Keresés

Részletes keresés

Norbi518 Creative Commons License 2015.04.26 0 0 76817

Szia Kathy8!

 

Nagyon szép a kiskutyád:) Ha nem gond én elkérném az elérhetőségét a tenyésztőnek. Nyár végére tervezzük a kiskutya vásárlását, a férjemmel. Egy kislányt szeretnénk. Sajnos nem szeretnék zsákbamacskát venni, így nem szeretném elkapkodni.

Elérhetőségem: saormina@gmail.com

Válaszodat előre is köszönöm:) Üdv, Marcsi

Ha esetleg valaki még tud ajánlani kennelt, azt szívesen elfogadom!

Kathy8 Creative Commons License 2015.04.14 0 0 76816

Szia, én pont így voltam a dologgal, ahogy te írod! Most boldog tulajdonosa vagyok egy gyönyörű Yorki babának :) Ha érdekel, szívesen megadom a tenyésztőm elérhetőségét. publikus az email címem írj rám!

Előzmény: cichlid1 (76815)
cichlid1 Creative Commons License 2015.04.14 0 0 76815

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni. Családunk tavaly ősz óta tervezi egy yorkie kiskutya beszerzését. Időben elkezdtünk olyan kennelt keresni amelyik szimpatikus volt. Fel is vettük a kapcsolatot a tenyésztővel és idén tavasszal el is mentünk hozzá megnézni a kutyusokat és beszélgetni egy kicsit a fajtáról. Minden tökéletesnek tűnt, bár a tenyésztő már akkor is említette, ha 2 szuka kölyök lesz csak, akkor nem ad kölyköt, mert meg akarja tartani őket. Mi bíztunk benne hogy születik kan, vagy 2-nél több kutyus. Hát nem így lett. Most tehát itt állunk kölyök nélkül, és tanácstalan vagyok melyik kennelből lenne érdemes kölyköt vegyünk.

 

Ha valakinek van ötlete, kérem ossza meg velem. Amit szeretnénk:

 

- július második felében tudnánk elhozni a kutyát, ekkora tudjuk megoldani a fogadását megfelelő módon

- nem szeretnénk se extra mini, se túl nagy testű kutyust

- törzsköny, leinformálható felmenők, chip, oltás feltétel

- örülnénk ha mindkét szülő nem valamelyik magyar kennel 3.-4. vérvonala lenne, hanem esetleg külföldi vérvonal lenne vagy az anya, vagy az apa (szeretnénk minél jobban kizárni a belterjességből adódható defektusokat)

 

Nem vagyunk olcsójánosok és nem 30 ezerért szeretnénk kutyust venni, tisztában vagyunk az árakkal.

Tudom, hogy ide a fórumra senki nem szeret ilyen jellegű infókat kiírni, mert akkor elindul a vita pro kontra a kennelekről, ezért a válaszokat emailben várom a palfaig@gmail.com email címre.

 

Segítségeteket előre is köszönöm.

üdv

Gábor

szandimitro Creative Commons License 2015.04.13 0 0 76814

szia hogy kiszited a videora zenet es kepeket is hogy kel szandimitro@gmail.com

Előzmény: pepetv (76754)
Kathy8 Creative Commons License 2015.03.13 0 0 76813

Máris egy "költői" kérdés akinek itt ilyen kis 8-9-10 hete Yorkija van mit ad neki enni ?

Kathy8 Creative Commons License 2015.03.13 0 1 76812

Sziasztok!

 

Korábban már írtam ide egyet-kettőt, sajna nekem 16 év után elment a kis Yorkim...:( Most múlt ennek egy éve....Most készen álltam egy új kis Yorki babára :) Be is mutatom Nektek, mert majd biztosan fogunk ide (is) írni :)

 

Ő Sophie, a  nemsoká 8,5 hetes kislányka :)

 

 

salo72 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 76811

Sziasztok! 2015.03.09-én elszökött 4 hónapos yorkim a szigethalmi fiumei utcából,  Zeusz névre hallgat kérem ha valaki tud róla információt hívjon a 06 20 4926143.as számon egy 6 éves kisfiú sír utána.A megtaláló magas jutalomban részesül . Köszönöm

IoD Creative Commons License 2015.03.10 0 0 76810

Sziasztok!

 

A következő kutyákkal és kutyatartással kapcsolatos okos eszközöket, alkalmazásokat, de hasznos hétköznapi tippeket is bemutató oldalt szeretném a figyelmetekbe ajánlani:

 

https://www.facebook.com/internetofdogs

Maya ba a Creative Commons License 2015.03.01 0 0 76809

Sziasztok ! 

Nekem olyan próblémám van a Yorkimmal hogy nem igazán akar enni igazàból egyàtalán nem csak nagyon nehezen de akkor is csak kézből. Lehet-e az a baja hogy most kezdett el Tüzelni. És ezen kivül kb màsfél hónapja kezdte el kihullajtani a kicsi fogait és még van neki aminek kikell esni-e .  Meg néha csak úgy el kezd remegni.Lehet hogy ez a kétt dolog miatt lever 2 napja nem igazàn csinàl semmit csak alszik ha meg fent is van akkor is nagyon bújik hozzàm. De azért van hogy kicsit beindul és akkor jàtszik meg hiper aktiv :) 

Valaki aki màr tényleg jàrtas a dolgokba tanàcsot szeretnék kérni mert nekem most először van Yorkim .

Erőre is köszönöm ! 

system 3 Creative Commons License 2015.03.01 0 0 76808

Köszönöm a választ !!

TiniPetra Creative Commons License 2015.02.28 0 0 76807

Ő szerintem keverék mert a yorkshire terrier nem így néz ki

Előzmény: system 3 (76801)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.18 0 0 76806

Amilyenek a szemei....imádni kell,biztos rengeteg szeretetet kaptok majd tőle,ha beilleszkedik.

 

Előzmény: Törölt nick (76803)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.18 0 0 76805

6 hónapos

Előzmény: Törölt nick (76804)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.18 0 1 76804

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.18 0 0 76803

Nem akarok bántó lenni.Szeressétek!Miért az utolsó mondat,hogy törzskönyvet nem kaptatok hozzá...nem kellett volna...egy tk-s kutya 150...gyanítom töredéke sem volt.Ha igen,akkor megkeresném és visszakérném a pénzt.Kevés köze van a yorkihoz.

 

Előzmény: system 3 (76801)
p.jeni Creative Commons License 2015.02.14 0 0 76802

Hullik a szőre ? Mert a yorkinak nem. Meg a yorkinak szerintem kerekebb a feje. 

Biztos van benne más vérvonal is. 

De azért szeressétek úgy mintha tökéletes lenne !

Előzmény: system 3 (76801)
system 3 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 76801

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, vettünk egy yorki kutyát, jelenleg fél éves (a képen látható), a kérdésem az lenne hogy eredeti yorki, vagy keverék? Törzskönyvet nem kaptunk hozzá.

Béla bácsi 6509 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 76800
Hm...jó ez a fórum....
Béla bácsi 6509 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 76799

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezeknél a kutyusoknál a sérv az milyen volumenű betegségnek mondható?

Komoly műtét ezeknél a pici kutyusoknál vagy ez inkább úgymond egyszerűbb?

Egy ismerősöm csak annyit tudott mondani, hogy elég gyakori betegség ez ennél a fajtánál?

Köszönöm előre is a válaszotokat.

Üdv:Béla

tidike86 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 76798

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni! Párommal szeretnénk egy kis yorki babát :) Mindenképpen jó, igyekszünk a legjobb helyről, tenyésztőtől. Sajnos sok rosszat hallok egyes tenyésztőkről. Akinek van tapasztalata, emailben tudna nekem irni, kit ajánl és kit nem.

 

Illetve arról van infótok, hogy az extra minik kevesebb ideig élnek vagy betegesebbek? Mi egyébként normált szeretnénk, valahogy "erősebbnek" tűnnek :)

 

Előre is nagyon köszönöm! :)

 

Timi

tidike86@gmail.com

Gaboca84 Creative Commons License 2015.01.24 0 0 76797

Sziasztok! Olyan kerdesem lenne hogy van egy nem egesz 6 honapos yorkim és nem állnak a fuleim. Szetetnem kmegkerdezni hogy érdemes e ilyenkor még felragasztani a fuleit?

pepetv Creative Commons License 2015.01.05 0 0 76796

Sziasztok

Készítettem egy kis filmet a két yorkinkról.

Fogadjátok szeretettel:

 

 

viki55555 Creative Commons License 2014.12.22 0 0 76795

Előzmény: viki55555 (76794)
viki55555 Creative Commons License 2014.12.22 0 0 76794

Kérem, ha látta valaki,szóljon!  

 

A megtalálónak vagy nyomra

veze-

tőnek jutalom!

 

Fajtáj:Yorkshiere terrier

SZUKA

8 HÓNAPOS

EXTRA MINI

 

Tel: 06 30 272 59 64

samy76 Creative Commons License 2014.12.06 0 0 76793

Szia! El kellene vinni egy normális dokihoz, egy jól felszerelt rendelőbe, aki rendesen kivizsgálja, mielőtt nekimegy valami újabb antibiotikummal, mint bolond borjú az anyjának.... Nem ártana egy vér és vizelet vizsgálat, ultrahang, tenyésztés például...... Egyébként lehet antibiotikumot 1 hónapon belül, csak nem ugyanazt, amit előtte. Nekem samoyedem van. Az öreg szukámnál kiskorában gennyes váladék jelent meg a péránál. Az akkori dokim próbálkozott több mindennel és én akkor még nem kételkedtem benne, merthogy orvos, biztos tudja.... Mikor semmi nem vált be és már gentamicynt akart neki adni, ami vesekárosodást is okozhat, akkor elvittem végül az egyetemre. A Thúróczy doktornő egy tenyésztéssel kimutatta, hogy a kutyának steril hüvelygyulladása, un. steril juvenilis vaginitise van, amire a világon semmit nem kell adni, mert a probléma az első tüzeléssel önmagától rendeződik......

Előzmény: Renatchina (76790)
Kathy8 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 76792

(Sajnos az én kiskutyám már nincs köztünk .....) de olyan aranyos videót találtam egy kis okos Yorkiról , hogy muszáj ide belinkeljem, (bár lehet volt már itt fent) !!!! :)

 

 

 

 

 

 

Norani2 Creative Commons License 2014.11.30 0 0 76791

Ó szegénykém! Én úgy tudom 4 héten belül nem lehet ismételten antibiotikumot adni, bár ha esetleg a pisiből történne tenyésztés, és arra célzottan kapná, ha valóban szükség van rá, akkor persze biztos használna.

A tápváltás inkább hasmenést okozhat, vagy puffadást, pukizást, én így tapasztaltam. A RC az nagyon jó, nekem a tenyésztő is ezzel etette, akkor még starterrel, mostmár juniort adok neki. Nekem 3 és fél hónapos, 18-án lesz 4. Megvan minden oltásunk, eddig egytől sem volt baj, most kapjuk kedden a vezsettség ellenit, remélem azzal is minden rendben lesz. 

Kár, hogy nem nagyon megy ez a fórum... :(

 

 

Ő Carrie. (kislány)

Előzmény: Renatchina (76790)
Renatchina Creative Commons License 2014.11.29 0 0 76790

Sziasztok. Van egy közel három hónapos yorkim, Lola. Megkapta a harmadik oltását hétfőn amire rögtön allergiás lett bedagadt a feje, viszketett mindene. Kapott kálciumot amitől hirtelen jobban lett de aztán hétszer hányt egy óra leforgása alatt. Arra is kapott szurit amitől az is elmult. Rá két napra hajnal háromtól megint hányt, amire azt mondta az orvos hogy gyomorfertőzés és antibiotikumot kapott. Most jól van mert megmarad benne a kaja, viszont rengeteget iszik és így sokat is pisil, kicsit levert is. Az orvos megint antibiotikumot akar neki adni a pisilésre de szerintem az csak mégjobban ki fogja csinálni a kutyát. Ezen kívül hétfő óta royal canin-t kap, eddig azt kapta amit a tenyésztőtől kapott. Szerintetek lehet a táp váltástól? A válaszokat előre is köszönöm.

p.jeni Creative Commons License 2014.11.03 0 0 76789

Sziasztok ! Vini már nyolc éves :)

 

 

 

Mangógazdi Creative Commons License 2014.10.22 0 0 76788

Sziasztok! Van egy 9 hónapos 1,3 kg-os yorki fiúcskám, Mangó :) Az emésztésével folyton gond van, ezért most kipróbálom az Amikinos (hidegsajtolással készült) tápot! Van valakinek közületek ezzel kapcsolatban tapasztalata??? Eddig mindenhol csupa jót olvastam róla, de az én csöppöm nem eszi :(  Előre is köszi a válaszokat! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!