Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Erysipelothrix rhusiopath Creative Commons License 5 órája 0 0 31569

A fékbetét csavar tart annyit, hogy nem nagyon mozdul meg, gondolom rugdosni meg úgysem akarod.

Ha nagyon körültekintő akarsz lenni, amint lecsavartad a nyerget és kimozdítottad, valami barkács pinanyalat szorítóval összefogathatod.

Előzmény: halo13 (31564)
Erysipelothrix rhusiopath Creative Commons License 5 órája 0 0 31568

FBS-sel ragaszd meg, a 80 millis tubus már párszáz forintért is beszerezhető, ha jó helyen nézed. A szélvédőragasztó rádszárad 3 hónap alatt, és kidobtál 2000 ft-ot. 

Koszos felületen egyik sem nagyon tapad, szal ez az alányomás nem biztos, hogy járható, ha már por került be. A ragasztott dolgot rögzíteni szükséges. 

Előzmény: ..janos.. (31565)
longue63 Creative Commons License 6 órája 0 0 31567

Sziasztok!

Nem szabályoz a Xantia automata klíma ventillátor csúszkapotija, mit lehet tenni vele?

Limbós Tomi Creative Commons License 8 órája 0 0 31566

Szia!

Látom nem vagyok egyedül ezzel! :) Én is így gondoltam, első lépésben kiszerelem, és megnézem, hátha meg tudom forrasztani.... Remélem, nem tekercszárlatos a jeladó, mert akkor mehet a kukába...

Hol van elvezetve a kábelezés? Gondolom, valahol a lengőkar körül kell, hogy keressem! Akna nélkül szerinted ki tudom szerelni?

Előzmény: citcat 18-16v (31560)
..janos.. Creative Commons License 11 órája 0 0 31565

Valaki?

Feleslegesen nem akarok venni szélvédő ragasztót.

Előzmény: ..janos.. (31543)
halo13 Creative Commons License 18 órája 0 0 31564

Gyanítottam, hogy ez sem sima ügy.

Köszi.

Előzmény: zsekazst (31562)
zsekazst Creative Commons License 19 órája 0 0 31563

Szia,

keress magánban!

T

Előzmény: Fritz Zsolt (31553)
zsekazst Creative Commons License 19 órája 0 0 31562

Szia,

sajnos nem...hacsak...nem veszed le róla a betéteteket rögzítő csavart!

De ettől még szétválik, csak nem oly könnyen és nem esik szét!

(mondjuk az enyéim már nem válnak szét, mert fúrtam közéjük egy külön összefogó csavarocskát, de ez titkos)

T

Előzmény: halo13 (31561)
halo13 Creative Commons License 20 órája 0 0 31561

Szia ! Csak egy kérdés! Le lehet venni a hátsó féknyerget különválasztás nélkül? Úgy hogy ne essen szét semmi?

Az ABS-s témáról jutott eszembe, mert valszeg  nekem is szarakodni kell vele. A kontroll lámpa folyamatosan világít. Hétvégén kimérem oszt meglátjuk, elöl nem gond, de hátul össze van gyógyulva az egész.

Mondjuk az ABS nem nagyon érdekel de zavar a sárga fény , lehet ,hogy kiveszem az izzót a műszerfalból.

Előzmény: zsekazst (31550)
citcat 18-16v Creative Commons License 23 órája 0 0 31560

Nekem is a jobb hátsót dörzsölte ki a kerék, egyszerűen összeforrasztottam és gyantás zsugorcsővel szigeteltem azóta hibátlan.De ha újat szeretnél akkor a WRC autó webáruházban kb 3-4 ezer Ft ha jól emlékszem.

Előzmény: Limbós Tomi (31559)
Limbós Tomi Creative Commons License 25 órája 0 0 31559

Számszakilag a következő értékeket mértem:

bal hátsó jeladó: 1158 Ohm

bal első jeladó: 1072 Ohm

jobb első jeladó: 1078 Ohm

jobb hátsó jeladó 1 Ohm (ez a hibás jeladó). 

Limbós Tomi Creative Commons License 25 órája 0 0 31558

Limbós Tomi Creative Commons License 25 órája 0 0 31557

Sziasztok!

Egy kis infót szeretnék Veletek megosztani, hátha valakinek segít! Az ATE ABS-vezérlővel szerelt Xantia ABS-modul csatlakozójának lábkiosztását megtaláltam a neten! 

Nekem segített ez az ábra, kimértem az ellenállásokat, és kiderült, hogy a jobb hátsó kerékfordulatszám-jeladó nem szolgáltat jelet, ezért világít az ABS kontroll-lámpa folyamatosan...

Rear left: bal hátsó

Front left: bal első

Rear right: jobb hátsó

Front right: jobb első

Szép napot mindenkinek!

⇨ Creative Commons License 28 órája 0 0 31556

Nem rakja be a képeket!

http://bit.ly/xa_prob_1

http://bit.ly/xa_prob_2

⇨ Creative Commons License 28 órája 0 0 31555

Sziasztok! Mi ez a két leszakadt kábel/csatlakozó? Melyik micsoda/hová menne? Cikkszámot tudtok pótláshoz? Köszönöm! X2 2.0i 16V

Gliga Péter Creative Commons License 29 órája 0 0 31554

Sziasztok!

Szükségem lenne X2 HDI 90Hp hidro szivattyú felfogatásra! Akinek van, kérem jelezzen (gliga69kukacgmail.com-ra vagy 06húsz441ötvehét38-ra)

Fritz Zsolt Creative Commons License 2 napja 0 0 31553

Tudom nem ide vág, de nincs valaki elektromos köztetek? Feszültségszabályzót szeretném megtudni, hogy jó e vagy se. 5 pines. Láttam videókat, hogy a két külön álló pinre teszik a multiméter egyik pólusát, és rámérnek a három egymás mellettire. Közel egyforma adatot mutat. Aztán a másik pólust a másik külön álló sarura aztán ott is közel egyforma értéket kellene mutatni. Nos az enyém közel egyforma adatot mutat, de ha megcserélem a multiméter érintkezőjét akkor is egyforma adat a három egymás melletti de az egyik méréssel 730 a másikkal 1300. Videókon mindkettő ellenőrzésénél egyformán voltak az adatok. Pl: 550-550

Lehet azt máshogyan is kimérni?

do-xa Creative Commons License 2 napja 0 0 31552

Legyen?

Előzmény: bittrich (31521)
halo13 Creative Commons License 2 napja 0 0 31551

Szia!

Bélától kértem, mert amúgy is tárgyalásokban vagyunk. Remélem nem felejti el betenni a többi lom közé.

Ha mégis - sikítok!

Előzmény: zsekazst (31550)
zsekazst Creative Commons License 2 napja 0 0 31550

Szia,

akkor csak meglett végül...

Van másik?

T

Előzmény: halo13 (31549)
halo13 Creative Commons License 2 napja 0 0 31549

Ő a bűnös !

Előzmény: zsekazst (31545)
-P-h-o-e-n-i-X- Creative Commons License 3 napja 0 0 31548

Köszi. Sajnos se helyem, se pénzem.

Ha ingyen eltárolod nekem a mostani helyén, akkor kell. Cserébe annak adod el akinek akarod közben .... Bár ez nemsokat változtat a mostani helyzeten. :DDDD

Előzmény: citcat 18-16v (31542)
halo13 Creative Commons License 3 napja 0 0 31547

Egyszerre írtunk. Meg van, de nekem nem lehet lerúgni mert a fekete-zöld reléket tartó fém lemez felett van, úgy néztem, azért nem találtam mert teljesen takarásban van.

Előzmény: zsekazst (31545)
halo13 Creative Commons License 3 napja 0 0 31546

Szia! Na megvan!

Éppen két hónapja maszírozok mindenkit ez ügyben.

Köszönöm.

Előzmény: zsekazst (31536)
zsekazst Creative Commons License 3 napja 0 0 31545

Szia,

meg van már?

Itt egy fotó:

Na, látod a kéket?

T

Előzmény: halo13 (31535)
..janos.. Creative Commons License 4 napja 0 0 31544

Bocsa a kép lemaradt.

..janos.. Creative Commons License 4 napja 0 0 31543

Hali srácok.

Ajánlottatok már több tippet, amikor az autó ablaküveg-lemez találkozásánál lévő gumi vissza ragasztásáról kérdeztem. Arra még nem került sor, mert a palma tex még fogja :D

A másik kérdésem: a következő bekarikázott műanyagelem forog meg mozog, visszaragasztásához jó lenne a szélvédő ragasztó?

Hogyan kell használni? Alányomom a résnek amennyit bírok, aztán rányomom egyszer erősen?

citcat 18-16v Creative Commons License 4 napja 0 0 31542

van hdi 2,0 pögó komplett motor(benne a pögóban)indul megy csak a teteje lapos):

Előzmény: -P-h-o-e-n-i-X- (31540)
⇨ Creative Commons License 4 napja 0 0 31541

Sziasztok!

Aki tudja mi ez a két leszakadt kábel, írja meg lécci!

www.facebook.com/photo.php?fbid=10206287081924328

Cikkszámot is, ha valamelyik sérült a pótláshoz.

Köszönöm!

Aki van facen, csatlakozzon is a csoportba =]

-P-h-o-e-n-i-X- Creative Commons License 4 napja 0 0 31540

Csak a lényeg maradt le, így inkább még egyszer kérdezem.

4db HDi injektort 044 ( 076 a váltója) -est tud-e valaki pestkörnyékén? ( 2.0 RHZ HDi-hez )

( Bocs citcat nemírtam, hogy dízel. )