Teszt: Audi S1 Sportback 2.0TFSI quattro - 2014.

Minimál huligán

Rövidebb, mint négy méter, alig 1200 kiló, összkerekes, kézi váltós, 231 lóerős. Szégyen vagy sem, jó vele izgága gyökérnek lenni.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Limbós Tomi egy órája Creative Commons License 29224

Uram!

Köszönöm az instrukciód!!

Előzmény: bxmpisti (29223)
bxmpisti másfél órája Creative Commons License 29223

Azok a "csövek"-egy kivételével- mind visszatérő csövek. Az az egy a pumpára menő és abba tölthetsz olajat; könnyebben "felkapja".

Előzmény: Limbós Tomi (29222)
Limbós Tomi két órája Creative Commons License 29222

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a választ! Én is így emlékeztem erre! Miután benne van a friss LHM (ekkor ugye még alsó szervízállásban van az autó), azután a központi egységen meghúzom a csavart, és a légtelenítést az autó többszöri, a legalsó és a legfelső szervízszint közötti mozgatásával oldom meg (ha jól tudom ekkor "dolgozza

ki" a rendszernyomás a légbuborékokat a csővezetékekből)?

A csövek tartályról való levételét követően összerakásnál fel kell töltenem a csöveket?

Szép napot!  

Előzmény: pbalci1 (29206)
Limbós Tomi két órája Creative Commons License 29221

Szia!

Már levettem a szintszabályzókat, nagy cumi volt, de megoldottam! :) Egyébként teljesen igazad van: aki ilyet még nem csinált, azt ne nyúljon hozzá....

Előzmény: 1viktor erdélyi fejedelem (29205)
Erysipelothrix rhusiopath 3 órája Creative Commons License 29220

Nemtom kinek mi lehet a lehúzás, de nekem egy vadonat új (!) CX hűtőt adott 5000 (ötezer) forintért, de csak úgy, ha további ezer forintért elvittem egy szatyornyi egyéb kacatot.

Ez kb 5 (talán 6) éve volt, nem hetvenkettőbe.

Persze lehet azóta megbolondult, egyre több emberrel előfordul az ismerőseim körében.

Előzmény: Zyggi (29218)
Erysipelothrix rhusiopath 3 órája Creative Commons License 29219

Jabocs, nem tudtam, hogy gyengénlátó vagy...

Hát ja, szantián elég kib...ásszámba megy a szintszabályozók bizgerélése, de a rendszer sajátosságaiból adódóan soha nem lehet elég tökéletes az "emelés".

Egy szépen kipucút szabályozó örömteli percekkel ajándékozza meg a gazdáját, különösen, ha eltöri a faudit.

Legalább fény felé fordítva ellenőrizheti a membránokat, alattomos szivárgás okozója lehet.

Az apró szarok sorrendje egy rajzon világosan kivehető, nem lehet elcseszni.

Babráljon csak, sose lesz rendes citroenes!

...amúgyis elég döglött a topik...

Naoszt mi a f...t csinálsz te hajnal ötkor?

Előzmény: bxmpisti (29217)
Zyggi 3 órája Creative Commons License 29218
Szia!
Én Kiskunfélegyházi vagyok.
Bontok és javítok.
Ha bármiben tudok segíteni hívj a 70 543 42 77 es számon!
A Maros Gabi jó szakember de lehúzós nem egy Citroenes ismerősömet átvert már.
Elnézést ha megbántok bárkit is ezzel a kijelentéssel de többen is panaszkodtak már rá.
Előzmény: mad-job (29210)
bxmpisti 6 órája Creative Commons License 29217

A nagybetűk azért teljesen ismeretlenek neki.

Arról nem is beszélve, hogy hibátlan emelés mellett én biztosan nem basztatnám a szintszabikat csak hobbiból. De attól még kétévente vagy hatvanezrenként kicserélem az LHM-et (ok, az néha "magától" is cserélődik...) és kimosom a tartályt+szűrőket.

Előzmény: Erysipelothrix rhusiopath (29215)
Erysipelothrix rhusiopath 14 órája Creative Commons License 29216

Ha nem tudnád, a nitrogént is ki kell cserélni, mert fárad.

Előzmény: 1viktor erdélyi fejedelem (29208)
Erysipelothrix rhusiopath 14 órája Creative Commons License 29215

Szerintem teljesen jó a helyesírása.

Az „átbasztak” végén azért egy k, mert múlt idő, városban meg lehet rövidítve írni a ganyét, meg tartálynak írni a tartányot, a „semmit” meg azért írta két mövel, mert nyomatékosan fejezte ki a nem van igét.

Előzmény: bxmpisti (29209)
1viktor erdélyi fejedelem 16 órája Creative Commons License 29214

én debrecenből szivesen elmagyarázom bemész a pálya felől 3.utca jobbra aztan első balra van ott sok vonatsín meg egy autos aluljáró na ott  a  műhelye :)  

amugy pedig a gugli a barátod  név város citroen beírod és láss csodát elérhetőség :)

óó igen tényleg jó a troll élete  mostmár értem miért csinálják :))))))))))

Előzmény: mad-job (29212)
xmbela 16 órája Creative Commons License 29213
Előzmény: mad-job (29212)
mad-job 16 órája Creative Commons License 29212

Ok. De elérhetőség nélkül sajna nem megy, már két hónapja keresek hozzáértő szerelőt de pestre sajnos nemtudok felmenni hétköznap ez miatt.

Előzmény: 1viktor erdélyi fejedelem (29211)
1viktor erdélyi fejedelem 16 órája Creative Commons License 29211

kecson keresd a Maros Gabit

Előzmény: mad-job (29210)
mad-job 16 órája Creative Commons License 29210

Üdv:

ha valaki tudna itt Kecskemét környékén egy talpraesett és hozzáértő szerelőt aki érti is a dolgát a citroen hidraulikával kapcsolatban.

Régebben kaptam egy keresztnevet de sajnos semmilyen elérhetőséget nem kaptam hozzá.

Honnan lehetne megtudni,hogy milyen kódszámú gömb kellene az autómba?

Előre is köszi

bxmpisti 16 órája Creative Commons License 29209

Stílus, baze'! A helyesírást már csak megemlítem mellékesen...

Előzmény: 1viktor erdélyi fejedelem (29208)
1viktor erdélyi fejedelem 16 órája Creative Commons License 29208

akkor téged jól átbasztak cicafiú. :)

kaptál egy felületi kezelést a semmire! a renszered ugyanolyan ganés csak a tartályban lévő szűrőt takarították ki.

pbalci1 17 órája Creative Commons License 29207

Jaj elfelejtettem, ha tisztítót nyomsz azzal használod az autót 4-5 e km-t  utána azt is cseréled.......

pbalci1 17 órája Creative Commons License 29206

Szia!!  Nekem most csinálták, így tudok segíteni. Először leereszted legalsó állásba a futóművet. Elöl a központi gömbnél elereszted a nyomás a csavar kinyitásával. Utána a tartályt amibe az LHM van kiszereled óvatosan ( persze tudni kell a fogásokat). Kiöntöd, kimosod az egészet. Összerakod, és nyomj bele rendszer tisztító folyadékot ( ez csak ha elég fanatic  vagy :-)))  )  Összerak, bele az új LHM, és légtelenítés. Utoljára kinyomkodod a fékekből is a légtelenítőnél az olajat, mert az zsákutca. 

Előzmény: Limbós Tomi (29204)
1viktor erdélyi fejedelem 17 órája Creative Commons License 29205

korrectorokat le  mered venni szétszedni kitakarítani?  ha a válasz nemleges akkor először keress a környékeden hozzáértő szakembert! :)

Előzmény: Limbós Tomi (29204)
Limbós Tomi 20 órája Creative Commons License 29204

Szép napot Mindenkinek!

Egy kis segítségre lenne szükségem:

1998/4. havi Xantia-mon (normál felfüggesztéssel ellátott) miként tudom lecserélni az LHM-et?

Válaszaitok előre is köszönöm!

ccaroberto 2 napja Creative Commons License 29203

Debrecenben Csontosékon kívül más nincs aki tényleg ért is hozzá. A címe Mátyás király u 12/B. Előre szólok, a várólista nem rövid az öreg és a fia igen elfoglalt, nem egyszerű időpontot egyeztetni és sajnos az öreg egészsége sem túl jó. De ők meg tudják csinálni az autódat, ez biztos.

Előzmény: Szes3.0v6 (29197)
Xantihbihar 2 napja Creative Commons License 29202

Légtelenités, 

Előzmény: Szes3.0v6 (29179)
Xantihbihar 2 napja Creative Commons License 29201

Eladnám napi hassználatból '95ös 1.6b xantiámat, inkább bontásra mert sok javítani való van rajta, vagy xantia fanoknak, aki szeret szerelni! Valaki?

Xantihbihar 2 napja Creative Commons License 29200

Hali!

Csak 1et tudok, de ő ért hozzá: Csontosék, Mátyás Király utca

Előzmény: Szes3.0v6 (29197)
bökönyi 2 napja Creative Commons License 29199

üdv.

tudja valaki hogy melyik biztosíték tartozik a távirányítóhoz(egy gombos,1995,td) vagy hogy a vevő egységen melyik a pozitív? 

1viktor erdélyi fejedelem 2 napja Creative Commons License 29198

ha valakit érdekel zsir uj kuplungtárcsa  gs hez jelképes áron elfekvő készletből.

Szes3.0v6 3 napja Creative Commons License 29197

Nem tudna valaki egy jó szerelőt ajánlani Debrecen közelében aki ért a hidraulikához?

XANTIi 3 napja Creative Commons License 29196

Így van. Az vett dízelt régen is felárért, mert a sok kilométeren bejött neki. Lehet egy 15-20 ezret alapul venni minimum. Amikor egy 15 évest adnának 98000 km-el, az épp lehetne, csak nem valószínű.

Előzmény: parnold (29195)
parnold 3 napja Creative Commons License 29195

Van egy újság cikkem '95 vagy '96-ból, ahol a gyár 400-450 ekm garantált a turbódízel motorjaira az első megbontásig. Magyarul gyűrűzés, esetleges javító méret beépítésére.

Természetesen, ha betartották a gyári karbantartásokat, ha pedig vigyáztak rá, akkor többet.

Ha használtat veszel, akkor nézz körül a fórumon, hogy tudd a futás teljesítményt, a kilóméterórán kívül miből állapítsd meg, mert lehet, hogy az a gép nem 3, hanem 5 vagy 6 kezdödő számsort futott már!!

Előzmény: cube55667788 (29193)