Menetpróba: Infiniti Q50 2.0t - 2014.

Itt a második Lexus?

Ha igen, akkor még épp csak megrepesztette a tojás héját, kikandikált, és most kicsit csattogtatja a csőrét, veszélyesen. Névjegy letéve, de a durranás csak később jön.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
PaFec83 5 órája Creative Commons License 21544

Küldenék egy mailt de nem publikus a címed.

Előzmény: espace34 (21543)
espace34 7 órája Creative Commons License 21543

Az 1.9-esen hátul van az önindító, a 2.2-esen meg elöl. Fizikailag lehetetlen. Ha kell váltó, nekem van.

Előzmény: PaFec83 (21541)
vajszi 10 órája Creative Commons License 21542

Kovács Zoltánt kell keresni a következő elérhetőségen: 06 hetven 77három-4158. Hivatkozzatok a vecsési sötétbarna Espace tulajdonosra. :)

Előzmény: espace022 (21539)
PaFec83 11 órája Creative Commons License 21541

1.9 Dci espace 4-re fel lehet rakni a 2.2 Dci váltóját?

güde solingen 12 órája Creative Commons License 21540

Eladó :225/55 R 16 Renault Espace téligumik felnivel 

Renault Espace (2001-es) modell, négy darab MATADOR 
225/55 R 16-os TÉLI gumi gyári felnivel, felfogató csavarokkal ELADÓ.
Az állapotuk Kb 70%. Egy telet használtam.
Áttvehető: H-8420 Zirc

Tel:0630/693 14 11

Ár: 20.000Ft / db

espace022 13 órája Creative Commons License 21539

Üdv, szia!

Én is megköszönném a vecsési elérhetőséget....esetleg nevet és pontos címet is.

Előzmény: vajszi (21535)
espace2006 1 napja Creative Commons License 21538

Kérdésem lenne, az ABS ESP egységem elektronikus részében tönkrement egy érzékelő (2.0T, 2006-os). ABS működik az ESP nem. A következőkre kellene tanács:

1. Vegyek bontottat (mennyibe kerül, mennyire éri meg, ugyan úgy tönkre mehet, nagy munka átprogramozni)?

2. Javíttassam meg a meglévőt, a neten találtam egy pár céget akik javítással foglalkoznak (mennyire megbízható, mennyire jó megoldás, itt is fönnáll hogy más is tönkremehet előbb utóbb)?

3. Vegyek újat, mennyibe kerül? (gondolom ez a legjobb megoldás, de a legdrágább)?

Tehát vegyek használtat, javítsam meg a meglévőt, vagy kezdjek el gyűjteni az újra.

Várom a véleményeket. Köszönöm.

szaja11 2 napja Creative Commons License 21537

szaja kukac vipmail pont hu

Előzmény: csigabiga007 (21536)
csigabiga007 2 napja Creative Commons License 21536

Szia szaja

megvenném a kéziféket tőled, de nem tudlak elérni, mivel nem publikus a mail ed!!!

Előzmény: szaja11 (21528)
vajszi 2 napja Creative Commons License 21535

Ahogy korábban is, most is a vecsési Renaultosokat tudom ajánlani. Mindannyian a bezárt Renault szalon és szervizben dolgoztak, saját kis műhelyt csináltak. Aktualitás esetén szívesen megadom elérhetőségüket...

Előzmény: salvequick (21533)
gabocsiga 2 napja Creative Commons License 21534

Egyforma, nekem egy grand van a simában...

salvequick 2 napja Creative Commons License 21533

Nem akarok vádaskodni, mert ugysem tudom bizonyítani. Maradjunk annyiban hogy az utca N-nel kezdődik és ebből úgy is tudja aki ismeri őket :)

Mindenesetre egy tanulság számomra: csavarokat mindig ellenőrízni!

Ja, tud valaki szerelő emberkét ajánlani Budapesten (vagy közelében) aki látott már espace-t és jó barátságban van vele? ide is írhatjátok vagy a mélemre is jöhet. KÖSZÖNÖM!

Előzmény: GARFIELD (21530)
banic01 2 napja Creative Commons License 21532

Bocsi a számot az előző hozzászólásban  elütöttem: 06 hetven 3173555

Előzmény: banic01 (21531)
banic01 2 napja Creative Commons License 21531

A gödöllői szaki Varga András: nulla 6 hetven 317 3550. Olcsóbb, mint a bp-i, és megbízhatóan dolgozik. Nekem is javított egy kártyát. Csak ajánlani tudom.

Előzmény: espace34 (21519)
GARFIELD 2 napja Creative Commons License 21530

Melyik szerviz?

Előzmény: salvequick (21527)
csigabiga007 2 napja Creative Commons License 21529

Szia Szaja!

publikus a mail em írj rá egy elérhetőséget légyszíves  SOS !!!

szaja11 2 napja Creative Commons License 21528

Kompletten eladnám 20.000,- -ért. (dobozzal, jobb, bal bovdennel) Rövidhez lett véve, mert nekem az van, aztán mégsem kellett. Az jó a grandhoz is?

Előzmény: csigabiga007 (21517)
salvequick 2 napja Creative Commons License 21527

Köszönöm a segítségeteket, ennél a probléma egyszerűbb volt, egyszerűen elhagytam a bal első kerékből négy csavart és csak egy tartotta.

néhány hete egy több fórumozó által dicsért budapesti szervízben jártam, mert előlről valami bruttyogás hallatszott, na ők a futóműben kicseréltek ezt azt (modjuk a bruttyogás nem szűnt meg de minvel a futóműben turkáltak gondoltam nem lehet nagy baja biztos valami műanyag idomok szórakoznak, kénytelen vagyok megbarátkozni ezzel a hanggal mert kisérletezésre nincs most több pénzem)

Viszont az első két kereket csak ők szedték le illetve rakták vissza...így. Telefonba nem ismerte el csak azt hajtogatta hogy a nyomatékkulccsal meghúzták, szimpatikusabb lett volna ha azt mondja bocs elbaxtuk.

Mindegy most már, szerintem egy kerék magától nem esik le, ráadásul jobb elsőt is a szerszámkészletben lévő játékkulccsal húztam meg. az elhagyott csavarokat a többi kerékből pótoltam így most mindegyikben 4 csavar van. Holnap megyek felrakatom a téli kerekeket. Felmerülhet még, hogy esetleg el akarták lopni csak akkor a kerékőr maradt volna a keréken de azt is elhagytam :)

Előzmény: salvequick (21522)
fghj k 2 napja Creative Commons License 21526

köv utad egy futóműveshez legyen. kb kormányösszekötő gömbfej.

espace4.3.0 2 napja Creative Commons License 21525

Szia! Nekünk ezt a hibakódot csak esős időbe írja ki. szerviz jellel együtt. Már voltunk pár helyen de nem tudták megmondani miért. szarjuk le ne foglalkozzunk vele azt mondták. Ha megtudsz valami okosat engem is érdekelne. már mondták azt is hogy beázik de hogy mi azt nem tudni. vicc

Előzmény: gv53vad (21350)
GARFIELD 2 napja Creative Commons License 21524

Vidd el futóműveshez. Lehet, az egyik gumidnak annyi, lehet komolyabb is.....

GARFIELD 2 napja Creative Commons License 21523

A termosztát egy házba van beépítve, amiből csövek lógnak ki. 16 ezerért kapsz újat, nekem van eladó egy 8000-ért!

Előzmény: Dandy2 (21520)
salvequick 2 napja Creative Commons License 21522
Sziasztok
Ma olyat kezdett csinálni az autó, hogyha nem nyomom a gázt csak gurulok elkezd elöl kopogni , és ha a kormanyt elengedem akkor mozog ütemre. Mi a szar lehet vele? Pénteken akartunk hazautazni..... valaki tud segîteni? 2006os 2.0t
csokecsaba 2 napja Creative Commons License 21521

Clip-pel nézted hány fokos a víz?

Előzmény: Dandy2 (21520)
Dandy2 2 napja Creative Commons License 21520

Sziasztok!

Lecseréltem a 2003-as 2.2-es Grand Espace-mat egy 2008-as 2.0-ra. Ez a motor még egy kicsit új nekem és felmerült egy kérdésem, hátha valaki tud segíteni.

Észrevettem, hogy marha lassan melegszik!

Először csak arra gondoltam, hogy ez egy ilyen motor. A víz hőmérséklete mindössze 3 pötty a kijelzőn. Aztán tegnap mentem egy hosszabbat és elég sokat a városban araszolgatva. Akkor a hőmérséklet felment 4 pöttyre, majd amikor jöttem hazafelé, országúton megint visszaállt a 3 pötty. Ebből arra következtettem, hogy a termosztáttal lehet valami gond. Persze ez csak az én gondolatom. Utána néztem a termosztátnak és találtam is kompletten 13-15 ezerért, de utána találtam olyat is ami csak külön, maga a termosztát és ez csak kb. 3 ezer. Nem értettem miért árulnak komplettet mindenhol, ha ki is lehet cserélni a belét?

Na és itt elbizonytalanodtam! Tényleg ki lehet cserélni csak a termosztátot, vagy kompletten kell cserélni? Van valakinek ebben tapasztalata? Örülnék, ha megosztaná velem!

Köszi!

espace34 2 napja Creative Commons License 21519

Gödöllőn van egy ember, aki ilyeneket javít.

Előzmény: DEVIL V8 (21514)
vajszi 3 napja Creative Commons License 21518

Szia!

Nézd meg a fékolaj szintet, lehet, hogy kevés az olaj, ezért okozza a tapasztalt problémát....

Előzmény: totya760 (21476)
csigabiga007 3 napja Creative Commons License 21517

Valaki esetleg tudja Szaja11 elérhetőségét ?

csigabiga007 3 napja Creative Commons License 21516

Sziasztok !

Van Valakinek SOS ben kézifékbovdene? (Grand espace IV , jobb hátsó kellene)

Két embert is láttam aki írta hogy neki volna, de nem publikus a mail jük!

Gábor_90 3 napja Creative Commons License 21515

Van egy garnitúra 5x108-as 17"-os alufelnim eladóHirdetés linkje vigyétek, vegyétek

Akit érdekel, jelentkezzen a hirdetésben! Nyíregyháza 20 km-es körzetében ingyen házhoz szállítom. Nem nézem naponta a fórumot, viszont a hirdetés értesítője azonnal megérkezik az e-mailemre. Jelentkezzen akit érint.