Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

COOP 21 órája Creative Commons License 7187

wizz  = PEGASUS

Előzmény: COOP (7186)
COOP 21 órája Creative Commons License 7186

én tudom, de nem is erre írtam.

Előzmény: flyver (7185)
flyver 26 órája Creative Commons License 7185

Wizznél nem lehet online csekkolni Isztambulból, mindenképpen a pulthoz kell menni.

Előzmény: COOP (7184)
COOP 27 órája Creative Commons License 7184

wizznél be tudsz csekkolni online , igaz indulás előtt 72 órával. Ha van csomagod, akkor úgyis a pulthoz kell menni. Van ahol kicserélték az otthon kinyomtatott beszállókártyákat reptérire. És van olyan irány, ahol nem lehetett becsekkolni.

és a kézire ragasztanak matricát, már ahol, ha ez van a kapunál ne zaklatnak. Ha nincs-szoktak-de nem úgy, mint a Wizznél, csak a matrica érdekli őket.

Előzmény: slavkovka (7178)
decision 2 napja Creative Commons License 7183

Itt találhatóak kávézók a városban, tehát kb mindenhol. :)

https://maps.google.hu/maps?q=Starbucks+Coffee,+%C4%B0stanbul,+T%C3%B6r%C3%B6korsz%C3%A1g&hl=hu&ie=UTF8&sll=47.63532,21.309983&sspn=0.376169,0.617294&oq=starbucks+istanbul&hq=Starbucks+Coffee,&hnear=Isztambul,+T%C3%B6r%C3%B6korsz%C3%A1g&t=m&z=12

Előzmény: decision (7182)
decision 2 napja Creative Commons License 7182

Sziasztok!

A közeljövőben Isztambulba utazók közül lenne olyan kedves valaki, hogy hozna nekem egy bögrét valamelyik Starbucks kávézóból? Sajnos mikor én voltam elfelejtettem... :(

Előre is köszönöm!

Üdv,

d.

s_abel 3 napja Creative Commons License 7181

Mi a Turkish Airlines légitársasággal utaztunk a múlt héten. Neten rendeltem-fizettem ki a jegyet, és szinten az előbb leírtak szerint történt minden.

Előzmény: magdus62 (7180)
magdus62 3 napja Creative Commons License 7180

Köszi, akkor semmit nem kérnek a chekin pultnál csak az útlevelet? Gondolom a számítógépen rajta lesz a nevünk és ez alapján kapjuk a beszállókártyát.

Februárban még lehetett internetes utasfelvételt csinálni visszafelé is.

Előzmény: nagy_kata89 (7177)
nagy_kata89 3 napja Creative Commons License 7179

A wizznel igy van, a tobbit nem tudom.

Előzmény: slavkovka (7178)
slavkovka 3 napja Creative Commons License 7178

De ez csak  Wizzairnál van igy? A Pegazus a honlapján írja az online becsekkolási lehetőséget. Isztanbul-Bécs járatra szól a jegyem 

Előzmény: nagy_kata89 (7177)
nagy_kata89 3 napja Creative Commons License 7177

Csak repteri utasfelvetel van. Azaz mikor visszafele jossz, kimesz a repterre lesz egy biztonsagi ellenorzes, majd be kell allni chekin pultokhoz. Ki vannak irva a pultok minden jarathoz kijelzokon. Megnezed a te jaratod es beallsz a sorba. Csak utlevel kell, odaadod es kapsz rendes beszallokartyat, azzal kell majd utanna menni a hatarhoz, majd meg egy boztonsagi ellenorzes jon es bent vagy a duty free teruleten. Onnan  elmeaz a kapudhoz, ahonnan indul a gep es ott atnyujtod a kapott beszallokartyat. 

Előzmény: magdus62 (7176)
magdus62 3 napja Creative Commons License 7176

Sziasztok.

Foglaltam jegyet Isztambulba, de az internetes utasfelvételt csak Budapestről lehetett megcsinálni. Visszafelé az emailben kapott visszaigazolás a jegyem? Köszönöm a választ.

rebkaa 5 napja Creative Commons License 7175

Köszi, oké ott váltok majd. A kártyára én is egy 20-ast gondoltam tölteni+7 a deposit. Ha jól számolok akkor most 13 körül kell a reptér oda-vissza utazásra. Szállást a mama miatt Sirkeci-ben foglaltam, onnan a többieknek sok minden gyalogos program lesz, de én megyek a Dolmabache palotához és Eyüp-be is.

Az útikönyvem csak azt jelzi, hogy drága  a palota és korlátozott számú látogatót engednek be. Net-en be kell rá jelentkezni előre?

Előzmény: COOP (7173)
llaci10 5 napja Creative Commons License 7174

A csomagfelvételnél lévő benti pénzváltónál váltottunk fejenként 10 eurót, az elég a kártyára, és 20 líra rátöltésre. Úgy emlékszem ott sem volt túl rossz az árfolyam, de bármilyen is, ekkora összegnél nem lehet számottevőt bukni.

Előzmény: COOP (7173)
COOP 6 napja Creative Commons License 7173

de pont azt írtam, hogy a belül a csomagos szalagoknál van pénzváltó és az nem számol fel kezelési költséget, a kinti (reptéren belül, a terminálban) lévő pénzváltókkal szemben! Itt lehet váltani!

Előzmény: rebkaa (7170)
ramazan 6 napja Creative Commons License 7172
neomedia 6 napja Creative Commons License 7171

lesz

amugy nekem igy ment a valtas:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132450940&t=9080771

ahol 2.75-2.78 volt kiirva, ott volt commisison

Előzmény: rebkaa (7170)
rebkaa 6 napja Creative Commons License 7170

Sziasztok,

A reptéren érkezéskor lesz automata, ahol lirát tudok kivenni? Eddig váltottam 2 ezer ft-ért itthon, hogy legyen az Istambulkartra, de nálunk csak nyaralószezonban van török lira a váltónál, most nincs.

Azt hiszem COOP, te írtad, hogy a csomagfelvevős helynél már rögtön van pénzváltó, de gondolom az mivel reptéri nem a legbarátságosabb árfolyamon vált eurót, egyszerűbb lenne a kivétel.

aNUBI19 2014.11.16 Creative Commons License 7169

Meglehet, bár nagyon sok kereskedő még mindig ezzel jár, hazafelé tegnap hatalmas "emberes" táskákkal. /közeleg a karácsony :) /

Ha már volt itt szó róla, akkor bocs, de hátha érdekel valakit.

Villamossal elmentem jó messze egészen a FINDIKZADE megállóig, bal oldalon rögtön a villamos megállóban van egy hatalmas piac, ahol több volt  a helyi mint  a turista. Volt ott minden, gyerek ruhák, felnőtt ruhák, táskák, cipők, sőt jobb oldalon gyümölcsök is, és szerintem olcsó is. Ha itt végeztünk, mehetünk visszafelé a nagy bazár felé jobb oldalon maradva, és ott közel van  egy nagy KIM üzlet , ahol szoktam venni több kiló  gránátalmát,   jelenleg 2 líra kilója, Ha előre megyünk pár lépést a lámpánál ha átmegyünk,  akkor pont szembe van egy BIM ahol szintén lehet költekezni,  nagyon olcsó csokoládékat,  édességeket , és egyéb dolgokat.

Előzmény: COOP (7168)
COOP 2014.11.16 Creative Commons License 7168

talán a Pegasus meg tele van :)

Előzmény: aNUBI19 (7165)
ramazan 2014.11.15 Creative Commons License 7167
slavkovka 2014.11.15 Creative Commons License 7166

hol aludtál?

Előzmény: aNUBI19 (7165)
aNUBI19 2014.11.15 Creative Commons License 7165

Sziasztok! Ma jöttem haza Isztambulból, ilyet még nem láttam egyszer sem.Alig voltak a gépen, a gép hátulja kongott az ürességtől.

slavkovka 2014.11.15 Creative Commons License 7164

köszi, lefoglaltam az utolsó éjszakára!!

Előzmény: llaci10 (7161)
slavkovka 2014.11.13 Creative Commons License 7163

köszönö az infókat!!

aNUBI19 2014.11.13 Creative Commons License 7162

Sirkeciben érdemes szerintem is, most is éppen ott vagyok :)

Sirkeci Emek, Hurriyet, Esen , Viva old city, Golden Horn........

Előzmény: slavkovka (7159)
llaci10 2014.11.13 Creative Commons License 7161

Ha Kadiköy mellett döntesz, a Khalkedon hotelt merem ajánlani. Két hete teszteltük: közel a hajóhoz, buszhoz, remek reggeli, nagyon udvarias személyzet.

zsírúj 1 2014.11.13 Creative Commons License 7160

Hotel ASUR sirkeci, minden hez közel,a legjobb helyen.

slavkovka 2014.11.13 Creative Commons License 7159

köszi az infót. Én csak azért néztem meg, mert valaki ott aludt  az itt beírok közül és se jót se rosszat nem irt. Most akkor javasoljegy hotelt. Köszi

Előzmény: aNUBI19 (7156)
COOP 2014.11.13 Creative Commons License 7158

nem tom. De szerintem a vámköteles összegnél maradsz, akkor bekaphatják. Nem gondolom, hogy épp a fűszeredbe fog belekötni.

Inkább kereskedelmi mennyiséget néz-bármiből- ami 10 db-ot jelent.

Előzmény: nanu77 (7157)