Keresés

Részletes keresés

1991-MXP Creative Commons License 11 órája 0 0 50563

Bocs félre olvastam, azt hittem azt akarod írni, hogy van 45 perc, pedig azt írtad hogy ennyi ideig tart, gyorsabban olvastam, mint értelmeztem volna.

Előzmény: KoZO (50558)
1991-MXP Creative Commons License 11 órája -2 0 50562

Mindkét gépnek 30 perc a forduló ideje , ennek kedvéért nem fognak menetrendet változtatni, ha egyszerre szállnak le akkor van 30 perc a gépcserére, de ugye legritkább esetben szállnak le pont egyszerre, hogy jön ki nálad a 45 perc , vagy még több is?

Előzmény: KoZO (50558)
PSB fan Creative Commons License 27 órája -1 0 50561

Az elmúlt egy hétben egyszer nyertél volna, bár a lottónál jobbak az esélyeid.

Előzmény: cyberworms (50559)
Flower2000 Creative Commons License 29 órája -2 0 50560

Jól tetted. 

Előzmény: tucsok13 (50556)
cyberworms Creative Commons License 1 napja -1 0 50559

Ezt ertem, de tobb mint 10x mentem mar oda vissza mostansag es MINDIG kesik eleg sokat. Ha igy van akkor nem lenne eszszeru menetrendet atirni? Azt az idot mashol is tolthetnem. De ezentul mindig meg fogom mar venni az ido garancia kiegeszitot.

Előzmény: 1991-MXP (50557)
KoZO Creative Commons License 1 napja 0 0 50558

Lutonban mikor egymás mellett áll a két gép és az egyikről át akar menni a személyzet a másikra (pl ilyen gépcserénél), az időben sokszor 45 perc, van mikor több is.

Előzmény: 1991-MXP (50557)
1991-MXP Creative Commons License 1 napja 0 0 50557

Sajnos Lutonban szoktak gépet cserélni, ezért ez egy többet késő útvonal. Ha pl. egy Varsói bázisu gépet Budapestre kell hozni karbantartásra, akkor a két személyzet, Lutonban átül a másik gépére, es a Budapesti személyzettel  hozza ide a Lengyel bázisu gépet utasokkal, a baj az hogy  nem pontosan  egy időbe érnek Lutonban, így az egyik járat összehoz több kevesebb késést.

Előzmény: cyberworms (50555)
tucsok13 Creative Commons License 1 napja -2 2 50556

Úgy döntöttem nem várok, megvettem a TAP-os verziót, kevesebb mint fele annyi mint a wizz pogyóval.

Vicces hogy ilyen árkülönbségek vannak a nem fapados javára.. :-P

Van egy csomó wizz kreditem de így nehezen fogom elhasználni..

Előzmény: Flower2000 (50507)
cyberworms Creative Commons License 1 napja -1 0 50555

Mostansag eleg sokszor mentem a Budapest-Luton jarattal es mindig kesik, legutobb 2 orat kesett az esti, ami azt jelenti akkor mar vonat sincs nagyon amivel kozlekedni lehetne mashova Lutonbol. Ezzel kapcsolatban lehet tenni valamit utolag, vagy erdemes mindig megvenni azt a 100 euros pontossag biztositast 3000ft-ert? Amugy nem lenne esszeru atirni a menetrendet?

csz75 Creative Commons License 2 napja 0 0 50554

Van orvosi papirunk es ra is van irva, hogy 3 hetig nem repulhet. Pont beleesik az utazas teljes idotartama.

Ez esetben csak a gyermek jegyere vonatkozhat a reszleges visszaterites?

Hogy kell ezt intezni, mi az eljaras a wizznel?

Nagyon koszonom. :)

Előzmény: geodo1 (50553)
geodo1 Creative Commons License 2 napja 0 1 50553

viszont ha orvosilag igazolod a betegséget, ami meghiúsítja az utazást, akkor nem esélytelen, hogy a jegyár felét kreditálják a wizz számládon.

Előzmény: csz75 (50552)
csz75 Creative Commons License 2 napja 0 0 50552

Koszonom valaszod. 

Igy esetunkben semmi ertelme sincs a foglalas torlesenek.

Előzmény: halilali1 (50551)
halilali1 Creative Commons License 2 napja 0 0 50551

A 25.400 Ft-os levonas foglalasonkent, vagy utasonkent ertendo?

rosszabb ... járatonként és utasonként

tehát egy négytagú család esetében, ha oda-vissza wizz és lemondod, akkor a törlési díj, amit levonnak kb 200 e ft

Előzmény: csz75 (50548)
gambl-R Creative Commons License 2 napja 0 1 50550

Schengenen belül semmikor, egyébként becsekkoláskor.

Előzmény: ovarnet (50549)
ovarnet Creative Commons License 2 napja 0 0 50549

Szeretném megkérdezni, hogy igazolvány / útlevél száma hogyan, mikor kerül rá a beszállókártyára?

csz75 Creative Commons License 2 napja 0 0 50548

Sziasztok!

Erdeklodni szeretnek, hogy valaki hasznalta-e mar a wizz alabbi opciojat?

"Lemondas az utas reszerol

A járat indulását megelőző 14 napon belül

Ha a foglalást az indulást megelőző 14 napon belül mondja le, az egyéb szolgáltatások és a rendelkezésre tartás 25 450 ​Ft​ összegű díjának levonása után a teljes viteldíjat visszatérítjük.

Mennyire mukodokepes online igenylolappal?

A 25.400 Ft-os levonas foglalasonkent, vagy utasonkent ertendo?

Gyermekunk betegsege miatt sajnos nem tudunk 28-an elutazni.

Elore is koszonom segitsegeteket. :)

erikanyu Creative Commons License 2 napja -1 0 50547

Felteszem itt is a kérésemet, hátha van ebben járatos. Rómában a a wizhez kapcsolt transzfer az a SITBUS Shuttle busz? Maradtak még pontjaim, és arra gondoltam erre használom fel. Használta már valaki ebben a formában? Előre is köszönöm a választ.Milánót olvastam, hogy igen. 

Morti08 Creative Commons License 3 napja 0 1 50546

Beadtam, igen. Köszönöm szépen!

Előzmény: Trattore (50545)
Trattore Creative Commons License 4 napja -3 3 50545

Szia!

A Te esetedben járhat a kártérítés mert a légitársaság felelőssége megállapítható. Mulasztás történt. Beadtad a kártérítési igényedet?

Előzmény: Morti08 (50470)
nádégető Creative Commons License 5 napja -5 0 50544
1991-MXP Creative Commons License 5 napja 0 0 50543

Én úgy tudom, de ha rosszul tudom, Király úr javítson ki, hogy a Malpensara menő vonatokon első osztályra nem jó az Io Viaggio.

Na most a Cadornara menő vonatok kivétel nélkül első osztályú  a  Centralera vegyes kocsi osztály van. Miközben a két vonat kívül belül teljesen egyformán nézz ki.

Előzmény: Sönöl (50539)
gambl-R Creative Commons License 5 napja 0 0 50542

Komoly...

Előzmény: AlmeraTino (50540)
KirályLászló Creative Commons License 5 napja 0 0 50541

Nem az a lényeg, hogy érvényes jegy legyen nálad.

Általában megengedett, hogy egy utazást az A-C állomás között B-n keresztül megtehessél egy vonaton utazva, megszakítás nélkül két külön jeggyel (A-B és B-C). Ez alól a Malpensa express kivétel.

Tehát ha a kalauz B állomás után ellenőriz de látja, hogy nem B állomáson szálltál fel, akkor megbüntet(het), hiába van érvényes jegyed a B-C szakaszra.

Előzmény: Sönöl (50537)
AlmeraTino Creative Commons License 5 napja -1 1 50540

Sziasztok!

Ma este az emeltdíjas számon: 90 900 555, csak angolul adtak felvilágosítás, mondván, hogy magyar majd holnap reggel 9-től lesz.

Mindezt 500 forintért, ami szerintem visszajárna, ha itthonról hívok 06-90-es számot és csak angolul adnak felvilágosítás.

Erről a honlapon egy szó sem volt, hogy este 9-kor nem tudok magyar ügyfélszolgálatossal beszélni.

Sönöl Creative Commons License 5 napja 0 0 50539

Én úgy tudtam, az io viaggio (csak az 1/2/3/7 napos, de pl. éves nem) első osztályra is jó bárhol Lombardiában, kivéve ha Malpensára mész. De ha te mondjuk csak Fernóig utazol (elvileg), akkor mibe köthetnek bele?

Amúgy létezik olyan vonat a reptérről, aminek van másodosztálya is.

Az io-t meg megveheted Malpensán is, pénztárnál vagy automatából.

Előzmény: 1991-MXP (50519)
Flower2000 Creative Commons License 5 napja 0 0 50538

A "tele a gép"-et arra értik, hogy mennyien csekkoltak be. De nem az elsőktől kellene elvenni a bőröndöt, hanem mondjuk a sor közepétől. Hátulról szokták jobb helyen.

Előzmény: SteveLacky (50536)
Sönöl Creative Commons License 5 napja 0 0 50537

Igazad van, szigorúan véve bele lehet kötni. Akkor a teljes szabályszerűség érdekében visszafelé is le kell szállni Fernonál, majd a 30 perc múlva jövő vonatra felszállni. Erről a 23. cikkről nem tudtam. (Habár szerintem azon a 3 perces úton Fernótól a reptérig nem valószínű, hogy sok minden történhetne, és egyébként is, nem azt mondtam, ne vegyen jegyet, így elvileg mindig van nála érvényes jegy, bármikor jön a kalauz).

Ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy az io viaggio nem pusztán Milánótól használható, és elvileg lehet spórolni elég sokat.

Pl. ha valaki mondjuk Comoba megy, akkor megúszhatja akár 7,8 euróból az utat vonattal. Vesz Fernoig  3 euróért jegyet, ott leszáll és 4,8 euróért Saronnos átszállással Nord Lagoig (!) mehet. És még gyorsabb is, mintha bemenne Milánóba, onnan meg kivonatozna.

Előzmény: KirályLászló (50533)
SteveLacky Creative Commons License 5 napja 0 0 50536

Persze, hogy mondtam. Meg hogy priority. De pont nem akarták érteni, mondták tele a gép :D.

De hisz épp elkezdték a beszállítást.

Előzmény: Slayleigh (50535)
Slayleigh Creative Commons License 5 napja 0 0 50535

Másodikként valóban fura. Mondtad is nekik?

(Azonban teletömött csomagtárolók esetén valóban nehézkes végigkérdezni mindenkit, hogy ne haragudj, mikor szálltál fel és van-e elsőbbségid...)

Előzmény: SteveLacky (50530)
Flower2000 Creative Commons License 5 napja 0 1 50534

Én pont erről irkáltam nemrég, hogy míg a Ryanair a későn jövőkét veszi el rendszerint, a Wizzairnél az elsőként jövőkét szedi be. Ez meg aztán pláne durva, hogy a prioritisét.

Előzmény: amaszat (50532)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!