Keresés

Részletes keresés

Krisi-Barbi Creative Commons License 15 órája 0 0 56191

Sziasztok!

Eladó lett wizz air ajándék utalványom 7x14500,-Ft (101500,-Ft) értékben!

Most akciósan 80000,-Ft.

Lejárata: 2019.04.24.

tucsok13 Creative Commons License 19 órája -1 4 56190

Kitartás, nekem is a héten írták jóvá a június-júliusi reklamált pontokat. Én még nem írtam a Fogyasztóvédelemnek, (vagyis Békéltetőnek) csak fenyegetőztem vele.. 5 levelembe került mire jóváírták.

Nem szoktam mostanában itt olvasgatni, így nem tudtam hogy más is van így ezzel. Így hogy többen vagyunk nem lenne érdemes jelezni a Gazdasági Versenyhivatalnak is? Megtévesztő reklám, fogyasztó félrevezetése.. ennél kisebb dolgokért is csúnya bírságokat adnak. Csak hogy elvegyük a kedvüket.. szerintem az emberek 90%-a nem megy utána és bukta a pontot. Egy vizsgálatnál ez nagyon szépen kiderülne.

Én egyszer jutottam el a Wizz-el a Békéltetőig, ott tettek ajánlatot ami igazából nem volt korrekt de mondták a tárgyaláson hogy vagy elfogadom vagy nem lesz belőle semmi max polgári peres úton, azt meg pár tízezer Ft-ért nem érdemes meglépni. De lehet hogy ez a GVH működne, nagyobb hatása van mint a Békéltetőnek - igaz, nekünk direkt előnyünk nem lesz belőle, de egy bírság hatására talán rájönne hogy a fogyasztókat ne nézze hülyének.

Előzmény: Zs... (56185)
Grizenstein Creative Commons License 29 órája 0 1 56189

Nekem működik

Előzmény: szervezkedő (56188)
szervezkedő Creative Commons License 29 órája -1 0 56188

Ferihegy

:-))))

Előzmény: nádégető (56187)
nádégető Creative Commons License 1 napja 0 1 56187

Attól függ melyik reptéren használnád.

Amin nincs csak hagyományos becsekkolási lehetőség, oda nem fogja megjelentetni a mobil beszállókártyát.

Előzmény: szervezkedő (56186)
szervezkedő Creative Commons License 1 napja 0 0 56186

Nem tudom, én csinálok valamit bénán, vagy másnak sem jelenik meg mostanában az applikációban (és böngészőben sem) a mobil beszállókártya letöltésének lehetősége?

Zs... Creative Commons License 3 napja -4 2 56185

Nekem még mindig nem. Azóta annyi fejlemény van, hogy most már az októberit sem írták jóvá. Biztos feketelistára kerültem náluk ;o)

Amúgy azóta átvettem a Fogyasztóvédelem válaszlevelét is, annyi van benne hogy figyelmeztetik meg kötelezik a Wizzt, blablabla, aki nagyon együttműködő volt, és ígéretet tett hogy felveszi a kapcsolatot velem és rendez mindent. Ezt persze azóta sem tette meg, ami gyakorlatilag már tudatos és szándékos megtévesztés, félrevezetés, sátánizmus és minden rossz. Mindenesetre rögtön jeleztem újra, remélem előbb vagy utóbb tényleg lesz vmi érdemi lépés is.

Előzmény: p6y8tt (56183)
SteveLacky Creative Commons License 3 napja -2 0 56184

Természetesen tisztában vagyok vele.

Kereslet/kínálat függvénye az ár.

Előzmény: KirályLászló (56182)
p6y8tt Creative Commons License 3 napja -1 2 56183

Sziasztok, tegnap megjöttek nekem is a júniusi (!!!) pontok, szóval akinek függőben van az ne hagyja veszni hiába nézik hülyének az embert.
Egyébképp épp időben, mert 3 napja küldte a Kormányhivatal a válaszlevelet, hogy írásban adjam le a panaszomat ha a cég 30 napon belül érdemben nem válaszolta meg a panaszomat. Ettől függetlenül lehet továbbviszem, mert ez nem állapot...

KirályLászló Creative Commons License 3 napja 0 2 56182

az esetleg megfordult a fejedben, hogy az árak az alapján (is) alakulnak, hogy

- mennyien akarnak az adott repülőtérről arra a célállomásra utazni?

- hány másik társaság kínálja ugyanazt az utat?

Előzmény: SteveLacky (56180)
Mexike74 Creative Commons License 4 napja -1 0 56181

Ha esetleg mást is érint: változott a Bécs-Gdansk menetrend,a márciusi hónapból "kivették" a hétfői járatokat....

SteveLacky Creative Commons License 4 napja -3 0 56180

Így igaz.

Itt Budapesten (vagy mondhatnám a Magyarokat) hülyének nézik.

A Tenerifei járat is innen alsó hangon 80000, de van, hogy 200000HUF.

Bécsből meg 11000HUF.

Mégis megszűnt mind a Lanzarotei járat, mind a Fuerteventurai is, holott utóbbit támogatta a Kanári szigeteki turisztikai hivatal.

Barcelona, vagy Madrid -> Kanári szigetek gyakran 20-30 EUR oda - vissza.

Előzmény: mov (56179)
mov Creative Commons License 4 napja -1 0 56179

Nézegettem, pl. jelenleg jövő nyárra Larnaca oda-vissza Debrecenből és Bécsből is majdnem fele annyi, mint Budapestről.

Előzmény: SteveLacky (56170)
Horváth Adrienn Creative Commons License 4 napja 0 0 56178

Köszi mindkettőtöknek! Logikus így. :)

mov Creative Commons License 4 napja 0 0 56177

Azt úgy nem tudod megcsinálni. A megoldás, hogy mindkettő utasnak veszel basic jegyet, majd az egyikhez hozzáadod a feladott poggyászt. Ráadásul olcsóbban is ki tud jönni még úgy is, ha mondjuk ülőhelyet meg priorityt veszel mindkettőhöz. (Nyilván ha minden szolgáltatást megveszel ami a WIZZ GO-ban van és a legdrágább helyre veszel ülőhelyet akkor a GO takarékosabb, de nem sokkal)

Előzmény: Horváth Adrienn (56175)
K.Töhötöm Creative Commons License 4 napja 0 1 56176

Mindkettőnek a basic jegyet veszel, és utólag hozzáadsz az egyiknek egy 20 kg-os-t.

A "basic csomag" amúgy sem a poggyászra vonatkozik, hanem ez az alap jegyár, amiben nem akarnak rád sózni minden vackot.

Előzmény: Horváth Adrienn (56175)
Horváth Adrienn Creative Commons License 4 napja 0 0 56175

Sziasztok!

Ha két utasra keresek rá és bejelölöm a +20 kg-os csomagot, akkor mind a két utasra érti. Azt hogy lehet megoldani, hogy az egyik utasnak elég a  basic csomag? Sehogy se tudom beállítani.

Köszi a segítséget.

OrSoLy Creative Commons License 4 napja 0 0 56174

mert 1 ülőhely van még azon az áron, valszeg ezért írja azt (most nem rémlik hogy máskor is így mutatja-e)

Előzmény: áim (56173)
áim Creative Commons License 4 napja 0 0 56173

Érdekes a matek :)

SteveLacky Creative Commons License 4 napja 0 2 56172

Így igaz.

Az olcsó utazás arról szól, hogy akkor megyünk, amikor jóáras a jegy :)

Ez legalább egy hét.

Én februárra vettem ugyanennyiért, de az most nincs.

Előzmény: Laci_BP (56171)
Laci_BP Creative Commons License 4 napja 0 1 56171

Az ár valóban jó. De csak azoknak, akik tudnak és akarnak is menni ilyenkor. 

Előzmény: SteveLacky (56170)
SteveLacky Creative Commons License 4 napja 0 1 56170

Tenerife Bécsből:

Előzmény: Laci_BP (56168)
cassano71 Creative Commons License 4 napja -1 0 56169

Hát sajna az, vagyis mindig így van hogy ha euróban veszel egy jegyet külön haza akkor több lesz a "haza jegy" mintha egy retúrt vennél Ft-ban. Inkább a különbség feltűnően sok nekem, egy ezres körül szokott lenni a különbség ( emlékeim szerint ).

Előzmény: chubbyka (56167)
Laci_BP Creative Commons License 4 napja 0 0 56168

Zakynthos is elérhető már 50-100 ezer Ft/fő/úttól...

Előzmény: chubbyka (56167)
chubbyka Creative Commons License 4 napja 0 0 56167

Ma akcijó...De az noooormális, hogy Debrecen-Barcelona-Debrecen hazafelé tartó ága 5552 ft, de ha külön nézem, mert sajna az odaút már OK, akkor 25 juró=8000+ forint? 

Grizenstein Creative Commons License 5 napja 0 0 56166

Az durva, biztosan a kisebb forgalom miatt van akkor.

Azán hazafelé Nápolyban 2 WIZZ sor volt, de indulás előtt 50 perccel senki nem volt előttem, az is 2 perc volt.

Előzmény: bm613 (56165)
bm613 Creative Commons License 5 napja 0 0 56165

Nem volt korábban. Kb. 5:15-6:20-ig álltunk sorban a 7:05-ös géphez. Vagy az őszre lecsökkent forgalom a magyarázat, vagy esetleg normálisan dolgozik végre a Wizz, nem szándékosan túl kevés emberrel a náluk a legnagyobb csúcsidőszakot jelentő órákban. 

Előzmény: Grizenstein (56163)
Grizenstein Creative Commons License 5 napja 0 0 56164

Persze nyilván nem nyár vam, amikor 2x ennyien utaznak.

Előzmény: Grizenstein (56163)
Grizenstein Creative Commons License 5 napja 0 0 56163

Tök üres volt, max 1-2 ember mindenhol. Szertintem korábban van a szívás.

Előzmény: bm613 (56162)
bm613 Creative Commons License 5 napja 0 0 56162

Akkor mákod volt. Vagy valami nagyon megváltozott nyár óta. Orbitális szívás volt ez az időszak pár hónappal ezelőtt.

Előzmény: Grizenstein (56161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!