Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.24 0 0 476

Te például kit tekintenél annak ?

Előzmény: astronom (470)
astronom Creative Commons License 2012.05.24 0 1 475

 

akik ilyen dolgokkal foglalkoznak, az az életükbe is kerülhet.

 

Hát szegény Gyurinknak is ez a nagy bánata, hogy őt senki se akarja meggyilkolni a tudományáért, le se szarják, kénytelen ezoterikus tévékben siránkozni..

 

 

Előzmény: Rejtélyvadász (473)
emem Creative Commons License 2012.05.24 0 0 474

"Már, mint hogy akik ilyen dolgokkal foglalkoznak, az az életükbe is kerülhet."

 

Egely él, nem? 

 

"Azt nem értem részedről, hogy miért nevezed ezo-hívőnek, aki ilyenre vállalkozna."

 

más nem marad: sem az állam, sem a tudomány, sem épeszű befektető  nem foglakozik vele, nagyon helyesen.

Előzmény: Rejtélyvadász (473)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.24 0 0 473

"erre a felvetésemre sem reagáltál:"

 

 

Elnézést, hogy nem reagáltam a kérdésedre, de azt hittem, költői kérdést tettél fel. Hiszen a választ neked is tudni kell.

 

"az meg egyenesen hihetetlen, hogy a hosszú évek alatt egyetlen ezohívő mecénás/őrült milliomos....."

 

 

Hogy miért nemjelentkezett egyetlen mecénás sem, azt a videóból megértheted, de úgy gondolom, hogy ezekről a dolgokról te még többet tudnál írni.

 

Már, mint hogy akik ilyen dolgokkal foglalkoznak, az az életükbe is kerülhet. Pár nevet felsorolnak a videóban, de ismétlem, val.színűleg te talán még járatosabb vagy ezekben...

 

Azt nem értem részedről, hogy miért nevezed ezo-hívőnek, aki ilyenre vállalkozna.  De lehet, hogy valamit nem értettem az Egely kísérletben.

 

Ha időd engedi, légy szíves közöld azt a részletet, ahol "ezo"-ba megy át a dolog.

Előzmény: emem (472)
emem Creative Commons License 2012.05.24 0 0 472

erre a felvetésemre sem reagáltál:

 

"az meg egyenesen hihetetlen, hogy a hosszú évek alatt egyetlen ezohívő mecénás/őrült milliomos Egely-fan sem akadt, aki támogatta volna a kutatásait, ha már az állam, nagyon helyesen, nem áldozott erre a célra."

 

ezért valószínűleg arra sem fogsz, hogy nálad otthon miért nem porfúzió termeli az energiát. 

persze nem is kell reagálnod, hiszen mindenki számára egyértelmű, hogy miért.

Előzmény: Rejtélyvadász (471)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.23 0 0 471

Kedves emem!

 

Meg vagyok lepődve rajtad. Te, aki annyira járatos vagy a tudományban, és igen sokszor  hívod fel a figyelmet az apróbb részletekre is, most mit nem értesz?  Vagy valaki valami rosszat írt, mondott?

 

 

 

 

Előzmény: emem (469)
astronom Creative Commons License 2012.05.23 0 0 470

 

Én is kijelentem, hogy aki komolyan érdeklődik az én felfedezéseim iránt, annak ingyen és bérmentve átadok mindent.

 

Persze azt majd én eldöntöm, hogy kit tekintek komoly érdeklődőnek.......

 

 

 

Előzmény: Rejtélyvadász (467)
emem Creative Commons License 2012.05.23 0 0 469

nosza, jelentkezzetek, édeklődjetek őszintén, éljetek a lehetőséggel, utána pedig az ingyen átadott porfúziós technológia birtokában mondjátok fel a szerződéseteket az áram- és gázszolgáltatótokkal. pontosabban módosítsátok oly módon, hogy ezután ti fogjátok pumpálni a gigawattokat és a megajoulokat a rendszerbe.

természetesen ingyen és bérmentve.

Előzmény: Rejtélyvadász (467)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.23 0 0 468

Mirdad szólása ide is illik.

 

"ez a csodálatos a magunkfajtában, hogy bármit talál, igyekszik azonnal közkinccsé tenni.

Rögtön bevinni a köztudatba, hogy épitsen, segitsen másokat. Egy másik tipusnak mindig az az első gondolata, hogyan csinálhatna belőle pénzt ;), hogyan védhetné le, hogyan titkolhatná el, stb.

Nem kérdés, hogy az NWO melyik tipusra épül ;)"

 

Előzmény: Rejtélyvadász (467)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.23 0 0 467

 

 

Ami nagyon nagy dolog ma a Világban, az a kijelentése, hogy aki komolyan érdeklődik a felfedezései iránt, annak ingyen és bérmentve át ad mindent......

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (466)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.23 0 0 466

Amig nem nézik meg nincs...

Előzmény: Rejtélyvadász (464)
astronom Creative Commons License 2012.05.23 0 0 465

Neked fizetnek ezért, vagy önként reklámozod a hülyeséget?

 

 

Előzmény: Rejtélyvadász (464)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.23 0 0 464

 

 

 

emem Creative Commons License 2012.05.06 0 0 436

kikerülted a választ. Szász András ugyanis kizárólag Egely gombvillámok iránti lelkesedéséről beszélt konkrétan es elismerőleg, a találmányairól szó sem esett. az meg egyenesen hihetetlen, hogy a hosszú évek alatt egyetlen ezohívő mecénás/őrült milliomos Egely-fan sem akadt, aki támogatta volna a kutatásait, ha már az állam, nagyon helyesen, nem áldozott erre a célra.

 

"Munkáját a publikációi alapján részletesen nyomon lehet követni."

 

ez egyrészt nem igaz, de mivel te még távolról sem láttál egy igazi tudományos publikációt, ezért érthető a tévedésed, másrészt ha így lenne, akkor Mirdad topiktárssal együtt vastagon offoltok. itt ugyanis titkosított találmányokról folyna a beszélgetés, nem részletesen publikáltakról. Egely szánalmas és nevetséges "találmányai" számára létezik szaktopik.

Előzmény: Rejtélyvadász (435)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.06 0 0 435

 

Ha részletesebben érdekel Egely György munkássága, itt a neten rengeteg anyagot meg lehet tekinteni. Munkáját a publikációi alapján részletesen nyomon lehet követni.

 

Sajnos, ez más fizikusok esetében, akik kutatásaira milliárdokat fordít az állam, ritkán mondható el.....

 

 

 

Előzmény: emem (434)
emem Creative Commons License 2012.05.06 0 0 434

és mit nyilatkozik róla Szász András?

talán valamelyik Egely valamelyik tiltott találmányát, netán a porfúziót hasznosságát méltatja?

vadász, ez még demagógiának is szánalmas.

Előzmény: Rejtélyvadász (433)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2012.05.06 0 0 433

 

 

Ki is ez az Egely György ?

 

Nyilatkozik róla Szász András, az Elte egykori Rétegfizikai Tanszékének volt vezetője.

 

De ki is ez a Szász András ? - kérdezhetnénk....

 

Professzor Szász András kitüntetéses fizikai diplomát szerzett,  az intézményben maradt, sok fiatalt maga köré gyűjtve megalakította a tanszéki státuszú Rétegfizikai Laboratóriumot, melynek vezetőjeként több mint húsz szabadalmat jelentett be.

 

A kutatáshoz szükséges lágyröntgen technika vezető laboratóriumai az 1980-as években Szentpéterváron (Leningrád) és Glasgowban (UK) voltak. Mindkettőben hosszabb időt töltött el. A glasgow-i kapcsolatból látogató-professzori státusz alakult ki, mely 17 évig tartott. Szász András az ELTE elhagyása után csatlakozott a Szent István egyetemhez, és jelenleg is ott tanít, mint a Biotechnika Tanszék  vezetője.

 

És akkor: ki is ez az Egely György?

 

Hallgassuk:

 

 

 

Mirdad Creative Commons License 2012.05.05 0 0 425
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.04 0 0 424
repcsepista Creative Commons License 2010.08.18 0 0 423

Szija titok pajtik, a tillába, a tilosba, piros piros piros ...bibi bibi bibi...

 Minden álom, nos ha a te álmod, vaggabu, a mi álmunk, az már piros piros piros...bibipp bibipp bibis. tu buba lupi?

 vagy, vagy a mi? - alma, mindenkinek nem 1 alma, hanem alma lörte szilva... fás, lássa, vagy álma?

  Ne, ismerd meg magadat, vaggis, mi adunk nektek, sz armát?-ar mi?  

Előzmény: menroting (419)
prwhrqkt Creative Commons License 2010.08.18 0 0 422
de,hogy mesél róla az biztos.
vszínűleg félrefordították :)
Előzmény: astronom (413)
gacsat Creative Commons License 2009.10.26 0 0 421
 Már megint senki se volt,aki rámért volna az izékre. A 8 kis izzós pasi meg nevetséges. Hogyne égne a sok izzó annyi kondival?
Előzmény: BBnum (418)
repcsepista Creative Commons License 2009.10.21 0 0 420

...ami van, (ami?) az van, ami nincs, az örökké mullik mullik mullik ... málik?

 Van Ere Detti, mama, meg mostroha?

Előzmény: menroting (419)
menroting Creative Commons License 2009.10.21 0 0 419
Megfelelő eszközök anyagiak és szakemberek hiányában szerintem nem csak a tiltott találmányok maradtak csak álmok a mai magyar valóságban.
Előzmény: BBnum (418)
BBnum Creative Commons License 2009.10.21 0 0 418
Folyt egy vita Egelyvel kapcsolat.

Az eredeti film a Tiltott találmányok c. futott, aztán volt egy folytatás amivel eddig én még nem találkoztam (bár 1995-ben készült), a Tűrhetetlen találmányok címmel.
Tűrhetetlen találmányok

Aki nem látta még, érdemes megnézni. Röpködnek a számok, 150% alatt nem is említenek találmányt. Ehhez képest a 20% siralom.

astronom Creative Commons License 2009.10.07 0 0 417
Szerintem meg Fülöp hazudott. Nem először.
Előzmény: menroting (416)
menroting Creative Commons License 2009.10.07 0 0 416
Nem, csúpán  figyelmetlen volt.
Előzmény: astronom (415)
astronom Creative Commons License 2009.10.07 0 0 415
Gondolod, hogy a hasára csapott?
Előzmény: menroting (414)
menroting Creative Commons License 2009.10.07 0 0 414
Ez a cikkíró hibája .
Előzmény: astronom (413)
astronom Creative Commons License 2009.10.07 0 0 413
dr. Fülöp László, a kaposvári székhelyű Hemotrade Kft. ügyvezető-igazgatója, aki feltalálta a Pi vizet.
Előzmény: menroting (412)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!