Keresés

Részletes keresés

Erdős István Creative Commons License 2018.08.02 -1 0 11

Én ételfestéket innen rendelek. 

 www.budapestbelyegzo.hu

Teljesen korrektek és jó árban adják.

Általában 2 nap alatt meg is érkezik. 

elmira.k Creative Commons License 2014.11.11 0 0 10

Polipot pont nem, de egy halakat és tengeri gyümölcsöt én a Húspont oldaláról szoktam rendelni. Mindig friss, tiszta az alapanyag és nincs benne semmi oda nem illő adalék.

zsuzso100 Creative Commons License 2009.06.09 0 0 9
Ilyen polip konzervet hol lehet kapni?
Előzmény: Kara-Indas (5)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.27 0 0 8
Nem hal hulladek, hanem olyan hal, aminek maskepp nem lenne sok ize.
Az osszetevoi meg mint a parizernek :)), majkremnek, es a tobbi hus termeknek, amik daralva, maceralva, izesitve, szinesitve vannak :))!
Előzmény: H_G (6)
Boarhunter Creative Commons License 2008.02.27 0 0 7
Ja, én is majdnem dobtam egy hátast, amikor megnéztem az összetevőit...pl. tojásfehérje meg keményítő meg ilyenek...
Előzmény: H_G (6)
H_G Creative Commons License 2008.02.27 0 0 6
A surimi a legócskább hal-hulladék, veszélyes élelmiszerfestékkel és mesterséges aromákkal rákhús-szerűvé alakítva. Még szép, hogy legalább olcsó.
Előzmény: Kara-Indas (5)
Kara-Indas Creative Commons License 2008.02.27 0 0 5
Könnyen beszerezhető, nem is kerül sokba...
Előzmény: dalia (2)
ZsuR Creative Commons License 2004.04.04 0 0 4
Szeretem a tintahalat (kalamari) rantva.
Karikara vagni, es mint minden rendes rantotthust, kirantani.

Csinaltam mar salatat is, a megtisztitott tintahalat karikara vagni es rovid ideig fozni - ha sokaig fozod, ragos lesz.
Pici olaj, sok-sok petrezselyem aprora vagva, citromle. Sozni utolag, izles szerint.

Par honapja ettem rantott tintahalat foetelkent (az elozo kettot eloetelkent) - hihetetlen fonom volt!

Az eloetelhez az aprobbat veszik, mig a rantotthoz a nagyot. Felvagjak - mint a henger palastjat - es panirozzak, rantjak.

Vasti Creative Commons License 2004.03.05 0 0 3

Kösz, megnézem könyvesboltban, és ha nem túl drága, meglepem vele az asszonyt: mégse mondja, hogy magamnak veszek ilyen nagy ajándékot ;-))))

Üdv!

Előzmény: dalia (2)
dalia Creative Commons License 2004.03.05 0 0 2
Ajánlom Váncsa István nem rég megjelent Ezer recept c. szakácskönyvét, van benne több tucat tengergyümölcsés recept. Bár némelyik úyg kezdődik, hoyg "Végy egy másfélkilós friss polipot..." :))) de vannak bevközpontos alapanyagokból is könnyen kivtiteletezhetőek, meg egyébként is fantasztikus olvasmány az egész könyv.

d.

Előzmény: Vasti (1)
Vasti Creative Commons License 2004.03.04 0 0 1

Köszönöm, a semminél tényleg több ;-)) Egy receptet találtam kb. Azt hittem, hogy könnyebben fogok ilyen recepteket találni :-((

Üdv!

Előzmény: jedilovag (0)
jedilovag Creative Commons License 2004.03.03 0 0 0
hello,

a nullánál kicsit több hozzászólás van a témában itt

Előzmény: Vasti (-)
Vasti Creative Commons License 2004.03.01 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Ha volt már, akkor bocs... De ki hogyan készíti el a mirelit tenger gyümölcseit?
A hét végén kipróbáltam, mert bár világ életemben idegenkedtem a puhatestűektől, de gondoltam azért csak kipróbálom, hátha ;-)) Finom is lett nagyon: semmi mást nem csináltam vele, mint olajba fokhagyma, egy kis víz, bele a kiolvasztott mirelit mindeféle, pároltam vagy 10-15 percig, amíg elfőtt róla a víz, aztán tettem rá egy kevés jófajta fehérbort, sót, borsot, megint megvártam, amíg elpárolog a leve, kicsit megpirítottam, és nagyon finom lett!

CSAKHOGY: nagyon összement benne minden, pl. a polipok a negyedénél is kisebbre ;-)) És eléggé kemény is lett. Hogyan lehet ezt elkészíteni úgy, hogy finom is maradjon? Esetleg mondhatnátok mindeféle recepteket, azt hiszem, levest is lehet belőle csinálni, meg halhoz tejszínes-tanger gyümölcseis mártást (ilyet már ettem, étteremben, nagyon finom volt)

Adjatok ötletetket! A neten a tenger gyümölcseis orsótésztán kívül nem találtam egy receptet sem :-((

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!