Keresés

Részletes keresés

construct Creative Commons License 2020.06.09 0 1 495

A "világszabadalom" intézménye egyszerűen nem létezik, ez a kifejezés csak a kisstílű szélhámosok vagy a naiv laikusok szótárában fordul elő.

Előzmény: hiper fizikus (494)
hiper fizikus Creative Commons License 2020.06.09 0 0 494

Izé, már van lehetőség világszabadalomra is; ennél mi a helyzet a titkosítással ?

hiper fizikus Creative Commons License 2020.06.09 0 0 493

ajánlom a társ topikomat: A titok, mint politika !

Obscured by clouds Creative Commons License 2018.02.19 0 0 492

Alighanem a bevételi oldal alapján.

Előzmény: pk1 (491)
pk1 Creative Commons License 2018.02.19 0 0 491

Hatásvizsgálat vagy anekdoták alapján mondod?

Előzmény: lillahedi (489)
Obscured by clouds Creative Commons License 2018.02.19 0 0 490

Nick:lillahedi

Weboldal:http://www.pivizforras.hu

 

 

Az emberi hülyeségre alapozó biznisz mindig működik, tudjuk.

Előzmény: lillahedi (489)
lillahedi Creative Commons License 2018.02.19 0 0 489

Hát, pedig működik.

Előzmény: astronom (332)
Sidereus Nuncius Creative Commons License 2015.01.11 0 0 488

Eltévesztetted a topikot.

Előzmény: Menroting (484)
Sanity Check Creative Commons License 2015.01.11 0 0 487

beszűkült 

Előzmény: Sanity Check (486)
Sanity Check Creative Commons License 2015.01.11 0 0 486

nyilván haladnak a korral és átállnak a modern technikára - vannak akik tovább tudnak lépni gondolatilag és vannak akik maradnak a beszűszült világukban.

Előzmény: pizzaboy_ (485)
pizzaboy_ Creative Commons License 2015.01.11 0 0 485

Nem értem, most akkor az olajlobbi nem szabotálja el ezeket a találmányokat?

Előzmény: Menroting (484)
repcsepista Creative Commons License 2014.10.11 0 0 483

                  Szebb jövendőt böbb gatyát...
        Talán az hogy összeeskövők...mikor Braun volt a polgármester (itt) egy jó pár éve...mikor... na Roni volt a elnőke... Horváth István kijött a magnes -karburátorral...az itteni ujságiró szövetség lement s leellenőrizta a megnas -karburátort...s részletesen beszámoltak az ujságok mindenről...sőt
          Mi hivosgattuk akkor még megvolt az Energia -department...s már a miniszter kocsik meg a postakocsik azzal üzemelnek ...nemsokára közkézre kerül...na egy kocsi átállitása akkor 400 usdolcsiba került... na még ma sem került közkézre...nem is fog...de itt van egy nagyon reményteljes barátunk...na a hellzet ugyanaz lenne...
           Szerinte is majdnem igyen lehetne ollan energia fajta...ő minimum 21 vagy 31 (fajta) ami fillérekbe kerülni...de megint...mi lesz izráellal meg a Jerusálom világKindombbal czion of czion on on nnn...
            Na...vajon hogyan csoportosulna az emberiség...mert én vissza minden magyartesómet meg mindent ami örök (ökör? -de 6?) magyar, meg magyar ok...ami tota szellemi megvilágosodás...azaz nem az anyaggal van dolgunk haneee...
           Tupasz...ennyivel tartozok nektek, meg ennek az öccesküsünknek...
Eskü eskü es kü...lakodalom van a mi uccánkba...minden kivilágitva...hisz ingyen áram...
http://pureenergysystems.com/about/personnel/SterlingDAllan/

repcsepista Creative Commons License 2012.11.26 0 0 482

Szija bijajajajajjj...szabad energia gyia gyia gyia....ca seggre ne ess...

 Lindenberg átrepüli az Ópinaráncos tengert egy huzamba??? -leszál vala Párizsba rizsba bokáig...

 Noca, amiről men a vita...én ugy tuttam hogy csak eggzer tankolt...deee...

 Ha mégis át akarod repülni az óceánt...főleg azzal a bruggóval...mennyi benzin kell, s millen nagy tank stbb...

 Mikor megérkezik, az elő s akivel találkozik...aki...KI? -aki egy feltaláló, s egy magnes -varácios motorral is...bebiztositotta hogy egyhuamba áttudja reülni az Ópinaráncost -tengert!

 Na cóval, többek közt... ez az amiért bajba került, s totta legyilkoltak mindenkit, aki...

Én ca...egg gizs porba pu! - na na na...

Előzmény: repcsepista (477)
emem Creative Commons License 2012.05.25 0 0 481
Előzmény: emem (480)
emem Creative Commons License 2012.05.25 0 0 480
Előzmény: Törölt nick (479)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.25 0 0 479
Nalátod ,nem olyan nehéz megérteni ezt.
Előzmény: Törölt nick (476)
astronom Creative Commons License 2012.05.24 0 0 478

Téged biztos nem.

Előzmény: Törölt nick (476)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.24 0 0 477

Szijabijajajajajjj...kit smit dijjaz jaztok vagy zajajajajjj...

 cakk vedük a kzönsegges T.V. -jamit senki se tud,millen elven Tvézik de teve???

 Gould could fuzziózni jó ho ho hooo...

 hacc  akatraccc... gyarapit pit pit pit...

 na mi lenne, ha lenne...előczörrr...Iráel -ellel megellene oda több ezer éves bungggg...

 Na akármi ami kenegedi csak egy...talán a Jappánokat azért ütötték mekk mekk mekk...

 titok? - cakkk görbét tojojojojjjj...

Előzmény: astronom (475)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.24 0 0 476

Te például kit tekintenél annak ?

Előzmény: astronom (470)
astronom Creative Commons License 2012.05.24 0 1 475

 

akik ilyen dolgokkal foglalkoznak, az az életükbe is kerülhet.

 

Hát szegény Gyurinknak is ez a nagy bánata, hogy őt senki se akarja meggyilkolni a tudományáért, le se szarják, kénytelen ezoterikus tévékben siránkozni..

 

 

Előzmény: Rejtélyvadász (473)
emem Creative Commons License 2012.05.24 0 0 474

"Már, mint hogy akik ilyen dolgokkal foglalkoznak, az az életükbe is kerülhet."

 

Egely él, nem? 

 

"Azt nem értem részedről, hogy miért nevezed ezo-hívőnek, aki ilyenre vállalkozna."

 

más nem marad: sem az állam, sem a tudomány, sem épeszű befektető  nem foglakozik vele, nagyon helyesen.

Előzmény: Rejtélyvadász (473)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.24 0 0 473

"erre a felvetésemre sem reagáltál:"

 

 

Elnézést, hogy nem reagáltam a kérdésedre, de azt hittem, költői kérdést tettél fel. Hiszen a választ neked is tudni kell.

 

"az meg egyenesen hihetetlen, hogy a hosszú évek alatt egyetlen ezohívő mecénás/őrült milliomos....."

 

 

Hogy miért nemjelentkezett egyetlen mecénás sem, azt a videóból megértheted, de úgy gondolom, hogy ezekről a dolgokról te még többet tudnál írni.

 

Már, mint hogy akik ilyen dolgokkal foglalkoznak, az az életükbe is kerülhet. Pár nevet felsorolnak a videóban, de ismétlem, val.színűleg te talán még járatosabb vagy ezekben...

 

Azt nem értem részedről, hogy miért nevezed ezo-hívőnek, aki ilyenre vállalkozna.  De lehet, hogy valamit nem értettem az Egely kísérletben.

 

Ha időd engedi, légy szíves közöld azt a részletet, ahol "ezo"-ba megy át a dolog.

Előzmény: emem (472)
emem Creative Commons License 2012.05.24 0 0 472

erre a felvetésemre sem reagáltál:

 

"az meg egyenesen hihetetlen, hogy a hosszú évek alatt egyetlen ezohívő mecénás/őrült milliomos Egely-fan sem akadt, aki támogatta volna a kutatásait, ha már az állam, nagyon helyesen, nem áldozott erre a célra."

 

ezért valószínűleg arra sem fogsz, hogy nálad otthon miért nem porfúzió termeli az energiát. 

persze nem is kell reagálnod, hiszen mindenki számára egyértelmű, hogy miért.

Előzmény: Rejtélyvadász (471)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.23 0 0 471

Kedves emem!

 

Meg vagyok lepődve rajtad. Te, aki annyira járatos vagy a tudományban, és igen sokszor  hívod fel a figyelmet az apróbb részletekre is, most mit nem értesz?  Vagy valaki valami rosszat írt, mondott?

 

 

 

 

Előzmény: emem (469)
astronom Creative Commons License 2012.05.23 0 0 470

 

Én is kijelentem, hogy aki komolyan érdeklődik az én felfedezéseim iránt, annak ingyen és bérmentve átadok mindent.

 

Persze azt majd én eldöntöm, hogy kit tekintek komoly érdeklődőnek.......

 

 

 

Előzmény: Rejtélyvadász (467)
emem Creative Commons License 2012.05.23 0 0 469

nosza, jelentkezzetek, édeklődjetek őszintén, éljetek a lehetőséggel, utána pedig az ingyen átadott porfúziós technológia birtokában mondjátok fel a szerződéseteket az áram- és gázszolgáltatótokkal. pontosabban módosítsátok oly módon, hogy ezután ti fogjátok pumpálni a gigawattokat és a megajoulokat a rendszerbe.

természetesen ingyen és bérmentve.

Előzmény: Rejtélyvadász (467)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.23 0 0 468

Mirdad szólása ide is illik.

 

"ez a csodálatos a magunkfajtában, hogy bármit talál, igyekszik azonnal közkinccsé tenni.

Rögtön bevinni a köztudatba, hogy épitsen, segitsen másokat. Egy másik tipusnak mindig az az első gondolata, hogyan csinálhatna belőle pénzt ;), hogyan védhetné le, hogyan titkolhatná el, stb.

Nem kérdés, hogy az NWO melyik tipusra épül ;)"

 

Előzmény: Rejtélyvadász (467)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.23 0 0 467

 

 

Ami nagyon nagy dolog ma a Világban, az a kijelentése, hogy aki komolyan érdeklődik a felfedezései iránt, annak ingyen és bérmentve át ad mindent......

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (466)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.23 0 0 466

Amig nem nézik meg nincs...

Előzmény: Rejtélyvadász (464)
astronom Creative Commons License 2012.05.23 0 0 465

Neked fizetnek ezért, vagy önként reklámozod a hülyeséget?

 

 

Előzmény: Rejtélyvadász (464)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!