Keresés

Részletes keresés

Anakin a sith Creative Commons License 15 perce 0 0 53108

Saloniki

Előzmény: Anakin a sith (53107)
Anakin a sith Creative Commons License 15 perce 0 0 53107

En azt tapasztaltam, hogy amig nagy reptereken siman atmegyek csorges nelkul( az egyik labamban van egy keves fem:-))) addig a kisebbeken mindig bejelez. Athen,Budapest, Barcelona, semmi gond, Thesanoki, Kreta, stb mindig csorog. Szerintem a regi elavult gepeken csak egy ki es be kapcsolo van, az ujabb moderneken pedig allithato az erzekenyseg. A legjobb es leggyorsabb , ami pl. Dusseldorfban van , a teljes testscan, ahol a fulkeben megallsz es atvilagit teljesen. Semmi csorges, meg hulyesegek. 

Előzmény: meranusz (53106)
meranusz Creative Commons License 1,5 órája -1 0 53106

Én  szerintem is reptértől függ,de a szabály az szabály.

PL:Szarajevóból nem rég jöttem meg,ott tényleg még az övet sem kellett levennem,és nem is sipolt.Bent -pedig kicsi-van két büfé és kész,de a dohányzó akkora wifivel,mint nálunk löncs"csak hosszában.A laptopot,sem a telot nem  kellett kivennem.A folyadéra figyeltek oda.

BUD-on nem raktam ki pedig különn zacsiban volt a neszeszerem"és külön tolta a kézimet.átnézték,és ennyi volt kb.3perc.

De ugy érzem igazuk volt,miért nem raktam ki.10 főnél 30 perc.

henteskeee Creative Commons License 2 órája -2 0 53105

Pénteken az utolsók között szálltam be a gépbe ( hátul ) és kapott szalaggal mentem fel a gurulóssal a kutya nem akarta elvenni tőlem . Négyen voltunk ugyanígy ....senki nem foglalkozott velünk a gépnél 

jazzcool1,2 Creative Commons License 2 órája -2 0 53104

Ugy figyeltem meg, hogy kb az utso 20 utastol veszik el a gurulost mar a betonon, a lepcso elott. 

Előzmény: COOP (53103)
COOP Creative Commons License 3 órája -1 0 53103

kaptam ma egy tájékoztatót, a holnapi gépünkhöz ebben ez is benne van:

"Ha foglalását nem egészítette ki a WIZZ elsőbbségi beszállással, előfordulhat, hogy kézipoggyászát nem viheti a fedélzetre, így a beszállásnál át kell adnia. Ezt az alábbiak egyikével kerülheti el:

• Legkésőbb 3 órával az indulás előtt egészítse ki foglalását a WIZZ elsőbbségi beszállással.

Az utasfelvételkor adja fel kézipoggyászát ingyenesen.

• Csak egy kisebb táskát (40 × 30 × 18cm) hozzon a fedélzetre, amelyet az ülés alatt helyez el.

• Ha korábban érkezik meg a beszállókapuhoz, nagyobb az esélye, hogy ingyenes kézipoggyászát az utastérben szállíthatja, és nem kell feladnia a raktérbe."

Előzmény: sziszi1234 (53102)
sziszi1234 Creative Commons License 4 órája 0 0 53102

Sziasztok!

Visszaolvastam ezt és külföldi fórumokat is a szabályváltozás idejétől, de nem találok egyértelmű választ: garantált, hogy a kézipoggyászt elfogadják ellenőrzés előtt a checkin-nél, vagy sem?

Van olyan hozzászólás, amiből az tűnik ki, hogy igen, mások pedig azt írják, hogy a járat telítettségétől függ és csak magas kihasználtságnál él ez az opció.

Köszönöm.

Anakin a sith Creative Commons License 25 órája -2 0 53101

Az fontos kellek :-))))) 

Előzmény: Pitta2 (53098)
jazzcool1,2 Creative Commons License 26 órája -1 1 53100

nekem is mindig ott van a hátizsakomban, de manikurkeszletem nincs ;-) 

Előzmény: Pitta2 (53098)
Anakin a sith Creative Commons License 27 órája -2 0 53099

A frankfurti repuloterrol beszelt:-))

Előzmény: Daemon_F1 (53093)
Pitta2 Creative Commons License 27 órája -1 0 53098

A körömcsipesz mindenhol átmegy. Mindig velem van, és még senkit sem zavart.

Előzmény: jazzcool1,2 (53097)
jazzcool1,2 Creative Commons License 27 órája 0 0 53097

kis méretű bicska és egyéb cucchoz, a párom a kézi csomagjában felejtette a manikűrkészletét, SYD-ben elvették belőle a kisollót, HKG-ban talán a szemöldökcsipeszt, FRA-ban meg a körömreszelőt. Ha jól emlékszem, csak a körömcsipesz élte túl a hazautat :-) Azaz ahány ház (secu), annyi szokás :-) 

Anakin a sith Creative Commons License 28 órája -2 0 53096

Miert ne fogadnak el? 

Előzmény: Polaris0 (53092)
Anakin a sith Creative Commons License 28 órája -2 0 53095

Annak lehet, hogy semmi koze a bicskahoz. A ,rendszer" erzekenysegtol fuggoen a fem targyakat jelzi. Lehet, hogy visszafele meg egy penzerme maradt a zsebedben, azert jelzett, aztan a bicskad banta. 

Előzmény: somoyra (53088)
Pontikos1 Creative Commons License 29 órája -2 2 53094

"így a beszálló kártyát sem tudom majd kinyomtatni mert úton leszek folyamatosan autóval"

Nyomtatni meg sehol a világon máshol nem lehet, csak otthon... 

Daemon_F1 Creative Commons License 1 napja 0 0 53093

szia,

Ha jól tudom lefogadják, viszont ha mégse, akkor sem kell fizetni érte.

"Az internetes és a mobil utasfelvétel nem minden repülőtér esetén áll rendelkezésre.
Ebben az esetben a repülőtéri utasfelvétel ingyenes."

Polaris0 Creative Commons License 1 napja 0 0 53092

Üdv!

Foglaltam FRA-BUD járatra jegyet,de nem vettem helyjegyet (Venni akartam utólag mert úgy lenne 30 nap,de a legolcsóbb hely is gép hátuljában 15euro)és így csak 48 órával tudok online checkolni! Mivel itthon nem fogom tudni megcsinálni az online Check-in-t,csak mobilról és  így a beszálló kártyát sem tudom majd kinyomtatni mert úton leszek folyamatosan autóval. Kérdésem hogy Frankfurtban elfogadják a mobil beszálló kártyát?

somoyra Creative Commons License 1 napja 0 0 53090

Nem én vittem, hanem egy ismerősöm. Nekem a megdöbbentő az volt, hogy kifelé nem szúrták ki.

Előzmény: idontno (53089)
idontno Creative Commons License 1 napja 0 0 53089

Mar csak az a kerdes,hogy az evtizdes figyelemfelhivas,tiltas ellenere,miert vittel bicskat a zsakodban?

http://m.blog.hu/bo/boldogtestben/image/besenyopista_resized.jpg

Előzmény: somoyra (53088)
somoyra Creative Commons License 1 napja 0 0 53088

Budapesti repülőtérről vélemény!

Kifele menet a hátizsákban nem jelzett a bicska, visszafelé úton jelzett a rendszer Angliában és elvették széles mosollyal. Biztos nagyon alapos volt a bp-i ellenőrzés..

Anakin a sith Creative Commons License 1 napja -1 0 53087

,,további titkos intézkedéseket hajtunk végre minden autón"

Előzmény: Anakin a sith (53086)
Anakin a sith Creative Commons License 1 napja -2 0 53086

https://24.hu/kulfold/2016/07/29/ha-minden-repter-igy-mukodne-eselyuk-se-lenne-a-terroristaknak/

Jobb, ahogy mashol mukodik. Nem szeretnem, ha a liszthegyre menet kilometerekkel elobb atvizsgalnanak mindenkit. Inkabb leveszem az oramat 1 percre:-) 

Előzmény: jazzcool1,2 (53085)
jazzcool1,2 Creative Commons License 2 napja -1 0 53085

TLV-ben nem kell levenni órát, övet, cipőt stb., a plusz folyadék sem számít.

Előzmény: 1991-MXP (53079)
t.lantos Creative Commons License 2 napja 0 0 53084

En meg most 3 repuloteren vittem at a biztonsagi ellenorzesen csont nelkul egy 150ml-es femdobozos dezodort.

Anno ferihegyen jol kidobattak (alig lotyogott az aljan, gondoltam 1 napra jo lesz)

Előzmény: Pitta2 (53083)
Pitta2 Creative Commons License 2 napja 0 0 53083

Hogy kik a legjobbak? Egyszer egy 1 napos repülés közben BUD-on simán átsétáltam CRL-en meg visított a gép. Kétszer is. Utána jött a kézi kereső. A zsebemnél bejelzett. Két nem használt papírzsebkendő között ott volt egy kis rágó. Nem is tudtam róla.

cassano71 Creative Commons License 2 napja 0 0 53082

Szerintem változó, legtöbbször tényleg középre tesz, de nekem nemrég volt egy utam ahol folyosó, illetve ablak mellé tett, úgy hogy messze nem utolsó pillanatban csináltam meg az online check in-t.

Előzmény: idontno (53078)
cassano71 Creative Commons License 2 napja 0 0 53081

DEB-en hírhedt az UB, ezt malazs vagy chubbyka kartárs is biztosan megerősíti.

Mármint hírhedten bunkó szigorú:-)

Én ugyan mostanában tapasztaltam javulást, normálisabban szólnak az emberhez mint korábban, néha mosoly is van, de van aki szerint ugyanolyan rossz mint volt.

Besípolni én csak néha szoktam DEB-en.

Előzmény: Kobzoska (53080)
Kobzoska Creative Commons License 2 napja 0 0 53080

Debreceni indulásnál nem volt még olyan, hogy ne sípoltam volna be.

1991-MXP Creative Commons License 2 napja -2 0 53079

Nem kell semmit se csinálni szúró próba szeruen sipoltal be. Sajnos Budapesten (gondolom Debrecenbe se jobb a helyzett) egész Európában a legrosszabb a helyzet.  20 % Eselyed van a besipolasra,  hazafele 5 %. Tudod magyarok vagyunk,  mi szopatjuk a sajat dolgozoinkat és utasainkat is. A besipolas tekintetében utánunk Angliába a legrosszabb de ők is fényévekre vannak tolunk. A legjobb a Belga és Holland repülőterek.

Előzmény: Kobzoska (53076)
idontno Creative Commons License 2 napja 0 0 53078

Engem mindig kozepre tesz .....ez puha kenyszerites,hogy vegyel egyet szelre ha nem akarsz ket ember kozott utazni.

No en nem torpenovesu vagyok,de ket ekkora emberrel ket oldalamon,nem tudom ,hogyan fernek el!

amikor egy euroert volt valasztas,akkor megvettem ....

Előzmény: Kobzoska (53076)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!