Keresés

Részletes keresés

_chillout_ Creative Commons License 2 órája 0 0 55694
Nem feltétlen. Ilyenkor nem másnapi, hanem bármilyen légitásaság legközelebb induló járatára foglalnak át, a legitásaság költségére, plusz kapod a 250 Eur-t. Viszonylattól függően ez pár órás késést jelent csak.
Előzmény: vélemény (55693)
vélemény Creative Commons License 5 órája 0 0 55693

Ezt a Wizz 250 €-val megússza?? Ha át is foglalnak a másnapi járatra, akkor is egy 3-4 napos utazás teljesen tönkremegy.

Előzmény: martinaxe7 (55692)
martinaxe7 Creative Commons License 12 órája -1 0 55692

Az egyik utasnak már beszállás előtt mondták, hogy a kapunál derül csak ki, hogy beszállhat-e, de őt végül felengedték. A beszállás után azonban kiderült, hogy mégis túl sokan vannak, ezért a személyzet egy önként jelentkezőt keresett, aki maga leszáll a gépről.

A fedélzeten a rendőrök is megjelentek. Végül egy egyedül utazó nő úgy döntött, önként leszáll, így el tudott indulni a gép. A Wizz Air azt írta az Azonnalinak, a hatóságok jelenlétére van szükség szabályzatuk szerint, ha egy utas a személyzet felszólítása ellenére sem hagyja el a repülőt, de úgy látszik, itt a hatóságok kényszerítésére nem volt végül szükség.

https://hvg.hu/elet/20181019_Tul_sok_jegyet_adott_el_a_Wizz_Air_rendorok_jelenleteben_szallitottak_le_valakit_a_geprol

Pitta2 Creative Commons License 13 órája -2 0 55691

Ha jól emlékszem egyszer az este 10-kor indított átvezetés is átért másnap hajnalra hétvégén.

Előzmény: buksi754 (55690)
buksi754 Creative Commons License 15 órája -1 0 55690

Pont átvezetést kb. hány óráig lehet legkésőbb elindítani, hogy reggelre ott legyen? Ugye ilyenkor hétvégén is működik az átvezetés a bankból?

Azt láttam, hogy 4 körül érkezett az e-mail, de meddig lehet elindítani vajon?

Sajna nem elég a pont, még kellene...

Én azt veszem észre, hogy hektikusan változik az ár. Ma megpróbálnék venni, de ha nem csökken, akkor nem akarnék pénzben annyit rákölteni, inkább holnap pontból... Egy hét múlva indulnánk szóval egyre közeledik az időpont,sokáig nem halaszthatom...

meranusz Creative Commons License 18 órája -1 0 55689

Szerintem feladhatod,ráadásul,külön sorban.

Előzmény: vélemény (55686)
Grizenstein Creative Commons License 18 órája -7 0 55688

Megvolt eddigi lebizarabb foglalásom.

Egy decemberi napra Napoly - Bp

Megnéztem, 15 EURO WDC-vel, 25 nélküle.

2db-ot veszek WDC -vel, mert Standardom van, harmadikat simán.

Elindítom WDC -vel Google Chrome alatt, már a fizetésnél vagyok, 30 EURO a 2 jegy, de várok, gondoltam megnézem a 3. jegyet külön.

Nyitok Operában egy ablakot, megnézem, 20 EURO WDC nélkül, megveszem az egy embernek, csinálok reget is.

Utána nyitok  Operában még egy ablakot bejelentkezem a sajátommal, ott már 10 EURO a WDC-s jegy, meg is vettem annyiért két darabot. Nagyon durva, Chrome-ban rendelve + 50% felár van?

MOndanom sem kell, Chrome- ban szoktam használni.

Ja és reggel telefonos alkalazáson is néztem, akkor is 15 EURO volt, mint a Chrome-ban.

martinaxe7 Creative Commons License 21 órája -2 0 55687
vélemény Creative Commons License 21 órája -3 1 55686

Az lenne a korrekt, ha a prio és a feladott 10kg-os csomag díja egyforma lenne. És bármelyikre lehetne használni. Mert azt előre nem tudhatom, hogy veszek-e alkoholt, olasz tésztaszószt vagy belga töltött csokit.  Ha  vettem ilyesmit, akkor feladom, ha nem akkor prioként  felviszem

mouser Creative Commons License 21 órája 0 0 55685

nem tudom, volt-e róla szó az új szabályok kapcsán, hogy a priority-s utasok feladhatják vajon a nagy kézipoggyászukat? ha esetleg olyan dolgot akarnak vinni magukkal, ami fedélzeten nem szállítható, alkohol, kisbicska, körömreszelő és társai.

Grizenstein Creative Commons License 1 napja 0 0 55684

Kiválsztod a jegyet, rámész, hogy megveszed, kidobja a nevedet föntre az utashoz és a név alatt lesz a lila privileg pass felirat. Arra rákattintasz és ki lesz pipálva a Buy Privileg Pass.

Előzmény: Grizenstein (55683)
Grizenstein Creative Commons License 1 napja 0 0 55683

Venni kell egy jegyet és csak ott tudod hozzáadni, nem lehet csak úgy külön megvenni.

Emlékeim szerint csak számítógépen működik, mobilos alkalmazásban nem kínálja fel.

Előzmény: TomM99 (55679)
Paater Altenburg Creative Commons License 1 napja 0 0 55682
Pitta2 Creative Commons License 1 napja -1 0 55681

Nem lehet. Az átutalásnál a következő nap el kell indítani, míg a kártyás és pontos vásárlásnál azonnal kell fizetni.

Előzmény: buksi754 (55675)
'szti Creative Commons License 1 napja 0 0 55680

lépj be a profilodba, ott tudod megvenni

Előzmény: TomM99 (55679)
TomM99 Creative Commons License 1 napja 0 0 55679

Sziasztok! Privilege passt Hogy lehet venni. Tavalyi is vettem, most is kéne.

Sehol se talàlom.

Linket tudtok?

Elöre is köszi

rolegy Creative Commons License 1 napja -1 0 55678

És most végre megjött!  Jobb későn mint soha, de reggel sokkal jobban értékeltem volna!

Előzmény: rolegy (55673)
trollcsi Creative Commons License 1 napja 0 0 55677

egyes jaratokra :(

Előzmény: suirebit (55668)
jan12345 Creative Commons License 1 napja 0 0 55676

Én még soha nem használtam, de Fare Lock-kal elvileg meg tudod csinálni. Kérdés, hogy akciós árakra lehet-e használni, illetve megéri-e

Pontok másnap reggelre  mennek át.

Előzmény: buksi754 (55675)
buksi754 Creative Commons License 2 napja 0 0 55675

Bocsi, kezdő kérdés:

Meg lehet úgy venni a jegyet, hogy lefoglalom és utána átvezetem a kellő pontokat?

Hogy kell eljárni?

(átutalásos fizetés esetén van vagy volt olyan, hogy 2 napig fenn tartják, addig kell megérkezzen a pénz)

Ha a fenti nem működik, mennyi idő alatt mennek át a pontok? Csak másnapra?

Ebben az esetben nem is lehet kiszámítani, ha változik az ár vagy több pontot vezetek át és ott marad legfeljebb egy évig, vagy rá kell fizessek, igaz?

dalma53 Creative Commons License 2 napja 0 0 55674

én sem !

Előzmény: rolegy (55673)
rolegy Creative Commons License 2 napja 0 0 55673

És megint nem kaptam értesítőt... :(

vbalazs81 Creative Commons License 2 napja 0 1 55672

Nem csinálsz reklámot, mert nekem is az X márka készüléke van (XRN5) és valóban kiváló az üzemideje a 4000-es akksival. De egy 10 dekás 4000-es pótakksi már nem oszt szoroz, Murphy is nyugodtan alhat. No meg az asszonykának nem X van, hanem H, ezért az övének még jól jöhet a köldökzsinór. :)

Köszi a segítséget neked is!

Előzmény: 1991-MXP (55667)
vbalazs81 Creative Commons License 2 napja 0 0 55671

Köszönöm szépen!

Ez nagy segítség.

Előzmény: Grizenstein (55665)
kevin89 Creative Commons License 2 napja 0 1 55670

és nem csak WDC, hanem mindenki...

Előzmény: nádégető (55669)
nádégető Creative Commons License 2 napja 0 0 55669

Helyenként...

suirebit Creative Commons License 2 napja -1 1 55668

Ma 20% wdc

1991-MXP Creative Commons License 2 napja -1 0 55667

Nem akarok reklámot csinálni neki, de van egy x betűvel kezdődő Kínai telefon,  ami túl azon, hogy mindent tud, strapabíró, és több mint egy év után is két havonta kap frissitést, több 40-50 000 Ft közti modellje is, 4000 es akkumulátorral rendelkezik, én bizony egy végig fényképezett nap, és átlagos nett használat után is úgy térek éjszaka haza, hogy 40% on van, minden utazónak tudom ajánlani. 

Előzmény: vbalazs81 (55661)
Grizenstein Creative Commons License 2 napja 0 0 55666

Megnézve a térképet inkább A51-A52 volt az a kapu, ahonnan a busz indult esőben.

Előzmény: Grizenstein (55663)
Grizenstein Creative Commons License 2 napja 0 1 55665

Igen, én 21:00 -re szoktam kimenni, de legkésőbb 21:30-kor már a kapu előtt ülök, pedig csomagot is adok fel szinte mindig.

Liszt ferencen jobban kicentizem, max lekésem, de haza felé nem szívesen késném le. :)

Érdemes azért megnézni a térképet. Vonat alán a -1 re érkezik. Felmész lifttel vagy mozgőlépcsővel fentre az induláshoz, megkeresed a biztonsági ellenőrzést, aztán le a mozgólépcsőn, és ott már egyértelmű az A kapuk helye.

https://travelwidget.com/Malpensa-International-MXP-airport-terminal-map

Előzmény: vbalazs81 (55664)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!