Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
speedwayracing fél órája Creative Commons License 21114

Én 120-at tudok de én 80-nál cserélem le és dayco-t használok hozzá

Előzmény: hossszú67 (21094)
wik_406 háromnegyed órája Creative Commons License 21113

szia,

Nem ir ki semmit, onnan lehet eszrevenni, hogy motorfek uzemben is van uzemanyag befecskendezes, kicsit megno a pillanatnyi fogyasztas, illetve furcsa hangja lesz tole az autonak. Amit meg eszrevettem, hogy kozvetlenul utana (kozben talan) leallitottam, es elegge olajkalyha szaga volt (korom).

Wik

Előzmény: Espace4 2.2dci (21103)
salvequick másfél órája Creative Commons License 21112

Pont ez van nálam is :S

Előzmény: lmano (21107)
Espace4 2.2dci 13 órája Creative Commons License 21111

Ma megtörtént az egr szelepem tisztitása 2.0 dci-n de még mindig egr szelep hibát ir a clip. Hiba kódja:DF647. Valaki megtudja mondani milyen hiba ez és hogy tudnám javítani? Előre is köszönöm a segítséget.

elemef 14 órája Creative Commons License 21110

Nekem hangosan és dadogva járt az utolsó árnyékoló elemnél, oldalt is be kell fújni nem csak az alsó részt ahol csúszik, na meg a spirált is. Nálam használt a fehér zsíros kezelés, ahol nyoma volt, hogy felületek érintkeznek oda fújtam.

Előzmény: lmano (21107)
elemef 14 órája Creative Commons License 21109

Én a "Tusko"ban vettem, de szerintem bármely autósboltban beszerezhető, lényeg, hogy az árnyékoló és az üvegtető súrlódó részei is kapjanak, látszik merre mozog, a spirálnak is adhatsz, jó mert fehér zsír és nem szedi össze annyira a port sem, és PTFE (poli-tetra-fluor-etilén) egyszerűbb nevén Teflon adalékot is tartalmaz. Jó szolgálatot tesz az ajtózsanéroknál is, és az üléssínek csúszkáinál is. a kis csőtoldattal pontosan a kenendő részekre juttatható.

Előzmény: atipur_ (21108)
atipur_ 14 órája Creative Commons License 21108

Köszönöm a tippet!

Abban még tudnál segíteni, hogy hol lehet ilyet kapni?

Előzmény: elemef (21105)
lmano 16 órája Creative Commons License 21107

Nekem a sötétítő nyikorog a zárás előtt 1/3-nál kifelé is és befelé is. Mindent befújtam már, de nem múlik a nyikorgó hang. A tetőnél megtaláltam a kenendő helyeket, az szépen, halkan jár, de a sötétítő kifogott rajtam. 

Előzmény: elemef (21105)
espace81 17 órája Creative Commons License 21106

köszi szépen mindenkitől  a segitséget!

elemef 18 órája Creative Commons License 21105

Tetőnyikorgás ellen nekem nagyon bevált ez:

A csúszósínt és a húzó mechanikát (azt a bowdent vagy spirált ami húzza-tolja) is befújtam és 5 hónapja egy nyikkja sincs.

Előzmény: atipur_ (21104)
atipur_ 18 órája Creative Commons License 21104

Hello!

Nekünk 7,5-8,5 körül eszik városban a 130LE, de ez nem mérvadó, mert mi hegyes részen lakunk, így szerintem az átlagnál valamivel többet ehet. Városon kívül normál tempóban 6,5 körül, pályán 8,5/130/tempomattal. Igaz csak a rövid változat. A tetőt mi befújtuk zsírspray -vel, de kb. ugyan úgy nyikorog, érdekes, hogy csak záráskor és mindíg csak egy ponton.

Előzmény: espace81 (21100)
Espace4 2.2dci 21 órája Creative Commons License 21103

Sziasztok!

Megváltam a 2.2 dci-től ,még utolján lefogazta magát a nagynyomású szivattyú.Ez nagyon nem hiányzott.

Viszont gazdája lettem egy 2.0 dci 173le nek. Az egr szelepem dugig volt trutyival.Kitisztítottam.Remélem nagyobb hiba nem lesz vele.

Szeretném megkérdezni ,hogy honnan tudom meg mikor regenerál a részecskeszűrő.Kiir valamit a mūszerfalon?

A motorba milyen olajat ajánlatok? Hány liter kell bele?

Bácsika-csa 23 órája Creative Commons License 21102

... bocsi! Közben elkalandoztam a "másik" Fórumon,

mind a közben idáig üldöztem Dr.Álló Fűtés urat,

Aki nem hallotta a csörgést, mert kint van a WSR-on a többi RENAULT-sal ... :-)))

A számom publikus, ha bármelyikőtöknek problémája adódik Miskolc környékén,

bármely napszakban csöröghet, igyekszem megoldást találni!

telinóriharminckilec72kettőötvenkettő

Előzmény: DEVIL V8 (21101)
DEVIL V8 24 órája Creative Commons License 21101

Hogyne, sőt ha adsz egy telefon számot, rád is csörgök.

Előzmény: Bácsika-csa (21099)
espace81 24 órája Creative Commons License 21100

Sziasztok espace tulajdonosok! Most vásárolok egy2010es grand espace-t. 2.0 dci motorral,kérdésem hogy kb. fogyasztásra mire lehet számolni? Meg teli üvegtetős,elektromos,hogy azt mivel érdemes leápolni hogy ne nyikorogjon,meg a gumit hogy elkerüljem a beázást,vagy az nem jelemző ezekre? Köszi a segitséget!

Bácsika-csa 25 órája Creative Commons License 21099

... vebasztó lesz az!!!

Van pesti kontakt, folytathatjuk mail-ban??? ... 

Előzmény: DEVIL V8 (21098)
DEVIL V8 25 órája Creative Commons License 21098

Effektív mindegy. Vizes fűtést szeretnék beszereltetni, és főleg egy pesti beszerelő kontaktja érdekelne. Az utastér fűtést is el szeretném indíttatni, tehát elsősorban állófűtés érdekelne, nem kisegítő fűtés.

Előzmény: espace34 (21097)
espace34 25 órája Creative Commons License 21097

Webasto, vagy Eberspasher? Bár a kocsin lévő szerelések ugyanazok. Mi a kérdés?

Előzmény: DEVIL V8 (21096)
DEVIL V8 1 napja Creative Commons License 21096

Sziasztok!

Épített vagy szereltetett már be valaki utólag állófűtést?  Ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim.

S.P 1 napja Creative Commons License 21095

Kedves Espace tulajdonosok!

Van egy 1.9 dci Grand Scenic-em, amiben hajtókar törés miatt motorcsere lesz. Ezek után már nem akarom megtartani az autót, másikat szeretnék. Szinte biztos, hogy Espace-t fogok venni. Viszont van néhány kérdésem ezzel kapcsolatban, remélem tudtok segíteni:

Melyik motort érdemes választani? Nem fogunk vele nagyon hosszú távokra menni, a feleségem fogja főleg hajtani. Eddig olyan információim vannak, hogy a 2.2 dci és 3.0 dci motorok kicsit problémásabbak, az 1.9 dci és a 2.0 dci inkább az ajánlott. Ez szerintetek is így van? (mondjuk az enyém alapján egy kicsit csalódtam az 1.9 dci-ben is, de lehet, hogy csak az enyém volt ilyen kakukktojás...)

Olyan autót keresek, amiben még nincs részecskeszűrő. Tud valaki segíteni, hogy konkréten melyik tipusban van/nincs?

A Grand Scenic szabadkezes, ez nagyon bejött nekünk, ezért ilyet szeretnénk újra. A hirdetésekből nem egyértelmű, hogy a "kulcsnélküli indítás" az csak annyit jelent, hogy strat/stop gombbal indul az autó, vagy tényleg elég, ha a zsebemben van a kártya? Van ilyen funkció az espace-nál is?

Tudja-e valaki, hogy ha 5 főre van vizsgáztatva az autó, és ha veszek bele még 2 ülést, akkor lehet-e 7 főre vizsgáztatni?

Van még néhány kérdésem, de most még nem fárasztanálak benneteket... :-)

Előre is köszönöm a segítségetek!

hossszú67 1 napja Creative Commons License 21094

2,2TD-n hivatalosan milyen időközönként kell vezérlést cserélni?

espace34 1 napja Creative Commons License 21093

Jó lenne ilyen díjakkal dolgozni...........

Előzmény: Zsoltijtd (21090)
espace022 1 napja Creative Commons License 21092

Üdv, szevasztok!

Espace IV. 1.9 dci-hez keresek  kiegyenlítőtartályt, ami hibátlan, nem repedt, nem ereszt.

Köszönök minden segítséget.

peterzsombor 2 napja Creative Commons License 21091

üdv!

köszönöm a segítséget,de megoldódott a fűtés probléma!

kiderült,hogy hiányzott az egyik szervomotor,ami a jobb oldali lapátot mozgatja,a hideg-meleg levegőt szabályozza!

azért keresek jobb oldali fűtés kapcsolót,mert szét van esve,elvannak törve a műanyag pattintók!

ezt,hogy tudom cserélni,van valakinek fotója a csere menetéről?

köszönöm!

Előzmény: espace34 (21086)
Zsoltijtd 2 napja Creative Commons License 21090

Sziasztok! Tegnap kicserélték a vez. mü szíjat. 280 font tokkal, vonóval. Az olaj cserékért és a szűrőkért 85 fontot adtam. Lemosva kaptam vissza. Át is nézettem, két gumit kell cserélni.

MiracleMan 3 napja Creative Commons License 21089

Én mikor, hogy, de pl. cuccolásnál is előfordult, hogy előre kellett húzni az üléseket. Az az érdekes, hogy van egy ülés, ami sokkal nehezebben mozog, mint a többi, bárhová teszem. Lehet, hogy a mechanikája nem működik rendesen?

Előzmény: SajtFondue (21088)
SajtFondue 3 napja Creative Commons License 21088

Hmmm, hat nem tudom. Azt nem mondom, hogy konnyen megy kivulrol, de azert tudom mozgatni, bar en kivulrol ritkan mozgatom.

Takaritasnal pl en kiveszem az uleseket.

Előzmény: MiracleMan (21083)
MiracleMan 3 napja Creative Commons License 21087

Köszi. 

Előzmény: banic01 (21084)
espace34 3 napja Creative Commons License 21086

Én még mindíg azt gondolom, hogy nem azzal lesz a baj, hanem az alsó fűtőboxban eltört, vagy elakadt egy lapát. Ha eljössz hozzám, akár ki is cserélhetjük egy próbára, vagy a CLIP-et rákötve kereshetünk hibát.

Előzmény: peterzsombor (21072)
espace34 3 napja Creative Commons License 21085

Ezekre a problémákra szerintem itt a fórumon fogsz kapni választ.

Tetőablak:Le tudnád fényképezni, hogy milyen csati lóg nálad?

GPS egység: Minden jó helyen van, az az antenna egy rádiótelefon antenna, ami a GPS antennába van integránva. Ez egy rádiotelefon kihangosító egység előkészítése.

A GPS egyébként működik rendesen?

A rádió kijelzőre vezető jele valamiért nem jut el a kijelzőig.

Merre laksz egyébként? BP 16. kerben tudok segíteni.

Előzmény: Karesz Aradi (21082)