Keresés

Részletes keresés

szervezkedő Creative Commons License 4 órája 0 0 49668

Rengeteg helyen olvastam, a Wizzairral addig jo repulni, amig nem jon valami problema, onnantol pokol az ugyintezes.

Az esetemben modositottak a menetrendet, ami szamomra az eredeti szerdai napokrol keddre modositottak az indulast. Felcsorgettem az ugyfelszolgalatot es mindharom idopontot egyszeruen modositottak. Ennyi!

...es mindenki boldog, szélesen mosolyog, leginkabb én!

:-)

Előzmény: ISMVKI (49667)
ISMVKI Creative Commons License 20 órája 0 0 49667

Hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatot, ha már be vagy csekkolva simán kicserélik checkout nélkül, újranyomtatod a beszállókártyát és megvagy. Ha nem vagy becsekkolva akkor meg majd közben kéri el és írhatod be a jókat.

Közben meg azoknak akik a callcentre2-s email címről beszélnek: Amíg nem hívjátok fel őket addig akármennyi emailt küldhettek, telefonos bejelentések alapján dolgoznak, tehát ha előtte nincs tájékoztatás akkor nem lesz az emailből semmi.

Checkouthoz book.wizzair.com enged mindent

Előzmény: ezanevem2008 (49655)
Mercutio_ Creative Commons License 2 napja 0 0 49666

Tegnap Barcelónában szúrópróbaszerűen nézték a kis-/nagyméretű kézipoggyászt.

Jól meg is b...üntettek 2 asszonyságot akinek nem ment bele a kiálló kerekek/fogantyú miatt a keretbe.

Mindenki nyugodjon meg, a gép (1 óra késéssel) földetért!:-)

Előzmény: dalma53 (49664)
TR FX Creative Commons License 2 napja 0 0 49665

Nagyon köszi! Az infót. Eddig én sem találtam semmit... :-(

Előzmény: áim (49663)
dalma53 Creative Commons License 3 napja -3 0 49664

Az utóbbi 2 hónapban, 3 utazásnál, semmit sem néztek. Szerintem csak akkor figyelik, ha van feladott csomagod.

Hat beszállásnál (elsőbbségivel) 1xsem ellenőrizték.

Előzmény: syrus423 (49661)
áim Creative Commons License 3 napja 0 5 49663

Ha esetleg valaki szeret előre tervezgetni, az kezdhet nézelődni, feltöltötték a következő nyári menetrendet.  Sajna én nem látok benne semmi indítóárat, elég magasan indul minden, ami érdekes lehetne.

jr79 Creative Commons License 3 napja 0 0 49662

Sehogy, erre nincs keret, ránéznek.

Előzmény: syrus423 (49661)
syrus423 Creative Commons License 3 napja 0 0 49661

A személyes csomagot (40*30*18cm) hogyan mérik le? Arra is van külön fém keret, amibe tuszkolni kell vagy azt ránézésre / mérőszalaggal mérik csak le? Az egyik puha kézi táskám 2cm-el mélyebb (40*30*20), de azt simán bele tudom tuszkolni, ha nem pakolom tele.

Azt tudom, hogy kisméretű / nagyméretű kézipoggyász mérésére ezt használják.

Előzmény: nádégető (49657)
Mercutio_ Creative Commons License 3 napja 0 0 49660

Igen, bár már csak bent olvasom, de köszönöm neked is!

t.lantos: Ha egyedűl utaznék nem lenne para.....;-) 

Előzmény: 1991-MXP (49652)
musztika Creative Commons License 3 napja 0 0 49659

kipróbáltam 1 személlyel is, sajnos akkor is drágább árat ad adott napra...

no comment...

Előzmény: Zs... (49633)
musztika Creative Commons License 3 napja -2 0 49658

UK csak ma -20%, ha valakit érdekel...

nádégető Creative Commons License 3 napja 0 0 49657

simán

Előzmény: syrus423 (49656)
syrus423 Creative Commons License 3 napja 0 0 49656

Sziasztok!

Wizzairrel, priority boardinggal utazom 3,5 éves gyerekemmel, akinek külön ülést és jegyet kellett vennem.

Kérdésem, hogy ketten felvihetünk-e 2 kisméretű kézipoggyászt (42*32*25cm) és 2 személyes csomagot (40*30*18cm) a fedélzetre tehát összesen 4 csomagot?

Mi a helyzet akkor, ha a gyermek nem bírja el a csomagot és én segítek neki?

Köszii

ezanevem2008 Creative Commons License 3 napja 0 0 49655

hello,

van 1 jegyem London - Bp-re, a jegy kifizetve, én becsekkolva, (a régi személyimmel - bár ez most zárójelben, de ez hamar fontos része lesz az egész történetnek), na most nemrég ezt a bizonyos személyit elhagytam, útlevelem kéznél, az apró bibi, hogy a foglalásnál megadott adatokat nem tudtam az útlevél paramétereire átírni, a 2 kérdés röviden :

1 - hol tudom az útlevél adatait megadni ?

2 - ha nem is írom át, de tudok azzal utazni, (aztán majd otthon új személyiért menni, de ez már mellékes, ha 1-szer hazajutok) :-)

csak azért írok ide, mert kb. még 5 napom van a projekt-t kitalálni, ill. nem akarok a wizz air vonalára telefonálni, kb. másfél font/ perc díjért, szóval ha vki tudja a választ, ne legyen szégyenlős, írjon bátran

addig is üdv.

t.lantos Creative Commons License 3 napja 0 0 49654

Amugy ha igazan durvat akarsz latni, akkor a Tokyo vagy a Shinjuku allomasok terkepet erdemes megnezni.

Előzmény: t.lantos (49653)
t.lantos Creative Commons License 3 napja 0 0 49653

Gonoszabb napjaimon szoktam mondani, ha ennyire parazik valaki, akkor ne utazzon sajat szervezesben.

Japanban egyszer 5 percunk volt atszallni egy Shinkansen-rol egy sima vonatra. Hogy ON is legyen, mindezt 4db wizz-nel nagymeretu kezipoggyasszal ketten :)

Itt egy terkep.

https://shizuokatourism.files.wordpress.com/2014/10/mishima_l.jpg

Mint tudjuk, a Shinkansen a sima vonalaktol meglehetosen jol el van kulonitve. Kozben 2 helyen kell a jegyeddel ki illetve belepni.

Es mint meg annal is jobban tudjuk, Japanban a vonatok nem kesnek. Szoval azt az 5 percet ennyire kell komolyan venni. 4 perc alatt sikerult. Pedig ez az allomasterkep sem allt rendelkezesunkre. Csak a tablakat kovetve kellett megoldani. Szoval ezek utan nem tudok annyira ido szukeben lenni egy repteren, hogy ne tudjam megoldani :)

Előzmény: Mercutio_ (49651)
1991-MXP Creative Commons License 3 napja 0 0 49652

Ha atjotel a  a gyalogos feluljaron, ami uj,a regitol 3 metere epult,de ugyanolyan ronda ,akkor nem.mesz le,hanem ott fent rogton balra fordulsz,es ott is vagy a secunal.

Előzmény: Mercutio_ (49651)
Mercutio_ Creative Commons License 3 napja 0 0 49651

Úgy tűnik nem ment át a mondandóm lényege: alapvetően jól elboldogulok, de próbáltam előre felkészűlni arra ha valamiért idő szűkében lennék.

Előzmény: t.lantos (49650)
t.lantos Creative Commons License 3 napja 0 0 49650

Pedig az elet gyakran hozza ugy, hogy ismeretlen helyre megy az ember.

Azert egy repuloter altalaban eleg rendesen ki van tablazva.

Előzmény: Mercutio_ (49648)
Mercutio_ Creative Commons License 3 napja 0 0 49649

Köszönöm!

Előzmény: nádégető (49646)
Mercutio_ Creative Commons License 3 napja 0 0 49648

Nem kell az irónia, nyilván ahol már jártam nekem is evidens minden...

Előzmény: jr79 (49645)
repulesry Creative Commons License 4 napja 0 0 49647

Koszonom a segitseget!! Szep napot!!!

nádégető Creative Commons License 4 napja -1 0 49646
Előzmény: Mercutio_ (49644)
jr79 Creative Commons License 4 napja 0 2 49645

Basszus, hogy találjátok meg egyáltalán a repülőt? :(

Előzmény: Mercutio_ (49641)
Mercutio_ Creative Commons License 4 napja -2 0 49644

Egy bazi nagy terület azon belül T1 és T2 aminél a távolabbi részre saccra 20 perc átbaktatni.

Mivel pár hete volt vasutassztrájk és 30 perc helyett 90 percenként jött egy vonat  nincs kizárva hogy hasonló szituban azon múlik elérni a gépet, hogy jófelé megyek-e, vagy keringek az indulás-érkezés-checkin egyéb részek között.

Előzmény: nádégető (49642)
SteveLacky Creative Commons License 4 napja 0 0 49643

2es terminál. De igazából egyben van. Átmész a felüljárón és a reptéren vagy.

nádégető Creative Commons License 4 napja -1 0 49642

Ha-ha!

Ha nem viccnek szántad: - Nincs aztán. Ott vagy.

Mercutio_ Creative Commons License 4 napja 0 0 49641

Sziasztok!

Barcelona el prat reptéren melyik terminálról indul a wizz gép és hogy lehet eljutni oda az R nord vasút megállójától ? (csak kézipogyó)

Át az üveg felüljárón addig tiszta, de aztán?

Előre is köszönöm!

nádégető Creative Commons License 4 napja -1 2 49640

Előzmény: repulesry (49636)
SteveLacky Creative Commons License 4 napja -2 6 49639

Szia

Kicsit okos tojásnak tűnsz. A kérdés arra vonatkozott, mely terminálra érkezik a gép.

A helyes válasz az "A" terminál.

De remélem te is megérdemled.

Üdv

Előzmény: juhlaci (49638)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!