Keresés

Részletes keresés

kürtöstart Creative Commons License 2014.02.03 0 0 3137

Kedves Fórumozók!

 

Eladó egy új faszenes kürtöskalács sütő gép, hat tengelyes, akkumulátorról működő, kétféle forgási sebesség állítható rajta, ventilátor van felszerelve a faszén izzításához.Tartozékként állvány is jár hozzá a dorongok tárolására.

Referenciát tudok adni másik meglévő sütőről, ami már 4 éve gyártja a finom kalácsokat vásárokon.

Tel: 06209209095

RedRockRunner Creative Commons License 2014.01.26 0 0 3136

Üdvözlet mindenkinek!

Londonban szeretnénk kürtöskalács értékesítésbe kezdeni. Egyenlőre a terület felmérése zajlik, hogy hogy lenne érdemes. Gondolkozunk rajta hogy plázában, vagy nagy forgalmas fix helyen, vagy inkább büfékocsiban lenne célszerűbb. Továbbá milyen engedélyek szükségesek hozzá. Itthon egy kis éttermet üzemeltettünk, szóval az itthoni szabályozással tisztában vagyunk, de a kinti sajnos sötét folt. Szívesen fogadunk minden segítséget, vagy tapasztalatot, akár negatív akár pozitív.

Pillanatragasz Creative Commons License 2014.01.26 0 0 3135

Kedves Ági a sűtés vagy inkább az űzleti fele érdekel?

Előzmény: B Agi (3134)
B Agi Creative Commons License 2014.01.26 0 0 3134

Sziasztok!

 

tudna valaki segitséget adni mi kellene egy elsö elektromos körtőskalács sütő kicsi üzlet megyitásához. mire kell fgyelni,mit kell figyelembe venni. egy tengeren túli kis városban élünk és itt szeretnénk kezdeni magunkkal vmit..

 

elöre is köszönjük

 

Ági

fn508 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 3133

Sziasztok,

az érdekelne, hogy a topicindító, bizonyos Gyrosman elérhető-e még itt? Próbáltam neki emailt küldeni az itt megadott címre, de azonnal jött a válasz, hogy nem kézbesíthető.

Szeretném felvenni vele a kapcsolatot.

Németkalács Creative Commons License 2014.01.22 0 0 3132

Tiszteletem Mindenkinek

 

Németországban szeretnék kalács sütéssel foglalkozni. Fél éve élek kinn előtte Észak-írországban próbálkoztam, de ott rajtam kívül álló okok miatt nem jött össze. Szeretnék információt kérni milyen engedélyek szükségesek. Kérem aki rendelkezik ez ügyben használható információval pár levélváltás erejéig keressen meg az alábbi e-mail címen:

wandorr88@gmail.com

 

Előre is köszönöm 

 

Petya

tivinvolvo Creative Commons License 2014.01.21 0 0 3131

Eladó egy krumplichips sütésre használt büfékocsi. A kocsi 2012-ben teljes külső-belső felújításon esett át, külső faburkolatot kapott. A teljes felszereléssel együtt kínálom értékesítésre.

A kocsi a hatósági előírásoknak megfelel, azonnal munkára használható.

Burgonyachips sütő felszerelésével több hazai rendezvény állandó résztvevője, ezen rendezvények listája, a szervezők elérhetőségével rendelkezésre áll.

 

Burgonyachips sütésén kívül bármilyen letelepített állandó vagy rendezvényen történő büfétevékenységre alkalmas.

 

 

Érdeklődni lehet: tivin79@gmail.com

                               06-20-9-830-811

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.21 0 0 3130

Kedves Roland!

 

7 éve foglalkozom kürtőskalács készítéssel, jelenleg is működő vállalkozással.

 

Úgy gondolom, hogy az eddig összegyűjtött tapasztalataimmal a segítségedre lehetek.

 

Ha aktuális az érdeklődésed, a kata.fuzes89@gmail.com-on megtalálsz.

 

 

Üdv.: Kata

Előzmény: Gyro_ (3127)
katicabogar17 Creative Commons License 2014.01.03 0 0 3129

Sziasztok!

 

Egy kis segitsegre volna szuksegem, Ausztriaban szeretnek kalacsozni es a jogi hatterere volnek kivancsi.

Pl milyen engedelyeket kell beszerezni, szukseges e valamilyen vegzettseg a kalacs suteshez ?

 

Ugy tudom reisegewerbe - utazo kereskedelem-kent mukodhet, nagyon megkeszonnem ha valaki utba igazitana, hogy milyen felteteleknek kell megfelelni egy kalacs suto sator elinditasahoz.

Eloreis koszonom a segitseget!

Katicabogar

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.02 0 0 3128

Helló 

 

Tamás vagyok küld el légyszi az e-mail cimed!

Előzmény: Gyro_ (3127)
Gyro_ Creative Commons License 2013.12.31 0 0 3127

Udv Mindenkinek,

 

Kurtoskalacs sutesben gondolkozom Delkelet Azsiaban es egyenlore informaciot gyujtok kalkulaciohoz es uzleti tervhez. Januar vegen megyek Magyarorszagra egy par hetre es erdekelne a forumozok velemenye kihez erdemes gep es know-how erdekeben fordulni. Elsosorban olyan vallalkozast keresek ami jelen pillanatban is sikeresen mukodik. Tudom, hogy nagyon sok informacio megtalalhato az interneten ezzel kapcsolatban de mivel meg nem foglalkoztam hasonloval tenyleges tudast keresek; inkabb masok hibaibol es tapasztalatabol tanulnek es ezert termeszetesen hajlando vagyok fizetni is.

 

Egy egeszseges kozeputat szeretnek talalni a barkacsolok es a tulzottan profitorientalt vallakozasok kozott. Elsosorban az itteni kozosseg velemenyet/ajanlasait varom olyan cegre/szemelyre ami/aki regota piacon van es akihez tenyleg erdemes fordulni. Az "enmondommegatutittolemvedd" tipusu kommentekkel mindig fenntartasaim vannak, de termeszetesen ezeket sem vetem el teljesen.

 

 

Boldog uj evet Mindenkinek!

 

Koszonettel:

Roland

  

Belteki Robert Creative Commons License 2013.12.02 0 0 3125

Sziasztok!

 

 

Átadó, vagy eladó kürtőskalácsos pavilon!

Relatív jó helyen van, akár teljes felszereléssel, betanítással!

Terület bérelve van a pavilon, felszerelés saját tulajdon.

Komoly érdeklödő,

- a nevet,-kékpöttyöskürtőskalács

- honlapot

- emailcímet megveheti

 

 

Helye:

1080 Budapest, Corvin (mozi és pláza közötti sétálórészen!)

 

Fotók itt a honlapon ami átkalauzol a facebook.com/kekpottyoskurtoskalacs oldalra.

 

 

Bővebben:

telsz.: 06 20 2825443

email: kekpottyoskurtoskalacs@gmail.com

www.kekpottyoskurtoskalacs.hu

k6attila Creative Commons License 2013.11.26 0 0 3124

Óriási Lehetőség !

 

Karácsonyi vásár Itáliában Dec .6 tól Jan .6.-ig és a továbbiakban folyamatos munka lehetőség kürtöskalács sütésére !

 

Ezzel együtt átadó kimagaslóan minőségi profi felszerelés ami a következőket tartalmazza :

 

Sütő : nagymultú németországi vendéglátóipari gépeket gyártó vállalat álltal kifejlesztett és gyártott 8 KW -os egyszerre 10  és napi akár 1200 db kalács sütésére alkalmas ,

természetesen rendelkezik Német CE minősitéssel és 2 év garanciával ,20 sütőfával ,ehez azonos  famérettel  Székelyföldön gyártott 7 sütőhelyel rendelkező faszenes sütő 17 fával 220-as láncos meghajtás.

 

Olasz gyártmányú dagasztó gép .

 

Sátor 3x3 as eredeti Olasz gyártmány 50x50 es profil méret 2 mm fal vastagság ,tüzálló tető és ponyva oriási reklám az első fronton a pult előtt, körben merevitéssel ,világitás , múanyag aljzat , (ezeket a sátrakat használják a Forma 1 és moto GP  csapatok )

 

Egyéb teljes minőségi  felszerelés ami a munkához szükséges újszerű állapotban és jutányos áron .

 

Akár már az első hónapban megtérülő befektetés !

 

Érdeklődni : email : veronakun@gmail.com

                     Tel   : +39 346 23 88 792

zseger Creative Commons License 2013.11.25 0 0 3123

szevasztok..CE minősitést hol adnak ki, egy grill gépre szeretnék kérni,,telefonszám,cím érdekelne,,

Egérlyuk Büfé Creative Commons License 2013.11.23 0 0 3122

Tisztelt Érdeklődők!

Egészségügyi problémáim miatt vissza kellet vonulnom a kürtös kalács és a lángos sütésétől. A családban nincs senki aki folytatná, ezért hozzáférhetővé teszem az érdeklődők számára. A részletes leírások fényképekkel illusztráltan cd-n vásárolhatók meg. Hosszú évek tapasztalata van leírva. A kalács sütését a hagyományos faszenes sütővel taglalja. Többen megvásárolták már, és az Ő visszajelzéseik alapján kijavítottam a nehezebben érthető részeket.

Még van egy komplett kalács sütő felszerelésem eladó, mely a sátorból, faszenes sütőből, akkumulátoros kézmosóból, dagasztógépből és kisebb kiegészítőkből áll.

Érdeklődni a lajos0825@gmail.com címen lehet.

Belteki Robert Creative Commons License 2013.11.17 0 0 3121

Sziasztok!

 

...eladó 4 kalácsos kürtőskalács sütő eladó!

1500 W-os a fütőszála, egyszerre 4 kalácsost süt, van hozza 10-12 sütőfa.

1900 W-os fütőszálat is tudok adni hozzá -téli hidegebb időszakban, jobb a sütési hőtartománya!

 

Árelképzelés,

1.)

250ezer Huf ( 8 sütőfával)

 

2.)

300ezer Huf ( 12sütőfa + az 1900W-os téli fütőszál)

 

Igény esetén, teljes recept, sütési hogyanok, teljeskiőrlésű változat csínja-binja!

 

 

 

A kedves vásárló ajándékba kapja a sajtos szezámmagos, illetve a kedvencem....tepertős-sajtos verzió technikáját!

Miért teszem ezt?! ......azért adom tovább az általam megtanultat, hogy tovább fejlődhessen, és fennmaradjon a sós kürtőskalács hogyanja!

Az embereknek -gyártó vagy fogyasztó meg kell ismerniük a sós kürtőskalácsot is.

Mi csak sajtos tekercsnek hívjuk, így bátrabbak hozzá a vásárlók.. :-)

 

U.I.:

a fotó illusztráció!!! nem pont ilyen, de a megszólalásig hasonló! A konstrukció, forma azonos.

 

Kapcsolat:

Belteki Róbert

telsz: 20-2825443

email: kekpottyoskurtoskalacs@gmail.com

www.kekpottyoskurtoskalacs.hu

Kukta25 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 3120
klachaza Creative Commons License 2013.11.03 0 0 3119

Mi érdekel konkrétan?

 

Receptért ne fizess.

Előzmény: Elybaba13 (3091)
klachaza Creative Commons License 2013.11.03 0 0 3118

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából

 

 



Nemzet, ország Székelyföld Alapanyagokkelt tészta, cukor

 

A kürtőskalács jellegzetes székelyföldi sütemény, mely úgy készül, hogy fahengerre kelt tésztát tekernek, faszén parázs fölött barnára sütik, majd cukorba, diós cukorba, fahéjas cukorba, kakaós cukorba, stb. forgatják. Nevét a kályhacsőről (kürtő) kapta, ezért nem helyes a kürtöskalács elnevezés (rövid ö-vel). Régebben főként ünnepi alkalmakra (esküvő, keresztelő) készítették. Jelenleg sokféle változata van, legnépszerűbbek a hagyományos cukormázas mellett a diós, kókuszos, fahéjas.

 

Az EU a kürtős kalácsot nem ismerte el hungarikumként, mivel Szlovákia bejegyeztette saját nemzeti termékeként „szakolcai kürtőskalács” (Skalicky trdelník) néven.[1]

 

Előzmény: kalacs.fr (3100)
pofics Creative Commons License 2013.10.27 0 0 3117

Kürtöskalács sütő gép elekromos 16-fával kb 50-60db süthető óránként, 2-1500w-os külön kapcsolható fütöszálal ,tükrös rozsdamentes kivitel. Vadonat új! CE minősitéssel! Egy év garancia!!!tel: 06209287144 email: kozmanovics.tamas@ncgep.hu

xyl101 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 3116

Már nem kell 50.000.- Forintért elmenned egy napra tanulni , hogy kapj egy jó kürtös kalács receptet. Nem sok mindent fogsz tudni megtanulni.

Én fényképekkel illusztráltan leírtam a faszenes  sütésű kürtös kalács  minden fortélyát. Az alapanyagoktól, a kelesztésen, a dagasztáson és a tészta kezelésen át egészen a sütés és a sütés utáni csomagolásig.

Az igazán jó recepteket mindenki megőrzi magának. Én is ezt tettem idáig, de egy baleset miatt tönkre mentek a kezeim, és ha valaha sütök még kürtös kalácsot azt csak a saját szórakoztatásomra teszem. A családban nincs senki aki folytatná, ezért úgy döntöttem leírom a tapasztalataimat. Ez  a mai napon elkészült, dvd-n megvásárolható.

A következő a lángos lesz.

Ha érdekel keress a lajos0825@gmail.com e-mail címen.

 

monello Creative Commons License 2013.10.25 0 0 3115

Keresek a kepen lathato sutot megvetelre, vagy barmilyen mukodo kontaktot Helem-hez.

 

monello@vipmail.hu

 

 

 

 

ok.trendi Creative Commons License 2013.10.23 0 0 3114

bocs email cim lemaradt

 

ok.trendi@gmail.com

ok.trendi Creative Commons License 2013.10.23 0 0 3113

sziasztok

 

elektromos és/vagy gázas sutö érdekelne ,vásárolnék ,megbizható helyröl

sátor berendezés is érdekel ha valakinek van eladó  

 

akár bérbe is ,

szivesen veszem bárki segitségét 

 

mindenkinek további jó munkát és sok sikert kivánok

benzol111 Creative Commons License 2013.10.14 0 0 3112

Ha kalácsozni akarsz 2 dologra van szükséged max:az egyik a sütő a másik a dagasztógép. A többit felejtsd el.

 

Üdv

Feri

Előzmény: NHBchris (3110)
Németkalács Creative Commons License 2013.10.14 0 0 3111

Üdvözlök mindenkit :)

Ez egy remek oldal rengeteg hozzá értő embert látok kommentelni. Régebben már fenn voltam és akkor is nagyon sok segítséget kaptam. Remélem most is tudtok segíteni információban : 

Németországban élek és szeretnék kürtöskalácsot árusítani. Olyan embert keresek aki tudna nekem segíteni itt milyen engedélyek kellenek és ezek hol szerezhetők be. Aki tud segíteni információval az kérem ezen az email címen vegye fel velem a kapcsolatot : wandorr88@gmail.com
Előre is köszönöm szépen mindenkinek és szép napot.

Petya

NHBchris Creative Commons License 2013.10.10 0 0 3110

üdvözlet,

 

van valakinek tapasztalata a Sweet Dream /Metáltechnik/ gépekkel kapcsolatban?

érdemes megvenni a teljes gépsort?/sűtő,dagasztó,tésztacsíkhúzó és tekerő gép/

külföldre szeretném vinni a gépeket,de nem tudom hogy mennyire megbízhatóak...

 

a válaszokat előre is köszönöm.

 

 

mázama Creative Commons License 2013.09.25 0 0 3109

Szia! Most olvastam csak a beírásodat, gondolom azóta megoldottátok a problémát, mi Franciaországban találkoztunk ezzel : itt 2 féle gázpalack van : propán és bután, mi a propán gázpalackot vettük, ahoz jó a nyomásszabályozó (a miénkre rá is van írva a tetejére). Üdvözlettel: Bea

Előzmény: tengere (2744)
zsurokalács 1 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 3108

 

Eladó a képen látható 6 fás faszenes kürtöskalács sütő.

Kivehető faszén tárolóval. Láncos fogaskerekes. 
Akkumlátoros meghajtással működik.

 

 

irányár : 100.000ft.

 

Érdeklődni 06/30 8127799

golf59 Creative Commons License 2013.09.21 0 0 3107

Tudod mi a felháborító?

Az, hogy amit sokan kürtőskalácsként árulnak,  az silány minőségű műkalács.

Porokból adalékokból, rosszúl megsütve.

Van olyan nagymenő "kalácsos" aki már fesztivált szervez, miközben a bódéiból nem jön ki egy darab valódi kalács se.

Tegnap láttam őket Pécsett, abnormális áron, csapnivaló kalácsok, a sátorban rendetlenség, kosz.

És ilyenből van sajnos sok száz.

Na ez a felháborító!

 

Előzmény: ok.trendi (3102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!