Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

sons Creative Commons License 2020.10.13 0 0 264

Hello !

 

El sem hiszem hogy valaki elolvasta az írásomat . Mivel ez a probléma egy évvel ezelőtt volt, már javítva lett.Nem a zár hibája volt,elég ha annyit írok hogy két szakszervíz és jó sok kifizetett munkaóra után magam orvosoltam a hibát kb 1 napi munkával.

Köszönöm a hozzászólást !!

 

Üdv!

Előzmény: sadant (263)
sadant Creative Commons License 2020.07.29 0 0 263

Szia, 
nem tudom megoldódott-e közben. 

Az ilyen központi zár hibákat (többek között) a csomagtartó zárjának a beázása okozhatja. Beszivárog a víz, és eloxidálja az érintkezőket. Elvileg a szétszerelés-tisztítás segít, de érdemes megszüntetni a beázást is. 

Előzmény: sons (260)
InTony Creative Commons License 2020.03.13 0 0 262

Sziasztok

Tudnátok abban segíteni, hogy hol tudnék szert tenni 2006-os S-Type felhasználói kézikönyvre? Akár online is...

sons Creative Commons License 2019.10.16 0 0 261

Ez a topik teljesen meghalt. Talán már csak nekem van egyedúl S-type om  :-(

Előzmény: sons (260)
sons Creative Commons License 2019.01.13 0 0 260

Hátha olvassa még ezt az oldalt és tud segíteni valami ötlettel.

A problémám az hogy a riasztó magától aktiválódik,a kocsit nem zárja le,de elég zavaró ha  a garázsban áll a kulcs benne,és ki kell nyitnom.A holtak is felébrednek a megszólaló kürtök hangjától.Az önaktiválásig eltelik kb 1óra. Nem tudom mi a fene lett vele.

Köszi ha elolvastad!

 

Tibor Daróczi Creative Commons License 2018.03.16 0 0 259

sziasztok GRG nek üzenném nálam van az autó szeretnék veled privin beszélni több sebből vérzik a dolog talán tudsz segíteni köszi

sons Creative Commons License 2017.12.15 0 0 258

Tudok telszámot küldeni ahol van.Gödöllői szerelő srác,vettem pár dolgot tőle én is,szintén 2005,2,7d .

Előzmény: Komár józsi (257)
Komár józsi Creative Commons License 2017.12.09 0 0 257

2005 ös 2,7 D hez fékrásegítőt keresek.

 

KoviKiki Creative Commons License 2017.10.31 0 0 255

KoviKiki Creative Commons License 2017.10.31 0 0 254

Sziasztok!

 

Csatlakozzatok hozzánk facebookon is. :-) 

jag csabi Creative Commons License 2017.10.18 0 0 253

Helló!

Jaguár S-type gumiszőnyeg garnitúra honnan szerezhető be olcsóbban???

Köszi a segítséget!!

sons Creative Commons License 2017.09.21 0 0 252

S-type om kint álldogált az esőn pár órán keresztül.Ülök be,meglepi :)  A pedálok alatt tocsog a víz. Mentem vele esőben,akkor nem ázott be.

Ha áll akkor igen.Van ötlete vkinek,esetleg tapasztalata?

Matyas01 Creative Commons License 2017.07.27 0 0 251

Jónapot mindenkinek!

 

Vásároltam 1 Jaguar S-type 2000-res évjáratu 130000 km -rel 3.0  V6  tipusú verdát de a hátra menet és az utolso sebesség nem kapcsol :( amugy megy szépen!  éspedig a kérdésem az lenne hogy lehet e valamit vele csinálni  ha nem akkor holtudnék beszerezni joáron 1 váltót? Köszönöm előreis a segitséget !

GrG Creative Commons License 2017.06.30 0 0 250

Csak találtam egy faccebook csoportban, semmi közöm hozzá

Nem én árulom, csak a gyanús hirdetésre akarom felhívni a figyelmet. 2013-ban adtam el a JJR-298 frszú Jaget a Csontinak. Utána nem tudom mi lett vele, de most felbukkant a HaHun. 266.000 km.-rel adtam el, szóval akár reális is lehet, de emlékszem, hogy milyen állapotban adtam át és van egy gyanúm, hogy ez nem ugyanaz az autó. Sok apró részlet nem stimmel - nem a képek alapján - hanem az autó alapján. Újpesten parkol, történetesen én is sokat mozgok Újpesten, felismertem a rendszámot, megnéztem az autót. Szerintem nem ugyanaz, mint amit eladtam, a rendszám viszont stimmel. :)

Szóval csak ügyesen és okosan, ha valaki nézegetné.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/jaguar/s-type/jaguar_s-type_3.0_v6_automata_cserelheto-11486685

:)muldör Creative Commons License 2017.04.12 0 0 249

Sziasztok!

 

2.7 D nyűgjei, költségei érdekelnének, hogy mire lehet számítani mondjuk egy hasonló kategóriájú más gyártóval szemben?

150-200ezer km közti daraboknál.

 

DPF szűrő ebben is edobja az unalmast, vagy megúszható? 

A 6-os automata megbízható, vagy itt is 90% hibaráta mint a régi 5-ösöknél?

Turbók mennyire rizikósak ennél?

Egy kuplung+kettőstömegű csere kb mibe fáj ennél?

Kardán és hajtáslánc mennyire tartós? Rezonancia, stb jellemző?

 

Milyen egyéb típushibás buktatókra kell felkészülni?

 

Köszi előre is!

 

sons Creative Commons License 2017.01.27 0 0 248

Ide is leírom,mert senki sem tudott ötletet adni korábbi kérdésemmel kapcsolatban.

 "Restricted Preformance " hibaüzenet " megvan a válasz .

Nemzetközi jaguar forumokon sem találtam egyértelmű választ.Mivel a sárga motorhiba jelző soha nem jelzett hibát,gondoltam nincs nagy baj.

Kicseréltem az üzemanyagszűrőt,és láss csodát...jó lett. 

Üdv mindenkinek.

petievo79 Creative Commons License 2017.01.15 0 0 247

Sziasztok!

Eladó egy teljesen új és méretpontos S Type autószőnyeg szett.

Tartalmazza a rögzítéshez szükséges patentokat, 2002-ig gyártott típusokhoz jó.

Ára 10000 Ft, helyileg Miskolcon, de természetesen postázom is.

rsfocus@freemail.hu

sons Creative Commons License 2017.01.02 0 0 246

Valakinek volt már "Restricted Preformance " hibaüzenet? Csak addig van csökkentett módban amíg hideg, ha leengedem a fordulatszámot alapjáratra akkor eltűnik a korlátozás,de ha gyorsítani kezdek előjön ismét.A motorhiba lámpa nem világít.

S-Type 2.7D.

sons Creative Commons License 2017.01.02 0 0 245

Hello!

 

Az autóhoz kapott felhasználói kézikönyv mellett kell legyen egy bankkártya méretű lap,amin a kód van.Nem tudom neked megvannak-e a kocsi könyvei,ha nincs nézzél szét ,hátha ráakadsz vhol.Egyébként csak márkaszervíz.

Előzmény: Robert Dabasi (243)
gsis Creative Commons License 2016.12.26 0 0 244

Elvileg ,szakszervizben tudnak segíteni a kód beszerzésében , ha eredeti a beszerelt rádió .

Előzmény: Robert Dabasi (243)
Robert Dabasi Creative Commons License 2016.12.26 0 0 243

Sziasztok!

Egy 2002 es jaguar stype 3.0 v6-om van. Lemerult az aksim, es miutan hejre lett hozva a problema , a radio kodot ker.... tud erre valaki valami megoldast ?? 

krolandk Creative Commons License 2016.12.24 0 0 242

Sziasztok!

Egy 2000-es évjáratú 3000 v6 sport s-type tulajdonosa vagyok, ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni es nagyon örülnék ha valaki tudna segiteni!

Szóval "FUEL COMPUTER DATA ERROR" ezt a szerelmes üzenetet kapom elég gyakran es az autó nem indul...... saru le, 20 perc pihi es az autó indul. Volt valakinek közületek ehhez hasónló problémája? Es ha igen mi a teendő? A valaszokat előre is köszönöm! Üdv!

 

sons Creative Commons License 2016.10.22 0 0 241

Most olvasom hogy nem is fújja a levegőt a vezetőoldalon.Akkor valszeg a zsalut ki sem nyitja,így vezérlőmodul hiba lehet.A legegyszerűbb egy hibakiolvasás lenne.

Az kilistázza a hibás egységeket a komfortrendszerben.

Előzmény: Csabai Laci (239)
sons Creative Commons License 2016.10.22 0 0 240

Hello !

 

Szintén S-Type tulaj vagyok sok éve már. Sokat szívtam elektromos hibákkal,amik önmagukban nem is voltak nagy hibák,de míg megtaláltam őket az kész idegbaj volt.Ha lesz kedved olvasgass vissza,sok hasznos infót találhatsz,nemcsak itt,hanem az x-type topikban is. Oda is irogattam ha kellett info.

Az akkumulátor merülés talán magának az akksinak a hibája lehet,de egy egyszerű voltmérővel meg kell mérni a töltést bekapcsolt lámpával,ha ez jó (14v közeli értéknek kell lenni) , akkor még ki lehet mérni kivett kulcsnál van-e valami terhelés az akksin.Szerintem csak az akksi haldoklik.

A fűtéssel is sok problémám volt,tipushiba a klímavezérlő kontroll modul meghibásodása,amiben egyszerűen elolvad a nyáklapon a rézvezető,ezt nagyítóval jól látható. De a vízhűtő jobb alsó sarkánál található kontrollszelep is hajlamos a beállásra.Ez kétutas szelenoid szelep,ami külön vezérli a bal és jobb oldalra beengedett melegvíz mennyiségét.Ezek nekem mind megvoltak :).

De szerencsére meg tudtam javítani őket. Esetleg a belső radiátoron lévő zsalu nem működik,de ez nem szokott elromlani.

A hűtővíz mennyisége megfelelő?Nem lehet hogy csak kevés?Mert ebben az esetben is lehet fűtés probléma.

Írj majd ha meglesz a probléma.

 

Üdv.

Előzmény: Csabai Laci (239)
Csabai Laci Creative Commons License 2016.10.21 0 0 239

Sziasztok. Egy Jaguar s-type 2,7 d tulajdonos vagyok. Olyan problémám van hogy pár nap alatt lemerül az akkumulátorom, valami leszívja az áramot, és még olyan hibám van hogy nincs fűtés az autóban, a vezető felől nem is fúja a levegőt. Ezekre a hibákra tudtok e valami megoldást.

Edvinnyo Creative Commons License 2016.09.08 0 0 237

Sziasztok!

 

Jaguar S-type 3.0 v6 automat 1999-es milyen autó? Megbízható? Drága hozzá az alkatrészek?

kékled Creative Commons License 2016.07.14 0 0 236

Bocsánat, képek lemaradtak. 

 

Előzmény: kékled (235)
kékled Creative Commons License 2016.07.14 0 0 235

Sziasztok. 

2 részes BBS alufelni garnitúra eladó. 

Gyári jag felni

Gumik nem árképzőek. 

8x18, 5x108, ET60.

Ár 89e ft

Bp. 16. ker. 

A felnik szépek, sérülés mentesek,  ill, az egyiken van egy kis horzsolás, az egyik küllőn. / képek között/,  hibátlanul futnak, görgőzve, hegesztve sosem voltak. 

Érdeklődni privátban tudtok. Köszönöm. 

2016xk Creative Commons License 2016.06.22 0 0 234

Sziasztok! Tud valaki segíteni,hogy egy kiszerelt v8 4,2 motor vezérlését ki tudná összeállítani? Az ötleteket előre is köszönöm T.

Pmarcsello Creative Commons License 2016.05.09 0 0 233

Sziasztok!

Van egy 2006-os évjáratú 2.7-es diesel S-Type Jaguarom, P0406-os hibakódot ír a computer, de nem állandóan, hol aktuálisan, hol csak előzményként, mind a két EGR szelep lett cserélve! Tud valaki segíteni hogy hova vihetném ahol tudnak vele mit kezdeni, vagy valaki tud tanácsot adni, hogy mitől lehet ez???

Válaszotokat előre is köszönöm!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!