Keresés

Részletes keresés

soregi Creative Commons License 2007.11.29 0 0 87
Mi lehet az oka hogy a mozilla firefoxon nem jelenik meg egy oldal sem
ivilag Creative Commons License 2006.07.27 0 0 86
kattints az üres képre jobb egérrel - tulajdonságok.. és ott nézd meg, hogy mi a hivatkozás. valami hasonló kell, hogy legyen, mint az oldalhoz, ahonnan jött. Ha nem, akkor ott lesz a gond
Előzmény: Tempera (zöld) (85)
Tempera (zöld) Creative Commons License 2006.05.11 0 0 85
Sziasztok! E-mailban küldött weblapokkal van problémám. Outlookot és IE-t használok. Csatolva kapok .html-t és a rajta lévő képeket külön fájlokban (.jpg, .gif). A .html-t megnyitva a képeknek csak a helye látszik. Van-e rá lehetőség, hogy lássam képekkel együtt is? A küldés módját nem tudom befolyásolni, mert reklám, meghívó, stb. ami jön. kipróbáltam a BAT levelezőt is, ott van ami megjelenik képekkel együtt, de nem minden. Tud-e rá valaki megoldást?
ekivlisz Creative Commons License 2006.03.08 0 0 84
én operát használok (talán az nem rossz szokás) és hasonló a problémám...
Előzmény: drogi_ (78)
kókusztigris Creative Commons License 2005.01.07 0 0 83
Köszi szépen!
Előzmény: drogi_ (82)
drogi_ Creative Commons License 2005.01.07 0 0 82
ja, ott ez a szar szerkeszto csak ubb-kodokat tud, mert a "fejleszto"-k nem tudtak normalisan mecsinalni, tul benak voltak.

itt ubb-kodot tudsz hasznalni
Előzmény: kókusztigris (81)
kókusztigris Creative Commons License 2005.01.07 0 0 81
Nekem Firefox van- azzal nem működik. IE-vel nem volt gond anno.
Előzmény: drogi_ (80)
drogi_ Creative Commons License 2005.01.07 0 0 80
Akkor nem tudom. Szerencsere IE-vel nagyon ritkan talalkozom, most mas otletem nincs...
Előzmény: kókusztigris (79)
kókusztigris Creative Commons License 2005.01.07 0 0 79
(nekem az engedélyezve van, de így sem műx.:( )
Előzmény: drogi_ (78)
drogi_ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 78
Akkor Explorert hasznalsz, ami egy rossz szokas. Egyebkent az ok: biztonsagi okokbol ki lett kapcsolva a javascript, anelkul nem mukodik a cucc. Ha visszakapcsolod, akkor megint "jo" lesz, de ugy altalaban elkepzelheto, hogy biztonsagtalanabb. Na jol meg azt mondtam :)
Előzmény: kambekk (77)
kambekk Creative Commons License 2005.01.06 0 0 77
Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyen érdeklődöm-e, de az az utóbbi időben volt egy kis vírusirtás a gépemben, s azóta az Index fórumába nem tudok normálisan írni. Egyszerűen eltűntek a szerkesztési ikonok (se dőlt betű, se színváltás) és az alul található kép- és linkbeillesztő maszkokatb sem birom használni. Új bekezdést sem veszi be a gép, sorkihagyást meg pláne. Tudnátok esetleg valamit tanácsolni? Előre is ksözi
kókusztigris Creative Commons License 2005.01.06 0 0 76
Szeretnék segítséget kérni attól, aki tud: eddig IE-t használtam, de nemrég áttértem Firefox-ra, és ugyan minden szép és minden jó vele, de az Indexes hsz.-eket nem tudom vele úgy szerkeszteni, mint az IE-rel. Pl. a betű nagyság/vastagság stb. szerkesztés sincs, képet, ill. linket se tudok vele beszúrni. Cookie-k, Java engedélyezve, nem tudom mi lehet a gond.
Előre is köszi!
drogi_ Creative Commons License 2005.01.05 0 0 75
nekem sikerult Operaval es Firefox-szal is hasznalni ezt a gany forumot, es teljesen normalisan mukodott. Bar azt ugye tudod, hogy a problemak nem a bongeszobol, hanem pl a trehany forum-"programozo"bol erednek :)

Amugy a mukodeshez szukseges: javascript engedelyezese, cookie-k engedelyezese, bonheszoazonositonak nem IE, es igy rendesen fog mukodni (a lehetosegekhez kepest)
Előzmény: tündérlala (73)
VINCI Creative Commons License 2005.01.05 0 0 74
Amikor egy böngésző bedöglik nálam lefuttatok kémprogramkeresőt,víruskeresőt,kitisztítom a rendszert és ha ezután se működik akkor jön az újrainstallálás.
Pár napja a firefox bedobta az unalmast,próbált bejönni de nem jött össze neki nyomtam egy spysweepert oszt' jó lett.
Idáig terjed a tudományom,nekem ez elég.
tündérlala Creative Commons License 2005.01.05 0 0 73

Nekem is idáig csak egyetlen böngészőm "döglött be", az a Firefox volt.

Egyszercsak meghalt, a windows feladatkezelő látja, hogy ott csücsül a memóriában a firefox.exe, de nem jelenik meg a felület.

És ezen nem segített az eltávolítás/reinstall sem, - annyira meg nem volt nagy szám, hogy egy windows reinstall-t csináljak miatta.

Nekem egyébként az volt vele a legfőbb bajom (meg az operával is), hogy gyakorlatilag nem lehet vele az Index fórumain hozzászólni, ill. sok oldalon meghalnak. Az egyikkel nem lehet pl. itt a fórumokban képet beszúrni, a másikkal nem működik a sortörés a hozzászólásban, stb.

Aztán végül kipróbáltam a Maxthon-t, és nekem az vált be, de nagyon.

Persze meghagytam az Operát is, mert néha az is jól jön, pl. amikor egy oldal nem akarja hagyni, hogy lementsek egy képet, kopizzak róla szöveget, stb.

Szóval nekem összeségében messze Maxthon.

 

lala 

Előzmény: drogi_ (72)
drogi_ Creative Commons License 2005.01.05 0 0 72
ez furcsa. nekem a bongeszoim nem szoktak tonkremenni, nem tudom, masoknak miert.
Előzmény: VINCI (71)
VINCI Creative Commons License 2005.01.05 0 0 71

A firefoxot nagyon szerettem-(szeretem),csakhogy állandóan bedöglik-(akárcsak egy csomó másik)netscape,opera,IE,avant browser,úgyhogy tökmindegy nekem.

Újratelepítés aztán tovább megy,nem nagy ügy.

Összességébe firefox,csak ne kéne hozzá folyton valami-)))

VINCI Creative Commons License 2004.11.15 0 0 70
Most szedtem le a netscape 7.2-es verziót van valakinek tapasztalata vele hogy mennyire megbízható?
Nekem tetszik így első ránézésre
tündérlala Creative Commons License 2004.11.12 0 0 69

Az, hogy a "szeksz" szó jelentésével tisztában akarnak lenni, teljesen rendben van, az élet része.

Mesélj nekik sokat! :)

Előzmény: maMMa (68)
maMMa Creative Commons License 2004.11.12 0 0 68
Kedves Kaktusztea!

Végignéztem a Proxomitron leírását. Hasznos programnak tünik, de a legszükségesebb dolgot nem tudja.: azaz, hogy megakadályozza, hogy a gyerekek szex tartalmu page-eket (szándékosan) megnézzenek. Legalábbis a leírésból és a filtering rule-pkból nekem ez jött le.

Mostanában nem próbálkoznak, de amikor észrevettük akkor (szerencsére nem helyesen) de a keresőbe szekszt szóra kerestek. Kiváncsiak.

maMMa
andrzej Creative Commons License 2004.11.10 0 0 67
Időközben megjelent a Firefox 1.0-ás végleges verziója. Mozilla Firefox
kaktusztea Creative Commons License 2004.11.09 0 0 66
Hahó!
Olvastad a hozzászólásomat? (#64)
Proximotron kell neked. Szerintem :)
Előzmény: maMMa (65)
maMMa Creative Commons License 2004.11.09 0 0 65
Kedves e-niac!

Köszi a választ.

Próbáltam már rákeresni ilyen programokra. Az explorerhez találtam is, többet is, de Mozillahoz sajna még nem.

Ha ráakadok ilyenre akkor megosztom veletek.

A képek kikapcsolása valóban nem nyerő, mivel akkor más nekik szóló oldalakat sem igazán tudnak élvezni.

maMMa
Előzmény: e-niac (63)
kaktusztea Creative Commons License 2004.11.08 0 0 64
A Proximotron-ra gondolsz?
Előzmény: e-niac (63)
e-niac Creative Commons License 2004.11.08 0 0 63
Kedves maMMa!

Sajnos nem tudom, hogy Mozillában meg lehet e csinálni, de explorerrer tuti, hogy lehet policy-ket létrehozni, hogy milyen oldalakat lehet megnyitni és milyeneket nem (sajnos azt hiszem url -eket kell beirogatni, tehat neked elotte ellenőrizned kell a honlapokat;) )

A másik megoldás, ha kikapcsolod a képek megjelenítését:) de akkor meg eléggé élvezhetetlenné vélik a böngészés...

Szerintem, ha a gyermekeid sexlapokat akarnak nézegetni, valahogy úgyis megoldják...

De azért próbálkozin érdemes!


Üdv,

szg.

Ui: de talán mintha már hallottam volna valami prg.ről ami szűri a tartalmat ?!? ha tudok bővebbet akkor leírom
Előzmény: maMMa (60)
Andreas Creative Commons License 2004.11.07 0 0 62
2., Tabbed browsingal, meg Internet-bankkal kapcsolatban, pedig annyit, hogy aki olyan banknál vezet számlát ahol az Internetbank HTML alapú az meg is érdemli.

Ezt nem tudom mire alapozod. Javaslom hogy látogass meg néhány biztonságtechnikai portált (plés keress rá a java szóra. (pl. Securityfocus Secunia)
Előzmény: paradox_ (59)
simonos Creative Commons License 2004.11.07 0 0 61
sziasztok!

mozzilát használok és több oldalnál is kijön egy üzenet miszerint "az oldal nem tartalmaz dokumentumot" és egy ok gomb(főleg az index-nél van ez az üzenet).elég idegesítő mert akár több is jön egymás után,mit tudok tenni,már csináltam újratelepítést de nem használ.
maMMa Creative Commons License 2004.11.07 0 0 60
Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni:

Alsós iskolás gyermekeim internetezése közben szeretném megakadályozni, hogy szex tartalmú hirdetések jelenjenek meg. Továbba, hogy ha arra vetemednének (mint ahogy az a napokban történt :-) ), hogy kiváncsiságból ilyen lapokra keressenek rá, ezeket ne érhessék el.

Szóval olyan szűrő program kellene, amivel ezt megakadályozhatom.

Windows XP op rendszert és Mozilla-t használunk.

Tudtok ilyet ajánlani?

maMMa
paradox_ Creative Commons License 2004.11.03 0 0 59
Kedves e-niac!

Hozzászólásoddal kapcsolatban néhány gondolat:

1., Ha böngészés közben arra kell figyeljek milyen linkekre kattintok, milyenekre nem akkor talán az egész az értelmét veszti, például gondold el azt a szituációt, hogy egy beszélgetésen figyelned kell arra kihez szolsz hozzá, kihez nem, mert esetleg ha teljesen normálisan hozzászolsz valakihez az veszélyt jelenthet rád. Tudom a hasonlat sántít, s lehet extrém példákat hozni, de a lényeget talán szemlélteti.
Szóval szerintem ez nem megoldás a problémára inkább workaround.

2., Tabbed browsingal, meg Internet-bankkal kapcsolatban, pedig annyit, hogy aki olyan banknál vezet számlát ahol az Internetbank HTML alapú az meg is érdemli. Én CIB bankos vagyok, minden tranzakciómat (céges) onnan intézek, s mivel Java alkalmazás lehetetlenség hozzáférni a bevitt adatokhoz más alkalmazásnak. Egyébként nem is igazán hiszem hogy olyan technologiával készítenek egyáltalán Internet bankot, ahol a böngésző ilyen jellegű problémái miatt veszély jelentkezhet. Az Index is írt erről régebben egy cikket, ahol összefoglalta az Internetbankokat egy táblázatban, s még a tényleg rossz OTP és CITI bank sem volt olyan rossz, bár hozzáteszem mélységeiben nem értek a technikai megoldásokhoz.

3., Tapasztalataim alapján -- szinte teljes napomat Internet használatával töltöm -- munkám során sokkal kevesebb kellemetlenség ér mióta FireFox böngészőt használok, pedig előtte naponta automatikusan frissítettem az IE alkalmazást, ráadásul technikai kollégáim rendszeresen figyelmeztettek ha valamilyen új online veszély fenyegetett, mégis rendszeresen kaptam spyware programokat, pedig böngészésem maximux 5% teszik ki az erotikus oldalak, ott is csak fizetős biztonságos oldalak.



Üdvözlettel:
Paradox
e-niac Creative Commons License 2004.10.24 0 0 58
Üdvözletem mindenkinek!

Ámulva-bámulva nézem, hogy mindenki panaszkodik, hogy ez sz*r meg az sz*r, stb...
Nekem még soha nem volt sem vírusom, sem spyware a gépemen... elmondom a titkomat.


Böngésző: IE + Netscape (levelezés természetesen Netscape Mail-lal)
Kerio fw. + NOD32

És ami a legfontosabb: NEM KATTINGATOK ÉSZ NÉLKÜL MINDENRE RÁ, hanem megnézem hogy mi az ami ki van irva a képernyőre. Nem töltögetek MP3-akat!!! Egyszer próbáltam, és sajnálattal tapasztaltam, hogy az első link amire kattintottam a vírusírtó szerint "veszélyes kódot tartalmaz". A szexoldalak 80 %-a szintén ilyen kedves scriptekkel van felvértezve!

Tehát: nem javaslom senkinek sem az ilyen jellegű tevékenységet.

Természetesen folyamatosan a kritikus update-kat felteszem!

Az index.hu cikkére hivatkozva: Ha valaki Tabbed-Browsert használ az amikor a bankszámlájával piszkálódik, akkor csak egy TAB legyen megnyitva...ennyi.



Üdv.
eniac

Ui: szerintem a Firefox is nagyon jó böngésző és az opera is... de mindenkinek van egy kedvence :) Nekem netscape :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!