Keresés

Részletes keresés

MXP--1991 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 85429

Pedig Brüsszel nem rossz ötlet, a Flibco 60 perc alatt ott van, mondjuk odafelé vársz fél órát, mert nem férsz fel az első buszra ( visszafelé ilyen gond nem szokott lenni) akkor elment 2 és fél órád, be sétálsz a gyönyörű fő térre, pisilo kisfiú, erre elég két óra ott.

Előzmény: similis (85413)
MXP--1991 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 85428

Ha összesen van hat órád az nem hat, mert a security miatt legalább 1 órával előbb ott kell lenni az máris csak öt. Namur jó lenne, csuklós buszal be Charleroba , aztán vonat 31 a lassabb 52 perc, van ott egy jó Citadella, elég látványos, de ahhoz tisztán kell a hat óra, ha nincs ennyi akkor marad Charleroi, az már közel sem annyira jó, de 1-2 órát lehet ott is sétálni.

Előzmény: similis (85413)
tucsok13 Creative Commons License 2 órája 0 0 85427

Hát, a reptér valami pusztulat, legalábbis érkezéskor.  ilyen koszt és káoszt nem is tudom mikor láttam utoljára. Biztos ki lehet menni, itt a fórumon ajánlották tegnap Waterloo-t, az nagyon közel van. De egyébként szerintem Brüsszel is jó lehet, 2-3 óra alatt sokat meg lehet nézni belőle, annyira nem nagy szám.

Előzmény: similis (85413)
tucsok13 Creative Commons License 2 órája -1 0 85426

Igen, ezt mondták mások is, ezért itt lakunk. Ma kimentünk a tengerhez, 18 éve jártam itt üzleti úton, hát nem kicsit épült ki azóta. Este voltunk vezetett túrán Antwerpenben, a MAS-nál végeztünk, felmentünk (éjfélig nyitva) nagyon tetszett. Holnap du haza, előtte Atomium és Waterloo ha belefér.

Előzmény: jazzcool1,2 (85412)
pannn Creative Commons License 3 órája 0 0 85425

Neztem en is de a wizz elozo nap nagyon draga a ryanair meg kb ejfelre er ki a masik repterre.

Előzmény: TeszkósBöbe (85423)
pannn Creative Commons License 3 órája 0 0 85424

Koszi. Ebben bizom en is. Ha meg elozo nap vagy hajnalban kiderul hogy torlik meg ott van az auto.

Előzmény: Chris7_7 (85422)
TeszkósBöbe Creative Commons License 3 órája 0 0 85423

Varsóban a mai napig fillérek a szállások. 

Előzmény: pannn (85414)
Chris7_7 Creative Commons License 5 órája 0 0 85422

Siman, reggeli elso jarat, nagyon ritkan kesik 15 orat. Lenne 14 ora a ket jarat kozott. Nyugodtan vallald be, az hogy itt par tulaggodo nem venne meg, ne tantoritson el. Itt nem 2-3 ora van kozte....

(Elmult 3 honapban 2* kesett 1 orat ez volt a legnagyobb)

Előzmény: pannn (85414)
pannn Creative Commons License 5 órája 0 0 85421

Koszi. Az meg sajnos valami kulso repterre megy. Ha wizz lenne akkor qz reggel 6:20-kor indulna. Na meg van meg a 13 oras flixbus.

Előzmény: Jack51 (85420)
Jack51 Creative Commons License 6 órája 0 0 85420

Talán a ryan megbízhatóbb. A wizznél akkor van gond, ha egy gép kiesik a rotációból........Meg főleg esti induláskor már sok késés van. 

Előzmény: pannn (85419)
pannn Creative Commons License 7 órája 0 0 85419

Amugy a konkurencia megbizhatobb? Par honapja volt Wizz rahordo Liszabonban, az jol mukodott.

Jack51 Creative Commons License 7 órája 0 0 85418

Azt én is észrevettem, hogy BUD és VIE induló  hosszútávú átszállásos járatok sokkal drágábbak lettek. Érdemes más országból indulni és wizz-el vagy ryannal menni addig. Járatokat sűrített a wizz pl LCA napi 2x, hogy ne csak offoljam a topicot.

Előzmény: pannn (85417)
pannn Creative Commons License 7 órája 0 0 85417

Ethiopian es mivel bevezeto arak igy egesz jok. Budapestrol nem mennek Becsbol meg egy vagyon.

Előzmény: Jack51 (85416)
Jack51 Creative Commons License 8 órája -1 0 85416

Gondolom LOT-al mentek Jewyorkba akkor miért nem Pestről nézted a jegyet?  Általában úgy olcsóbb is. Én sem vállalnám be, legfeljebb ha 1 nappal előbb mész Varsóba. Igaz, most én Milano-ból indulnák és arra akarom a wizz-t használni. Igaz reggel 2 járat van.......6:00 és 9:30. Vagy előtte nap elmegyek és ott alszom.

Előzmény: pannn (85414)
gambl-R Creative Commons License 8 órája 0 0 85415

Én tengerentúli útra - gondolom az lesz - csak egy foglalással vennék jegyet. 

Előzmény: pannn (85414)
pannn Creative Commons License 9 órája 0 0 85414

Szerintetek be lehet vallani egy reggeli Bud Varso Wizz  rahordo jaratot ha este 21 orakor megy a nagygepunk?

similis Creative Commons License 13 órája 0 0 85413

Ez off itt, de valamelyik egynapo szakértő nem tudja, hogy CRL-en ha lesz egy 6 órás várakozásunk ki tudunk menni valahova, ill érdemes? 6 órát várni nagyon unalmas, de sajnos azt néztem h Brüsszelbe nem érdemes mert majdnem 2 óra oda-vissza, és akkor már max 2 óra marad inkább annyi se.

jazzcool1,2 Creative Commons License 17 órája 0 0 85412

Ha Belgium, akkor csakis Antwerpenben lakni, sosem Brüsszelben... Ostende nem rossz kirándulás

Előzmény: tucsok13 (85405)
tucsok13 Creative Commons License 17 órája 0 0 85411

Mi itt lakunk belvárosban, eddig 2x4 órát sétáltunk és még este megyünk egy vezetett túrára. Ha utazunk, keveset alszunk- most egy kis kivételt tettünk tegnap, de ma már 7-kor elindultunk és 10 előtt nem érünk vissza, így sokminden belefér a napba.

Előzmény: auray1 (85410)
auray1 Creative Commons License 27 órája 0 0 85410

Háát, nekem Antwerpen és Brugge is teljes 1-1 napos volt. Antwerpenre kevés is volt. Mindenképpen szeretnék még egyszer oda visszamenni. 

Előzmény: tucsok13 (85405)
tucsok13 Creative Commons License 1 napja -4 0 85409

Köszi mindkét tippet:-) Ma valami sztrájkra és petárdázásra ébredtünk, remélem, ki tudunk jutni a belvárosból.

Előzmény: MXP--1991 (85407)
attus germanicus Creative Commons License 1 napja 0 0 85408

A környéken kb. minden falu érdekes. Mindazonáltal, ha az ember már Brugge-ben van, Oostendét én nem hagynám ki. 

Mondjuk Brüsszel és Antwerpen egy nap alatt, az nekem kicsit meredek, de hát nem lehetünk egyformák :-) 

Nem kell megijedni a határ másik oldalától se, ha nem nézel rá a térképre, észre se veszed. Antwerpen Centraalról óránként megy Intercity Rotterdamba (én tutira nem mennék autóval).

Ill., ha már a határ említésre került: autóval, ami szerintem nagyon érdekes, Baarle. Egy kisváros, amin keresztül-kasul fut a belga-holland határ. 

https://maps.app.goo.gl/wmVQ15jVGdGMq5Lv5

Előzmény: tucsok13 (85405)
MXP--1991 Creative Commons License 1 napja -1 0 85407

Vagy a Waterloi csata helyszíne is érdekes, nem csak a mesterséges domb van ott, ami elvileg a csata közepe volt, hanem van 3D és mozi is, kapsz szemüveget és lehet nézni a csatát, 30 percenként kezdődik a rövid vetítés, mellé van egy hatalmas körfestmény  és kiállítás régi időkből, egy két órát simán el lehet ott is tölteni. Szerintem egész érdekes kis programot hoztak össze. 

Előzmény: tucsok13 (85405)
MXP--1991 Creative Commons License 1 napja -1 0 85406

Ha van unalmas fél napod, a környéken Mechelen nagyon aranyos kis város, amikor én ott voltam végig 90 km es szél és eső volt, de még igy is jól éreztem ott magam. A Brugge, Gent, Antwerpen hármas mellé szépen beleillik.

Előzmény: tucsok13 (85405)
tucsok13 Creative Commons License 2 napja -4 0 85405

A ma reggeli Charleroi olyan eseménytelen és sima volt, hogy észre sem vettem és ideértünk :)

Megnéztük Brüsszelt és Antwerpent ma, holnapra gondolkozom Bruge és Gent-en. Sajnos valami ünnep van 2 napig, és majdnem minden zárva.

Van bárkinek ötlete, mi az, amit mindenképp érdemes megnézni, esetleg egy jó túraútvonal? Még 2 napunk van itt. (a csatorna ma megvolt..) Antwerpenben lakunk és van kocsink. köszi (bevallom nem készültem fel, rémálom volt az elmúlt néhány hét, brutális pörgés volt a melóban és otthon is)

SzZsBcs Creative Commons License 2 napja 0 0 85404

Köszönöm az infókat!

 

Tisztult a kép

Előzmény: halilali1 (85403)
halilali1 Creative Commons License 3 napja 0 2 85403

Lehet, hogy jobban jársz, ha megveszed a standard tagságot és 2 ember jegyét egyszerre, a harmadik jegyet pedig nem discount, hanem teljes áron veszed meg, mert a csoportos

tagsági díja nem jön vissza neked árban 3 főnél.

(Főleg, ha nem tervezel 1 éven belül megint kettőnél több jegyet venni egyszerre)

Előzmény: SzZsBcs (85397)
PHX Valley Creative Commons License 3 napja 0 0 85402

Így van, amúgy sem lenne sok értelme akár a foglalás napjánál egy nappal is korábban megvenni. Megkezded a foglalást, és hozzáadod a WDC-t.

Előzmény: hunaqua (85401)
hunaqua Creative Commons License 3 napja -1 0 85401

nem

Előzmény: SzZsBcs (85400)
SzZsBcs Creative Commons License 3 napja 0 0 85400

Mert egyből foglaláshoz dob ha rákkattintok

Előzmény: SzZsBcs (85399)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!