Keresés

Részletes keresés

fefe11 Creative Commons License 2014.12.13 0 0 8

Kedves Fórumozók.
2015 nyarán Lloret de Marba szeretnék nyaralni a Hotel Grand Garbiban.
Ezzel kapcsolatban szeretnék infókhoz jutni.
Mik a tapasztalatk Lloretről, a szálodáról? Mit érdemes itt és a környéken megnézni? Autóval mennék, parkolás pályadíjak, élelmiszer árak, stb. Mire érdemes figyelnem?

Nokedli 45 Creative Commons License 2008.08.30 0 0 7
Bocsi,helyesbítek! www.lloretdemar.hu
Előzmény: Nokedli 45 (6)
Nokedli 45 Creative Commons License 2008.08.30 0 0 6
Szia! Mi augusztus elején voltunk Lloretben 1 hétig. / Hotel Sunrise/ Autóval mentünk, az út kb. ugyanannyiba került,mintha busszal mentünk volna. 117E FT. Ebből közel 200 Euró az autópályadíj oda-vissza. Oda 30óra alatt, vissza23 óra alatt tettük meg az utat. A www.lloretdemarlap.hu  oldalon van egy interaktív fórum, ott minden friss adatot megtalálsz. Ha van kérdésed szívesen válaszolok.
Előzmény: kerenyinandi (-)
Habverő Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5
Köszi szépen az infókat!
Előzmény: kerenyinandi (4)
kerenyinandi Creative Commons License 2004.08.31 0 0 4

Az árak a boltokban egyaltalan nem veszesek

Kaja pia annyi mint itthon

Etteremben nem kajaltam,de ott azert dragabbak mint itthon picivel

 

Port aventura + Barcelona ezeknek tuti programpontnak kell lenniük

 

motrot nem tudom lehet e berelni de biztos

de közel nincs annyi mint pl görögorzsagban

 

a tenger tiszta, aprokavicsos,nem tul meleg de nagyon jo!

Előzmény: Habverő (3)
Habverő Creative Commons License 2004.08.26 0 0 3
Sziasztok! Szeptember 3 -án megyünk a feleségemmel Spanyolországba (Lloret de Mar). Az árak után szeretnék érdeklődni, valamint lehet -e motort kölcsönözni és mennyiért? Mit érdemes megnézni a környéken? Milyen a tengerpart, esetleg lehet -e buvárkodni valahol. Előre is köszönöm a segítséget!
S.Zola Creative Commons License 2004.06.01 0 0 2
Mi is 2001 nyarán voltunk ott, valami hotelben( a nevét már nem tudom, de volt medence a tetején ). Hát nekem nem jött be. Óriási tömeg, a tengerpart nagyon keskeny( mármint a kavicsos rész ), vagy legalábbis akkor az volt, szóval a hely nem túl nagy, viszont millióegy ember, de szó szerint, egy-két centi választja el a pokrócodat a másikétól, mondjuk, nem tudom, mindig így van-em de gyanítom hogy igen. Tele van obégató németekkel meg hollandokkal. Viszont nem volt nagy drágaság.
Előzmény: kerenyinandi (-)
tokszikukac Creative Commons License 2004.05.29 0 0 1
Mi 2 éve voltunk azon a környéken és nekünk nagyon tetszett.
Barcelonába nekünk két nap is kevés volt arra mindenképpen szánjatok időt.
egy-két infót itt találsz<>

üdv.

Előzmény: kerenyinandi (-)
Lecso11 Creative Commons License 2004.05.28 0 0 0
Mi 2001 nyarán voltunk ott nyaralni heten, de sátorban laktunk... nem Hotelban...
Két hétig voltunk, nagyon jó volt, de sokat jelentett pl. nekem, hogy egy kétnapos focimeccs-túra kivételével akkor jártam először Spanyolországban úgy "igaziból".
A tengerpart furcsa volt, távolról homoknak tűnt a dolog, de amikor ráléptünk, kiderült, hogy igaziból ilyen apró homokos kavics-féleség a tengerpart. A víz pl. az Adriához képest hidegebb volt, de hamar megszoktuk, a hőmérséklet forró volt (augusztusban voltunk).
Akkor még nem euro Spanyolországban, így az árak nem tudom mit mondanak... nem voltak túl vészesek, de valamivel azért drágább volt pl. a napi élelem.
Megszámlalhatatlan diszkó és egyéb szórakozóhely van a városban, ezekről szinte lehetetlen írni, a biztosnágaik elég sok helyen bunkók voltak a bejáratoknál és alaposan szűrték az emberek, de ha már bejutottál akkor minden jó volt :) Az árak kicsit rázósak a diszkókban, de ez pl. itthon is így van...
Sokfelé jártunk kirándulni, a csúcs nekem Barcelona volt, azt a mai napig nem felejtem el.

Majd még megpróbálom összegyűjteni merre jártunk a 2 hét alatt...

kerenyinandi Creative Commons License 2004.05.28 0 0 topiknyitó
Nem nagyon talaltam Lloret de Marrol friss topikot,pedig nem lenne rossz egy,hisen sokan kedvelik ezt a helyet...
Jo lenne osszegyujteni a friss tapasztalatokat szallasokrol,hotelekrol,discokrol,arakrol,lehetosegekrol...!

Mi 4-en (25 evesek) megyunk julius vegen autoval
a Hotel Plaza Parisban leszunk...

Varom az infokat,tanacsokat!koszi:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!