Keresés

Részletes keresés

gimli64 Creative Commons License 2004.09.07 0 0 9
OFF Akkor két okos tojáshoz. Szerintetek Schmitt a sportot vitte a politikába vagy a politikát a sportba ? És okos tojás urak mi a véleményetek Aján és Baráth Urakról, akik ugyazezt teszik csak Mszp zászló alatt. De a sor folytatható: Gémesi, Szekeres.... Nekem a témáról ugyazaz a véleményem és bárki véleményét meghallgatom komcsi és náci cimkézés nélkül. ON Schmittt úr sportdiplomáciailag nulla, nemzetközileg leírt ember és ez lavinát jelent az ország sportjára, erre kívánok rávilágítani. Ja és Aján semmivel nem jobb.
Flacika Creative Commons License 2004.09.07 0 0 7
Na, majd megpróbálok vmit, hogy bezsúrhassak egy kimerevített képet.
Előzmény: gimli64 (6)
gimli64 Creative Commons License 2004.09.07 0 0 6
Schmitt úr a MOB elnöke, a NOB protokollfőnöke. Ez SPORT. A többi funkciója nem érdekel. Szerintem nincs is összefüggés. A második gól egyértelműen lesgól volt, én is kikockáztam.
Előzmény: Flacika (5)
Flacika Creative Commons License 2004.09.06 0 0 5
Ja, és még egy. Ha politizálni akarsz, azt ne itt tegyed, arra vannak más topicok.
Előzmény: gimli64 (-)
Flacika Creative Commons License 2004.09.06 0 0 4

1. mondialnak igaz van.

 

2. A második horvát gól nem volt les. Kikockáztam, még éppen egyvonal sem volt, azaz a régebbi lesszabály szerint is szabályos volt. Az elrúgás pillanatában a horvát játékos a 16-os vonalát kívülről, egyik védőnk belülről "érintette". Ez van.

Előzmény: gimli64 (-)
Haszika Creative Commons License 2004.09.06 0 0 3
:)
Előzmény: mondial (2)
mondial Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2
Schmittnek 0 köze a focihoz, durva lenne ezt is az ő nyakába varrni. már ha lenne mit
Mike McCready Creative Commons License 2004.09.06 0 0 1
a kapal termeszetesen kalap...
Előzmény: Mike McCready (0)
Mike McCready Creative Commons License 2004.09.06 0 0 0

Sztem inkkabb focizni kellene, es akkor nem lenne kiallitas, meg lesgol, stb...Kar ezt masnak a nyakaba varni, osszeeskuves elmeleteket gyartani. A magyar csapat egy kapal sz@r, nem tudnak semmit, csak bohockodnak.

gimli64 Creative Commons License 2004.09.06 0 0 topiknyitó
Immáron nyílvánvaló, hogy magyar sportdiplomácia athéni csetlése-botlása láttán világosság vált, hogy a magyarokkal mindent meg lehet tenni. Lást az angol sporit. Jogtalan kiállítás+lesgól+egyéb fura ítéletek. A gyenge magyarok meg úgyis csendben tűrik ezt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!