Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

csokecsaba Creative Commons License 5 órája 0 0 34822

Renault szervizben 3 év garanciát adnak az akkumulátorra, és egyáltalán nem drágább, mint a akkukereskedőknél.

Előzmény: Go-Q (34816)
hazafia Creative Commons License 6 órája 0 0 34821

Ha szaktudás nix akkó vagy jó lesz vagy nem..  Ha motor kinn, még könnyebb... Tengőket helyre állítod, feldobod a rögzítőket, aszt cseréled amit köll.... Csere után forgatod kézzel langsam min. 2x, nehogy akaggyon,,,, nyomatékkulcs  is legyen...

yútúbon meg millijó videjó...

Előzmény: espace2015 (34820)
espace2015 Creative Commons License 8 órája 0 0 34820

III espace 2.2 dci /bar gondolom ilyen a IVes is / vezerléscsere tud valaki vmi videot?:) vezérlésrogzitő van - motor is kint csak szaktudás nix meg:DDD

Go-Q Creative Commons License 13 órája 0 0 34819

igen.. kőkeményen be van ragadva.. :( lehet nekifeszülök hátha valahogy meg tudom indítani.. a zár szerkezetet..

Előzmény: johnkarul (34817)
omadjoe Creative Commons License 13 órája 0 0 34818

En is igy jartam! Nem hasznaltam a zarat tobb, mint 2 eve. Majd ujra kellett, mert lemerult az elem. Haaaaat! Nem nyilt! Majdnem a kulcs torott el! De a zar nem fordult el. Csomagtarto mar kulccsal nem nyithato. Szoval a WD40 legyen a baratod!

Előzmény: johnkarul (34817)
johnkarul Creative Commons License 14 órája 0 0 34817

"meg sem moccant" Mi? A kulcsot nem tudtad elfordítani?

Előzmény: Go-Q (34816)
Go-Q Creative Commons License 15 órája 0 0 34816

üzlet mindenkinek!

tegnap a hálátlan ribi megint játszott egy kis sértődöttet!

3 gyerekkel való cirkuszba indulás elött gondoltam kimegyek elindítom ,had dolgozzon a klíma..

nyitnám az autót,de se kép-se hang..  még a műszerfalon lévő piros led sem villog..

áá,gondoltam semmi gond.. valami akku baj van, jöhet a szerviz kulcs.. úgysem használtam még sohasem..

természetesen az elmúlt 8 évében soha senki sem próbálta.. meg sem moccant.. itt már kezdtem idegállapotba kerülni.. persze,hogy a vonó-csatlakozón sem lehet visszadni neki villanyt,csak a 13 pólusún..

szóval már a bal első ajtót kezdtem leragasztani ,hogy kitöröm az üveget,akkor ne csesszem össze a fényezést..

aztán jött az ihlet..

bal első kerék leszed, műanyag burkolat leszeszed..  izzításvezérlő lecsatlakoztat.. gondoltam,hogy ott lehet állandó ménykü.. .. nagy piros kábelre +12v.. kasztnira a mínusz.. de szigorúan max 1 Amper és nem bika akku,nehogy valami elfröccsenjen.. (közé egy 12v-21W-os izzó)

és láss csodát bal hatsó ajtó egyszer csak kinyílt...

öröm nem kicsi,csak az akku fesz.. kb 4,2V.. ma gariba ment vissza...

persze a prérin ezt nehéz lett volna összehozni,de ha fordítva állok a garázsban szerintem már akkor is végem..

nem tudom pontos-e az infóm,de 2015.jan.1-től a nem prémium kategóriás akkura a gari max 1 év.. :( ezt 2014 dec.18 körül vettem erre él a 2 év!! :):)

üdv! mindenkinek!

johnkarul Creative Commons License 29 órája 0 0 34815

Clip

Előzmény: janc5 (34813)
kappus Creative Commons License 30 órája 0 0 34814

Aksi fel éves.probalta másikkal is és semmi.holnap nézi meg auto villamossági szerelö.még az önindittora gyanakszik most.

janc5 Creative Commons License 1 napja 0 0 34813

sziasztok!tudtok e segitenni abba hogy mi a pontos neve a diagnosztikai müszernek .espace 4 hez szeretnék venni.köszi.

salvequick Creative Commons License 1 napja 0 0 34812

Meg kene merni h az akkumulatorban mennyi a delej

Előzmény: kappus (34811)
kappus Creative Commons License 1 napja 0 0 34811

Sziasztok.vel satisom van.kuplung és lendkerék csere utan a kocsi letesztel rendessen indittanank és semmi,akumlátor hibát ir ki a szerelö szerint.mikor a kocsi megált kuplung hiba miatt kinozva nem volt trélert hivtam.most kész csak hát nem indul.hol lehet a hiba?köszönöm a segitséget elöre is.

Flagstaff Creative Commons License 1 napja 0 0 34810

Gratulálok.

Egy motorhibás S40-et kellett volna Mályiból behúznom anno a Lorántffy-ra. Pár száz méter után inkább tréler lett belőle. Nem éreztük kalandosnak.

Előzmény: csiperkee (34809)
csiperkee Creative Commons License 1 napja 0 0 34809

... köszi szépen, felétek ismerem a kölcsönzőt a város szélén, az utolsó ár 15/nap vagy 800km volt.

Elindultam kötéllel a hátamon!

"Több út, nagyobb kaland!!!" ...   :-)))

Előzmény: Flagstaff (34808)
Flagstaff Creative Commons License 1 napja 0 0 34808

Önjáró tráler. Tudod olyan mint az autómentő, csak nincs rajta például csörlő (de spanival csak fel lehet kinozni valahogy) és nincs rajta sárga fény. De! Van benne motor mivel egy B kat kisteher és igy nem kell sem C-s jogsi, sem más egyéb szarság. Pont ezért tartanak ilyet tt ha lerobbansz vagy kintről származó papirok nélkülio kocsit vennél. Gergő autója is igy került anno haza, Szombathely mellé a bérleti dij plusz üzaköltség (ami akkor ia van ha vontatsz) volt egy ötvenes talán.

Szerinted miért ajánlottam neked is? :-) Irtad hogy nincs horgod és tudom hogy nincs E kat vizsgád, ajánlanék olyat mivel semmire nem mégy?

Előzmény: csiperkee (34803)
csiperkee Creative Commons License 2 napja 0 0 34807

... Köszönöm Tisztelettel!!!

- egyenlőre kevés az infóm, egy VOLVO kombiban esett szét a generátor, nem tudom mekkora gebaszt művelt.

Egy helyi "mester" sportol rajta egyenlőre, a cimboráék bérautóval kalandoznak. Javasoltam, hogy innen Pestről bontózok bármit, 

de, megszakadtunk.  Azóta, várom az Ő hívását is ...

Előzmény: espace2006 (34806)
espace2006 Creative Commons License 2 napja 0 0 34806

Melyik határig? Szerbián vagy Horvátországon keresztül jönnétek? Mi történt vele? Ha több infót írnál, lehet tudnák még valamiben segíteni? Persze csak ha publikus a dolog.

Előzmény: csiperkee (34805)
csiperkee Creative Commons License 2 napja 0 0 34805

... nagyon szépen köszönöm!  Ezzel sokat segítettél Te is!!! Espace73 is hívott már, talán a határig lesz tréler! ...

Előzmény: espace2006 (34804)
espace2006 Creative Commons License 2 napja 0 0 34804

Nem akarom elrontani a kedved, de lerobbant autót határon áthúzni nem szabad. Ezt tapasztalatból tudom a testvérem az M5-ön Bugac közelében robbant le (elkapott egy nyulat és kiszakította a hűtőjét, decemberben), érte menet megkérdeztem a határon haza húzhatom-e és mondták, hogy nem engednek át a határon (Magyar- Szerb). Magyarországon kellet megjavítani az autót.  A másik dolog mi síksághoz vagyunk hozzá szokva, arrafelé pedig azért vannak hegyek. A harmadik dolog pedig a balkáni kultúra a közlekedésben arra is készülj.  Merre mennél, melyik útvonalon?  Én is csak a trélert tudom ajánlani. Jó lenne valakivel beszélni, aki jártas a dolgokban. Nem elijeszteni akarlak, hanem fölkészíteni és segíteni.  

Előzmény: csiperkee (34803)
csiperkee Creative Commons License 2 napja 0 0 34803

... nincs horgom és már Pesten vagyok, itt ért telefofon,

innen megyek értük. Húúúzok én 40-nel, nincs azzal baj,

de, rúddal jobb volna ...

Előzmény: Flagstaff (34802)
Flagstaff Creative Commons License 2 napja 0 0 34802

Bérelj trélert. De komolyan! Ne csak az autód seggét féltsd. Vontatni max 40-nel és max bundáson lehet. De egy rossz motorú, se kormány se fékrásegitéssel nem rendelkező autót a következő falun túl nem húznék. Miskolcon is van trélerbérlés, a Metroval szemben egész emberi áron.

Előzmény: csiperkee (34801)
csiperkee Creative Commons License 2 napja 0 0 34801

... Kacsabácsi vagyok a XVI. ker-ben!!!

- van Valakinek nem horogra való vonó rúdja kölcsön itt  a közelben???

A garázsbérlő társam lerohadt Sarajevo-ban, haza kellene húznom Miskolcra,

szombaton indulok innen érte, de, féltem az autóm seggét!!! ...  :-(((

R777 Creative Commons License 2 napja 0 0 34800

Ez gyári alapméretes  F9Q a motorkód  egy olasz autóból lett kivéve  160.000 volt a motorban  az egyyik hajtókar csapágyas lett a főtengelynek nem lett baja.  20.000 ft az ára.

Előzmény: espace022 (34799)
espace022 Creative Commons License 2 napja 0 0 34799

F9Q a kód.... csak gyári alapméretes, hibátlan, kopásmentes érdekel.

Mond egy árat is kérlek. 

Előzmény: R777 (34795)
Kacsabácsi_RC Creative Commons License 2 napja 0 0 34798

... a RC Főoldal alján van eladó és kereső,

azt hiszem 10 hsz után az újoncok is tudnak ott új témát indítani,

elég sok mindenre lehet ott   akadni ...  :-))

Előzmény: hazafia (34796)
R777 Creative Commons License 2 napja 0 0 34797

Sajnos nincsen,csak motoralkatrészek maradtak.. 

Előzmény: hazafia (34796)
hazafia Creative Commons License 2 napja 0 0 34796

Kilincsed nincsen esetleg? A végére kellene a záródugó. Bal hátsó.

Előzmény: R777 (34795)
R777 Creative Commons License 3 napja 0 0 34795

Szia! Nekem van egy  bontott Scenic 1.9 dci ből  102le  Nem tudom jó-e az espacebe  motorkódot kéne  megnézni..

Előzmény: espace022 (34783)
Kacsabácsi_RC Creative Commons License 3 napja 0 0 34794

... espace2015!!!

- bagoly ment!!! ...

Flagstaff Creative Commons License 3 napja 0 0 34793

Húsz5öt4harminc3huszon8

Előzmény: tom12321 (34792)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!