Keresés

Részletes keresés

DN3 Creative Commons License 2004.04.16 0 0 14
Hát, ezzel nem vagy egyedül. :-)
Előzmény: Format C (12)
asdf_ Creative Commons License 2004.04.15 0 0 13
:D
Előzmény: Format C (12)
Format C Creative Commons License 2004.04.13 0 0 12
Bazzeg! A kedvenc jelszavam hozzászólt a topikhoz! :))
bakibaby Creative Commons License 2004.04.13 0 0 11
+ shell kartya kodja
+ DES kartya kodja
asdf_ Creative Commons License 2004.04.13 0 0 10
En egyszerusitettem a dolgokat, a pin kod ugye szabadon allithato, nekem harom helyen egyforma ;) /amugy a telefon nem is keri/. Egyeb helyre, meg ahova szamokat kell hasznalni, olyan szamot hasznalok, ami mar a fejemben van. Pl a telebankos titkos kodom a vizozon elotti haverom, 3-al ezelotti telefonszama. Igy nem kell uj szamot megjegyeznem. /Nem mintha gondot okozna, de minek farasszam magam? ;) /.
mégjobb Creative Commons License 2004.04.12 0 0 9
Én még nagyjából megbírkózom az adatok fejben tartásával. Igaz, ahol jelszó kell, ott mindig ugyanazt használom, ani ugye nem a legbiztonságosabb. A bankkártyám pinkódja alig különbözik lakóhelyem irányítószámától, a lépcsőházajtó kódja születési és házasságkötésem évszámából kombinálható ki. Csak itt az indexfórumon kapott jelszóm nem köthető semmihez, de most még eszembe jutott...
Előzmény: Törölt nick (-)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2004.04.12 0 0 8
nekem van egy füzetem, abban 23 oldalon keresztül csak internetes kódok vannak.
v_peti Creative Commons License 2004.04.12 0 0 7
Beleírod őket egy dögunalmas könyvbe. Egyrészt azért nem kár, ha összefirkálod; másrészt senki sem fogja ott keresni. :)

Előzmény: Format C (6)
Format C Creative Commons License 2004.04.12 0 0 6
Aha, szerintem is. És ami ide kapcsolódik, hogy hogyan tároljuk ezt a sok értelmetlen karakterkombinációt? Papíron? Nem jó, így hamar a tolvajok kezére kerülhet. Digitálisan? Hackerek hadseregei várják, csak hogy bepötyögjem a klavin, rafinált billenty?zet-figyel? programjaikkal azonnal hozzáférnek. Jegyezzem meg? Túl azon, hogy ez képtelenség, annál nincs is veszélyesebb! Bármikor elrabolhat a maffia, és kínvallatással könnyedén megszerezheti a kódokat. Nem jól van ez így.
joe lvtarsember Creative Commons License 2004.04.12 0 0 5
...Az nem rád volt...

;)

Előzmény: Törölt nick (2)
G666 Creative Commons License 2004.04.12 0 0 4
Azért van nálam is a születési évszámom beállítva. :)
Elfelejtettem nullázni. :)
Előzmény: Törölt nick (2)
joe lvtarsember Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3
Legjobb megoldás a jövendő olajkrízis. Akkor majd elég lesz az, hogy: X.

Addig a barátnőd popsijára írd föl! Ennek számtalan előnye van...

;)

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.12 0 0 2
Na jó, de inkább nem kockáztatok, nem egyszer hagytam már el móbájlt, szerencsére mindig kikapcsolt/lemerült állapotban.

joe, majd legközelebb ;]

Előzmény: G666 (0)
joe lvtarsember Creative Commons License 2004.04.12 0 0 1
0
Előzmény: G666 (0)
G666 Creative Commons License 2004.04.12 0 0 0
A telefonnál eleve be lehet állítani, hogy ne kérjen PIN-kódot.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.12 0 0 topiknyitó
(Figyelem! Értelmetlen topik!)

Elgondolkodtam a napokban, hogy mennyi adatot kell fejben tartanom a mindennapi kis életem során, amelyek nélkülözhetetlenek lettek, nem is tudom, mi lenne, ha valamilyen baleset folytán ezek törlődnének a fejecskémből.

- PIN kódok: telefon1, telefon2, bankkártya1, bankkártya2, nyugvó számlák bankkártyái (2 db)
- kapukódok: otthoni, munkahelyi, barátnői, szülői
- jelszavak: munkahelyi gép1, munkahelyi gép2, munkahelyi adatbázisok (4 db), indexfórum (3 db, [kacsint]), postafiókok (4 db)

Ezek csak a legtöbbet használtak, olyanokat kihagytam, amelyeket ritkán kell felidézni, pl mobilszolgáltatónál beállított jelszavak, ritkán látogatott weblapok jelszavai, stb

Persze igyekszem egységesíteni, de bizonyos kódokat nem lehet megváltoztatni, vagy nem célszerű.

Elég szörnyű, nem?

(mondtam, hogy értelmetlen topik)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!