Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Erysipelothrix rhusiopath 10 perce Creative Commons License 29736

Nem mindenki kigyúrtkopasz (mint te)...

Előzmény: marci3_ (29733)
Nerina 20 3 órája Creative Commons License 29735

köszi a választ :) akkor elméletileg van már csak kellene egy kis hideg, hogy kipróbáljam egyáltalán működik-e :)

Előzmény: XANTIi (29734)
XANTIi 3 órája Creative Commons License 29734

Az én Exclusive X2-es gépemben a bal tükörben volt fűtés. A hátsó ablakkal együtt kapcsolódott. A jobba már nem futotta még a svájci kivitelben sem.

Előzmény: Nerina 20 (29719)
marci3_ 5 órája Creative Commons License 29733

4 kmre vennék egy kerékpárt vagy legyalogolom 30 perc alatt a 4 kmt.

Előzmény: FMGY (29732)
FMGY 6 órája Creative Commons License 29732

köszönöm mindenkinek a segítséget

Nagyrészt melóba menetelre használom a kocsit ami nagyváros (Bp)

A munkahelyem 4 km-re van. Ezen a távon is folyamatosan dugó  (4km=30perc)

Minden jó tanácsot elfogadok.

Előzmény: Erysipelothrix rhusiopath (29720)
Erysipelothrix rhusiopath 13 órája Creative Commons License 29731

Hát...(csak úgy érdeklődésfelkeltésileg... tudod, milyen finom bukéjú páleszt iszom?) szóval van itt több függőben lévő válasz is. A tükröd igazából nem érdekel, mert a tükör veszélyes szerszám (még belenéz az ember és megesik a baj), de vagy van kapcsolója, vagy nincs. Ha van, vagy működik, vagy nem. Esélyes, hogy a hátsó szélvédő fűtéssel együtt működik, ha egyáltalán akar működni. Sérülékeny dolgok ezek. Én a Conradban vettem pár ezresért felragasztható fóliát és jó.

Na ezt a páleszt pont a debreceni nénikémtől kaptam, akinek a bácsikája főzi – vagy valami ilyesmi papi, azt tudom, hogy együtt hálnak. Nagyon érdekes mandulára emlékeztető kicsit kesernyés utóíze van, amit a beleáztatott datolyával még jobban ki lehet hozni. Állatjó.

Szóval én itt várom, hogy csatlakozz hozzám, unalmamban már a kefirt ijesztgetem, hátha kirájlány lesz belőle.

Én pedig igérni nem merek semmit, mert mindenféle homályos elfoglaltságaim lesznek külföldön, azt tudom, hogy egy CX vár tavasszal Debrecenben. De hogy mikor jutok oda...

Igyunk még egyet? Nemtom, kiszédülök a teknőből az tuti. Pedig mosdatlanul nem kívánok nyugovóra térni.

Előzmény: Nerina 20 (29730)
Nerina 20 13 órája Creative Commons License 29730

Választ még mindig nem kaptam :D na de te már csak ilyen vagy :)

igyunk még egyet azt jóccakát mindenkinek

Előzmény: Erysipelothrix rhusiopath (29729)
Erysipelothrix rhusiopath 13 órája Creative Commons License 29729

Na, rádumáltatok.

Egészségünkre!

Mondjuk csak 26 köbcentit szavaztam meg magamnak, mert már van kis kefir előzetes, de remélem agyoncsapja a kazeint.

Békesség!

Ja és csók!

...egyre jobban tetszem magamnak... igyak még?

Nerina 20 14 órája Creative Commons License 29728

Tudod mit öntsd azt a pálinkát, mert én is innék egyet és így legalább nem iszom egyedül :)

tudod: "ökör iszik magában" így ha gondolod csatlakozom hozzád igaz kicsit messze vagyok de a lényeg te is iszol én is iszom :) egészségünkre!

Előzmény: Erysipelothrix rhusiopath (29726)
zsekazst 14 órája Creative Commons License 29727

A vallásoddal nemigen lehet baj...

De amiket összezabálsz...

Mogyorós, mandulás csokit ne egyél, mert ha az 5. ötödik pálesz esetleg búvár lesz akkor agyrázkódást kapsz a szájpadlásodon pattogó darabkáktól! :)

T

Előzmény: Erysipelothrix rhusiopath (29725)
Erysipelothrix rhusiopath 14 órája Creative Commons License 29726

Hát... nem állítom, hogy én vagyok a falu összes bikája, de ez jólesett.

...izé...csók...

Előzmény: Nerina 20 (29724)
Erysipelothrix rhusiopath 14 órája Creative Commons License 29725

Mostanában elég változatos a diszlokációm, szerdától meg teljes káosz lesz.

Nemazér, mert kötözködés, de a topik rendezhetne már egy talit. És akkor lehetne kart karba öltve lehányni a tetőt.

...most igazából gondolkozom az ötödik páleszon, mert bezabáltam milánóiból (asszem az én valláson nem tiltja szombatnapon az ilyesmit), de akkor az rútul végződne, ezért most pukkantottam egy kefiret és próbálom lenyomni...

Előzmény: zsekazst (29723)
Nerina 20 14 órája Creative Commons License 29724

szia :)

na majd legközelebb megyünk még a kicsikével a szerelőhöz lassan esedékes neki az LHM tartály tisztítás meg a gömbök mérése meg ki is kellene cserélni benn e 1-2-t mert mint kiderült nem a sajátjai vannak benne úgyhogy tavaszon valszeg kap 8 új gömböt ami rávaló úgyhogy lesz arra még alkalom ;)

csók

Előzmény: Erysipelothrix rhusiopath (29721)
zsekazst 15 órája Creative Commons License 29723

Szia,

megszánnálak ha tudnám hol érlek utol!

Ajándékoznék Néked pár lityi igazi meggy-borot csak, hogy rendesen utolérd magad!

De ha esetleg Te megtalálsz, akkor is érvényes az ajánlatom!

Ez az anyag nem akármi pálesz, de nagyjából ugyanannyi kell belőle, hogy egyenes válaszokat adj továbbra is! :)

T

Előzmény: Erysipelothrix rhusiopath (29722)
Erysipelothrix rhusiopath 15 órája Creative Commons License 29722

Már egy ideje rágódom a válaszon, de mindig arra jutok, hogy a malícia a korábbi vitáink hatására alakult ki benned – merugye az értő fül számára egy seggberúgás is lehet segítség, ha az ott és akkor a legcélszerűbb. A széplelkű papolás az maradjon klerikális reakció hívságos perverziója.

De köszönöm az aggódásod, próbálok emberhez méltóan inni, csak gyakran viccesek a tanulságok. Ma is ittam 4 korty páleszt. Egy Fiat szereléséért adományozták (nem csak a 4 kortyot, kicsivel többet)...

Előzmény: zsekazst (29707)
Erysipelothrix rhusiopath 15 órája Creative Commons License 29721

Kezicsókolom!

Bírtam volna, ha összefutunk.

Előzmény: Nerina 20 (29719)
Erysipelothrix rhusiopath 15 órája Creative Commons License 29720

Ha jobbára városban használod, akkor tedd bele e legnagyobbat, amit csak bele bírsz taposni! 

Indítóáram akkora legyen, amilyen állapotú az indítómotorod. Egy villanyász megmondja. Persze, csak ha próbapadon megnézte...

Ha általános elvekkel megelégszel, akkor mondjuk egy átlagos árszínvonalú akár noname akksi indítóárama elegendő lesz.

Ha vidéken települések között használod, akkor elegendő az 55-ös is. Annak is elegendő indítóárama lesz.

Ha érdekel egy jó tanács:

Csak olyan akkut vegyél, aminek a celladugóit könnyedén el tudod távolítani, illetve a garancia feltételeiben nem szerepel az ilyen megbontás kizárása!

A gyártási idő sem mellékes.

Előzmény: FMGY (29715)
Nerina 20 17 órája Creative Commons License 29719

Sziasztok!

felmerült egy kérdésem jön a tél ennek kapcsán :)

Autóm: xsantia exlusive 2.0 HDI 1999-es  xs2-es

kérdésem a tükrökben van-e fűtés?

merthogy a xsarám-nak ami 2000-es évjáratú abban van és mivel ez lesz a kicsikémnek az első tele amit nálam tölt még ezt nem tudom :)

Köszi a segítséget

Neri

XANTIi 18 órája Creative Commons License 29718

Bár az enyém ottómatás volt, de svájci forgalomba helyezésű és abban 72-est raktak gyárilag. Mikor megvettem még az volt benne.

Sima boltiban most 74-est találtam, ami a HDI-be befér. Ez 640 A-es indítóáramú. Ebben a 287 mm hosszúban nem találtam nagyobbat. A benyás 2 lityósban is ekkora volt a hely.

Előzmény: pbalci1 (29714)
bxmpisti 19 órája Creative Commons License 29717

Nálad a pont.

Rtx345 20 órája Creative Commons License 29716

Nekem a 2.0 16v 2000 X2-Ben 90 ah-s van és totál elfér.

Előzmény: XANTIi (29711)
FMGY 20 órája Creative Commons License 29715

Tesz bárbibe is kárt ha nagyobb vagy kisebb?

pbalci1 20 órája Creative Commons License 29714

Szerintem a benzinesbe fölösleges ekkora teljesítményű akku.  Lehet, hogy nincs igazam, de egy 55-60 A órás indító akku simán elég. Sokkal olcsóbb is. 

Előzmény: FMGY (29710)
FMGY 21 órája Creative Commons License 29713

Az indító áramnak mekkorának kellene lennie?

Előzmény: XANTIi (29711)
marci3_ 29 órája Creative Commons License 29712

végülis mi a kérdésed? mert arra még nem jöttem rá...

Előzmény: antó (29709)
XANTIi 30 órája Creative Commons License 29711

70-74 Aó-s normál, jobb pozitív sarus aksi kell bele. Ez a maximum ami belefér.

Előzmény: FMGY (29710)
FMGY 1 napja Creative Commons License 29710

Sziasztok!

2000-es évjáratú 2000 cm3 16V SX felszereltségű Xantiámba szeretnék akksit venni de nem tudom milyen kell bele

Valaki tudna ebben segíteni?

antó 1 napja Creative Commons License 29709

29648 hsz.

Előzmény: marci3_ (29706)
Trabijani 1 napja Creative Commons License 29708

Jó estét !

Érdeklődni szeretnék . van a családban egy jó öreg xantia aminek tönkre ment a bicskakulcsa ami egy gombos változat , be lehet szerezni még hozzá ilyen egy gombosat , vagy jó hozzá ugyanúgy a két gombos , mert én csak mindenhol  a két gombosat találom ! Megköszönném ha tudna valaki ebben a témában segíteni !

zsekazst 1 napja Creative Commons License 29707

Szia,

mi történt veled?

Régebben...más néven...nem voltál TE ilyen segítőkész (mindenkit hülyének néztél)...

Most meg "Dr Jogerőssss Pál" módjára írod a lényeget...iszol Te rendesen?

Nem azért, csak figyelj... mert -véletlenül- elkezdtél "minálunk" segíteni a betegeken!

Hajrá...

(figyelek én is)

T

Előzmény: Erysipelothrix rhusiopath (29701)