Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

AliceCsodaországban 2004.09.14 Creative Commons License 0
Nkem meg a tetanusz injekció hatására (beleéptem egy rozsdás szögbe 30 évesen)  teljesen megmerevedett a nyakam meg a vállam vagy 5 napra...  akármilyen kellemetlen tünetei is vannak, napokon belül nyomtalanul el fog múlni - remélem azóta már elutaztatok.
Előzmény: NerD (-)
NerD 2004.09.12 Creative Commons License topiknyitó
Sziasztok! Utazás előtt állunk, ezért felvettünk egy pár védőoltást, többek között a Tetanuszt is. Nekem semmi bajom nem lett tőle, a párom azonban szenved... teljesen bedagadt a szúrás helye tenyérnyire, lázas, és szét akar szakadni a feje... bevett Algopyrint, attól most lement a láza, deén félek, hogy ez valami komoly, nem fog csak úgy elmúlni... holnap repülünk (repülnénk), 3 hetes út, rengeteg pénz is van benne.... Már arra is gondoltam, hogy a szedett gyógyszereivel (vérnyomáscsökkentő, nyugtató, roboráló (vagy hogy is hívják) "összeveszett". Mit tegyünk?? Orvost keresi, egyelőre nem éri el, ezért fordulok most Hozzátok... Sürgős lenne...!