Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 14 órája 0 0 86710

A GYIK a bíróságon nem ér semmit. Úgyhogy nincs ilyen. :) 

 

Egyébként az ÁSZF messze nem ilyen egyértelmű (sem módosítás idejének korlátja, sem korlátlansága nincs benne konkrétan), de betű szerint 5 perc is alapot képez a módosításra. Mások tapasztalata alapján a rendszer úgy is működik - telefonálva.

Előzmény: TLLaci (86709)
TLLaci Creative Commons License 15 órája 0 0 86709

Igazad van a GYIK-ban olvastam én is ,de gondolom nem vernek át,valami ÁSZF-ben is benne van,de azt nem néztem.A visszatérítést kellene adnia elméletileg.

itt van legalul: https://wizzair.com/hu-hu/informaciok-es-szolgaltatasok/arak-es-kedvezmenyek/refunds-and-compensations?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwo8S3BhDeARIsAFRmkOOs3u6kHAfcKDx2vW5yJe15JpSooua_rfc-3rmX9lno2mmizXGP4oMaAl3iEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Előzmény: MZ/Y (86707)
irreverzibilis Creative Commons License 15 órája 0 0 86708

ja, a 6.3. pontban az árnyéka se vetül fel

Előzmény: MZ/Y (86707)
MZ/Y Creative Commons License 17 órája 0 0 86707

A wizz hungary üzletszabályzatában én nem találom.

Előzmény: TLLaci (86705)
urano Creative Commons License 19 órája 0 0 86706

Köszönöm , régebben nem így volt ! 

Előzmény: TLLaci (86705)
TLLaci Creative Commons License 22 órája 0 0 86705

ÁSZF:"Felhívjuk a figyelmét, hogy a Wizz Air nem kínál visszatérítést vagy átfoglalási lehetőséget az utasoknak azokban az esetekben, amikor a módosítást a járat indulása előtt legalább 14 nappal kezdeményezték, és a változás kevesebb mint öt órás időbeli eltérést eredményez." ezt fogadtad el amikor vetted e jegyedet,de telón meg lehet próbálni.

Előzmény: urano (86704)
urano Creative Commons License 23 órája 0 0 86704

Változtattak a jövő évi indulási és érkezési időponton 2 órát .Nem nem adja fel az opciót, hogy elfogadom módosítom ?  Szerintetek most már így működik , vagy telefonálgatnom kell ? 

zerberus Creative Commons License 1 napja -2 1 86703

Nem egy nappal előtte kell megvenni. Ott sem mindig sokkal olcsóbb, van amikor 10 ezer felett van a kisebbik feladott. Máltára 6-8k volt két hete, de Teneriffe vagy Madeira inkább a 20-hoz közeli a jegyiben.

Előzmény: Szomori Tamás (86702)
Szomori Tamás Creative Commons License 1 napja -1 2 86702

Appon (vagy Wizz oldalon) veszed a poggyászt, vagy a reptéren a jegyeladásnál?

Előzmény: tucsok13 (86699)
Péter Tajti Creative Commons License 1 napja -5 1 86701

nekem pl. mindeggy mennyi a börönd  62 utbol  még egyszer se vettem   ha-ha-ha

hunaqua Creative Commons License 1 napja -1 0 86700

A nyári nyaraló járatokon (Antalya) pedig teljesen normális volt.

Előzmény: tucsok13 (86699)
tucsok13 Creative Commons License 2 napja -7 0 86699

Eszetlen árai vannak a bőröndnek.. a legacy-n kiszámíthatóan kb. 100 USD és csókolom. Vicc, kiárazzák magukat a piacról.

Előzmény: Laci_BP (86685)
henteskeeee Creative Commons License 2 napja -2 0 86698

DEB kevesebb járat? Muhaahahaha

Úgyis mi fizettük azt, hogy jó legyen a kondasoknak a jegyár 

MZ/Y Creative Commons License 2 napja -1 0 86697

Nem állítottam, hogy jönnének megfelelő pálya esetén, de jelenleg már csak a pálya miatt sem.

 

Nyilván kevés a Wizz gépe, de amíg itt volt, addig is elég keveset repült. Ha az a sok külföldi gazdaságos célokat jelentett volna, nem parkol itt annyit az az 1 gép.

 

Az biztos, hogy volt deal a Wizz és a város/kormány között. Hogy melyik "mondta fel", az sosem fog kiderülni.

 

Nekem nagy kár, hogy Eindhoven - akár egy w-vel - nem fér bele a Wizznek, hiába ment jó telítettséggel, viszonylag jó áron (mármint nekik).

 

Szerintem komoly ösztönző nélkül akkor sem jönnek vissza, ha lesz gépük. Legalábbis a "lesz más" ígéret (nem) arra utal.

Előzmény: cassano711 (86693)
gambl-R Creative Commons License 2 napja -1 0 86696

"HAJRÁ FRADI !"

 

Ezt meg se hallottam. :) 

Előzmény: hunaqua (86695)
hunaqua Creative Commons License 2 napja -2 0 86695

...akkor még az országból is kivonul ! :-) 

 

HAJRÁ FRADI !

Előzmény: gambl-R (86694)
gambl-R Creative Commons License 2 napja -1 0 86694

"Szívesen meghallgatnám, hogy O'Leary pl. mit mondana, na nem egy sajtóinterjún hanem egy magánbeszélgetésen erről, hogy DEB igen vagy nem és ha igen akkor milyen feltételekkel, ha nem akkor miért nem :-)"

 

Hívd meg egy Loki meccsre, aztán utána megdumáljátok! :) 

Előzmény: cassano711 (86693)
cassano711 Creative Commons License 2 napja 0 2 86693

Mondjuk ez a nem jó pálya is, tudom, állítólag valós hogy tényleg ezért nem jött a Ryan, de azért megnézném hogy ha megcsinálnák a pályát ami nem egy mission impossible, akkor menyire jönne egyből a Ryan.

De főleg hogy mennyire jöhetne, mert anno ha ez nem is volt hivatalos, de köztudott hogy a magyar állam a Wizz idejövetelét támogatta mindenféle módokon verbálisan és máshogyan is. 

Azt hogy pont most mikor millió külföldi diák/munkás van már itt tényleg + ide jött egy rakat multi, nem is akárkik, durva a városkép a Kossuth téren, Piac utcán mondjuk egy szombat este a városban, akkor nehezen képzelem hogy közben pont most nincs fantázia egy sor járatban, főleg hogy egyik-másikról pl. a tel aviviról ( tudom, most háború van pont ), az isztambuliról köztudott volt hogy igen jól mennek.

Én szimplán a kapacitáshiányt látom Wizz részéről itt. Egyszerűen nincs elég gép, komoly gondokkal küzdenek, hajtóműgondok, tőzsdén a béka feneke alatt van a cég.

Ebben a helyzetben ha valahonnan el kell venni gépet, járatot, az nyilván nem BUD lesz hanem DEB.

Na majd meglátjuk, de elég gáz lenne ezt a helyzetet így hagyni ahogy van.

Szívesen meghallgatnám, hogy O'Leary pl. mit mondana, na nem egy sajtóinterjún hanem egy magánbeszélgetésen erről, hogy DEB igen vagy nem és ha igen akkor milyen feltételekkel, ha nem akkor miért nem :-)

Előzmény: MZ/Y (86692)
MZ/Y Creative Commons License 2 napja -1 0 86692

Nem tudom, mire gondoltak, mert a Ryannek nem jó a pálya.

Előzmény: TLLaci (86691)
TLLaci Creative Commons License 2 napja -4 0 86691

Csak nem visszatér a Sólyom NERways?:):):)

Előzmény: MZ/Y (86689)
Jack51 Creative Commons License 3 napja -1 1 86690

Menj ki a reptérre és a Menzies standnál féláron vehetsz bőröndöt.

Előzmény: Laci_BP (86685)
MZ/Y Creative Commons License 3 napja -1 0 86689

Tudod, a reptér azt ígérte, majd keres más társaságot (szezonon kívül is). :)

 

Hacsak nem lest sok gépe a Wizznek ÉS nem találnak ki értelmes célokat, akkor semmit, max. máshonnan iderepülve. De akkor ugrik az a lehetőség, hogy már kora reggel célba ér az utas, az sem volt rossz.

Előzmény: cassano711 (86684)
cassano711 Creative Commons License 3 napja -1 0 86688

Igen, sajnos teljesen "normális" ez náluk, már az ugráló + alapból baromi magas poggyászárak.

Azért a konkurencia nem áraz így a nyaralójáratokon sem.

Előzmény: Laci_BP (86685)
amaszat Creative Commons License 3 napja -1 0 86687

Persze. Lesz az még 60e Ft felett is :-/

 

Előzmény: Laci_BP (86685)
Chris7_7 Creative Commons License 3 napja -2 0 86686

jo reggelt. Mar regota igy van. Progressziv arazas. 

Előzmény: Laci_BP (86685)
Laci_BP Creative Commons License 3 napja -4 0 86685

Az lehet, hogy a börönd árak (is) folyamatosan változnak?

 

Pár hete néztem Teneriffét, akkor ~40 ezer Ft volt oda-vissza egy 20 kg-s. Tegnap meglepődtem, hogy ugyanarra a járatra már 53.900 Ft. Ma kíváncsiságból megnéztem és 56.850 Ft. Mindegyiket éves tagsággal néztem. 

cassano711 Creative Commons License 4 napja 0 0 86684

És visszatértünk a kezdetekhez, 12 éve is csak a londoni járat volt az elején, heti 3x. Most ugyanígy lesz pontosan a télen, heti 3 London és slussz.

Arra kíváncsi leszek mit hoznak vissza majd nyári menetrendben és mit nem.

Előzmény: MZ/Y (86683)
MZ/Y Creative Commons License 4 napja 0 0 86683

Nem feltétlenül lehet érteni őket, eredetileg a gazdaságos Eindhovent törölték, Rómát meg meghagyták. Igaz, most már az is kuka.

Előzmény: cassano711 (86678)
similis Creative Commons License 5 napja 0 0 86682

Nálam működik minden, viszont akinek Debreceni Rómát töröltek kapott már értesítést? Mert én semmit, tök aktívnak mutatja...

Előzmény: gambl-R (86681)
gambl-R Creative Commons License 5 napja 0 0 86681

Nálam tökéletesen megy a weboldal is, meg az app is. Igaz, külföldről próbáltam. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!