Keresés

Részletes keresés

csimen Creative Commons License 2021.11.14 0 0 17

Mi múlt héten voltunk először személyesen, utána meg online gyermekpszichológus konzultáción Pasaréten, nagyon meggyőző volt! Valószínüleg szükségünk lesz TSMT-re is, ami külön jó, hogy ott helyben van, szóval nagyon ajánlom, nemrég nyitottak: https://kidlife.hu/ 

Tamraks Creative Commons License 2019.04.10 0 0 16

Én a 14. kerületi Lélekközpontot tudom mondani!:) Rajtunk sokat segítettek. Szerintem a többi kis lurkónak is fognak tudni! K.

Honlapjuk: www.lelekkozpont.hu

szabo.judit0531 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 15

Kedves Szülők!

 

Végzős hallgató vagyok az ELTE TÓK óvodapedagógus szakán, és most írom a szakdolgozatomat az óvodás korú gyermekek mesehallgatási és mesenézési szokásairól. Olyan kérésem lenne, hogy akinek óvodás korú gyermeke van, és akad néhány szabad perce, kitöltené a kérdőívemet a szakdolgozatomhoz? Nagy segítség lenne!

 

Előre is köszönöm!

 

 

https://www.survio.com/survey/d/G5G0K1F0F5U4G7S7C

kisseliza Creative Commons License 2017.08.04 0 0 14

Én is hogy megijedtem anno. dr. Nuridsány Eszter gyermekpszichiáternél játunk hasonló probélmával. Sokat tudott segíteni. Gyógyszerre nem volt szükség.

Előzmény: anyaiösztön (12)
Rozálka3 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 13

Az én unokám akkor kezdett tikkelni mikor bekerült az óvodába.  Az egyik óvónénit nem csípte a gyerek.

Pár hét után az anyja kivette az óvodából és egy hét alatt megszűnt a tikkelés.

 

Ez 3 évesen tavasszal történt. Ősszel újrakezdték az ovit és akkor már semmi baja nem volt.  Az óvónénivel is megbékült.

Előzmény: anyaiösztön (12)
anyaiösztön Creative Commons License 2017.07.12 0 0 12

Bp belvárosában tud valaki jó gyermekpszichológust ajánlani? Furcsán hunyorog a kicsi lányom (tic?), és nem jó látni, jó lenne többet megtudni.   Küldenétek elérhetőséget, akivel van tapasztalatotok? Köszönöm!

Rovaniemi Creative Commons License 2015.09.11 0 0 11

Mi nagyon meg voltunk elégedve Kovács Zsuzsannával. Az RTL klub reggeli műsorában láttuk, utána vettük fel vele a kapcsolatot. A gyermekpsziche.hu weboldalon fent van az elérhetősége.

Kiskriszti Creative Commons License 2014.01.18 0 0 10

www.gypszichologia.webnode.hu

 

Kiskriszti Creative Commons License 2014.01.18 0 0 9

Törő Krisztina-gypszichologia.webnode.hu

marbika Creative Commons License 2011.09.18 0 0 8

Kedves Fórumozók,

 

gyermekpszichológust keresek délpesti körzetben. ha tud valaki ajánlani, szóljon kérem.

köszönöm

Monca Creative Commons License 2010.09.16 0 0 7
Pszichológus+pedagógus diploma és gyakorlat. Iskolapszichológia szakirány előny.
Előzmény: RontóPál (3)
Kiskriszti Creative Commons License 2010.09.16 0 0 6

Javasolnék egy pszichológust, Tárnokiné Törő Krisztina gyermekpszichológus:

 

www.gypszichologia.hu

 

 

Gotika Creative Commons License 2008.09.21 0 0 5
Esetleg Hódi Ágnest keresd meg! Én a Vendég a háznál c. műsorban szoktam hallgatni, nekem nagyon jónak tűnik. Volt itt is egy topikja, ha visszakeresel egy kicsit megtalálod. Ha beleolvasol akkor talán el tudod dönteni, hogy kell-e nektek.
Előzmény: family (-)
objektivelado Creative Commons License 2008.09.14 0 0 4

Sziasztok!

 

Gyermekpszichológus témában Nagy Brigitta jut eszembe, megtalálod a www.barakapszi.hu -n.   Ha valaki tud pszichodráma csoportot, küldje el a linkjét.

 

köszi, üdv

Dani

RontóPál Creative Commons License 2006.03.27 0 0 3

Szevasztok!

 

Segítségre lenne szükségem. Milyen képzettséggel lehetett/lehet valaki óvodai pszichológus?

 

Kösz: RP

jem Creative Commons License 2004.09.06 0 1 2

Ismerős családnak keresek gyermekpszichológust. Olyat, akivel már másnak is jó tapasztalata volt!

Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni!

tünde.sz Creative Commons License 2004.09.02 0 0 1

A Klinikai Pszichológiai Tanszék vezetőjének koordinációjával akkreditált képzéssé vált a Klinikai és mentálhigiéniai felnőtt szakpszichológus, a Klinikai és mentálhigiéniai gyermek és ifjúsági szakpszichológus

 

ugye erre gondoltál ? :))

 

a nevelési tanácsadókban dolgozó szakik nem jók? vagy magánt keresel?

a vadaskert is a közelben van, az is jó intézmény

(persze tudni kellene, hogy milyen problémával akarsz szakemberhez fordulni)

 

esotherica Creative Commons License 2004.09.02 0 0 0
Jól értem, hogy kiskorú lélekbúvárt keresel?
Előzmény: family (-)
family Creative Commons License 2004.09.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Esetleg valaki tudna ajánlani Budapesten a II., vagy a XII. kerületben jó gyermek pszichológust?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!