek nélkül. De végül is működött, mondjuk jobb volt a gyári meredek kerámiarezonátor. De lett kép hang, ennyit megért :-)

Előzmény: cinyoka (72619)
alz0101 2 napja Creative Commons License 72620

Sziasztok!

A hátsó lökhárítót a lámpa alatt mi fogja még?

Azt ott kétoldalt bátran ki kell pattintani?

Köszi.