Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

battaiférfi Creative Commons License 2015.04.12 0 0 1642

Kevés tapasztalattal, de annál nagyobb hévvel szopnék egy férfit Százhalombatta környékéről. 

Én 38 kulturált bi érdeklődéső férfi vagyok. Valaki? gsmfx@freemail.hu

István

boyschwanz Creative Commons License 2015.04.12 0 0 1641

Ötvenes, faszimádó, pasi 24-25 év alatti szegedi (akár) kollégista vagy csak szegeden járó srácot vagy srácokat szopna (lehetsz színes bőrű is - SŐT, akár afro is)!
Hely megoldható, de izgi helyek is érdekelnek!
Testalkat, méret, bőrszín, nemzetiség, tapasztalat mellékes!
Amennyiben nincs helyed, a látványért cserében a haveroddal nálam meztelenül, nyugodt körülmények között szórakozhattok egymással vagy gay videot nézhettek! anyagiaktól mentesen!

boyschwanz@hungary.org

kroaszon456 Creative Commons License 2015.04.12 0 0 1640

Valaki nem szopatna le egy fiatal debreceni srácot?

ww11 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 1638

Szívesen szopnék valakit, max. 26 évesig. Békéscsaba vagy környéke

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.12 0 0 1637

Nekem az "első" szopásom nem önkéntes volt! Egy nagy darab erős pasihoz felmentem megnézni valami meccset, Ott aztán kiderült, hogy Ő nem így gondolta, de már nem volt visszaút! Először pofozott, aztán lekötözött, és megszopatott! Nem nagyon volt szép élmény akkor! Később már szerettem volna ilyen pasit találni, de sajnos nem sikerült azóta sem .

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.12 0 0 1636

50-es pasi vagyok, a héten vesztettem el orális szüzességemet pasival. Volt egy aktív, és volt egy passzív szerepem.

- Az első pasinak olyan nagy volt a farka, hogy tátva maradt a szám. Majdnem kiakadt az állkapcsom, és nem tudtam tövig bekapni, mert öklendezni kezdtem. Próbáltam én mindent, amit láttam tapasztaltam, de nem ment el a pasi. Én is éreztem, hogy egy kicsit bénázok. De maga az élmény az jó volt, sajnálom , hogy így nem tudtam elélveztetni. (Azért nem kellett őt félteni, megtalálta módját, hogy elélvezzen. Ahogy én is.)

- A második pasi az kifejezetten ragaszkodott hozzá, hogy a szájában menjek el. Brutálisan jól csinálta. Ekkorát nem tudom mikor élveztem utoljára. 

Sajnos az én életemben előforduló nők nemigen szerették a szájukkal csinálni, ezért valószínű, hogy  még próbálkozom még, mindkét szerepkőrben.

darvin Creative Commons License 2015.03.12 0 0 1635

60 - éves ápolt  nemfügetlen diszkrét pasi vagyok Győr - Moson - Sopron megyéből

Kevés önbizalommal és sajnos én is kis mérettel rendelkezem  mereven max: 14 cm.

Szeretnék levelezni és képeket cserélni,  esetleg a későbbiekben összejönni.

Kor és alkat nem számít.

Fontos továbbá az ápoltság, és a diszkréció

Szopatnék !!!

Aki komoly érdeklődő írjon a e-mail címemre:  lasaint@freemail.hu   jelentkezhetnek, férfiak, nők, és párok is.

Nekem a lényeg hogy szabadon elengedhessem magam, ne kelljen feszülni a méret miatt

boyschwanz Creative Commons License 2015.03.08 -1 0 1634

Ötvenes, faszimádó, pasi 24-25 év alatti szegedi (akár) kollégista vagy csak szegeden járó srácot vagy srácokat szopna (lehetsz színes bőrű is - SŐT, akár afro is)!
Hely megoldható, de izgi helyek is érdekelnek!
Testalkat, méret, bőrszín, nemzetiség, tapasztalat mellékes!
Amennyiben nincs helyed, a látványért cserében a haveroddal nálam meztelenül, nyugodt körülmények között szórakozhattok egymással anyagiaktól mentesen!

boyschwanz@hungary.org

szellenor Creative Commons License 2015.03.05 0 0 1633

Normális , átlagos, utazni tudó pasi odaadná játékra a szerszámát...csak nők vagy párok számára...

szellenor@gmail.com

Szép Andrea Andai Creative Commons License 2015.03.05 -1 0 1632
Szopni szeretek én is Nyíregyházán lakom és szerelemből akarok kölcsönösen szaftos szopás minden formáját imádom ha válaszolsz a levelező ben küldök képet magamról miniben combfixben szeretem szopni a finom 😋 farkad irj anett75@outlook.hu ide küldj képet és én is küldök képet magamról csók Andi
Előzmény: Törölt nick (1607)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.04 0 0 1631

Engem érdekelne - küldj képet -email címet-Köszi

Előzmény: dick21,5 (1610)
mark2020 Creative Commons License 2015.03.02 0 0 1630

Sziasztok! Én macis vok 25/178/130 kis intim mérettel...  Kecskemét és környékén keresek fiatal átlagos v vékony srácot főleg orálra, ami érdekel még az a popsinyalás, ujjazás, esetleg dugás, ezek aktív szerepben, simogatás, smár, ilyenek. Helyem nincs csak kocsi. Email: markxxx20@gmail.com , skype: mark8805 

firsttime Creative Commons License 2015.02.28 0 0 1629

Sziasztok most délelőtt keresek nagyfarku srácokat bpen. 

gabo1990 Creative Commons License 2015.02.27 0 0 1628

Helló. szopatnék békéscsabán, vagy szarvason. ha valakinek van kedve szopni, állok rendelkezésre. mail publikus. írjon, és küldök képet, ha akarja. max. 28 éves korig írjanak.

B3rserkeR Creative Commons License 2015.02.20 0 0 1625

Jól néz ki. :P

Előzmény: Törölt nick (1624)
B3rserkeR Creative Commons License 2015.02.18 0 0 1623

Szevasztok!

Valakinek lenne kedve Szolnokon szopatni?

23/F

-vertigooo-- Creative Commons License 2015.02.16 0 0 1622

Szeged! 

26 éves szegedi bikiváncsi enyhén macis srácként keresem azt akit akár alkalmilag akár rendszeresen kényeztethetnék szájjal, popsival. Leginkább csak adni akarok így!

Még absz.  kezdő vagyok, eddig csak élettelen eszközökkel volt dolgom... De így nem az igazi.  :) 

Hely hetente egyszer kétszer ideig óráig adott,  kíváncsiság,  odaadás adott, diszkréció adott és elvárt.  :) 

26/175/83 

88vertigo88@citromail.com

peter bi Creative Commons License 2015.02.16 0 0 1621
30-éves Nyiregyházi fiu szopna.Akár más is lehet. peter19840101@freemail.hu
Hazaspar34 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 1620

Sziasztok ugyan nős vagyok de rengeteget fantazialok rola hogy egy nagy f... Pasi elém logatna a f....   Uuuuu vagyom ra nagyon...

kisalbi Creative Commons License 2015.02.15 0 0 1619

Kit szophatnék le debrecenben a jövőhéten?

carotcake Creative Commons License 2015.02.14 0 0 1618

Most vecses kornyeken!!!

Fiatal igenyes srac

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.14 0 0 1617

Sziasztok! 

Pécsen szopnék. Helyem nincs. Én 36éves átlagos bi srác vagyok.

RoeEE Creative Commons License 2015.02.14 0 0 1616

Sziasztok!

21 éves helyes Vas Megyei srác vagyok! Korombeli srácokat keresek ismerkedni, haverkodni (esetleg szex)!

Csak olyan írjon, akik találkozni is akar. Kamusok „bujkálok”, aberráltak, öregek KERÜLJENEK! Írj bátran!!!   e-mail: cheetosgyerek@gmail.com

mark2020 Creative Commons License 2015.02.14 0 0 1615

Sziasztok! Kecskemét és környékén keresek fiatal átlagos v vékony srácot főleg orálra, ami érdekel még az a popsinyalás, ujjazás, esetleg dugás, ezek aktív szerepben, simogatás, smár, ilyenek. Helyem nincs csak kocsi. Email: markxxx20@gmail.com , skype: mark8805 

Maszti Marci Creative Commons License 2015.01.25 0 0 1613

Orál

A legelső orál élményem óta ez a kedvencem, nem tudok mást említeni ami annyira felizgatna.
Ha masztizok mindig azon fantáziálok hogy feleségem a szájába veszi és úgy izgat és bele élvezek a szájába.
Nem tudom miért ez a vissza és vissza térő fantáziám.
A legjobb ha bele is élvezhetek a szájába. Az most is nagyon felizgat, már ahogy ezeket a sorokat írom is kőkemény.
Eddig még nem volt ahhoz szerencsém hogy le is nyelje (talán egyszer, de elég ködösek az emlékek, ittunk meg füveztünk és nem merem biztosra állítani hogy akkor lenyelte-e vagy sem). Amit akkor nagyon tudnék díjazni, nagyon szeretném. Mert valahogy mindig bűntudatom van azért mert utána megy és kiköpi. (Rossz az íze? Kóstoltam, nem kibírhatatlanan.)
Jól esne ha ott maradna mellettem és egyszerűen lenyelné.
De mivel tudom, hogy nem akarja lenyelni, és csak miattam nyelné le, megint bűntudatom lenne, ha megtenné.
Ez egy 22-es csapdája, egy paradoxon.
Pedig mondta, hogy volt idő amikor lenyelte, akkor irigy voltam arra akinek lenyelte.
Lehet hogy a mennyiséggel van baja, néha elég sok jön belőlem, persze nem annyi mint Peter North-nak. De már ezt megírtam.
Én sem viszolygok az ő punci nedvétől miközben széjjelnyalom a punciját, sőt nyelem mint kacsa nokedlit. Egyszerűen izgat az, hogy érzem hogy jó az amit csinálok.
Minidig is szerettem puncit nyalni. A 69-et ellenben nem szeretem, mert vagy rá figyelek vagy magamra. Ha rá, akkor kezd lelohadni és megkérdezi hogy nem jó ahogy csinálja, ha magamra akkor meg nem tudom úgy izgatni ahogy szeretném :)

Szóval lányok ha olvassátok, legyetek szívesek úgy intézni, hogy vagy lenyelitek vagy pedig titokban úgy csináltok mintha lenyelnétek (miközben épp levegő után kapkod, kiköpitek ott helyben zsepibe).
Végül is nem azért adja nektek a fiú hogy csak úgy elpazaroljátok :D :D
Nem hinném hogy hálátlan lenne a barátotok ;)

Nektek milyen élményetek van az orállal kapcsolatban?

Tovább »

forrás: Blogspot.com

diszkretpasi Creative Commons License 2015.01.19 0 0 1611

joképű diszkrét pasi szopna holnap pesten vagy pest megyében

dick21,5 Creative Commons License 2015.01.19 0 0 1610

De nagyon lesszophatna valki.

76xd Creative Commons License 2015.01.15 0 0 1609

Sya! Én a tapasztalat szerésben tudok segiteni nem fogsz csalodni!

Előzmény: mirella91 (1579)
tomt264 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 1608

30 as, sportoló, arányos testalkatú, jó megjelenésű, férfi vagyok.
Partnert keresek nem túl szőrös/borotvált, egészséges, ápolt férfi személyében, hosszabb távra, heti 1-3 alkalomra.
18 tól, kor nem, fentiek fontosak.
Szeretnék franciázni kölcsönös szimpátia esetén, egyéb is, kötetlen barátság, diszkréció.
Budapest és környéke, hely szükséges.

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.11 0 0 1607

Nyíregyházán keresek ápolt!  diszkrét, jó méretű srácot akinek verném és kiadósan szopnám csak viszonzás nélkül,.
és csak képpel a farkadról..
akabsa@freemail.hu