Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Törölt nick 2011.07.08 Creative Commons License 116

sziasztok!

én is két éve vagyok már együtt a párommal, mi is a megszakított közösülés híve vagyunk. és eddig még nem estem teherbe, és nagy valószínűséggel nem is fogok addig, ameddig úgy nem döntünk, hogy babázni szeretnénk.

szerintem emelett a teherbeesés nem mázli kérdése. egyszerűen - ahogy már páran megjegyezék - érett fétfi kell hozzá, aki ismeri a saját testét és annak működését. egy tizenéves suhancnak inkább a gumi. az megvéd ettől is, meg a  betegségektől is, és cserébe nem kell agyonhormonozni a lánykának a testét.

amúgy meg az orgazmus, még az óndó előtti cseppeknek az a neve hogy előváladék. nem előtej vagy előfolyadék....és valóban van esély arra, hogy néhány sperma előforduljon benne, de az az esély nem sok.

összefoglalva és a megszakított közösülés híve vagyok. főleg ha a férfi nem szereti a gumit, de a hrmonok ellenzője is. a megszakított közösülés  legtermészetesebb modszer, ami  - a párom szerint, és az ő figyelmességének hála szerintem is  - semmivel nem von le a szex élményéből.

Előzmény: Enci:) (94)
linda89 2011.07.08 Creative Commons License 114

akárki akármit mondt ez nem egy biztos módszer.... én is azt hittem... több mint két évig így "védekeztem/tünk" míg nem egyszer terhes nem lettem... mondanom sem kell egyáltalán nem voltam felkészülve rá 22 évesen egyetemistaként pénz nélkül és egy olyan sráccal akivel biztos nem akartam le élni az életem... hosszas rágódás után abortusz mellett döntöttünk, életem legnehezebb döntése volt, és a súlyát egy élteten át cipelnem kell... azért írok most ide hogy mások ne kövessék el ezt a hibát... és ez nem csak egy ritka eset... nagyon sok embert ismerek személyesen akik így este teherbe....

annaszabo 2010.06.13 Creative Commons License 113

sziasztok! én kb. 2 hónapja védekezek megszakítotásos módszerrel most megjött a menstruációm és elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni, remélem minden rendben lesz...már megijedtem h esetleg terhes lehetek,de ha megjött a menstruációm akkor ugye nem?

Angelblade 2010.03.31 Creative Commons License 112
Gyerekek! Ezt nem úgy kell csinálni h elélvezel és utána húzod ki a farkad hanem fordítva! Szóval ne magyarázzátok el hogy mennyire nem biztos mert az. Évtizedek óta használom a módszert és sosem ejtettem senkit teherbe. Nem rutintalanoknak való az tuti.És önuralom is kell hozzá. De szerintem itt kezdődik a férfi. A fogalmzásgátló tabletta igenis nagyon ártalmas. De mivel az orvos a gyógyszergyártól a felírt gyógyszerért jutalékot kap, nyilván nem fogja elmondani h ennyivel és ennyivel nő az ilyen és ilyen betegségek kockázata. Azt mondja majd amit hallani akarsz: - Játékosan legyint és azt mondja: - Ugyan már ezek a mai modern tabletták ártálmatlanok! Hogyne. Olvasd el a betegtájékoztatót azt megtudod milyen ártalmatlan. Amúgy ha életbiztosítást akarsz kötni akkor ki kell töltened egy egészségi nyilatkozatot azért h felmérjék a kockázatot. Pl. dohányzol-e, ( na most aki elkezdi h az sem káros az húzzon vissza a középkorba),fogysztatsz-e alkoholt és hogy szedsz-e fogamzásgátló tablettát.Szerinted miért kérdés? Ja és nem kérdi meg h melyiket szeded , azt az ultramodern ártalmatlan fajtát? A Spirálról ne is beszéljünk... Akinek nincs önuralma stb. az használjon gumit. Hülyeség h abban nem jó, ez egy rossz beidegződés,barom duma.Kevésbé érzékeny, de az orgazmus is fejben dől el, tehát ha gumiban nem jó akkor mással van a baj.Ha valaki igazán kívánja a másikat ez nem ronthatja el az élményt. Továbbá véd a nemibetegségek jelentős részétől, a mai össze-vissza kefélő tiniknek kifejezetten javallom. Hátránya h 200 ft egy darab, de azt gondolom akinek ennyit nem ér a dolog az ne szexeljen. És nézzen magába h Nike cipőre, drága mobilra, extasy-ra stb. jut akkor erre miért nem... Kellemes bujálkodást!
Angelblade 2010.03.31 Creative Commons License 111
Dinioo1: Így van , tehát neked aki csak ba*ol nem való!
pimpa1982 2010.03.29 Creative Commons License 110
Ha az ember nagyon magára akar haragitani egy nőt,a legbiztosabb megoldás,a szeretkezés közbeni megszakitás.
Többet nem kell találkozni XD
aniju 2008.12.01 Creative Commons License 109
bocs,16-23
aniju 2008.12.01 Creative Commons License 108
A Pearl indexe 16.23, ez az adott fogamzásgátlási módszer sikertelenségét jelenti, 100 nőből hánynak nem jön be...
krisztus*.* 2008.11.17 Creative Commons License 107
szerintetek mennyi a valószínűsége,hogy terhes vagyok? mer magömlés előtt is ugye távozhat hímivarsejt...
már előző bnőjével is így csinálta többször és nem votl semmi baj
Fáradt Vándor 2008.11.17 Creative Commons License 106
10 napos teszt tuti van...
Előzmény: krisztus*.* (105)
krisztus*.* 2008.11.17 Creative Commons License 105
sziasztok!18 éves lány vagyok..3 napja a volt barátommal megszakított közösülést csináltunk...állítólag nem ment el és hogy ne aggódjak..de mos csináltuk először..mert neki nagyon rossz az óvszer..
az a baj,hogy anyunak nem merem elmondani mert már nem járok a sráccal
félek,hogy esetleg terhes vok...
tudnátok segíteni?terhességi teszt hány hét után mutatja ki?
álomkórostoros 2007.11.11 Creative Commons License 104
Én ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy mi csak 1-szer próbáltu és rögtön baba lett belőle.
olgabori 2007.08.23 Creative Commons License 103
Lehet, hogy mázli, de akkor én tíz éven át mázlista voltam. Aztán amikor végül babát akartunk, akkor elsőre összejött. Lehet, hogy ez is mázli volt.
Előzmény: Enci:) (94)
Mikolt 2007.08.23 Creative Commons License 102

minden terhesseg 1 alkalombol jon letre.

megszakitassal 100 nobol 25 egy ev alatt, tablettaval 100 nobol 0,1-0,4 egy ev alatt.

Előzmény: curva (101)
curva 2007.08.23 Creative Commons License 101
Köszi a választ, nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan jön.
Közben utánanéztem, hogyaszongya négy nőből egy esik teherbe egy év alatt, ha ezt a módszert használják. Azt hiszem, tablettával százból egy, vagy még jobb az arány.
Akkor most valamelyest megnyugodtam, mert ez nem egy év volt, csak egy alkalom, bár az alábbi körülmények mellett.
Előzmény: Mikolt (100)
Mikolt 2007.08.23 Creative Commons License 100

mellekhatas nincs, kockazat a terhesseg. ne lepodj meg, ha ugy 6-12 honapon belul sikerul osszehozni.

Előzmény: curva (99)
curva 2007.08.23 Creative Commons License 99
Sziasztok!

Bár nagy csend van itt, megkérdem, tud-e valaki hozzátenni a következőkhöz. Szeretkeztem most valakivel, de közben több kicsi kilövellésem volt (szokott ilyen lenni), akkor mindig időben ki is vettem, még a szerszám végét is megtöröltem, nézegettem, hogy esetleg maradt-e valami a húgycsőben (így jó és gördülékeny egy együttlét), aztán vissza be. Eredményt még nem tudok. Kockázat? Mellékhatások?

Köszi, üdv!
szrekuc 2006.06.05 Creative Commons License 98
kedves mindenki

megakadt a szemem a topikon es beleolvastam es csak annyit h most fel eves a kisfiam akit egyedul nevelek.ennyit a modszerrol a menstruacio alatti szabad szexrol es a naptarmodszerrol :) bar vki meg bogyo mellett is terhes lesz :)
a bebit nem banom mert fantasztikusan edes de azert nem ez a legidealisabb modja a gyerekvallallasnak
a bogyo nekem is szar volt de azert tanultam vmit.marmint a pasikrol :)

uddv!
Mákdaráló (()) 2006.05.31 Creative Commons License 97
Menj el a legközelebbi ügyeletes nőgyógyászhoz, és mond el neki a problémádat. Valszószínű fog receptet adni esemény utáni tablettára. Feltesz majd néhány kérdést, szóval a TB kártyádat mindenképpen vidd magaddal. Ha ki akarod váltani a gyógyszert pénzt is vigyél... Sajnos ez a 2 bogyó nem lesz olcsó, kb 3500-4000 Ft körül lesz.

Ha nem akarsz orvoshoz menni akkor figyeld a mensesedet, és ha sokat késik vegyél egy terhességi tesztet, ha pozitiv lesz akkor nyomás megint a dokihoz, de reméljük hogy nem lesz az.
Előzmény: k.anita (96)
k.anita 2006.05.31 Creative Commons License 96

Sziasztok!

Kérlek segítesetek!

Tegnap együttvoltam a barátommal és nem használtunk semmit! Kb. 10 másodpercig volt bennem és utána kihúzta mert érezte hogy lesz valamit. Aztán amikor kivette a "fején" volt valami. Kiment a mosdóba és látta hogy 2 csepp jött belőle. Szerintetek elment bennem? De ilyenhamar nem lehet, amúgy is tök sok idő mire ő elmegy.

Vagy az csak előfolyás lehetett? Vagy szerintetek ennyitől teherbe is eshetek? Szerintetek mit csináljak?

kérlek írjatok

köszi

Törölt nick 2006.03.28 Creative Commons License 95
Sztem van egy pár fogamzásgátló módszer amivel nemkell megszakítani a kellemes pillanatokat....
Enci:) 2005.09.29 Creative Commons License 94

Sziasztok!

Én 2 éve vagyok együtt a párommal és a megszakításos dolgot használjuk.

Szerintetek akkor csak mázli, hogy eddig nem estem teherbe?

Vagy nem is eshetek majd ha akarok teherbe?

Ja és néha ha úgy tartja a kedvünk a menses alatt meg se szakítja a dolgokat.

Régebben én sem voltam ilyen bátor, a gumi híve voltam, de tény, hogy így kényelmesebb és nem is irritál odalent.

Komolyan szerintetek csak mázli, hogy 2 év alatt nem estem teherbe?

vakbarát 2005.09.05 Creative Commons License 93
Az óvszert nagyon hamar meg lehet szokni, és egy magasabb izgalmi szint után ugyanolyan élvezetes.
Előzmény: Hamu9 (92)
Hamu9 2005.08.16 Creative Commons License 92

Sziasztok!

Szerintem, a fogamzásgátlásnak nem ez a legjobb módja, mert egyetlen csepp elég lehet a fogamzáshoz. És vannak férfiak akiknek már előbb is ürül valami "előtej", nem csak amikor élveznek.

Nem is lehet olyan jó, elhagyni a hüvelyt. Az óvszer biztosan jobb, de nem elég élvezetes, és a férfiak nem is nagyon szeretik.

Részemről bár nem szeretem, szedem a gyógyszert.

Hamu

dinioo1 2005.04.01 Creative Commons License 91
szerintem a megszakitott kozosules pont azoknak valo, akik "kozosulnek".
BBéci 2005.03.27 Creative Commons License 90
Akár működik, akár nem, elrontja az egészet! Az persze más, amikor az arcát akarom összemaszatolni, olyankor a látvány kárpótol.
D'Aerosmith 2005.03.26 Creative Commons License 89
A megszakitott kozosules nem mukodik, az biztos.
Előzmény: flopi_kukac (88)
flopi_kukac 2005.03.20 Creative Commons License 88
ahoj!
csak annyit hogy tesómék is a megszakított közösülésnek hódolnak ... és háát
tavaly született a harmadik gyerekük.
persze családban ilyenről nem illik beszélni de az utolsó két poronty nem volt
betervezve :)
férje meg ő is orvosok és kicsit elgondolkoztató hogy ennyire nem bíznak bármiféle
tablettában vagy mechanikus megoldásban. ehhez hozzájárul az is hogy a férj
eléggé vallásos és tilos bármilyen fogamzásgátlási módszer. no de akkoris ... elvégre
már a 21. században élünk :)
nálam egyszer volt csak para. pont az első alkalommal. másnap a partner riogatni
kezdett hogy szerinte mégse működött rendesen az óvszer dolog (?). volt is para
rendesen míg a mikulás délre vonult :))) majdnem elvette a kedvem az egész
sex-dologtól úgyhogy inkább tőle ment el a kedvem :)
üdv: flo
ants8019 2005.03.20 Creative Commons License 87
Valóban sok férfi azt mondja, a megszakított esetében a lényeg marad el, az én kedvesemnek evvel semmi problémája. Kérdezetem tőle, nem-e rossz, de ő abszolút nem lát benne nehézséget vagy rosszat. Hallottam olyat is, hogy aki így szokta meg, annak ez temészetes. Furi, amikor egy nő kezdi el mondani, hogy lehetne azért másképp is...abszolút érett és tapasztalt férfiről van szó! Igazából ennek rejtett vonzata is lehet, de az élvezet szerintem nagyobb úr. Pl. sok férfi nem bízik a nőkben, inkább tesz érte, bebiztosítja magát..
Teaway 2005.03.20 Creative Commons License 86

Bár nem igazán tudom, hogy miről beszélsz, de szívesen!:)

Előzmény: home3 (85)