Bemutató: Audi TT - 2014.

Versenypályán azér' elmegy

Az első TT szárny alakú sziluettje túl jól sikerült, úgyhogy most csak a műszerfal lett szárny alakú. Az autót tovább könnyítették, de vajon tényleg tüzes-e az új Audi TT?

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
zársebesség 5 perce Creative Commons License 71245

Én csak azt nem értem, hogy miért kellet kifurkálnod? Nem közözködöm.

Előzmény: kgaboroo (71242)
*Steve 5 perce Creative Commons License 71244

mitől vagy biztos benne ,hogy a házilag kifúrkált tárcsa nem fog szétrepedni  ??

csak halkan megsúgom a sima és a gyárilag fúrt tárcsa anyaga is más   Te nagyeszű

yoggi 10 perce Creative Commons License 71243

Hu bakker!

Itt nagyon komoly bajok vannak.

Az egy dolog hogy egy közepes teljesitményszintű olajról azt állitod hogy jó a gyártói magas teljesitmény előirás helyett, mert az nem fáj senkinek. 

De közlekedni ne közlekedj inkább, sokkal tovább fogsz élni. és akörnyzeted is. 

( Az más kérdés hogy kb fogalmad sincs miért fúrják ki a féktárcsákat ) 

kgaboroo 15 perce Creative Commons License 71242

Annyira azért nem kell ledramatizálni a helyzetet. A tárcsa jól lett megcsinálva, a fék is tökéletesen fog. Mire annyira elkopik, hogy szétrepedezne és veszélyessé válna addigra biztosan le lesz cserélve. Ha az ezelőtti autóimon kibírta 100 ezer km-ig hiba nélkül akkor ezen is ki fogja bírni.

És nem akkora összeg két tárcsa a Swiftre, hogy ne lehetne akár 30 ezrenként cserélni. Legfeljebb egyszer kihagyunk egy hétvégi mozit.

De én nem aggódok ennyire. Tudom, hogy hibátlanul fog működni sokáig, hisz nem versenycélra használom a Swiftet hanem egyszerű hétköznapra. Meg tudnám számolni egy kezemen, hogy életemben hányszor kellett full satut nyomnom, pedig nem kevés km van mögöttem.

Szal, no para. :-))

Előzmény: chunter (71240)
Nachtstern háromnegyed órája Creative Commons License 71241

Ilyen esetben nem a biztosító fizet, hanem a vétkes fél.

Előzmény: chunter (71240)
chunter háromnegyed órája Creative Commons License 71240

És én azt is hozzászámolnám, hogy - ne adj Isten - egy esetleges balesetnél (függetlenül attól, hogy mi miatt volt), ha megnézi az igazságügyi szakértő a kocsit, akkor ezért nem kicsit dugják meg. Ráadásul joggal. Persze mindenki úgy hülye ahogy akar, csak ne terjessze, meg lehetőleg ne találkozzunk össze az utakon... 

Előzmény: nasszer2 (71231)
kgaboroo 13 órája Creative Commons License 71239

A szlogen megvolt fejben. Tudtam, hogy melyik részben hangzik el. Csak a pontosság kedvéért tettem be a DVD-t. :-)))

Előzmény: Airbag. (71237)
kgaboroo 13 órája Creative Commons License 71238

A főbiztosíték táblában van a tartozékok biztosítékja. 15 amperes. 3 sor biztosíték van. Amelyik sorban a legkevesebb van abban keresd.

Előzmény: szitya01 (71233)
Airbag. 14 órája Creative Commons License 71237

pont másfél óra múlva irod.....

gyorsan megnézted a filmet.

:-))

Előzmény: kgaboroo (71236)
kgaboroo 14 órája Creative Commons License 71236

"  260 ezer forintért ideadott nekem 80 márkát. Hülye vagy? Megyek németbe, elverem kurvákra. "

Az Üvegtigris nálam alapmű. Ez a mondat az Üvegtigris 2-ben hangzott el a 44. percben mikor " Kavics " temetésére mennek.:-))

Előzmény: nasszer2 (71230)
yoggi 14 órája Creative Commons License 71235

Hülyeség, de általában a szivargyújtóba dugható cuccokban is van biztositék, nem lehet hogy az ment ki, ha telefon vagy GPS töltő, azokat a fém csúcsnál lehet szétcsavarni és ott van benne üvegbiztositék. 

Aljzatra mérj rá műszerrel. 

Előzmény: szitya01 (71233)
kgaboroo 14 órája Creative Commons License 71234

Igazad van.:-))

"  hulladék az utakon "  Erre asszociáltam. :-)

Előzmény: Airbag. (71229)
szitya01 14 órája Creative Commons License 71233

Minden működik csak a szivargyújtó nem. Ezért nem is értem h mi a baj.

Előzmény: FOMA (71175)
Airbag. 15 órája Creative Commons License 71232

Már a féket is másolják Kínában. Megveszed?

Ismerjék meg Chen urat, ő az. Chent az Apple News Hong Kong fedezte fel és a zerotohundred tette hírhedté, akik rátaláltak az Apple News HK hírére és lefordították. Chen úr vállalkozó, kisiparos. Nem csak műhellyel, hanem bemutatóteremmel és raktárral is rendelkezik és[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

se több,se kevesebb.

ennyi.

nasszer2 15 órája Creative Commons License 71231

Értsük már meg hogy nem furkálunk féktárcsát _házilag_  ,mert balesetveszélyes lehet.Nem holnap,de később nagy valószinüséggel..

A gyárilag úgy gyártott tárcsa nyilván más.Nem azzal volt itt senkinek a problémája.Nem bánt Téged senki ha azt irod hogy ezt elfogadod,és nem azt,hogy Én is feltenném.

Kár a vitáért,remélem a sufniban furt tárcsa fanok nem okoznak balasetet,ha meg mégis, nem ártatlanok sérülnek.És Ők se.Nyilván,ha valaki ennyire nem érti,amit itt többen próbáltak leírni,kár a betű.Csak ne állj be ebbe a sorba. És senki nem fog piszkálni

Részemről itt a vége

Előzmény: Törölt nick (71223)
nasszer2 15 órája Creative Commons License 71230

Ajánlom figyelmedbe az Üvegtigris 1 alapmű megtekintését.........

Amúgy az A corsát én se szerettem.Pedig 2 is volt.Van amiben egyetértek.Látod?

http://nepitelet.hu/autok/opel/corsa_1982/egyszer_elmegy_de_tobbet_ilyet_soha/

Előzmény: kgaboroo (71228)
Airbag. 15 órája Creative Commons License 71229

szövegértés, egyes.

leülhetsz.

:-)))))

Előzmény: kgaboroo (71228)
kgaboroo 16 órája Creative Commons License 71228

Volt egy A Corsám. Mindig volt valami nyűgje. Igaz már több mint 300 volt benne, és egy kerékcsere alkalmával az emelő elment a küszöbbe. Akkor szabadultam meg tőle. Azóta eszembe sem jutott, hogy német kocsit vegyek.

De hamár így mondod akkor 5 ezret adok érte....csak legyen tele a tank és pöccre induljon. Papírok nem kellenek, úgyis otthagyom valahol kint a terepen mihelyt kifogy a benzin. :-)))

Előzmény: Airbag. (71227)
Airbag. 16 órája Creative Commons License 71227

Üdv!

Volna eladó német márkám,olcsón, ha érdekel.......

:D

Előzmény: kgaboroo (71224)
kgaboroo 16 órája Creative Commons License 71226

Én  INNÉT  rendeltem NGK-t. Azóta már 47 ezer van bennük hibátlanul. 

Az utastérben is van biztosíték a bal oldalon térdmagasságban a műszerfal alatt az ajtóoszlop felé.

Előzmény: AFUTO (71225)
AFUTO 18 órája Creative Commons License 71225

Lassan már csak piros X-ek lesznek a topikban, mondjuk egyikért sem kár.

Felteszem újra a kérdést, hátha erre is lesz reakció: valakinek bevált, megbízható forrás gyertyára? M15A-hoz időszerű lesz ősszel. 
Vaterán van egy eladó, 16000HUF körül méri a 4 db NGK IFR6J-11-t, ami jóval olcsóbb, mint mondjuk Unix webshopban.

Másik kérdés, van nekünk biztosítéktábla az utastérben is, vagy csak a motortérben?

köszönöm.

kgaboroo 19 órája Creative Commons License 71224

Nézzük akkor mi ennek a hihetetlen gyűlöletnek az előzménye.

Ugye egyszer valaki megkérdezte, hogy ki milyen olajat rak a váltóba. Jöttek a válaszok....Castrol meg a hasonszőrű olajak összevissza.

Én Hykomolt öntök bele mondtam, és már újkorától fogva. Erre mi történt....mindenki nekem esett, hogy mekkora barom vagyok mert az nem jó bele mert nem ezt írja a szervizkönyv, meg az olaj korrodálja a váltóban lévő szinesfém alkatrészeket, stb. A váltóm azóta is bontatlan és köszöni jól van.

Azzal ugye mindenki tisztában van, hogy a szervizkönyvre az olajlobbi nagy hatást gyakorol. Szal nem mindegy melyik olajgyártó cég olaja kerül a lapra rányomtatva, vagy éppen melyik gyertyatípus.

Aztán jött az osztrák benzinvita napokon keresztül azzal, hogy én mekkora hülye vagyok mert nem tudom honnét származik az osztrák benzin, meg, hogy azt is a Mol csinálja, meg nem lehet különbséget érezni a benzinek között

Erre belinkeltem az osztrák benzin eredetét és csönd lett, azóta sem lett fölhánytorgatva.

A másik Suzuki fórumon valaki említette, hogy a szervizben milyen rendesek voltak mert szépen megzsírozták a kerékcsavarjait.

Én akkor megemlítettem neki, hogy nem biztos, hogy jót csináltak vele mert a kerékcsavarokat Tilos zsírozni.

Erre aztán kitört a háború és szintén kikiáltottak egy baromnak holott a szakirodalomban is leirják.

Közben volt még több apróság és a legutóbbi a gumivita volt. Itt elismertem, hogy a felületi nyomás meg a súrlódási együttható terén nem gondoltam át rendesen és hülyeséget írtam.

Ettől függetlenül a széles gumi hátrányaival mindenki tisztában van de attól még én ismét sík hülyének lettem titulálva.

A fúrt tárcsa esetében már esélyem sincs ecsetelni a pozitív tulajdonságokat, amik messze felülmúlják a negatívumokat.

És persze ráadásul még szarul is csináltam meg. Megjegyzem, biztosan nem századmiliméteres pontosságúak a furattávolságok, de mind szépen ki lett mérve és egyik sem érint hűtőbordát.

Itt van egy kemény mag aminek sodrásával együtt kell úszni. Bárki aki nem úgy evez megkapja a legkülönfélébb negatív jelzőket.

Biztos vagyok benne, hogy van itt a fórumon ember akinek szintúgy fúrt tárcsája van, hisz nem egy Swiftet láttam már ilyen féktárcsával. Ők már meg sem mernek szólalni mert azonnali leoltást kapnak.

Itt bárki aki benne van a körben, reszelheti az autóját, ültetheti a földig, tehet bele egy gagyi toronymerevítőt, rakhat bele elvakító szabálytalan xenonszettet, stb az mind faszagyerek.

De ha valaki Hykomolt önt a váltóba az azonnal népellenségnek van kikiáltva.

De mindegy is. Biztos vagyok benne, hogy többen vannak itt mellettem mint ellenem, csak éppen nem szólalnak meg. Az a pár embernyi keménymag meg nem fog eltántorítani attól, hogy úgy éljek az autómmal ahogy én akarok.

Megjegyzem ... ha mindenki annyira figyelne a járműveire mint én akkor nem volna ennyi hulladék az utakon.

Csak ennyit akartam mondani.....vihar előtt.:-))

Törölt nick 24 órája Creative Commons License 71223

Jól van, elfogadom amit mondasz! Régóta olvasom a fórumot, tisztában vagyok a köztetek fenntálló ősi ellentéttel. Tény, hogy attól még tetszik a tárcsája. Másik tény, hogy megfogadom a tanácsotokat. Harmadik pedig, hogy ez neked mégse mindegy, mert akkor nem beszéltél volna velem, úgy ahogy.... Engem érdekel és ahelyett, hogy provokálnálak és felvenném én is a támadó hozzáállást, próbáltalak/próbállak megérteni miért bántod az idegent. Ezesetben engem.  Egy ártatlan hozzászólásom miatt? Ez még nem lehet elég ok erre....Szerintem sok rejtett agresszió van benned, amit itt, így vezetsz le. De erre van sokkal jobb mód is. Nekem anno ott volt az MMA. Lényeg a lényegben, azért lehetett volna finomabban is reagálni.

Szent a béke vagy most már engem is örök kárhozatra ítélsz?

Előzmény: Nachtstern (71222)
Nachtstern 25 órája Creative Commons License 71222

Új emberként elég bátor dolog a csapat bolondjával szimpatizálni, de te tudod.

Nekem mindegy, én többnyire messze kerülöm ezt a csoportot....

Előzmény: Törölt nick (71221)
Törölt nick 25 órája Creative Commons License 71221

Öregem, tényleg nem értelek! Nem játszom a hülyét!

Tudom mit írtam és azon nem tudok változtatni, hogy tetszik az átfúrt féktárcsa! DE!!! amit lentebb is írtam, tiszteletben tartom mások véleményét is technikai értelemben és ezek után, nem is fog megfordulni a fejemben soha ilyet tenni bármilyen autóra is! És sok mindenben nem értek egyet, amit csinál, mint azzal sem, ahogy például te beszélsz velem!

Az, hogy nyalnám a seggét? Nem ismersz, én biztos, hogy senkiét nem szoktam.

Nem tudom mi a bajod velem! Új ember vagyok, te pedig így mutatkozol be? Szerencsére van annyi eszem, hogy nem általánosságban tekintek a fórumra és nem a te hozzászólásod alapján alkotok véleményt erről a közösségről! Szerintem nem bennem van a hiba! Erről azért gondolkozz el...

De figyelj kezdjük előről! Ha budapesti vagy környéki vagy, meghívlak egy pofa sörre a saját kontómra, elbeszélgetünk a dologról négyszemközt ha már annyira erőlteted a pirvát beszélgetéseket (pedig ez egy fórum, amit arra való, hogy nyíltan véleményt nyílvánítsunk) és akkor lesz lehetőséged személyesen is kifejteni a véleményed rólam! Az, hogy sértegetsz, tényleg nem tartozik is sok mindenkire!

Szerintem ez így egy elég korrekt hozzáállás!

üdv

Előzmény: Nachtstern (71219)
Nachtstern 25 órája Creative Commons License 71220

Én már rég letiltottam Kgaboroo-t, de sajnos úgy nem lehet, hogy ne is lássam, így ezennel legyőzött a kíváncsiság...

Egyszerűen elviselhetetlenül ostoba az az ember....

Előzmény: cinyoka (71218)
Nachtstern 25 órája Creative Commons License 71219

Ne játszd a hülyét!

"@ Kgaboroo: Nekem tetszenek a tárcsák, személy szerint én is feltenném a gépre ha nem lennék lusta megcsinálni és nem sajnálnék egy új gyári tárcsát átfúrkálni :) "

Erre gondolunk mindannyian!!! Ilyen bemutatkozóval pontosan annyira fogunk "szeretni" mint Kgaboroo-t. Semennyire. Az egy tudatlan, ostoba szakbarbár, aki minden módon gyalázza az autóját és az autószerelést. Fáj minden betű amit ide leírt eddig. Egy is sok belőle itt a Fórumon, szóval privátban nyaljátok egymás seggét fényesre, ha lehet!!!

Előzmény: Törölt nick (71217)
cinyoka 25 órája Creative Commons License 71218

húúú wazze mi van itt, háború? csak ámulok és bámulok.....ez egy fórum, nem? De! Akkor ne fikázzuk a másikat, ha nem tetszika hsz-e, hanem skipeljük....mint mindent az internet világában, az összes infót úgy is szűrni kell, több forrásból utána nézni....

szóval PEACE tisztelt CAR-társak!

Törölt nick 25 órája Creative Commons License 71217

"Nincs nagyobb bántás egy autókat szerető embernek, mint amikor ilyeneket kell olvasnia...Szóval ebben a formában ne!!!" - mire is gondoltál pontosan? mert nem igazán értem. Az a baj, hogy arra kértem, hogy ne nézzen már le egy vadidegent ismeretlenben?

"Keresd meg privátban azt a nagy kancsót, ha csíped a stílusát, aztán rendezzétek le egymást privátban. Nekünk erre nincs szükségünk!" - nem tudom, de sztem én keltettem is semmiféle feszültséget...

Előzmény: Nachtstern (71216)
Nachtstern 25 órája Creative Commons License 71216

Nincs nagyobb bántás egy autókat szerető embernek, mint amikor ilyeneket kell olvasnia...

Szóval ebben a formában ne!!!

Keresd meg privátban azt a nagy kancsót, ha csíped a stílusát, aztán rendezzétek le egymást privátban. Nekünk erre nincs szükségünk!

Előzmény: Törölt nick (71215)