Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
B.Boti Creative Commons License 2 órája 0 0 23927

Akksi lemerülése után írhatja a service feliratot?

B.Boti Creative Commons License 4 órája 0 0 23926

Értettem! Köszi még egyszer.

Előzmény: Beerky (23925)
Beerky Creative Commons License 4 órája 0 0 23925

Gáz nélkül nem indul be! 

Töltő szelep!!!!!

Előzmény: B.Boti (23924)
B.Boti Creative Commons License 4 órája 0 0 23924

Kedden megyek a klímáshoz már bejelentkeztem, csak azért megkérdeztem biztos tud valaki, valami okosat. Remélem tényleg csak a gáz hiány a baj.Köszi a tanácsot! Gáz nélkül be sem indúl?Én azt hittem hogy beindúl csak a hideget nem fújja.

Előzmény: Beerky (23923)
Beerky Creative Commons License 5 órája 0 0 23923

Szia! Remélhetőleg gáz hiány! Sok összetevős a dolog de legtöbbször gáz hiány miatt nem indul! Klíma szerviz és NE FELEJTSD EL A TÖLTŐ SZELEPEKET CSERÉLTETNI!!!!!! 

Nem tudom csak ismételni magam de mindig ( nekem 4 autó ) ott engedte el a gázt!!!

Amit még sokan el felejtenek, hogy a klímát télen-nyáron MUSZÁJ havonta egyszer beindítani 10-20 percre az olaj Kenese miatt!!!!

Ha ez sokáig elmarad kiszáradnak a tömítésk- szelepek és husss a gáz!

Előzmény: B.Boti (23920)
KovyZoly81 Creative Commons License 5 órája 0 0 23922

Hello

Autócsere előtt állok és az egyik kiszemelt a 2010 környéki Espace (a másik 2011 utáni C4 Grand Picasso). Tudnátok nekem segíteni, hogy miket kell tudni a típusról?

Milyen típushibái vannak, mire kell figyelni vásárláskor? Vannak-e nagyobb buktatói az autónak?

Én mindenképpen panoráma ablakkal szeretném, ezzel szokott-e gond lenni? Ma mondta egy kereskedő, hogy sok gond van vele, 90%-ban rosszak, ha nem volt vele gond, akkor majd most lesz és alkatrész nincs hozzá, 500-ért lehet cserélni az egészet.

Motor, hajtáslánc mennyire strapabíró?

Egyelőre ennyi, biztos lesz még kérdésem.

Gomezke Creative Commons License 6 órája 0 0 23921

Kész a motorod? Ez gyors volt! Újra szól a hatlövetű. :D

Előzmény: anfanger001 (23914)
B.Boti Creative Commons License 6 órája 0 0 23920

Megoldódott a csomagtér ajtó, hogy miért nem nyílt ki. El volt szakadva egy vezeték a bal felső sarkában a nyitogatástól.

Kérdésem még az lenne hogy az AC gomb megnyomásakor nem kapcsol a klíma! Valakinek ötlet???

gyorgyfuvar Creative Commons License 6 órája 0 0 23919

Szia a turbó cseréhez nem kell kivenni a motort alulról mindenhez hozzáférsz.

Nekem nem eszik többet 6 liternél ha nem taposod ki a szemét az asszony produkált még 5 litert is igaz nem ment 90km gyorsabban.

1.9 dci kicsit felrántva KB 140 Le

Előzmény: szabi19801 (23911)
espace022 Creative Commons License 7 órája 0 0 23918

Köszönöm a tippet....hétfőn ezzel kezdem a napot.

Előzmény: Beerky (23844)
espace022 Creative Commons License 7 órája 0 0 23917

Köszönöm a tippet....elképzelhető valóban, hogy ott a baj, mert a napokban végighúztam a kezem a tartály alján és nedves lett.

Előzmény: fazeres (23847)
espace022 Creative Commons License 7 órája 0 0 23916

Üdv, szia!

Hasonló járgányom van, hasonló fogyasztással....én is sokallom, de a szervizben azt mondták, hogy egy ekkora autót nem lehet 5-6 literrel mozgatni. A többi kérdésedre sajnos nem tudok érdemben válaszolni.

anfanger001 Creative Commons License 7 órája 0 0 23915

Minnnyá csak hozok egy sört...  Szóval: Szívemből beszélsz bajtárs, Én legszívesebben már vettem volna egy Avantime-t de hova rakom a 3-4 lurkót meg a tééésassszonyt.  Ha sokat sakkozok akkor nehezen elférnénk (nem a Te tetőboxodba) de a tééésasszony a vonóhorogra kerülne, ezt persze senki nem szeretné. Ezért marad a IV-es!!!  

Az V-VI-os vagy mi a fene tetszetős de műanyag divatautó, mellesleg segédmotorkerékpármotorralfelszereltközlekedőedény szerintem. Majd ha tudnak bele építeni valami emberes motor, talán megnézem. (de inkább a IV-t hajtom még tovább és veszek egy charger-t hogy pumpáljon vért!!!)

Előzmény: Bácsika-csa (23909)
anfanger001 Creative Commons License 8 órája 0 0 23914

Szia! Gratula, ha így kérdezed akkor valószínűleg még nincs behalva a turbó ezért csak azt tudom mondani ha nem tuskooos (bocs Tuskó nem rád gondoltam) olajat teszel bele hanem minőségi árut akkor bírni fogja. Ja nem 50 000 km/ csere mellett. A műszerfal fényerejét sztem senki nem tudja állítani de én sz.rok rááá. Az a lényeg hogy a motor  mééén és nem fötttög  most már! (köszönet Espace34-nek!!!) A fogyasztás egy érdekes kérdés mert nem sok összetevős játék, csak: csipő, állapot, motor méret, gumik nagysága, hőmérséklet stb... az enyém 7-15-ig tud mindent.  (3.0 dci) Egy kalappal neked! Ha valami bajod van itt írd meg először és csak utána menj egy helyimekekukadoktorhoz mert hidd el itt van mindenre megoldás!

goozcsaba Creative Commons License 10 órája 0 0 23913

Nem tudok segíteni, mert benyás III-om van, de Granulálok, mert negyon pompás a jármű!

Nem spóroltál a kerekekkel :-)

goozcsaba Creative Commons License 10 órája 0 0 23912

Hát éppen ezen agyaltam én is, hogy ha már felnőnek a gyermekeink, Anyuval behuppanunk egy Avantime-ba, utána aggatunk egy 2 személyes lakót és gó krúzolni.

Csak nálunk az még 15 év. Addig csak megszokom a pofáját ennek a VI-nak és már nem lesz szempont hogy hanyan férünk bele...

Az ára biztos lezuhan addigra, csak kérdés, hogy mi marad meg belőlük. Az ülés-fejtámla-elektronika biztos be fog hányni 15 év alatt, akkor majd arról csetelgetünk itt, hogyan kell meghegeszteni...

Előzmény: Bácsika-csa (23909)
szabi19801 Creative Commons License 10 órája 0 0 23911

Sziasztok.

Szert tettem 1 2006 Espace IV 1.9 Dci-re. Lenne 1 pár kérdésem a közeljövőben. :-)

Csak informatív a turbó kivételéhez ki kell venni a motrot is?

Műszerfal fényerejének állító potméterét hogy lehet kiszerelni? Nem reagál.

Nektek mennyi a fogyasztása mert én 1 kicsit sokalom.    8.3 l/100km      napi 20km eből 5 km város.

A választ előre is köszönöm.

Con_sole Creative Commons License 13 órája 0 0 23910

Nagyon csilli, nagyon villi, de konkrétan azt nem hozza amiért én Espace-t vettem, főleg, hogy Grand már nem is lesz. Tudom, hogy manapság már nem divat a 4 gyerek, meg azoknak a szállítása csomaggal. Azért a IV-ben még el lehet férni, a hátsó üléseken akármikor elfurikázok még hosszú távon is felnőtt embereket, és bár nem gombnyomásra, de akkora helyet lehet csinálni benne, hogy a komplett babakocsi befér a 4 gyerekülés mögé... kár volt ezt Espace-nak elnevezni... Amugy a cuccok hozzák az űr hangulatot belül, egy jó részét bevállalnám.

Előzmény: goozcsaba (23908)
Bácsika-csa Creative Commons License 14 órája 0 0 23909

... az AVANTIME azt piaci réteget célozta, ahol már felnőttek a gyerekek,

sőt saját autóikkal járnak, papónak meg mamónak már nagy az ESPACE,

de, az a fullos érzése, amihez éveken át hozzászoktak, az meg kell!!! ...  :-)))

Nincs ezen mit magyarázni, egy jól eltalált autó!

Úgy robban a köztudatba mint a '70-es években az I-es Espace,

csak, ennek lehetett volna valami más a neve,

mert vissza fog térni az egyterűekre "Anyu"!

Előzmény: goozcsaba (23908)
goozcsaba Creative Commons License 17 órája 0 0 23908

AVANTIME Grand? Hümm! Nem nyalizni akarok, de szerintem eddig ez a legjobb meghatározás rá...

Olvasom a különböző teszteket és azon röhögök, hogy oldalakon keresztül magyarázza mindenki, hogy azért lett ez ilyen, 

mert EZADIVATKÉREMSZÉPEN és különben is tessék tudomásulvenni! Aki pedig nem érti, vagy esetleg egy tizenéves IV.-ből átülne annak utódjába,

mert ugyanolyat szeretne csak újban, annak KUSS a neve, vagy vegyen Crossovert, mert egyteűt már nem lehet kapni. pont.

A legjobban az tetszik az autónavigátoros cikkben, hogy az V-ös azért fogyasztható nehezen, mert kimaradt egy modellfrissítés, amin edződhettünk volna,

és ez tulajdonképpen már a VI-os lenne... Szép beszéd.

Előzmény: Bácsika-csa (23892)
espace2015 Creative Commons License 17 órája 0 0 23907

Vkinek III asra felujitandó 15" felni? lemezfelni áron? króm kopik rola - egy 20 as a négy

Pestiába fel tudom vitetni

espace2015 Creative Commons License 17 órája 0 0 23906

óh persze :D enyhe részlet:D:)

Előzmény: r_gary (23904)
csigabiga007 Creative Commons License 18 órája 0 0 23905

Visszaszerettem a Renault-ba

Egy praktikus luxusautó annyiért, amennyiért közepesen felszerelt középkategóriás fosokat mérnek. Tovább »

forrás: totalcar.hu

r_gary Creative Commons License 18 órája 0 0 23904

Nem szabad kidobni semmit , egyszer még kellhet valakinek látod!:)

Már csak egy hangárt kell szerezned bepolcolva az alkatrészeknek,  de ez részletkérdés ugye...:))

Előzmény: espace2015 (23903)
espace2015 Creative Commons License 18 órája 0 0 23903

vannak, de amiket kérsz aproságok, már kidobtam:(

Előzmény: salvequick (23902)
salvequick Creative Commons License 19 órája 0 0 23902

ha mas nem jelentkezik akkor erdekel. Van mas alkatreszed is? Belső visszapillantó tükör első ajtoba also lámpa motorteto szigetelése karpitrogzito patentok ilyesmik érdekelnének.

Előzmény: espace2015 (23900)
Indygo2002 Creative Commons License 19 órája 0 0 23901

Köszönöm, meg fogom nézni :)

Előzmény: espace34 (23895)
espace2015 Creative Commons License 21 órája 0 0 23900

Nem épp ilyen szinu, egy sötét grafit szinüm van. sinekkel együtt egy 10es ha érdekes lehet számodra

Előzmény: salvequick (23899)
salvequick Creative Commons License 27 órája 0 0 23899

Sziasztok

Ilyen színű csomagtartó keresztrudakat keresek ehhez az autóhoz. Ha végképp nem jön össze akkor feketét.

B.Boti Creative Commons License 28 órája 0 0 23898

Nekem csak a sárga service felirat világít, más nincs mellette.

Előzmény: espace34 (23896)