Keresés

Részletes keresés

neoone Creative Commons License 2018.11.10 0 0 92

Szia! Leírnád pontosan a rendelés menetét? A regisztráció már megvan. Előre is köszi!

Előzmény: Abi34 (91)
Abi34 Creative Commons License 2018.04.11 0 0 91

Sziasztok,
én is az USA-ból akartam rendelni és eltartott egy darabig mire rájöttem hogy és mi a legolcsobb és gyorsabb lehetőség. Shop2Ship.com -nek hívjak a céget akiken keresztül vegulis sikerült. Csak ingyen regisztrálnom kellet, kaptam egy címet Americaban, rendeltem az Amazonról, Shop2Ship tovabitotta nekem 4.000 Ft-ert és 3 napon bellül megkaptam. Remelem ez segít...

 

Frenk111 Creative Commons License 2018.02.20 0 0 90

Sziasztok!

Az Amazon de-re regisztráltam és terméket szeretnék eladni Európai országokba.

 

Segítséget szeretnék kérni olyan Partnertől aki hasonlóan kereskedik az Amazonon.

Gondom van a nettó-bruttó árak megadásával.

 

Köszi!!!

ezért is Creative Commons License 2016.04.24 0 0 89

Most nézek éppen egy riportfilmet a németországi Amazon-ról. Ezek után akkor sem rendelnék tőlük, ha ingyen lenne, sőt, ha ők fizetnének akkor sem kellene tőlük SEMMI!

Gyula38 Creative Commons License 2016.04.14 0 0 88

Sziasztok! Néhány hete akartam rendelni Amazonról egy parfümöt, ami itthon nem volt kapható, de sajnos azt írták, hogy nem szállítják Magyarországra. Így jutottam el erre a fórumra, de nem nagyon láttam megoldást.
Sikerült találnom egy oldalt, ami azzal folgalkozik, hogy bármilyen terméket behoznak Amerikából. Gondoltam megosztom itt veletek, hogy ha ti is hasonló helyzetben lennétek, tudjátok, hogy van ilyen is. Az oldal http://brandsetter.huVégül sikerült leadni a rendelést és rendben megérkezett házhoz a csomag :) nektek is ajánlom.

ildi51 Creative Commons License 2015.08.12 0 0 87

Segítséget szeretnék kérni. Amazon.de oldalról rendelnék 2 db 15x15x24 cm-es  műanyag terméket 10000 Ft értékben. Magyar bankszámláról lehet-e fizetni? Milyen szállítási feltételek vannak? Sajnos nem tudok németül, sem angolul.

badboy33 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 86

Üdv.

AMAZON.de Lenne oly kedves valaki. Meg tudná nekem nézni a linken látható kerékpár szállítási díját? Aki fel van regisztrálva. Vagy ugyanazt az árat hozza aki nincs regisztrálva ,érzékeli ,hogy magyarországi a gép?  Előre is köszönöm.
http://www.amazon.de/KCP-MOUNTAINBIKE-FAHRRAD-DAMENRAD-SHIMA..

kriszt24 Creative Commons License 2015.01.22 0 0 85

Az lenne a kérdésem, hogy ha Magyarországra megérkezett a csomagom akkor honnan tudom melyik futár szolgálattal küldik ki?

facebookkozos Creative Commons License 2012.05.23 0 0 83

Innen tudsz majd rendelni ha mindenigaz :D

 

fidorrr Creative Commons License 2012.05.23 0 0 82

Nem minden eladó szállít Magyarországra!

Az Amazon –tol vedd meg, és ök. biztos szállítanak. Van egy ilyen lehetőség, az általad említett terméknél, hogy, „7 new „ az jelöli a többi eladót, ott megtalálod az amazont is!

Ha EU-n belülről jön, akkor nincs vám!

Előzmény: HA-TZI (81)
HA-TZI Creative Commons License 2012.05.22 0 0 81

Elkezdtem próbálgatni és azt írják, hogy a magyarországi megadott címemre nem tudják szállítani. Elírhattam valamit, vagy Magyarországra nem szállítanak?

 

Köszönöm!

Előzmény: HA-TZI (80)
HA-TZI Creative Commons License 2012.05.22 0 0 80

Kedves fórum Látogatók!

 

Szeretnék vásárolni egy ilyen terméket: http://www.amazon.com/Sevylor-Tahiti-Fishing-Hunting-Inflatable/dp/B003652EQY/ref=sr_1_3?s=sporting-goods&ie=UTF8&qid=1337701571&sr=1-3

Még nem használtam az amazon rendszerét, tud valaki segíteni nekem abban, hogy erre a 140$-os árra még mennyi vám és szállítási költésg jön, mire Magyarországra elér? Ezt az összeget vásárlskor lehet pontosan tudni, vagy ez csak átvételkor szokott kiderülni?

 

Köszönöm!

 

valamilanykabatban Creative Commons License 2012.04.05 0 0 79

szoljál a postán

Előzmény: Törölt nick (75)
Szilvánia Creative Commons License 2012.03.05 0 0 76

Kaptam egy E-mailt a rendelés számával és egy linkkel a nyomonkövetéshez. Ha már Mo-on van a csomagod, telefonálj utána. Csomagküldő cég hozta, a gond az volt, hogy a magyar ékezetes betűket nem tudta értelmezni az Amazon, ezért egyszerűen kihagyta a betűket. Így lett böröndös-ből brnds. Nem csodálom, hogy nem találták a címet:D

Bedbón Creative Commons License 2012.01.26 0 0 74

Sziasztok! Nagyon szőkenős kérdsem lenne: Hogyan lehet rendelni az amazon.de-ről? Hogyan lheet itt fizetni? Magyar bankszámláról tudok külöföldre utalni? Hogy megy ez egyáltalán? Milyen plusz költségekkel kell számolnom? Egy könyvet szeretnék rendelni a szakdolgozatomhoz. Köszönöm a válaszokat előre is! Üdv MIndenkinek

Borisz89 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 72

Mivel most mérlegelem hogy regisztráljak e amazonon, érdeklődnék hogy használ e paypalt mint az e-bay; vagy esetleg valami más védelmi rendszert használ, vagy netán semmit sem?

Borisz89 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 71

Sziasztok!

A kérdésem a következő; ha EU-n kívüli országból rendelek  valamit, az világos hogy vámot kell fizetni (elvileg 50 dollár érték felett) de az ÁFÁval nem vagyok tisztában hogy arra mi vonatkozik, vagy ha kifizetem a terméket akkor már az az itteni ÁFÁt is magában foglalja?

Vagy netán küldenek egy csekkett a rendelt cuccok után még nem befizetett ÁFÁról?

Segítsetek légyszi!

fidorrr Creative Commons License 2011.12.19 0 0 70

Üdv mindenki!

 

Azt szeretném megkérdezni a nálam tapasztaltabbaktól, hogy mennyire megbízható, az amazon a tekintetben, hogy a termék, amit forgalmaznak az eredeti e??

 

Gondolok, itt az ebay-t ellepő hamis árúk tömkelegére. (órák, telefonok… stb)

Mackóferi Creative Commons License 2011.11.04 0 0 68

 

Igazán köszönöm a választ. Nex 5n-t akarok venni, de ahogy nézem annyi plusz költség van, hogy nem sokkal lenne olcsóbb mint idehaza.

 

Még egyszer köszönöm.

 

Előzmény: Törölt nick (67)
Mackóferi Creative Commons License 2011.11.01 0 0 66

Sziasztok!

Egy számomra fontos kérdésben szeretném a segítségeteket kérni. Ha ajándékként kapok Amerikából egy kamerát, az után mit kell fizetni itthon? Vám, áfa, vagy valami más?

Előre is köszönöm.

atex01 Creative Commons License 2011.08.25 0 0 64

inbalreka szia szeretnék egy cherruti orát rendelni az amazonrol tudnál nekem segiteni???egyébként kölnbe lakom ki is mennék érte.köszi

Előzmény: inbalreka (58)
SpiralDreams01 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 63

Köszönöm.

Előzmény: digicat (62)
digicat Creative Commons License 2011.05.12 0 0 62

Lásd 42. hsz. és előzményei.

Előzmény: SpiralDreams01 (61)
SpiralDreams01 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 61

Sziasztok!

Érdeklödni szeretnék,hogy ha valaki Lengyelországból akar letölteni mp-3-at,az Amazonról.com-ról,létezik é hogy nem tud?És ha létezik,akkor mi a teendöje?

Válaszokat elöre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.23 0 0 60

Én már többször is.

Mi benne a kockázat?

Előzmény: Blazerke (55)
vadnyul66 Creative Commons License 2011.04.23 0 0 59

Szia! Valamiért nem tudok az emailedre írni. Légyszi jelezd ha megkaptad a z utalást. Szia Éva

Előzmény: inbalreka (58)
inbalreka Creative Commons License 2011.02.17 0 0 58

Ha valaki szeretne külföldről rendelni, de nem tud, mert nem fogadják el a magyar címet, annak lehet, hogy én tudok segíteni. Én Hollandiában lakok és ha megegyezünk mehet rajtam keresztül.

Vilagfa Creative Commons License 2011.01.27 0 0 57

Sziasztok !

 

Ismeri valaki ezt az oldalt ? Milyen tapasztalatotok van, megbízható ?

http://idealer.hu/

Esetleg ismertek valamilyen más olyan céget amelyik megbízhatóan Magyaországra hozza a teméket ? Most csak 3 könyvet szeretnék venni, de ez így sokkal egyszerűbbnek és biztonságosabbnak tűnik !

digicat Creative Commons License 2011.01.22 0 0 56

EU-n belül nem kell vámot és ÁFÁ-t fizetni, EU-n kívülről ugyanannyi az ÁFA mint belföldön, azaz laptopra 25% (az ÁFA alapja az ár + szállítási költség + vám, tehát ezek összegére kerül rá a 25%).

Azt is számold bele, hogy a garanciális ügyintézés nehezebb vagy akár lehetetlen is lesz.

 

Teljesen mindegy hogy eBay, Amazon vagy más üzlet, a vám és ÁFA nem függ ettől.

 

A szállítási idő (feltételezem erre gondoltál utazás alatt) pedig attól függ mivel küldik. Alap posta 2-3 hét is lehet, futárcégek pedig 24 óra alatt is szállítanak, ez nyilván sokkal többe kerül. Az eladót kérdezd milyen szállítási módot lehet választani és az mennyibe kerül.

 

OFF

Amazon, Anglia, Németország, mivel nevek.

Előzmény: Blazerke (55)
Blazerke Creative Commons License 2011.01.21 0 0 55

Sziasztok.

 

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki rendelt-e már 200.000 ft körüli értékben az amazontól. Én ezt a laptopot néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy megkockáztassam-e.

ha rendelek egy cuccot az amazonról, lehet az amcsiból, vagy inkább csak anglia, ill. német ország jöjjön szóba? Mennyibe kerül az utazás amcsiktól, ill. mennyi adót kell kb fizetni egy ilyen összegű laptop után?

Akinek van tapasztalata, vegyen fel msnre: sddhkl@hotmail.com vagy skype: sddhkl. Esetleg, ha ebayben van ilyen tapasztalata vkinek, és segítene, azt is szívesen meghallgatnám!

 

Köszi előre is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!