Keresés

Részletes keresés

Fotós73 Creative Commons License 2022.04.16 0 0 58

Sziasztok

 

 

Lányokat,Nőket keresek Szerepjátékhoz Hangout-on

írj emailt

Izabella Fás Creative Commons License 2017.11.08 0 0 57

sziasztok, párom egy ilyen box-szal lepett meg, elég fullos pakk. Van benne minden, erotikus kártyajátéktol kezdve a billincsig, azóta rendszeres használjuk, és nem unjuk meg, ha valakit érdekelne :

https://7thsense.hu/termek/sexplosion/

 

ebben van a passion card is, szerintünk is nagyon jó kis kártyajáték :)


 

BalázsLengyel1987 Creative Commons License 2016.12.18 0 0 56

sziasztok, én minap vettem ezt, Passion Card, és nagyon jó, jobb mint az átlagos snassz és alpári hancurpárbaj meg sexhunting, itt tényleg a fantáziára mennek rá, és arra hogy a párok felfedezzék egymást testét, érzéseit. 
http://7thsense.hu/termek/7th-sense-passion-card/



Marcsi-Gabi Creative Commons License 2014.04.26 0 0 55

Bp.i 49-50es pár erotikus szexjátékokhoz csatlakozna.Eleinte csak módjával.Hölgyek párok jelentkezését várjuk emailben.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.12 -1 0 54

SZiasztok!

SZeged és Hódmezővásárhelyen szexpartner  keresek. Mindenbe benne vagyok. Én 175cm magas, 90kg, fekete hajú, barna szem, picit mackos srác vagyok.

CSajok, hölgyek, párok  jelenkezést várom:))

Férfiak nem

Párok igen (itten van változás:))

ingyen szex lesz .

..D

Emil cimem:endre810324@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.02 0 0 53

SZiasztok!

Aki nemtud társasjátékozni de nincsen kivel akkor szoljál. CSak csajok jelenkezését várom:))D.

SZeged, Hodmezővásárhely, SZentes, Makó, Orosháza csak oda tudok menni játszanni:))

Emil cim:Endre810324@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 52

 

Nekünk az "Érzékek Kertje" társasjáték van meg. Sokszor játszottunk vele, nagyon nagyon jó. Sajnos mindig előbb megyünk el :)

 

Nagyon izgató!

Igor01015 Creative Commons License 2013.09.30 0 0 51

Én is találtam egy oldalt ahol ingyen letöltheő szextársasjáték van, csak regisztrálni kell és ott a link a letöltésekben. Le is szedtem kicsit kezdetleges a kinézete de igéretesnek tűnik. A link : http://playerotika.hol.es/news.php szerintem nézzétek meg :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.29 0 0 49

Biztos izgalmas estétek lesz... :) Sok Sikert!! :)

Előzmény: Törölt nick (48)
gasztrobox Creative Commons License 2012.03.05 0 0 47

jól leült ez a topic. senki sem játszik?

pedig ez jó: http://clubohhrgsm.info

 

trewiop Creative Commons License 2011.06.19 0 0 45

Jó régi topic, de azért talán érdekes lehet. Innen le lehet tölteni ingyenes, magyar szextársasjátékokat: www.szextarsasjatekok.hu

tShooter Creative Commons License 2007.12.21 0 0 43
senki nem vett még ilyen társast?
tShooter Creative Commons License 2007.12.19 0 0 42
Van valamelyik játékkal kapcsolatban tapasztalatod?
Előzmény: Hazafi003 (41)
Hazafi003 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 41
A helyedben azért máshol is szétnéznék.
pl.
http://www.szexishop.hu/modules.php?name=Asers_Shop&s_op=viewproduct&cid=3
tShooter Creative Commons License 2007.12.19 0 0 40
Érzékek birodalma társasjátékot venném meg a páromnak karácsonyra. Érdemes? Próbálta már valaki?
Tutymo Creative Commons License 2007.10.29 0 0 39
Az exxxtázis játékot próbálta esetleg valaki?
Igenyespar2116 Creative Commons License 2007.01.15 0 0 38
sziasztok. nincsen 20-as körüli pár, párok, akik ismerkednének?

esetleg sztrippókerezhetnénk egy idő után ,vagy felelsz vagy mersz-ezhetnénk...ha valaki nem vállal valamit akkor 1 ruha le...


de vadidegennekel mi se vállalnánk be, szóval először ismerkedés, csak ez lenne a cél:)
tschuby Creative Commons License 2004.12.26 0 0 37

1. http://www.neterotika.hu/mix2000/tarsasjatek/

 

2. SZEX-hunting a neve. Ez lehet, hogy ugyanaz, mint az előző.

DoktorÚrVazze Creative Commons License 2004.11.21 0 0 36

Urak (esetleg Hölgyek, bár ilyen jellegű hozzászóló nicket eddig nem találtam)!

 

Volt egy félreértés, ezt tisztáztuk, asszem, nem igaz, Pat Chick Jaco Patitucci?

 

Innentől SZVSZ igazán fölösleges egymást fikázni, én sokkal inkább örülnék, ha tényleg leirnátok az ötleteiteket. Erőltessétek meg a fantáziátokat, irjatok!!!

 

Üdv

 

DÚV

Vad Mihály Creative Commons License 2004.11.20 0 0 35

 

A téma érdekes.

 

De az nem vélemény, ha például valaki azt mondja, hogy: "engem ez a téma nem érdekel", vagy hasonló baromságokat.

Ha nem érdekel, akkor el se olvasd - nem hogy még bele is írjál.

 

Írt itt valaki egy olyan faszságot, hogy gáz ha valaki az internetről szerzi a tudást.

Hol él ez az ember? Mit keres az ilyen a neten ? Doktori disszertációkat írtak már net-es forrásból, emberek.

 

Egyébként a csoportos vagy nyilvános szex tudata valóban ott motoszkál az emberek többségében – kinek az exhibicionizmus, kinek a voyeurizmus oldaláról. Vagy mindkét oldalról.

 

Lényeg, hogy ezek a játékok valóban erre nyitnak kaput.

 

Üvegforgatóst-vetkőzőst én is játszottam még az egyetemen – de ott csak bugyiig ment a dolog.

Bevallom elég gáz volt, amikor a csajok letépték a pólót (melltartó, áhhh.... hol volt az akkor egy 19-20 éves csajon?).

 

Hallottam, később játszottak kefélőst is – elvonulva, persze – de a szabály az volt, hogy holnapra mindenki elfelejt mindent. Nem tudom, ebből kimaradtam.   

 

omg Creative Commons License 2004.11.20 0 0 34
A topikok pedig arra, hogy az egy témához tartozó véleményeket csokorba fogják.
Magyarán véleményt nyilvánítani és azokat megvitatni szabad, de egy kenyérpirítót ne egy autós topikban, ha lehet...

Úgyhogy... fejezzük is be az offolást, ha lehet.
Előzmény: Pat Chick Jaco Patitucci (33)
Pat Chick Jaco Patitucci Creative Commons License 2004.11.20 0 0 33

Ez butaság. A fórum arra van, hogy véleményt nyilvánítsunk és megvitassuk azokat.

 

Ha mindenki csak akkor szólalna meg, mikor egyetért, ez a fórum elsüllyedne, és egy idő után senki nem írna ide.

 

Én az a fajta ember vagyok, aki nem csak akkor fejti ki a véleményét, ha szó szerint nekiszegezik a kérdést, hogy "mi a véleményed". És attól, hogy nem értesz egyet velem, még nincs jogod jelezni sem, hogy fáradjak át másik topikba.

 

Gondolom, ha olyan véleményt írtam volna, amivel egyetértesz, eszedbe sem jutott volna azt felelni, hogy ez nem egy véleménynyilvánítós topik. Ugye?

Előzmény: tschuby (32)
tschuby Creative Commons License 2004.11.20 0 0 32

Ajjaj, félreértetted. Óvatosan próbáltam jelezni (nem utasítani). Az olyan topikokba, amiket nem kedvelek, nem írok bele elutasító dolgokat. Véleményt lehet a dolgoról nyilvánítani, de talán egy másik topikban, aminek a címe úgy kezdődik, hogy "Mi a véleményed..."

 

A koldusnak, aki pénzt gyűjt, nem dobsz be egy papírt arról, hogy nem értesz vele egyet, csak olyan papírt dobsz be, amin számok vannak és a neve pénz.

Előzmény: Pat Chick Jaco Patitucci (30)
omg Creative Commons License 2004.11.20 0 0 31
Csak nem Dévényi Tibi bácsi, személyesen!?
Előzmény: Pat Chick Jaco Patitucci (27)
Pat Chick Jaco Patitucci Creative Commons License 2004.11.20 0 0 30

Elutasítva.

 

Semmi jogcímed nincs erre felszólítani engem. Kérni sem.

Előzmény: tschuby (28)
tomorrow's dance Creative Commons License 2004.11.20 0 0 29
Ez valami új divat, hogy a nem elvárt módon hozzászólókat kitessékelik a topikokból? :-)
tschuby Creative Commons License 2004.11.20 0 0 28

Sorry, igazad van.

Én csupán azt kérném, hogy aki a dologban nem érintett, az csak mint olvasó vegyen részt a fórumban.

Előzmény: Pat Chick Jaco Patitucci (27)
Pat Chick Jaco Patitucci Creative Commons License 2004.11.19 0 0 27

Én előbb asszociálok szemétdombra, mint közösségre az internet szót hallván. Aki pedig innen szerzi be a tudást, azt nagyon szánom.

 

A személy nélküliség nem vonz, személyem publikus.

 

Nem hordtam le senkit.

Előzmény: tschuby (26)
tschuby Creative Commons License 2004.11.19 0 0 26

Az internet egy nagy közösség, ahol - ha akarod - személy nélkül lehet gondolatokat megosztani. Az innen nyert ötletek gazdagítják az emberek tudásbázisát, fantáziáját.

Akinek van megosztanivalója vagy élménye, mesélje el. Akinek nincs, az ne hordja le a többieket.

Előzmény: Pat Chick Jaco Patitucci (24)
DoktorÚrVazze Creative Commons License 2004.11.19 0 0 25

Kár!  :-((((

 

Azért szeretném kiemelni, hogy itt valóban társasjátékokról van szó, nem mondjuk gruppenszexről (bár az sem rossz), lásd alább az Ördög vagy Angyal játékot.

 

Ha netán mégis kedved támad valami hasonlót megosztani velünk, tényleg örömmel olvasnánk...

 

Szia

 

DÚV

Előzmény: Pat Chick Jaco Patitucci (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!