Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

.:yoyo:. 29 órája © 4816

Köszi a válaszodat!

Az elmúlt 2 hétben nem nagyon jártam gépközelben, ezért nem válaszoltam eddig.

Nekem kb ugyanaz van, mint a 4739-es hozzászólásban levö képen. Egybefüggö nagy dudor a

2008-ban kezdödött, beugrottam egy kb 160 centi magas kapun, és a földetérés nem sikerült jól. Heteken keresztül fájt a jobb herém töve. Tudtam hogy az ugrástól van, és tudtam hogy el fog múlni, ezért nem nagyon foglalkoztam vele. Aztán elmúlt, és azóta csak ritkán jön elö.

Mostanság viszont többet végzek fizikai munkát, és elöfordul, hogy a köldököm közepétöl a jobb herém tövéig egy vonalban elég kemény fájdalmaim vannak.

Tudom,hogy el kéne mennem orvoshoz, de ismerve a mai magyar egészségügyet, nem könnyü az orvosokban megbízni, ezért keresek tuti tippet.

Mivel megítélésem szerint az én esetem nem lesz túl egyszerü, emiatt mégjobban parázok rajta, hogy hova menjek, kihez menjek.

A 2 hónap az még türhetö várakozási idö! Esetleg az megoldható, hogy privátban megírod nekem az orvos nevét? :)

üdv

J.

Előzmény: Atika68 (4813)
tristen 2 napja © 4815

orvos látta már?

Előzmény: Bombyna (4812)
tristen 3 napja © 4814

Szia!

Ez igen, valóban így van.

Kitartás! :)

Előzmény: Atika68 (4813)
Atika68 5 napja © 4813

Hm. hát igazából szerintem ilyen szempontból ez egy hálátlan fórumtéma.

Akinek sérve/sérvműtétje volt, az gyorsan szeretné elfelejteni az egészet, nem valósínű, hogy évekig visszatér erre a fórumra.

Viszont az való igaz, hogy aki még műtét előtt áll, az meríthet információt és erőt ebből a fórumból.

Sokan idetaláltunk, tehát van létjogosultsága az ilyen témáknak.

De azért bele kell törődni, hogy itt valószínűleg nagy a fluktuáció.

Persze ez így van jól!

Mindenkinek jó egészséget, gyors gyógyulást, kitartást kívánok!

Attila

Bombyna 6 napja © 4812

Ez egy nagyon jó megfigyelés.Mit csináljak?

Előzmény: tristen (4796)
tristen 6 napja © 4811

Sziasztok!

Ki hogy van?

Látom megint kezd leállni a fórum, ..

Akinek fáj, annak gyógyulást!!!!!!!!!

Kitartást!

tristen aug. 13. © 4810

Szia

Köszi a részletes beszámolót! Bízzunk benne, hogy a kérdező visszatér, mint Batman, vagy mint Te. Vagy mint egy bumeráng, .

:)))

Előzmény: Atika68 (4809)
Atika68 aug. 12. © 4809

Sziasztok! Na azért mégis visszatértem:) De szerencsére csak jó híreket tudok mondani! Tulajdonképpen már el is felejtettem, hogy műtöttek.

Bicajocom, persze csak kisebb távokat, sőt edzegetek is már. Semmi húzódás, vagy ilyesmi, csak néha picit érzékenyebb az a rész, ahol a vágás van.

Korábban volt egy nagyobb műtétem, ahhoz képest ez piskóta. Szóval no para!

Győrben van ez az 1 napos sebészeti osztály, az ilyen dolgokat ott rendezik. Nekem csúszott 1 napot a műtét, így 2x aludtam bent.

Kb 2 vagy 2 és fél hónappal a műtét előtt voltam bent a sebészeten, hogy nézzék meg mi van. Szóval ilyesmi várakozási idők lehetnek.

Az az orvos műtött, aki annó a vizsgálatot végezte. Akihez véletlenül épp kerültem, de nem tudom hogy megy ez.

Én is érdeklődtem, hogy kit kéne megbízni, de kórházi berkekből az az infó jött, hogy Győrben minden sebész jó.

Én bíztam ebben az infóban és nem volt megbízott dokim. Nem tudom illik-e leírni itt az orvosok nevét, de szerintem a fiatalok csinálják főleg ezeket az egyszerűbb eseteket és közülük szerintem mindegyik jó.

Valami volt még bent a műtéten, de nem tudom ki volt az. Voltak rezidensek is, mert ugye ez oktató kórház.

De nem zavartak, mert a helyi érzéstelenítéssel együtt valami jó koktélt is kaptam és végigvigyorogtam az egész műtétet :)

Szerintem jók a körülmények, az ápolónők is kedvesek és figyelmesek voltak.

Előzmény: .:yoyo:. (4779)
tristen aug. 12. © 4808

Te jó ég! Itt mindenki szeme vérvörös! :)

Nem semmi, ..

Előzmény: dalmata13 (4807)
dalmata13 aug. 12. © 4807

nem semmi :-)mivel nekem sose volt ilyen helyettem berakok egy dalmatát,fürdés után,mivel fázott be lett bugyolálva.neki is jó véresek a szemei.

Előzmény: Landsmann_ (4806)
Landsmann_ aug. 11. © 4806

Na embörök ez az igazi veres szem:

http://landsmann.files.wordpress.com/2013/02/dsc00346.jpg

Ez nem fájt, de az utána jövő torokfájás nem semmi volt. Kínomban már majd a falat kapartam. A sérv fájdalom kismiska volt hozzá képest. Ó, itt a képen már egész jól néz ki a gubóm. A képet mindenki saját felelősségére nézze meg! :)

Előzmény: dalmata13 (4803)
K.Zoli9 aug. 8. © 4805

Kösz tristen!!!

Előzmény: tristen (4795)
tristen aug. 8. © 4804

Köszönöm szépen, és valóban így érzek, ............ :) :) :) 

Előzmény: dalmata13 (4803)
dalmata13 aug. 8. © 4803

nem tudom megállni,hogy meg ne jegyezzem,ez a kép és a komment hozzá csúcs.....naponta megnézem...

Előzmény: tristen (4784)
fackalak aug. 8. © 4802

Sziasztok!

Megerősíteném én is a topiktárs véleményét az IH klinikával és Csiky doktor úrral kapcsolatban: minőség és precizitás:-)

Külön köszönet itt "zekkk" topiktársnak a minden részletre kiterjedő válaszokért, nem kis része volt abban, hogy a klinika és a doktor úr mellett döntöttem.

Előzmény: K.Zoli9 (4794)
Landsmann_ aug. 7. © 4801

Mint a Miami Ink-ben, mikor a fickó a Per sempre szöveget akarta tetováltatni. A tetováló mondta neki, írja le a szöveget egy papírra, majd a betű stílust ők megtervezik. De nem, a fickó maga akarta. Hát el is tolta, mert Pre sempre lett. :) Teljesen mást jelent a kettő. Nyilvánvalóan tetoválás után vették észre, hogy nem jó. Hát éppenséggel át tudták javítani, de ugye az már nem egészen olyan mint aminek eredendően készült volna. Én is láttam már pár elrontott rovás tetoválást. Látszik, aki csinálta, de aki csináltatta, az sem tudja olvasni. A tetoválónak nem is lenne kötelessége tudnia, de aki felvarratja magára, legalább hozzáértővel írassa le, ne önmaga gányolja, mert igen nagy valószínűséggel fogja eltolni a cs, ly, ny, sz, ty, zs jeleket. :)

De hogy a topic témájához is írjak valamit, most éppen fájogatok egy kicsit. Nem tudom mitől. Talán az időjárás változás lehet, mert nem emlékszek, hogy megerőltettem volna magam. Majd elmúlik pár nap alatt. Úgy szokta.

Előzmény: dalmata13 (4799)
tristen aug. 7. © 4800

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ez jó volt! :)))))))))))

Előzmény: dalmata13 (4799)
dalmata13 aug. 7. © 4799

legjobb név az Erika azt később ki lehet javítani Amerikára...

Előzmény: Landsmann_ (4793)
dalmata13 aug. 7. © 4798

van egy jó vagy rossz hírem egy történet formájában,Apám 82 évesen halt meg,jó harmincévvel ezelött. Alzheimer kóros volt élete utolsó 2 évében.Halála elött már nem ismert meg senkit ,engem se, anyám se azt se tudta hol van ,milyen nap van,milyen év .....egy dolog volt amit tisztán és határozottan tudott....a saját nevét.......fejből......

tristen aug. 7. © 4797

Szia!

Nem semmi vagy! De hogy a saját nevedet tetováltatni magadra! Na ez nem semmi, .. :)))))))))))))))))))))))))

tristen aug. 7. © 4796

Szia!

ez viszont nem jó hír, ...

Előzmény: Bombyna (4792)
tristen aug. 7. © 4795

Szia!

Köszi, hogy megírtad a tapasztalataidat.

Gyógyulj meg mielőbb!

Kitartás!

Előzmény: K.Zoli9 (4794)
K.Zoli9 aug. 5. © 4794

Üdv mindenkinek,aki erre az oldalra téved,és aki műtét előtt áll!

Nekem tegnap aug.4-én volt egy jobboldali lágyéksérv műtétem.Nagyon sok oldalt,hozzászólást megnéztem,elolvastam,hisz az ember nem szívesen fekszik kés alá!Több orvost is felkerestem,de a leg meggyőzőbb az Istenhegyi magánklinika volt.Dr.Csiky  László doktor úr nagy szakértelemmel elmondta a műtéti lehetőségeket.1,hagyományos módszer kb:8-10 cm vágás,én ezt nagyon nem akartam,meg nagy részben állami kórházak csinálják(hosszadalmas a felépülés ,fájdalmas) 2.Laparószkópia a hasüreget fel kell fújni,de itt is lassú a felépülés,(bár gyorsabb mint az elsőnél) 3.Mini plasztika csak egy kb:3 cm vágás van ,fél 9-kor megműtöttek,és du.5 órakor mehetsz haza.Műtét után 4-5 óra elteltével felkeltem,simán tudtam sétálni.Az ott dolgozó nővérek nagyon kedvesek,segítőkészek.Persze a seb húzódik,némi fájdalom van,de amiket itt leírtak abból arra következek,hogy ez a legjobb módszer.

Persze mivel ez magánklinika az ára nem  olcsó,de szerintem az egészségén senki ne spóroljon.Aki megteheti az menjen ide,csak ajánlani tudom!!!!

Üdv.

Landsmann_ aug. 4. © 4793

Nincs női név. :) A sajátom van rovással többek között. Mikor megkérdezik miért pont az, azt szoktam mondani, ha amnéziás lennék, tudjam hogy hívnak. Eddig egy embernek esett le, ha elfelejteném a nevem, majd pont a rovásra emlékeznék? Lehet hogy én nem, de lergalább megfejtené valaki, ha odáig jutnék. :)

Előzmény: tristen (4787)
Bombyna aug. 4. © 4792

Nekem pl egyre nagyobb a púp.

Előzmény: tristen (4790)
Bombyna aug. 4. © 4791

Csak azt nem tudom az a papír, hogy megy át azon a vékony tűn.Te tudod?;)

Előzmény: tristen (4789)
tristen aug. 2. © 4790

Na félre téve a tréfát! REMÉLEM MINDENKI JÓL VAN, ÉS GYÓGYULGAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KITARTÁS! :)

tristen júl. 31. © 4789

Igazad van, a vörös szem nagyon durva, ..

Azonban van egy fajta injekció, ami sokkal jobban gyógyít, mint a többi, ...

:))))))))))))))))))

Előzmény: Bombyna (4788)
Bombyna júl. 31. © 4788

Nagyon vicsorogsz,azért a vörösszemcsökkentést bekapcsolhatta volna aki a képet csinálta:D amatőr munka:D

Előzmény: tristen (4784)
tristen júl. 30. © 4787

Szia!

Egyre azonban nagyon vigyázz! Női neveket SOHA ne tetováltass magadra, mert a legtöbb férfi "lecseréli" a nőjét idővel, és nem tudsz majd mit kezdeni a sok névvel :))))))))))))))))

Kitartás!

Előzmény: Landsmann_ (4786)