Keresés

Részletes keresés

eva1972fun Creative Commons License 2017.01.18 0 0 449

Itt reklámozza magát, ennyi az egész. Nem benned van a hiba. Azt mondták régen, hogy a stílus maga az ember.

Biztos van olyan, akinek bejön egy ilyen szöveg: MAGYAROK SRI LANKÁN UTAZÁSI IRODA. 150-es betűméret, Caps Lock, meg nincs utazási iroda székhely, cím vagy valami. 

Ez viszont nagyon ott van:

"A program 100 %-ban magyar, mivel mi, magyarok szerveztük magyaroknak, s kérésre magyar idegenvezetés, és 24 órás magyar asszisztencia áll a vendégek rendelkezésére."

Előzmény: encián (448)
encián Creative Commons License 2016.11.15 -1 2 448

"progik" - b+ a hideg kiráz ettől, pedig terveztem ide utat, de már meg is jöttem...

(Lehetne még fokozni: faku progik, privi provik, kari provik stb.

Most tényleg kérdem, ha komoly üzletet kínálsz, miért nem lehet a tinipicsa szlenget hanyagolni? - persze biztos benne van a hiba...)

Előzmény: Magyarok Sri Lankán (444)
megbizhatoadmin Creative Commons License 2016.11.15 0 0 447

A Green Travel 2017-től nem rendelkezik vagyoni biztosítékkal, ezért mint utazásszervező utazási iroda nem vehet fel rendeléseket és nem utaztathat jövőre.

A vagyoni biztosítékot október végéig kellett volna az MKEH-nál bemutatni, azaz bizonyítani annak meglétét.

Ezt nem tette meg.

Vagyoni biztosíték arra kell egy utazásszervezőnek, hogy az esetleges fizetésképtelenség esetén ennek felhasználásával a kint maradt utasok hazaszállításának a költségei fedezve legyenek. A maradvány azok között van felosztva, (arányaiban), akik ugyan befizették a részvételi díjat, de a kiutazásuk a fizetésképtelenség miatt már nem valósul meg.

Vagyoni biztosíték lehet:

1.) Bankbetét, amihez csak az MKEH nyúlhat.

2.) Bankgarancia.

2.) Biztosítás erre a célra.

Ezek közül a Green Travel Nemzetközi Utazási Iroda Kft. egyikkel sem rendelkezik, így utazásokat már jövőre nem szervezhet.

megbizhatoadmin Creative Commons License 2016.05.14 0 0 446

Itt találhattok információkat: https://megbizhato-utazasi-iroda.hu/

Magyarok Sri Lankán (X) 2015.10.16 -1 0 444

Sziasztok! 

Ha valaki Sri Lankára tervezne privát vagy csoportos utat, keressen minket. Mi itt élünk Sri Lankán, utazási cégünk itt van bejegyezve és körutazásokat, fakultatív progikat szervezünk, szállást kínálunk több kategóriában. Mindent az utas igényei szerint. 

http://www.magyarok-srilankan.hu/

https://www.facebook.com/magyaroksrilankan

_-Gabor-_ Creative Commons License 2015.08.16 0 0 443

Tényleg rengeteg panasz van az Unitravelre. Egyáltalán van korrekt utazási iroda, vagy mind ilyen?

Előzmény: encián (322)
Poa Pratensis Creative Commons License 2015.08.15 0 0 442

Gabciii Neked is küldöm, ha olvasod, kérlek segíts! Köszi!

Ha olvasod így szűk 2 év után is a fórumot, akkor lszi küld el részemre az ázsiai kontakt elérhetőségét.

A párommal Vietnam-Kambodzsa körutat szervezünk/tervezünk...de vhogy az utazási irodák ajánlatai nem szimpatikusak.

Előre is köszi! Üdv.

Előzmény: gabcsiii (421)
Poa Pratensis Creative Commons License 2015.08.15 0 0 441

Cruby!

Ha olvasod így szűk 2 év után is a fórumot, akkor lszi küld el részemre az ázsiai kontakt elérhetőségét.

A párommal Vietnam-Kambodzsa körutat szervezünk/tervezünk...de vhogy az utazási irodák ajánlatai nem szimpatikusak.

Előre is köszi! Üdv.

Előzmény: Cruby (420)
dorka11111 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 440

Matesa! Velünk voltál az Unitraveles Toscan körúton?

Ha nem, szerencséd volt.....:)

ErdeiSzilvia Creative Commons License 2015.04.18 -2 0 439

Sziasztok! Még sosem utaztam kuponos utazási irodával. Az igazság az, hogy még sosem próbáltam semmit sem, ami kuponos. Tud valaki valamit a West Tour Holiday Utazási Iroda (Cím: 1095 Budapest Gát utca 21.)-ról. Szabad ilyen cégekkel utazni?

Szajci Creative Commons License 2015.03.12 -1 0 438

A vTravel utazási irodával utazott már valaki? Úgy nézem csak 4 éves cég, és nem található a honlapjukon sok információ

Szajci Creative Commons License 2015.03.12 -1 0 437

Proko travel-t nézted már? Szerintem jó útjai vannak

Előzmény: pesza91 (435)
Fényterápia Centrum Creative Commons License 2015.02.10 -1 0 436

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni !Április végére egy repülős és szervezett idegenvezetős 4-5 napos Nápoly -Sorrento kikapcsolódást tervezünk a párommal .Van valakinek esetleg javaslata utazási irodával kapcsolatban?

Én amit találtam eddig :repulosutak.com  ár-érték arányosnak tartom ..de nem ismerem ezt az irodát..

Esetleg tapasztalat vagy javaslat segítene.Előre is köszönöm!

pesza91 Creative Commons License 2015.02.01 -1 0 435

Sziasztok!

Végig olvastam az összes hozzászólást:) Spanyolországba, Costa Bravara szeretnénk utazni busszal. A Sol travellel kapcsolatban csak két hozzászólást olvastam (azok pozitívak voltak), érdekelne milyen tapasztalataitok vannak velük?. A válaszokat előre is köszönöm.

Más: Két éve voltunk Bulgáriában a Robinson Tours-sal. All inclusive ellátás, gyönyörű szálloda, kiváló ár/érték arány.  A fakultatív programokon nagyon felkészült telepített magyar idegenvezető (Bence)  volt.  Nagyon rendben volt az út.
Egyedül az oda felé vezető busz út volt fárasztó kicsit, legközelebb, ha megyünk autós logisztikát választunk, illetve lehet, hogy félpanziót, hogy több helyi kaját együnk, valamint az all inclusive-ot mi ki sem tudtuk használni teljesen (aki szereti a bolgár alkoholos italokat az igen). Kétszer étkeztünk étterembe, Várnában és a Naposparton. Mindkettő olcsó volt és jó minőségű.

Szajci Creative Commons License 2015.01.20 -1 0 434

Tavaly augusztusban voltam a Proko Travel utazási iroda Belgrádtól Vaskapuig elnevezésű útján. Jó társaságnak tartom, főleg, hogy ingyenes transzfert biztosít Pestre Pécsről, Miskolcról, Szegedről. A fenti úton az idegenvezető is nagyon jól végezte a dolgát, én csak ajánlani tudom. Volt amúgy valakinek rossz tapasztalata ezzel az irodával?

ágiésbandi Creative Commons License 2015.01.16 -1 0 433

Sziasztok! A First Travelről van valakinek valamilyen információja? Nagyon örülnék, mert semmit nem találok róluk. Köszönöm.

encián Creative Commons License 2014.05.27 0 0 432

Ennek a topicnak az a címe, hogy "Korrekt utazási irodák". A szóbanforgó nem az, tehát a kérdésedre az "utazási irodák fekete listája" c. topicban keresd a választ.

Előzmény: matesa (431)
matesa Creative Commons License 2014.05.26 0 0 431

Akkor mi a probléma velük?  Tényleg érdekel, mert az útvonal az tetszik amit kínálnak. A szállás, vagy az idegenvezetés a gond? :(

Előzmény: encián (430)
encián Creative Commons License 2014.05.26 0 0 430

Az Unitravellel nem az lesz a legnagyobb problémád, hogy előre fizettetnek. Velük max. a járdaszigetekre vagy maradra..., de persze próbálkozni lehet.

Előzmény: matesa (429)
matesa Creative Commons License 2014.05.26 0 0 429

Sziasztok!

Toscan körútra készülünk menni az Unitravel irodával. Próbáltam visszaolvasni a véleményeket róla, 2011-ben láttam  negatív véleményt. Azóta esetleg javultak? :)

Másik kérdésem, mostanában divat a részvételi dijon felül a belépőkre, fakultativ programokra előre összeszedni a pénzt....nekem ez nem szimpatikusm volt már ilyenben részünk és ráfizetés volt részünkről.  Megtagadhatom én ezt és csak ott akkor fizetem ki például a belépőt?

köszönöm a válaszokat

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.06 0 0 428

Én a Swiss Halley-n online utazási irodán keresztül 2013 júliusában Máltán voltam 10 napot anyummal, félpanziós ellátással egy 3 csillagos Hotelbe. Ezelött nemnagyon utazgattunk csak ilyen non-stopos buszos kirándulásokra. Viszont ennél a cégnél egy utazási utalványért cserébe megkapod a szállások nagyker árait. Nah ott vannak ám igazi finomságok. Idén nyáron Ciprusra megyünk, de tervbe van véve ősszel Antalya, jővő tavasszal Miami, Barcelona. Amióta törzstag vagyok állandóan utazni akarok, mert jó áron vannak a szállások. Van 24 órás telefonos ügyfélszolgálat, ha gondod van az adott szálláson, mert mondjuk nem azt a szobát adták oda amit lefoglaltál, akkor felhívod őket, magyarul!! mert Debrecenbe van a Call Center és azonnal intézkednek. Neked semmi dolgod nincs, nem kell activityzni a recepcióssal ha nem beszélsz angolul vagy bármely más nyelven. Egyébként ez zártkörű utazási oldal, mivel nem adják csak úgy oda mindenkinek ezeket a nagyker árakat, az utalvány vásárlással váltod ki a tagságod. Ezt pedig szintén leutazod. Lásd én Máltára használtam fel. Elégedett vagyok velük, korrekt cég. 

bozs55 Creative Commons License 2014.01.05 0 0 427

Sokan vannak oda a Fehérvár travelért. Én is utaztam velük többször, de nekem is van hiányérzetem! Korrekt, amúgy nincs gond, de valahogy nem az igazi. Még nem gyöztek meg! Most gondban vagyok. Előfoglaltam egy TdM-es utat, a tavalyiról olvastam később két negatív kritikát. Az egyik igen negatív volt, a másik finomabban fogalmazott. Voltam velük Toszkánában, a buszban elfoglalt helyünk kivételével minden nagyon jó volt. Az id.vez-Tünde-kitűnő!

Igazság az , hogy mindannyian mást várunk egy úttól, de már így neki indulni,.. nem is tudom. 

Előzmény: raczpanni (406)
Woodoo77 Creative Commons License 2013.12.07 0 0 426

Ja és még valami, azért is utaztunk velük, mert a kollégámék már 13 éve járják velük Görögországot. Nekem ez elég referencia volt. Találkoztunk több utassal, akik szintén több éve járnak velük. Végül is mi is elégedettek voltunk, csak a szállással voltak apróbb gondok. Úgyhogy pont ma faxoltam vissza 2014-re nekik az utazási szerződést aláírva, megyünk velük Pargara :).

Előzmény: cyrrus79 (422)
Woodoo77 Creative Commons License 2013.12.07 0 0 425

Szia!

Mi idén szeptemberbe voltunk az Apollónnal Paralián, a busz rendben volt, a határokon is "lekenyerezték" az őröket hogy hamarabb átengedjenek minket. Így végül nagyon korán Paralian voltunk, gyakorlatilag még sötét volt, de a kinti idegenvezető felkelt a kedvünkért, hogy fogadjon minket, bár a szállást csak órákkal később tudtuk elfoglalni, mert ugye körforgásba megy a dolog, az addig ott nyaralók még aludtak, nekik 9-ig kellett elhagyni a szállást, utána takarítják, majd mi kb 11-kor tudtuk elfoglalni a szobánkat, és ott voltunk már ottani idő szerint hajnali fél 6-kor. De legalább megnéztük a napfelkeltét a tengerparton. Talán azért is értünk ki ilyen korán, mert a mi buszunkon a fél társaság még Tolo-ig ment, így a többi apollónos busz mindenhol előre engedett minket. Amúgy mi a Rena apartmanba voltunk, hát... mondjuk ezért az árért talán nem is vártam többet... de végül is elment. Nem tudom ti hova készültök. A kihelyezett idegen vezetőjük Emőke, nem tudom 2014-ben is ő lesz e, de már 4-5 éve ő van kint, ő nagyon segítőkész volt, felkészült, mindent az utasért fajta. Voltunk két fakultativ úton vele, semmi gond nem volt, és tényleg bármit kérdeztünk válaszolt, megoldotta. Őt nagyon megkedvelütk.

ha bármi kérdésed van, állok rendelkezésre...

cyrrus79 Creative Commons License 2013.12.06 0 0 424

Köszi szépen az infót.

Előzmény: Emőke1 (423)
Emőke1 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 423

Szia,

a hellasz.hu oldalon rengeteg info van róluk. Én nyáron a kalandozástravelnél foglaltam két hetet Nei Poriban 2 főre buszostól 127.000,-ért, főszezonban. Most féláron adják a szállást:)

cyrrus79 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 422

Sziasztok.Valaki tud valamit mondani nekem az Apollon Travelről?Jövőre szeretnénk velük utazni Paraliára és érdekelne néhány vélemény.Köszi előre is. :)

gabcsiii Creative Commons License 2013.11.14 0 0 421

szia cruby,

engem nagyon érdekelne a thaiföldi magyar kapcsolat (utazási iroda+idegenvezető),éppen szervezésben vagyok és az utazási irodák közül mi sem találtunk megfelelőt.

Kérlek ha tudod küld el az elérhetőséget!

kösziii

Előzmény: Cruby (420)
Cruby Creative Commons License 2013.10.12 0 0 420

Sziasztok!

Az idei évben egy nagyobb ázsiai utazást néztünk ki magunknak (2 fő - férjem és én).

Több utazási iroda ajánlatát nézegettük, de egyik sem felelt meg az elvárásainknak. Hol az ár, hol a napok, indulási időpont száma ami kifogásolható volt számunkra.

Bp-i irodáknál érdeklődtünk, összességében mindenki kedves és segítőkész volt.

Sjanos az augusztusi hónapban a bedölt utazási irodák kicsit megingattak bennünket, így inkább saját magunk vágtunk neki eme csodálatos útnak.

Budavársnál vettünk repjegyet kártyával (itt van kártyabiztosítás - lásd malév károsultak esetén) és kint Thaiföldön -Bangkokban- találtunk rá egy helyi irodará, ahol magyar id.vez, Norbi is dolgozik.

Csodálatos túrán vettünk részt az ő szervezésükben. Nagyon szimpatikus fiatal ember volt és nem tapasztaltunk "lenyúlástl".

Ha vki Thaifödlre-Kambodzsában-Vietnám szeretne menni csak ajánlani tudom őket!

Privibe , vagy ha igény van rá leírom az elérhetsőéget!

Kellemes utazást kívánok mindenkinek!

Timy

gombóc63 Creative Commons License 2013.10.06 0 0 419

Szerintem senki nem gondolta, hogy kioktatsz bárkit is, itt tényleg tapasztalat és véleménycseréről van szó. Ahányan vagyunk, annyifélék....én sem akartalak megsérteni azzal, hogy arab országban csakis felsőkategóriás szállóban szálltam meg. Egyszerűen mondjuk úgy, hogy finnyás vagyok:-)))) felvállalom. És igazad van abban, hogy a januári utamhoz rengeteg segítséget valamint magyar nyelvű idegenvezetőt találtam itt a fórumon, úgyhogy csak hasznunkra lehet az itteni eszmecsere.

Az egyiptomi áraidhoz még csak annyit, hogy a decemberi árak amúgy is elfogadhatóbbak, én bizony augusztus elején voltam ott. Jó utat!:-)))

Előzmény: ateszka1970 (418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!