Keresés

Részletes keresés

Remete Ur Creative Commons License 2014.11.24 0 0 26

Az alábbi linken és kupon kódot használva tudtok kedvezményesen tárhelyet bérelni:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód: KUPON09C8643C0

New Bart Creative Commons License 2014.06.29 0 0 25

Nem vészes persze de azért mégis pénz, általában ezek az alapítványok meg szeretik ha teljesen ki vannak szolgálva, érthető módon, hiszen sokat tesznek a köz jóért. Egy honlap frissítés és ár leszállítás sokat segít, de egy 2012-ben alakult cég azért még nem olyan régi, majd egy pár év múlva ;-)

Előzmény: púpos-mókus (24)
púpos-mókus Creative Commons License 2014.06.23 0 0 24

Igen, van egy egyeztetéses fázis, de elég gyorsak és korrektek voltak.

A domain árát meg szerintem el lehet viselni.

 

Mellékesen feltűnt egy régi szolgáltató is ismét: wbh.hu

Kicsit felújították a honlapot a régihez képest és vágtak az árakból is.

Előzmény: New Bart (23)
New Bart Creative Commons License 2014.03.15 0 0 23

Szép gesztus, bár a domaint is adhatták volna ingyen, gondolom azért alapítványok esetében is át kell menni egy szűrőn:-)

púpos-mókus Creative Commons License 2014.03.10 0 0 22

Üdv!

 

Alapítványként a rackhost.hu-nál kaptunk ingyenes tárhelyet. Csak a domaint kell 1200Ft-ért fenntartanunk szerintem megéri. Kedvesek és korrektek. A többi szolgáltatásukat nem ismerem, de a nonprofit és közhasznú szervezetek számára ajánlottat kapnak.

New Bart Creative Commons License 2014.02.28 0 0 21

Az abszolút hiteles reklám:-)

Előzmény: eztalánnemfoglaltnév (2)
abregee Creative Commons License 2014.02.28 0 0 20

nekem erre a "kihagyhatatlan 2 ajánlatra a következő jött be: "File not found."

Akik megrendelték, reméljük, nem ilyen szolgáltatást vesznek most igénybe! Ezért érdemes kerülni a "mini" cégeket!

 

 

Előzmény: eztalánnemfoglaltnév (2)
New Bart Creative Commons License 2014.01.28 0 0 18

Tényleg korrektek, és megbízhatóak, a google távlati listában is elől vannak, a Dotrollt nem ajánlom, érdemes megnézni a választás elott, hogy mit biztosít egy szolgaltató: rendelkezésre állás, szerverek száma, ügyfelek száma, tárhelyek, szolgaltatsok sokszínűsége, domain dns szerkesztés lehetőség...

eztalánnemfoglaltnév Creative Commons License 2013.04.07 0 0 2

Szia!

 

A cégünk pont 100 MByte tárhelyel kínál tárhelyet, meg weblapszerkesztőt, meg minden ilyet, ami a neten való sikeres megjelenéshez kell. Ha érdekel, akkor bővebb infót itt találsz: http://domaincsomag.kmali.ws/

 

Üdv: kati

elckerlyck Creative Commons License 2004.08.05 0 0 0
Nekem van a piranho.com-nál egy kis bunkerom. Nézz be hozzájuk, van valami, nekem elsö blikkre komplikált pontrendszerük, egy bizonyos elért pontszám után lesz FTP-és. De képeket stb bunkerolni, hogy legyen egy szörcadresszed, arra a bejegyzés pillanatától OK.
ja és még valami: nem ráz.
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.29 0 0 topiknyitó
a neten fellelhetô tárhelyekrôl nyílt a topic.
a konkrét kérdés az, hogy hol, miképp, hogyan lehet tárhelyet találni a neten, 100 mega körül. perszehogy free. :-) ftp-s lenne jó.
tapasztalatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!