Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Am pitbull Terrier aug. 5. © 76783
Veres Laci aug. 4. © 76782

Uszód Szépe Gomolya Iharos.Mondd ez a név még valamit?Rendkívől fontos lenne!Más is válaszolhat!üdv

Előzmény: bolsh (8467)
Backardi aug. 3. © 76781

Sziasztok Yorki gazdik! :)

Szeretném a segítségeteket kérni! Légyszives írjátok le milyen ruhákat,pórázakat, nyakörveket, kiegészitőket vennétek a kedvenceteknek amit úgy gondoljátok nehéz megkapni itthon vagy túl drágán lehet beszerezni stb.Bármilyen ötletet , hozzászólást szivesen fogadok! :) Remélem elmodjátok a véleményeteket! 

Köszönöööööm :)

STeinbach Ancsa máj. 16. © 76780

Szia ! Én Újpesten lakok és a IX. kerben lesz a vizsgám.

Előzmény: pippoka (76779)
pippoka máj. 14. © 76779

A kérdés csak az, hol laksz, vagy hol lesz a vizsgád?

Előzmény: STeinbach Ancsa (76777)
Rita79 máj. 14. © 76778

Konrád! Én anno a 10-13. nap között vittem kétszer pároztatni a kanhoz és 5 csöppség született utána.

Előzmény: konrád1212 (76772)
STeinbach Ancsa máj. 9. © 76777

Sziasztok !
A segítségeteket szeretném kérni !
Szükségem lenne közepes méretű Yorkshire Terrier kutyára !
Május 23-án van a kutya kozmetikai gyakorlati vizsgám, ehhez keresek kozmetikázásra váró kutyust !
Kozmetikázásra váró kutyusok (gazdik) jelentkezését várom e-mail :steinbachancsa@gmail.com levélben
vagy FB-én Steinbach Ancsa 

Köszönöm előre is !

porcorn máj. 3. © 76776

Sziasztok! Van egy drága kis yorkshire kiskutyám 5 éves. 4 hónapja vettem észre nem olyan a viselkedése, fél tőlem ahol én vagyok azonnal otthagy. Érthetetlen mert csak velem csinálja. Este a kedvenc fekhelyét is otthagyja nehogy velem legyen . Soha nem bántottam sőt sajna ő a falkavezér minden ami kényeztetéssel vele jár ő azt megkapja, ezért érthetetlen a viselkedése. Ha valami tanácsot tudtok adni nagyon megköszönném.

samy76 márc. 14. © 76775

Nem a törzskönyvtől "drága" egy kutya, az csak pár ezer forint......

Előzmény: nyunnyogó (76774)
nyunnyogó márc. 14. © 76774

Sziasztok!

Én vásárolnék egy kislány yorkit, rendes méretben, nem minit! Akit tud esetleg, vagy ismer olyat akinek vannak kölyök kutyái, szívesen venném ha írnátok! Nem fontos a törzskönyv! :) Előre is köszi!!! Az email címem: judiiith@freemail.hu. További szép napot, és jó hétvégét mindenkinek! :)

Kovacsics márc. 12. © 76773

Kedves Yorki Gazdik!

Ha érdekel valakit 75 Ft-os áron 40 x 60-as kutyapelus szállító boxokba, vagy kölykök alá, akkor itt érhető el.

Gyártói

konrád1212 márc. 9. © 76772

Üdv!

Ma reggel elkezdett tüzelni a yorkshire terrier kutyám,  hányadik napon legesélyesebb a párosodásra? Tehát hanyadik napon vigyem el a kanhoz?  Meddig kell otthagyni a kannál?   Pár dologban felvilágosítanátok? 

Purple yorki márc. 2. © 76770

Már nem.

Szukáról beszélünk?

Előzmény: BL37 (76769)
BL37 márc. 2. © 76769

Sziasztok fórumozók!Szeretnék érdeklődni, hogy York kutyámat aki már 8 éves,  meddig lehet pároztatni?

p.jeni febr. 17. © 76768

Szerintem ha Neogranormon kenőcsel bekened vékonyan az nem lesz gond. De valószínű magától is meggyógyul ha nem vakarja nem kell bántani. 

Előzmény: gritty (76767)
gritty jan. 18. © 76767

Sziasztok!

Yorkie kan kutyám van. Ma voltunk vele kozmetikusnál, mert már hosszú volt a szőre. Este itthon észrevettük, hogy piros a "kukaca" vége. Lehet, hogy a pisis szőr csípte ki? Mit tehetnék?

Köszönöm a segítséget!

***angyalka*** jan. 16. © 76766

Kérem segítsenek terjeszteni a hírt!

Lányom súlyos betegségében segítő társ, és családtag a csatolt képen látható lány yorkshire terrier kutyus. Ha látta ezt a kutyát, kérem keressen meg mielőbb. A lányom egészsége múlik rajta. A kutyus eltűnt 2013. december 22-én (tisztázatlan körülmények között a kutya szállítását végző személytől). A kutyus bármely megyében lehet. A képen látható piros Hurtta ruhát viselte, és a fotóalbumban látható rogz (barna-rózsaszín) kutyahámot, illetve egy piros pórázt. 

(Kor: 2 éves, orrtőnél enyhe barna elszíneződés, Chip: 93900001044xxxx)

Tel: 06 30 63 22 629

További képek a következő linken találhatók: http://kloe.angelsdream.fotoalbum.hu/

Facebook oldal: https://www.facebook.com/yorki.hirek

Köszönjük a segítséget a kutyus nevében is!

dock27 jan. 6. © 76765

Sziasztok !

Érdeklődésképpen kérdezném tőletek, hogy  a hosszú hajú yorkitoknak ti éjszakára

ki szoktátok venni a hajából a gumikat vagy csatokat? Ha éjjel-nappal össze van fogva a kutyus

haja az nem probléma?

Köszönöm a válaszokat, egy yorkis gazdis .

Krisztián Riskó jan. 6. © 76764

Sziasztok! 

Van egy 1,5 éves yorkiem, és azzal a problémával állunk szemben,hogy az egyik füle büdös és mikor vakarja hallani hogy cuppog! Elvittük orvoshoz, ő felirt neki egy fülcseppet amit addig és úgy használtunk ahogyan az elő van irva, és használt is neki,de 1 hét után ismét jelentkeztek az előbb emlitett panaszok! Most altatásban akarja kipucolni a fülét az orvos! Ha valakinek a kutyusával történt már ilyen ,vagy halott már erről kérem segitsén,mik a tapasztalatok,tanácsok stb...
Köszönöm!
Krisz

p.jeni jan. 3. © 76763

Szia  Panni.B ! Mi is 7 évesek vagyunk és minden rendben, Vini  továbbra is eleven kisőrdog :-) A régi csapat nagyon lemorzsolódott.

Előzmény: Panni.B (76762)
Panni.B jan. 3. © 76762

p.jeni!!! De örülök h látok ngyn règi ism.nevet.  Nekem van aBenny kutyusom. Ő már7eves. Hogy eltelt az idő!! Hogy vgytok??

konrád1212 dec. 31. © 76761

Yorkshire terrier kutya lehet fajtatiszta ha 3 cm-vel nagyobb mint a legfelső határérték, és 2 kg-vel nehezebb mint a legfelső súlyérték? 5 kg és 28 cm marmagasságú. 5 kg de nem kövér és nem túlsúlyos, de nem is nagyon gebe, de azért a csontjait érezni lehet elég rendesen. most vettem 3 napja.

tehát a marmagosság a minimum 20 cm és maximum 25 cm lehet, na ez 28 cm 
maximum 3 kg lehet, de ez 5 kg és nem kövér! 
a szőrét kilehet fésülni egyenesre, a lábain annyira nem akar kisimulni, de ahonnét vettem ott nagyon gazdátlanul volt tartva, csak enni és inni kapott. a szőre az nagyon ápolatlan volt, hullámos göndör volt az egész, 19 hónapos kutya, a fülei nem állnak, de az attól is lehet hogy a füléről sohasem volt lenyírva a szőr és a porcok elgyengültek, vagy így fejlődtek ki a porcok hogy lógnak, 
egy állatorvos azt mondta telefonban hogy attól mert nagyobb és hogy nehezebb attól még lehet fajtatiszta, 
a színei azok stimmelnek, törzskönyve az nincs. és életében 1 oltást kapott csak a kutya. 
a nyakától nem ér tovább a barna szín a hátafelé, tehát a feje barna, de a nyakától ezüstös kék. nagyon kócos volt a szőre, még most is eléggé az, megfürdettem, nagyon koszos volt, a víz az többször is fekete lett. 
az a kérdés hogy lehet e hogy ekkorára nől meg egy yorki kutya? vagy nem fordulhat elő? 
azt mondta a volt gazdája hogy nem sajnálták tőle az ennivalót, és mindig főt húst evett.

Klaudia 92 dec. 28. © 76760

Mióta megvan én ide hordom sose volt vele problémám http://www.kutyafodraszat.hu/search?updated-min=2012-01-01T00:00:00%2B01:00&updated-max=2013-01-01T00:00:00%2B01:00&max-results=32   Zsuzsához szoktam vinni.

sisy72 dec. 27. © 76759

Sziasztok!Van egy kislány mini Yorkim.Több kutyakozmetikába vittem,de valahogy mindíg elrontották a vágását.Tudtok esetleg segíteni hol találok Budapesten egy jó kutyakozmetikust aki ért a Yorkik vágásához?

Klaudia 92 dec. 25. © 76758

sziasztok egy olyan problémám van hogy a Yorkym háta sebes honapok ota a doki nem tudja mi baja mitöl van már nem eszik csirés kaját de még mindig ugyan olyan a szörre nem hullik de a böre nagyon csunya nem olt esetleg valakinek ilyen problémája ? vagy valakinek valami ötlete mivel kennyem ? 

BúvárKund 2013. nov. 30. © 76757

yorkira is kapható a műanyag gallér helyett ez a csoda:

www.drpet.hu

adridori 2013. nov. 27. © 76756

adridori 2013. nov. 27. © 76755

Sziasztok! Véleményt kérnék tőletek! Nagyon szeretnék egy Yorki kiskutyát és kértem képeket a szülőkről (mellékeltem) és szertném kérni a véleményeteket!?

pepetv 2013. okt. 25. © 76754

Sziasztok

Egy kis nosztalgia a nyári napokról.Ilyen még nem láttatok.Yorkink hadakozik a dinnyével és a macskával.

p.jeni 2013. okt. 17. © 76753

Időnként előfordulhat mikor sok a sava, olyankor még néha füvet is legel, .hogy hányjon. Dokink nagyon jól megfőtt - szétfőtt  rizst ajánlott ilyen esetben.

Előzmény: DemAlexa (76751)