Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
77-316 Creative Commons License 2 órája 0 0 73846
Sziasztok!

Kb. 15 ezer kilométerrel ezelőtt cserélték a nyelestengely csapágyakat, mert nagyon gáz hangjuk volt.. Most azt a jelenséget produkálja, hogy hidegen szinte semmi hangja nincs, melegen, pl autópályázás után viszont elég hangos, kuplung kinyomásra elhallgat.. ez mitől lehet?
zlota Creative Commons License 5 órája 0 0 73845

Hát igen ha szivárog akkor csere.De nekem a csillapítók még jók, ezért pazarlás kicserélni őket.

Más típusét mutatták a boltban, illetve volt univerzális is ami sokhoz jó. 900forint volt darabja.

Előzmény: Pityorka (73842)
zlota Creative Commons License 5 órája 0 0 73844

Sajnos ezt is vagy 140-160km :(

De... akkor megpróbálom kivenni, aztán másik kocsival elvinni valami javítóba a csillapítókkal együtt.Vagy kerestetek rá egy alkatrészboltban valami hasonlót, de ahhoz is kell a minta... 

Magyarul több időt vesz igénybe, és lehet pár napig nem is lesz emiatt kocsi.

Előzmény: nasszer2 (73843)
nasszer2 Creative Commons License 7 órája 0 1 73843

Berongyolsz a kárászyékhoz óbudára és megoldják

http://www.karaszy.hu/

De van jobb is:

https://plus.google.com/101048368264842704638/about?gl=hu&hl=hu

Nyilván ha zalaegerszegi vagy nyiregyházi vagy tekintsd eme hozzászólásomat tárgytalannak.

Előzmény: zlota (73841)
Pityorka Creative Commons License 7 órája 0 0 73842

Nekem a jobb oldali csillapítón porladt el a gumi, a baloldali ép, viszont abból meg szivárog a hidraulika folyadék. Szerintem idén mindkettő cserés. ~130e km és közel 10 év.

Előzmény: zlota (73841)
zlota Creative Commons License 7 órája 0 0 73841

Szia!

Köszi- ez megnyugtató!

Én viszont 99%ban egyedül használom a kocsit.Nem volt terhelve soha... igaz van benne 180e km.Viszont elporladt :(

Előzmény: kgaboroo (73840)
kgaboroo Creative Commons License 9 órája -1 0 73840

Ha megoldható, hogy más típusét rakd fel az is jó lesz. Ha tudsz csinálni hasonló formájú gumibakot az is jó. Az egésznek akkor van funkciója ha teljes terheléssel használod a kocsit mivel a gumibak az utolsó összeült centiket hivatott koppanásmentesíteni.

Az enyém 10 éves kora ellenére még teljesen újszerű, igaz a kocsi soha nem volt leterhelve, két személlyel használjuk.

Előzmény: zlota (73839)
zlota Creative Commons License 11 órája 0 0 73839

Hát srácok, úgy tűnik ilyent nem lehet kapni!Mármint külön nem, csak komplett csillapítóval. Egyébként felragasztottam, hogy addig is védje a csillapítót a takaróműanyag - mivel azt is ez tartja.

Már gondolkodtam más típusét felrakni, mivel a lengéscsillapítóknak amúgy semmi baja...

Előzmény: zlota (73837)
kzkzkz83 Creative Commons License 2 napja 0 0 73838

Üdv Cartársak!

Egy olyan kérdésem volna, hogy az alábbi képen látható alkatrész milyen célt szolgál mi a neve és hol lehet beszerezni? Sajnos letörött, úgy vettem észre hogy alacsony fordulatszámnál kattogó, pufogó hangot adott.
Swift 1.3 benzin 2008.01 / 104 000 km.

Kép nagyobb felbontásban:

http://kepfeltoltes.hu/view/150325/suzuki_motorter_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az információt előre is köszi...

Illetve futómű kopogásom kivizsgálására keresek futóművest aki Budapesten dolgozik (szakmában, és típusban jártast keresek). Privát üzenetben ha tud nekem ajánlani valaki egyet azt nagyon megköszönném!

üdv

Z

zlota Creative Commons License 2 napja 0 0 73837

Köszönöm!

Korrekt a leírás is, így szerintem meg tudom oldani, végül is nem sokkal több mint egy kerékcsere...

Viszont nem igazán találok hozzá alkatrészt."Ütköző gumi hátsó lengéscsillapító swift" re keresve csak a régebbihez találok.

Előzmény: chunter (73833)
fidokaaa Creative Commons License 2 napja 0 0 73836

köszi a választ

megnéztem az oldalukat, az én telefonomhoz majdnem 20k lenne a konzol+tartó, elég durva árakon nyomják. de majd megfontolom

Előzmény: borgasz (73835)
borgasz Creative Commons License 3 napja 0 0 73835

Nézd meg a Brodit cég termékeit. Fúrás mentes alaptartókat kínálnak szinte minden típushoz.

És nagyon stabil alapot adnak, nem nyeklik nyaklik, fixen állnak.

Ugyan nem Suzukiba tettem, de a képeken azért látható, hogy miről van szó.

(Ráaádsul pl ehhez az autóhoz is választhattam volna ezt, a bal oldali szellőzőbe vagy a középkonzolhoz erősíthető tartót. De ha rákeresel az oldalukon az autódra akkor úgyis adja magát a képek alapján)

Előzmény: fidokaaa (73830)
chunter Creative Commons License 3 napja 0 0 73834

Ha az életben el akarod majd adni, akkor leginkább sehova. 

Én agybajt kapok a semmivel se kompatibilis telefon tartóktól, amit rágányolnak a műszerfalra. 

Viszont manapság már kapni egész jó nanopadokat, pl nekem ilyen van:

Ezt használom telefonhoz mikor navigálni kell. 

Előzmény: fidokaaa (73830)
chunter Creative Commons License 3 napja 0 0 73833

szilóval javítgatni ezt kb. a kotonstoppolás esete. Otthoni barkácsmegoldással nem sokat tudsz rajta javítani, de kárt tehetsz benne. Ha jó a gátló, akkor megéri elvinni egy gátlóshoz, aki cseréli rajta az elhasznált felütésgátló gumit. 

Kivéve, ha van annyi rutinod, hogy nekiállsz otthon:

http://www.skodafabiaclub.com/technikaisegitseg/felutkozo_csere/felutkozo_csere.php 

Előzmény: zlota (73832)
zlota Creative Commons License 5 napja 0 0 73832

Ez a rész esik szét ill. porlad!

Előzmény: zlota (73831)
zlota Creative Commons License 5 napja 0 0 73831

Hát... képzeljétek hátul a lengéscsillapítónál szétmállik a porvédő tok. Az pedig lecsúszik a "kerékhez".

Sajnos a másik oldalon sem sok tartja.Megpróbáltam szilóval felragasztani- még nem tudom beválik-e, de egy szívacsos szar anyagról van szó, ami málik.Bár a sziló jól beleragadt...

Esetleg más tipp?

Csere esetén ezt komplett kell cserélni?Nehéz kiszedni?

2,5 hónap múlva megy műszakira.

fidokaaa Creative Commons License 5 napja 0 0 73830

Sziasztok

Uj swiftnél hová érdemes szerelni a telefontartót? Van valakinek képe róla esetleg? A műszerfalra szeretném tenni valahova a rádió közelébe, nem akarom hogy az ablakról lógjon vagy fal tetejen álljon,  csak ha nincs más megoldás. Lattam olyan megoldást is, hogy a szellőzőre van szerelve, de ott nem tud letörni valamit egy rossz mozdulatnál? Köszi a választ. 

kgaboroo Creative Commons License 5 napja 0 0 73829

Itt kicsit off, de itt is megkérdezem.

Keresünk Suzuki Ignisre való alufelniket hibátlan állapotban 15 colos méretben. Ha valakit érdekelne cserében a következő garnitúra az lenne a legjobb megoldás,

Peugeot 206 kombi lett cserélve Ignisre és megmaradt a 4 db nyári szett. A felni mérete 15 coll/6.5 és 4/108/65  1 éves Pirelli gumikkal. Ha van valakinek vagy tud hasonló állapotban lévő szettet és érdekelné a csere az jelezze itt.

Köszönöm.

Airbag. Creative Commons License 6 napja 0 0 73828

olyankor megy az első ablaktörlő,és hátramenetbe kapcsolsz?

Előzmény: wishes (73824)
Schuco Creative Commons License 6 napja 0 0 73827

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene!

Kiégett az egyik izzó a műszerfalon, az amelyik a levegő beállítás kezelőszervet világítja meg. Belinkelek róla 1 fotót. Ha volt ez már kérdés, akkor írjátok meg melyik válaszban találom meg! Hogy kell kicserélni? 

Válaszokat előre is köszönöm!

abauj Creative Commons License 2015.03.20 0 0 73826

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Kiégett a fűtés kapcsoló konzol világítása. De nem tudom kiszedni a ventilátorkapcsolót. Esetleg segítséget kérhetek-e az ügyben? 

Nachtstern Creative Commons License 2015.03.18 0 0 73825

A Suzuki Swift a tolvajok kedvence

Nézze meg, milyen autókat loptak 2014-ben. Tovább »

forrás: Index.hu

wishes Creative Commons License 2015.03.18 0 0 73824
Sziasztok. Van egy 2015 ős swiftem. Észrevettem h. néha beinditas után beindul a hátsó ablaktörlő. Valamit elallithattam? :Dvagy valami elektronikai gond?!
Nachtstern Creative Commons License 2015.03.17 0 0 73823

A képen egy Toyo gumi van, az jó :-)

Előzmény: Androidfan (73822)
Androidfan Creative Commons License 2015.03.17 0 0 73822

Tudom nem Kormoran, de esetleg erről a gumiról vélemény? Az osztályzatai elég jónak tűnnek.

t.lantos Creative Commons License 2015.03.16 0 1 73821

Persze ocsmany lesz a muszerfalban, de nem szamit.

En mindig a kormanyrol nyomkodom, nem is kene olyan, aminel nem lehet.

Előzmény: cinyoka (73816)
zlota Creative Commons License 2015.03.16 0 0 73820

Majd oszd meg légyszi, hogy mire jutottál!Engem is a kihangosító miatt/meg a gyári fej szép illeszkedése/ érdekelne...

Előzmény: Jonny Sniper (73819)
Jonny Sniper Creative Commons License 2015.03.16 0 0 73819

Sziasztok,

Valóban nem olcsó, de esztétikusabb. Ráadásul a kihangosító eléggé mozgatja a fantáziám, keresek majd user review-kat ezekről.

Vagy marad a gyári mp3-as, mert az is illeszkedik.

Köszönöm a hasznos hozzászólásokat.

Üdv,

JS

Előzmény: cinyoka (73816)
szitya01 Creative Commons License 2015.03.15 0 0 73818

Sziasztok!

Swift Sport (2006-2011) service manuált tudna valaki adni vagy mutatni, hogy hol találok, robbantott ábrák kellenének leginkább. Köszi

imike1978 Creative Commons License 2015.03.15 0 0 73817

sziasztok

A képen látható 4x100 4 1/2j (54 középfuratú) alufelni garnitúra eladó!!!
155/65r14 pirelli3000 gumikkal első 4 hátsó 5.5mm mintával (1 nyarat simán kibír).
suzuki swift,wagon-r,ignis,opel agila,tipusú autókra tudom hogy jó a méret!
az ár alkú képes!!!!!
kérésre további képeket tudok küldeni!
2db felnin minimális padka nyom ami foton is látható 2db tökéletes és sérülés mentes!
a sérülés csak esztétikai hiba nem üt nem ráz egy kicsit sem!gumik centirozva vannak!
ára.:45000.-