Keresés

Részletes keresés

amaszat Creative Commons License 2 órája 0 0 7933

Szàllàsfoglalàst biztos nem kèrnek, casa particulart pedig amùgysem szoktàk előre kifizetni. 

Előzmény: Sweetlemon (7931)
amaszat Creative Commons License 2 órája 0 0 7932

Pèldàul: Februàr 2.-februàr 17.

Előzmény: Korfa84 (7930)
Sweetlemon Creative Commons License 2 órája 0 0 7931

Sziasztok!

Mi is jövőhéten megyünk Kubába.. 
Tud valaki valami biztatót mondani? :D
Havanna, Trinidad, Cienfuegos és Vinales volt tervben.. 
Ja és nem foglaltunk szállást, jelenthet ez gondot? Valahol azt olvastam kérhetik beutazáskor a szállásfoglalást.

Köszi! 

Korfa84 Creative Commons License 4 órája 0 0 7930

Tudsz minta dátumot én csak 300ast találok. :(

Előzmény: amaszat (7921)
Korfa84 Creative Commons License 4 órája 0 0 7929

Átszállásos airberlin se. :(

Elégé ritkulnak a járatok most.

Előzmény: kubainfo (7926)
Jottika Creative Commons License 9 órája 0 0 7928

Hmmm ami jó mindíg megszűnik. :(

m-tomXX Creative Commons License 9 órája 0 0 7927

Szia,

Van esetleg aktuális infód, hogy mi a helyzet Havannában, Varadero-n?
Köszi,

kubainfo Creative Commons License 9 órája 0 0 7926

Idén már nincsen Condor direkt járat Bécsből :=(

Előzmény: Jottika (7922)
ofkorsz Creative Commons License 10 órája 0 0 7925

Majd számolj be, h mennyire tartolt az Irma...

Kellemes utazást!

Előzmény: m-tomXX (7924)
m-tomXX Creative Commons License 10 órája -1 0 7924

Mi jövő héten megyünk..... hm-hm.....

Előzmény: VMancuska (7923)
VMancuska Creative Commons License 14 órája 0 0 7923

Sziasztok!

Van esetleg valakinek információja arról, hogy mi a helyzet Varaderon? November közepén mennénk, de kicsit tartok tőle, hogy nem érdemes az idén odamenni a hurrikán pusztítása miatt.

köszi!

Jottika Creative Commons License 14 órája 0 0 7922

Érdemes nézni majd a Condor járatait Bécsből októbertől áprilisig szokott lenni direkt Charter járat......Bécs-Havanna....... nemtudom most mennyi lesz......de lehet megéri ha nem kell átszállni. :) Mondjuk én ebben az évben nem biztos hogy mennék már....a hurrikán mindent vitt .......szerintem sok idő kell a helyre állításokhoz...és ami a nagyobb gáz......vagy nincs vagy nagyon kevés a fincsi gyümölcs, avokadó.......és sok más amit elvitt a hülye Irma......és ki tudja Maria mit okoz még....... :( 

Előzmény: amaszat (7921)
amaszat Creative Commons License 15 órája 0 1 7921

Bécsi indulással megint van 135e körül repjegy (Turkish) 2018-ra...

Zs... Creative Commons License 4 napja 0 3 7920

Szuper, akkor oszd mar meg hogy hogy sikerult, hatha hasznos lesz masnak is a kesobbiekben ;o)

Előzmény: Grappa007 (7919)
Grappa007 Creative Commons License 4 napja -2 0 7919

Futottam még pár kört és kiderült, hogy lehet online foglalni belső járatokra is, többek között Cayo Coco-ra. Szóval, a probléma megoldódott, de azért köszönöm, hogy írtál!

Előzmény: kubainfo (7918)
kubainfo Creative Commons License 5 napja 0 0 7918

Cayo Coco-ra a belső járatok mindegyik charter járat, kubai touroperator által üzemeltetve, ezért nem találsz

Előzmény: Grappa007 (7913)
COOP Creative Commons License 5 napja 0 0 7917

ööö lehet :))

edreams lehetett? :)

Előzmény: Zs... (7916)
Zs... Creative Commons License 5 napja 0 0 7916

Pontositás: azt keresésre használtad, foglalni ugyanis ugyanúgy nem tudsz rajta, ahogy a skyscanneren sem ;o)

Előzmény: COOP (7914)
Zs... Creative Commons License 5 napja 0 0 7915

Azért nem találsz, mert ide nincs menetrend szerinti járat. Ezért mondtam az alább leirt verziót, mert csak ez működik, ha működik. Cayo Cocora sajnos macerás eljutni, épp ezért nem is nagyon mennek ide igy, kanadaiakkal van tele, akik közvetlen charterekkel jönnek.

COOP Creative Commons License 5 napja 0 0 7914

én a momondo-t használtam belső járat foglalására

Grappa007 Creative Commons License 5 napja -1 0 7913

Értem, ezt néztük először mi is, csak így kb. 7 óra alatt érünk célba, ha minden jól megy... de lehet belőle akár 9 órás út is, szemben a 45 perces légi menetidővel + 2 óra becsekkolás. Azért kértem a segítségeteket, mert a skyscanner-en nem találok Cayo-ra, de más kubai városokat feldob, ami persze nekünk nem jó. Ismertek olyan spéci keresőt, amivel belső járatokra lehet foglalni?

Előzmény: Zs... (7912)
Zs... Creative Commons License 5 napja 0 0 7912

Hát, ez repülővel igencsak drága lesz... Ráadásul nem is egyszerű. Vagy helyben tudsz intézni valami irodában, vagy online iroda segitségével, horror áron. Már ha egyáltalán épp van járat arra.

Miért nem mentek szárazföldön? Viazul Ciego de Aviláig, onnan taxi. Lényegesen olcsóbb igy, meg egyszerűbb is.

Előzmény: Grappa007 (7911)
Grappa007 Creative Commons License 5 napja -1 0 7911

Sziasztok!

Egyénileg utazunk decemberben Kubába, a Bp.-Havanna repjegy már megvan, de mennénk tovább  Cayo Coco-ra.

Valaki segítene belső repjegy foglalásban? Szeretnénk előre foglalni, mert ez erősen főszezon.

Vajk Creative Commons License 6 napja -1 0 7910
Vajk Creative Commons License 2017.09.12 -1 1 7909

Irma miatt eddig 10 halott van, 7 Havannában, 1 Villa Claraban, 1 Ciego de Avilaban és 1 Camagüeyben. A legtöbb óvatlanság miatt volt.

Havanna Vedado és Playa negyedében nem nagyon van áram és víz is csak elvétve.

Előzmény: kubainfo (7908)
kubainfo Creative Commons License 2017.09.12 0 1 7908

Jelenleg Havanna üzemel kisebb károkkal, a városban jelenleg is folyik a viz elvezetése és az elektromos hálózat helyreállitása. Főleg a tengerparti területeket érinti a vízkár.

A havannai repülőtér ma újra megnyitott, fogad gépeket a varaderoi reptérrel együtt.

Varaderoi hotelek részlegesen üzemelnek, több hotelben folyik a károk felmérése, helyreállitása, a hét végére tervezik a megnyitást.

Cayo Santa Maria és Cayo Coco egy ideig nem fogad utasokat...

Santa Lucia egy ideig nem fogad utasokat

Cayo Largo üzemel

Holguin, Santiago de Cuba üzemel

Jottika Creative Commons License 2017.09.12 0 0 7907

Mi anno Viazullal voltunk......Santiagoig.....ott párnap után mentünk taxival 4-en Baracoa-ra.......kb 4-5 napot ott töltöttünk......gyönyörű hely.....imádtam!!!  Visszafelé megint taxi Santiagoig...és onnan a Caribeair-rel Havannába. 

Előzmény: Yavana (7904)
Zs... Creative Commons License 2017.09.12 0 0 7906

Közvetlenül is lehet repülni Baracoába, teljesen felesleges csak Santiagoig és onnan még buszozni.

Előzmény: Vajk (7905)
Vajk Creative Commons License 2017.09.12 -1 0 7905

Döntsd el magad:)

De bármyennyire ijesztőek is a képek, a nagy víz kb 2-3 nap alatt lemegy Havannából.

Varaderot pedig biztos, hogy kiajvítják májusig, hiszen ez az egyik legbiztosabb bevételi forrása az országnak.

Baracoába lehet menni repülővel Santiagoig,(200-220 cuc a repjegy), onnan pedig busszal vagy bérelt autóval lehet Baracoába menni.

Van ám egy másik Baracoa is, Havanna nyugati felén :)

Előzmény: Yavana (7904)
Yavana Creative Commons License 2017.09.11 0 0 7904

Sziasztok! :)

Szeretnék egy kis segítséget kérni!

Az alábbi képeket elnézve van itt, aki naprakészen képben van az aktuális kubai helyzettel kapcsolatban. Tavaszra terveztünk egy 2 hetes kubai utazást Havanna - Varadero - Trinidad háromszögben. Nagyon szeretnénk menni, de most a hurrikán miatt kicsit megingott ez a terv. Szerintetek érdemes? Tudtok arról valamit, hogy mennyire marad nyoma addigra a mostani rombolásnak? Esetleg válasszunk most más úti célt és majd pár év múlva próbáljuk újra? 

Más: 

Ha mégis Kuba mellett döntünk, van az autóbérlésen kívül más mód, hogy eljussunk Baracoa környékére? Nagyon nagyon szeretném megnézni, de piszok messze van a többi tervezett helyszíntől! Esetleg kis repülő, vagy ilyesmi nem megy oda?

Köszi a segítséget! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!