Keresés

Részletes keresés

henteskeee Creative Commons License 3 órája -2 0 53154

Mondjuk többször járt mint egy,de kérdés hányszor és milyen esetben élte át a voucheres órákat .....

Előzmény: Anakin a sith (53148)
turismo Creative Commons License 4 órája -4 0 53152

Ez a 3 óra felett jár a 250 euró pedig elég közhelyes, mert a legtöbb esetben a késés nem a légitársaságok hibájából alakul ki, úgy meg maximum a tapasztalat jár.

Előzmény: zambozs (53138)
turismo Creative Commons License 4 órája -4 0 53151

Jogos, nagy piros pont. Mert nem lehet ám bárhol felhasználni a vouchert, és tényleg vannak nagyon magas étel - akár egy sima szendó - árak is. A lényeg: késésnél figyelni a reptéri hangosbemondóra, a jelzett pulthoz, átvevőhelyhez odamenni a voucherért, megkérdezni, hol lehet beváltani, és ott választani. És online lenni, mert sok fontos info ott jön. Nem olyan gonosz ez a Wizz Air, csak vannak játékszabályok, amiket be kell tartani. 

Előzmény: Anakin a sith (53150)
Anakin a sith Creative Commons License 5 órája -4 0 53150

Arrol nem is beszelve, hogy a voutcher is csak egyes szerzodott uzletekre vonatkozik a repulotereken. Amsterdamban probaljon meg egy szendvicst venni belole a seefood etteremben. Van 90 euros is:-)) Pedig logikus rendeles, nem is laksz jol tole. 

Előzmény: turismo (53147)
Anakin a sith Creative Commons License 5 órája -3 0 53149

Arrol a baromsagrol nem is beszelve, hogy a ,,logikus" fogyasztast kifizetik:-)))) Szerintem nem tudja, hogy mukodik egy repuloteren egy beszallitas. Amikor a 2-3 oras kesessel megkezdodik a beszallitas, akkor mindenki lobogtatja a szamlajat es a beszallito elkezdi az aprot szamolni:-)) 

Előzmény: turismo (53147)
turismo Creative Commons License 5 órája -2 1 53147

Sajnos egyesek úgy beszélnek tényszerűen dolgokról, saját tapasztalat nélkül, a "hallottak már róla, hogy egy ismerős szomszédja látni vélte" stílusban, hogy az elképesztő. A repülőtéren 2 óra késés felett tapasztalataim alapján mindig bemondják, hol lehet átvenni a vouchert, csak ehhez figyelni is kellene. Aztán meg ha nem hallják, akkor meg más a hibás.

Előzmény: Anakin a sith (53146)
Anakin a sith Creative Commons License 5 órája -1 0 53146

Igy van, de ehhez kell a voucher, nem ugy van, hogy rendelsz, aztan kifizeti neked a pilota:-))))

Előzmény: turismo (53145)
turismo Creative Commons License 5 órája 0 0 53145

Én legutóbb a 4 eurós voucherért  (ez volt ráírva) az ételek közül bármit választhattam, de az italok közül csak palackozott vizet vagy egy pohár bármit (én pl. sört ittam). És jóval 4 euró felett lett volna a végösszeg, de nem foglalkoztak vele.

Előzmény: gambl-R (53143)
Anakin a sith Creative Commons License 5 órája -2 0 53144

Olyan penzugyi kategoria termeszetesen nincs, hogy ,,normalis fogyasztas" te tenyleg, miert hulyited itt a segitseget kero embereket? Amirol beszelsz, az 5-10 euro csaladonkent. szerinted emiatt majd heteket fognak szarakodni a legitarsasaggal? A valosag az, hogy ekkora kesesnel nekik kell kuponokat adni a kapunal. 

Előzmény: gambl-R (53143)
gambl-R Creative Commons License 5 órája -1 0 53143

Természetesen "normális mértékű" fogyasztásról van szó. Pl. egy szendvics + üdítő. A gyengébbek kedvéért...

Előzmény: Anakin a sith (53142)
Anakin a sith Creative Commons License 5 órája -2 0 53142

Miert vezeted felre? Egy repuloteren, egy csalad tud siman 200 euros fogyasztast is produkalni, ez nem igy mukodik.

Előzmény: gambl-R (53141)
gambl-R Creative Commons License 23 órája -2 0 53141

Ha nem adtak vouchert a fogyasztashoz, akkor szamla alapjan kifizetik a fogyasztasodat.

Előzmény: zambozs (53140)
zambozs Creative Commons License 23 órája 0 0 53140

de azt se adtak... :))

Előzmény: gambl-R (53139)
gambl-R Creative Commons License 24 órája -1 0 53139

Karteites csak harom ora felett jart volna. Ket ora utan csak az, amit irtal, illetve neked irtak.

Előzmény: zambozs (53138)
zambozs Creative Commons License 24 órája 0 0 53138

Ma 2 óránál többet, majdnem 3 órát késett a járatom.

WizzAir írt arról egy emailt, hogy 2 óra felett jár némi "ingyen" ellátás (meg 2 ingyen telefonhívás) 1500km alatti úton, de persze a légiutaskísérők erről semmit sem hallottak...

Van valakinek ezzel tapasztalata?

Érdemes valahova fordulni?

Azt tudom, hogy 3 óra felett járt volna 250EUR, de így bármi?

Second Wave Creative Commons License 3 napja 0 0 53137

Nekik miért jó a korábbi átvezetés?

Hamarabb elindul a lejárati idő, a user önként csökkenti a felhasználási időt, amit a szolgáltató díjaz valami ajándékkal. (Nem látom már az ajánlatot, én pedig nem kaptam.)

Előzmény: nádégető (53134)
nádégető Creative Commons License 3 napja 0 0 53134

Nyilván  a bankom küldte,  csak az a furcsa,  hogy nincs két hete hogy lenulláztam a pontjaimat egy kihagyhatatlan jegyvásárlás lehetősége miatt .☺  Most miért jó ha az azóta összegyűlt pontjaimat ismét átvezettetem? 🤔 

A személyes adatok nem direkt mentek ki,  átkozott mobil....😦

Előzmény: KirályLászló (53132)
OrSoLy Creative Commons License 3 napja 0 0 53133

Én a múltkor átvezettem próba cseresznye alapon (nem kaptam mailt, csak itt olvastam) és nem kaptam meg a plusz 1000 pontot, úgyhogy szerintem csak annál működik, aki emailt kap.

Előzmény: KirályLászló (53132)
KirályLászló Creative Commons License 3 napja 0 0 53132

igen, csak a pontok nem stimmelnek.

(szerintem nem szerencsés beszúrni személyes adatokat tartalmazó emaileket, főleg ami banki belépési adatokat is tartalmazhat)

minden pontot át kell vezetni? Nem találtam konkrétumot, csak  a szokásos A jelen üzenet kizárólag tájékoztatási célt szolgál, nem minősül ajánlattételnek. mondatot.

Nem vezetném át mindet, mert nem biztos, hogy fel tudom használni időben.

Előzmény: nádégető (53130)
henteskeee Creative Commons License 3 napja 0 0 53131

Igen ! 52732

Előzmény: nádégető (53130)
nádégető Creative Commons License 3 napja -1 0 53130

Más is kapott ilyen ajánlatot? 

Előzmény: nádégető (53129)
jazzcool1,2 Creative Commons License 3 napja 0 1 53128

Szerintem ez a jegy így kb eladhatatlan, lévén nem flex. 

Előzmény: Multipla (53126)
Anakin a sith Creative Commons License 3 napja -2 0 53127

A nevatiras durva draga, de logikus. 

Előzmény: Multipla (53126)
Multipla Creative Commons License 3 napja 0 4 53126

Nem akarom rontani az  üzletedet, de számold ki, hogy mennyibe kerülne így a jegy, keresd ki most mennyi lenne a jegy ára, és ha az jön ki, hogy sokkal drágább az ajánlatod, akkor nem fogja senki megvenni.

Te kérsz 30-at, 29400 (14700/út) a névváltoztatás, most ezt meg lehet venni a wizz oldalán kb összesen 45-ért.

2 dolgot tehetsz, vagy durván olcsón adod, hogy elvigyék, vagy vársz az utolsó pillanatig, és akkor lehet, hogy elviszi valaki 30-ért, mert addigra fel fognak menni az árak.

Előzmény: judytoth9 (53124)
Andris_2 Creative Commons License 3 napja -2 5 53125

Nem akarok beleszólni, csak jelzem, hogy ez így többe jönne ki, mint egy új jegy ma megvéve...

Előzmény: judytoth9 (53124)
judytoth9 Creative Commons License 4 napja -5 0 53124

Sziasztok!

Eladó: Budapest-Nápoly Nápoly-Budapest repülőjegy oda-vissza 30 000 Ft + névátírás

2018.06.12-2018.06.26 -ig

Családi okok miatt.

Érdeklődni: judytoth9@freemail.hu címen lehet.

Andris_2 Creative Commons License 4 napja 0 0 53123

Köszi!

Előzmény: nádégető (53122)
nádégető Creative Commons License 4 napja 0 1 53122

Nem.

Előzmény: Andris_2 (53120)
Andris_2 Creative Commons License 4 napja -1 0 53120

A booking.com pontokat még mindig nem kaptam meg. Más sem?

Pitta2 Creative Commons License 4 napja -3 2 53117

Ha nincs nálad olló, akkor életmentő lehet. Tudod mi mindenre jó még a beszakadt köröm levágásán felül?

Frissen vett ruháról az árcédula levágása (ha nem a boltban döntöttél úgy, hogy felveszed)

A hátizsákodban maradt lopásjelző kivágása miután az ötödik boltban is becsipogsz (tapasztalat)

Felbonthatatlan csomagolású kaja csomagjának felbontása.

Tömege nincs, a funkciója életmentő. Nem is utazok nélküle sehova. :))

Előzmény: Anakin a sith (53101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!