Keresés

Részletes keresés

Tapi11 Creative Commons License 1 napja 0 0 12946

Azt nem tudom, hogy le lehet vásárolni, de 5 évig biztos érvényes.

Előzmény: ramazza1 (12945)
ramazza1 Creative Commons License 1 napja 0 0 12945

Tappi, Day to daybe is vásároltam😀,de ez egy ruházati  áruház volt. Kasmìr kendőt vettem ajándèkba. A bolt nevèt nem tudom,mert már becsomagoltam. Otthonról meg tudom ìrni. 

Viszont,remèlhetőleg jó áron sikerült èdessèget is vennem. Nagyon sszeretem az aszalt gyümölcsbe mártott csokit. Ès nèmelyik mèg meg is van töltve. Csak 1 kg vettem🤣Ezt day to daybe nem láttam.

Egy kèrdès mèg. Azt mondtak,hogy a silver nol kártyán maradt összeget az állomáson lèvő kis büfèbe le lehet vásárolni. A reptèren esetleg valahol? Igaz,hogy 5 èvig èrvènyes a kártya?

Előzmény: Tapi11 (12944)
Tapi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 12944

Csak nem Day to day volt a bolt neve?

Előzmény: ramazza1 (12943)
ramazza1 Creative Commons License 2 napja 0 0 12943

köszi Tappi.

Sikerült abraval a creeken hajókázni. Megnèztem az al maktoum muzeomot,a dubai múzeumot is ha már arra jártam.

Találtam közben egy jó boltot is. A bazárba minden nagyon drága. Itt tized annyi volt. Az aszalt gyümölcsös èdessègből 1 kg vettem. Tuti örülni fognak a barátaink nekik. Itt is alkudtam. 

Előzmény: Tapi11 (12940)
Tapi11 Creative Commons License 2 napja 0 1 12942

Nem, csak 6 felnőtt volt. Tavaly tavasszal volt, hogy a franciaágyas szobánál 2 felnőtt + 1 12 éven aluli gyerekkel számolt. De ősztől már nem találtam ezt a lehetőséget. Még mi is úgy foglaltuk tavaly:

Előzmény: summer2 (12941)
summer2 Creative Commons License 2 napja 0 0 12941

Megnéztük a foglalás módját újra, talán jó lesz. :-) Majd este foly.köv. :-)

A saját honlapon lévő foglaláskor nem tesz különbséget hogy felnőtt v gyerek. Nálunk viszont lesz egy 7 éves és egy 8 éves gyerek. A szobák tekintetében is csak a 3 külön ágyas szobákat ajánl fel. Ezek szerint a szobák nem pótágyazhatóak? Olvastunk ilyet is. Nálatok volt gyerkőc?

Előzmény: Tapi11 (12938)
Tapi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 12940
Előzmény: ramazza1 (12939)
ramazza1 Creative Commons License 2 napja 0 0 12939

Sziasztok! Egy gyors segìtsèg kellene. A Creek -en akarok hajókázni. Hol tudok arra beszállni?

Előre is köszi

Tapi11 Creative Commons License 2 napja 0 2 12938

Mi 2 db franciaágyas és 1 db 2 különágyas szobát foglaltunk, 3 különböző család nevére, egy foglalással. Amikor odaértünk, akkor az egyik szobát megkeverték, de csak a neveket. Mivel a különálló ágyas szoba egy kicsit olcsóbb volt, ezért az árkülonbözetet a 3 család egymást között utólag elintézte. A 2 különágyas szobák elfogytak, ezért mi 3 különágyas szobát kaptunk, ugyanazért a pénzért. A bejelentkezéskor levették a szoba NETTO árát (minden család a saját szobája árát külön fizette), majd a nyaralás végén (már itthon voltunk) akkor vonták le az adókat. Semmilyen más költségünk nem volt, és nem zároltak semmit. Mastercard bankkártyával fizettünk.

Előzmény: summer2 (12937)
summer2 Creative Commons License 3 napja 0 0 12937

Köszi a szállás infókat is.. Úgy döntöttünk hogy a saját oldalon foglalunk. Nemrég le is foglaltunk egyszerre 2 db 3 külön ágyas szobát.. A foglalás visszaigazolásakor mind  a két szobára az egyik család nevét írta be,  ami szerintünk így nem volt jó, így hibás adat miatt töröltük a foglalást.  Továbbá szükségünk lesz majd még egy 2 fős szobára is. (összesen 3 szoba kell 8 főre )Kérdés: Külön-külön kell a szobákat lefoglalni? Nálatok esetleg fellépett ilyen nemű probléma? Ti hogy foglaltátok, persze ha egynél több szoba kellett nektek is. A hotelba készpénzzel vagy kártyával tudtatok fizetni? Melyik a jobb, ha lehet ilyet kérdezni. Minden esetben felszámolja a szálloda az egy éjszakát árát, vagy ez is ilyen letétes dolog és ha nincs semmi károkozás, akkor visszaadják? Köszi mindenkinek a segítséget! :-)

Tapi11 Creative Commons License 3 napja 0 2 12936

A hotel saját oldalán a legolcsóbb. A bookingos foglalást az atana hotel törli valamilyen indokkal, amikor oda érsz, hogy ne kelljen fizetnie jutékot a bookingnak. Tavaly mi is a hotel honlapján foglaltunk.

Előzmény: summer2 (12934)
Matez369 Creative Commons License 3 napja 0 1 12935

Szia, 

Mi márciusban megyünk, néztük a bookingon, de végül a hotel saját oldalán foglaltunk.

Kedvezőbb áron sikerült  rögtön jött visszaigazolas is. A többi majd kiderül. 

Előzmény: summer2 (12934)
summer2 Creative Commons License 3 napja 0 0 12934

Sziasztok! Köszönjük az infókat a repjeggyel kapcsolatban, sikerült foglalni. Most Bookingon keresztül az Atana Hotel foglalása miatt szeretnék kérdezni. Kérdésem: Kondíciók beállítása után, kiadja, hogy mindenféle adót, illetéket tartalmaz a számolt összeg. Ez így meg is áll? Mert olvastunk olyat, hogy mikor a hotelbe érkeztek addigra 30.000,- Fttal többet kellett fizetni.. Volt e mostanában vki közületek, aki Bookingon keresztül foglalt az Atanában? Tapasztalat mi volt?

Hol érdemesebb foglalni? Saját, az Atana Hoteltől közvetlenül? Így foglalt már vki, a hotel saját oldalán keresztül?

Köszönöm.. :-)

sjocc Creative Commons License 4 napja 0 0 12933

sziasztok! Jan. 17-én utazunk wizzair-el Dubai-ba, szerintetek (vagy tapasztalat alapján) lehet alkoholt vinni feladott bőröndbe, 0,7l-es Vodkára gondolok. Lehet ebből gond a reptéren? Vagy inkább vegyünk ott a duty free-ben? Előre is köszi!

manettt Creative Commons License 4 napja 0 0 12932

Igen, fizetős, vagyis ha a víziparkba befizet valaki, akkor strandolhat is ott, van saját homokos rész. A Nasimi beach egy elzárt rész, ott az tud strandolni, aki az Atlantisban lakik. 

Előzmény: Anonym2018 (12920)
KPKata1 Creative Commons License 5 napja 0 0 12931

Köszönöm a gyors választ. Ez ugye csak visszafelé van, az oda útra ugyanúgy be tudok checkolni neten, mint ahogy más járatoknál?

Előzmény: cicmarek73 (12930)
cicmarek73 Creative Commons License 5 napja 0 0 12930

Úgyanúgy mint itthon is, mikor a csomagot adod fel, beálltok a Wizz ablakhoz, csak az útlevél kell, ők adják a beszálló kártyát, utána mentek a biztonsági ellenörzésre.

Előzmény: KPKata1 (12929)
KPKata1 Creative Commons License 5 napja 0 0 12929

Na...ne röhögj ki, eddig mindig neten checkoltunk be. Súlyosbító tényező, hogy csak magyarul beszélünk, gondolom ők meg pont magyarul nem tudnak. Szóval a biztonsági ellenőrzés előtt kell vagy utána? Milyen papír kell hozzá? Gondolom útlevél, a repjegy vásárlásról mit kell mutatni?

Előzmény: anetkukaca pont hu (12928)
anetkukaca pont hu Creative Commons License 5 napja 0 1 12928

A check in pultnál próbáld ;)

Előzmény: KPKata1 (12927)
KPKata1 Creative Commons License 5 napja -1 0 12927

Check in-nel kapcsolatban lenne kérdésem. Most azt írja a Wizzair oldala, hogy Dubaiban nincs lehetőség internetes checkinre. Akkor csak az odaútra tudok beszállókártyát nyomtatni, visszafelé pedig a reptéren kell? Ott hol találjuk a beszállókártya kiadóját? Este lesz ott valaki? Még erre nem volt példa, pedig elég sokat utazunk.

Tenessi Creative Commons License 6 napja 0 0 12926

Szervusztok! Mi a jan 19-i Wizz-el megyünk Dubajba. Kérdés:Érdekel valakit a reptérről / DWC / közös taxi a városba / Atana Hotel / , mi ketten vagyunk 1 normál börönddel és 2 hátizsákkal. Tenessi 

ramazza1 Creative Commons License 6 napja 0 1 12925

Sziasztok! 

Ma reggel megèrkeztünk Münchenből Dubaiba.

A Gloria Hotelt nèztem ki magunknak,ami január 6-tól a two seasons nèven fut tovább.

Első utunk volt ide. A Condor gèppel jöttünk, ami a FlyNikihez hasonlóan kènyelmesebb ülèsekkel van felszerelve. Hatalmas Boing gèp volt, full tele utasokkal. Ausztrián keresztül, Budapest, Bukarest, Bulgária, Törökország, Irán útvonalon jöttünk. Sajnos on line nem tudtam becsekkolni mert elaludtam este, reggel meg már nem engedett, ìgy a vèletlenre bìztam az ülèsünket. Amikor a jobb oldalra kaptam el voltam!  keseredve, de amikor Dubai felett megláttam a pálma szigetet a burj a. l arabot ès a sok felhőkarcolót a szìvem kalapálni kezdett. Hamar átmentünk az ellenőrzèsen ès amìg a párom a bőröndökre várt, addig èn pènzt váltottam. Senki ne tegye! A kijáratnál van sorba pènzváltó, ott jobb az árfolyam. En mondjuk csak 50 eurot váltottam a silver nol kártya miatt. 

Mivel transzfert kaptunk, ìgy megmondták melyik számú buszra szálljunk. A környèkre kevesebb nèmet utazott, ìgy 6 fővel vagtunk neki . A szállodánk a 2. Megálló volt. Ahogy megèrkeztünk kedvesen fogadtak minket. A recepciós is aranyos volt. Mivel automatikusan a nèmet jön belőlem, ìgy aztan ő angolul èn nèmetül válaszoltam. Kiderült azonnal kapunk szobát. Jött egy nèmet hölgy is abba a szállodába, ő nem kapta meg csak 14 órakor a szobáját. Èn egy alap szobát rendeltem, utcai kilátással. Ez volt a legolcsóbb. Nagy meglepetès èrt, ,amikor egy apartmant kaptunk pálma sziget ès burj al artab kilátással. Teljesen látni az atlantis hotelt.Az apartman áll 1 konyhából, hatalmas nappali,dolgozó szobával, egy hálóval ,egy fürdő ès egy mosókonyhával. Az erkèlyajtót viszont saját felelőssègünkre nyitották ki. Kulcsra van zárva. Közben kèrtünk átalakítót is, ,amit azonnal felküldtek a szobánkba. Azt hozzateszem, ,hogy a recepciósnak,miután azonnal adta a szobát,pedig addig nem tudtuk,hogy hova adta,adtuk az eurót baksist.A hordárnak 5AED-t adtunk. Mindenki nagyon köszönte. Látszott itt nem elvárt dolog ez,de nagyon örültek neki. 

A metro pont itt van a szálloda mellett. A mall of the Emiratest meg is látogattuk,valamint itt a környèken az èttermeket. Találtunk egy jó dönnerest. Nagyon finom volt minden. Sőt mondta menjünk holnap is😀 A szállodánkkal szemben van a Mercure apartman hotel. Első gondolatom az volt, de sokan panaszkodtak a reggelire,ìgy elvetettem. Az Atana hotel sincs messze tőlünk, 

Este megkerestük s medencèt. Van egy úszómedence, egy gyer

ek ès egy jakuzzi. A medencèkből rálátni a burj al arabra. Lenyügöző látvány ahogy ki van világítva ès mindig más szìnben pompázik. Holnap reggel frame, burj khalifa, aquarium és fontain ledz. Nem győzünk betelni diubaial. Fáradtak vagyunk, ,de mentünk.. Bocs, hogy hosszúra sikeredett.

asztalosistvan2 Creative Commons License 6 napja 0 0 12924

Nagyon szepen koszonom minden egyes forumtarsnak a segitseget. Ujra az Atana hotelbe utazunk (tavaj is ott voltunk). Ar/teljesitmeny szempontbol 514 euro 2 szemelyre 5 ejszaka reggelivel szerintem tokeletes (tavaj olcsobb volt).

Masreszt meg a tavaj voltunk jeep safari-n es egy dubai-i ismeros (nem tartjuk mar a kapcsolatot) adott elerhetoseget maga a cegtol aki a sivatagban uzemelteti a helyet (ahol a musor zajlik es ahova erkeznek a jeep-ek), igyhat 40 dirhamert fejenkent minden benne volt. Ha valaki erdekel, hagyok szamot is, Whatsapp-on elerhetoek : +971561037744

Vajon a Virgin halozat mennyibe kerul 1 hetre es pl Dubai Mall vagy Mall of the Emirates-ben van kepviselete? Sajnos sokat hivnak itthonrol majd es jo lenne interneten visszaszolni barhonnan hogy ne probalkozzanak, varjanak mig hazaerek...

abdul2 Creative Commons License 6 napja 0 0 12923

Szia, gyorsabb válasz amit tudok (éppen kint vagyunk).

2. Dubai Eye nincs még nyitva, szerintem még hónapok kérdése. De maga a felsziget látogatható, gyalog sima ügy a Walk sétányt ok. vannak már működő hotelek és a setalo rész is kíván alakítva (egy két étterem És bolt már nyitva). Nagyon szépen megcsinálták, esti órákban érdemes menni a fények miatt. JBR látványa is szép innen este.

4. Ajánlom a gettransfer alkalmazást, beírod hogy jobban hova szeretnél menni és egy napon belül kapsz több ajánlatot, amelyek közül kiválasztódott a neked megfelelőt (kb úgy működik mint otthon a soforhivo ha azt ismered). repuloter transzfert is siman lehet így intézni olcsón, előre lefoglalva. Mi használtuk már, minden ok vele.

6. Visszafelé nincs online check in opció, nyomtatott jegy sem kell, útlevél alapján nézik. 

Most a tegnapi géppel jöttünk és előszőr tapasztaltunk késést, már vittek ki a busszal a géphez amikor vissza fordultunk. Gép technikai hiba volt, gép cserét is emlegettek de vegül megoldották. 2 óra késes volt... ahogy néztem így a visszaút járat is késett nagyon, hajnali 4re értek Budapestre...

Az idő most jó meleg nappal, este kell pulcsi. Víz kb 24 fokos, lehet fürdeni. 

Előzmény: asztalosistvan2 (12919)
ibus1990 Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12922

Szia!

Abu-Dhabiba a mecsetbe nem kell belépő! Ferrari World is Abu-Dhabiba van, nagyon jó, ki ne hagyjátok!

Előzmény: asztalosistvan2 (12919)
Zsobacsi Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12921

Sziasztok! Májusban érdekelne e valakit 2 órás part menti hajókázás Pálmafa sziget körül, 48 lábas hajóval? 5-en már vagyunk, 10 főig visz a yacht.

Anonym2018 Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12920

Sziasztok!

Egyetlen kérdésem van csak: az Atlantis, The Palm szálloda előtt található Nasimi Beach fizetős strand? Ha igen, mennyibe kerül? Vagy csak azok vehetik igénybe, akik az Atlantisban szállnak meg?

A válaszotokat előre is köszönöm!

asztalosistvan2 Creative Commons License 2019.01.12 0 0 12919

Sziasztok kedves forumtarsak! Iden januarban ujra Dubai lesz az uticel jan 26 - 31 kozott (igazabol jan 31 ejjel indulunk majd haza). Volna par kerdesem (atfutottam jopar hozzaszolast de nem kaptam valaszt). 

1. Tourist SIM kartya erdekelne. Nezem, eleg borsos arat tettek nekik a tavajhoz kepest. Van valami javaslatotok? 

2. Ugye a Dubai Eye-t nem adtak at idenre sem?

3. Voltunk mar Burj al Arab Public Beach-en, JBR es Marina beach-eken. Esetleg tudtok ajanlani egyeb tengerpartot is? Mondjuk a Kite es a La Mer amiket nem probaltunk de feltetelezem vannak masok is. Nektek melyik tetszett a legjobban?

4. El szeretnenk jutni (Ujra az ATANA hotelben leszunk) Abu Dhabi-ba. Kerdes : erdemes lenne utazasi irodan keresztul foglalni egesz napos turat vagy jobban jarunk ha busszal vagy esetleg taxival jutunk be?

5. Abu Dhabi-ba milyen fontos latvanyossag lenne? Tudok a mecsetrol, gondolom idoben ajanlott interneten megvasarolni a jegyet...

6. HA NEM foglalok helyet a Wizz Air-nel... tenyleg csak 48 oraval visszaindulas elott engedi hogy csinaljak checkin-t? Ha igen...kotelezo kinyomtatni pl a hotelnel vagy eleg ha telefonrol mutatom majd a repteren a dolgokat? Tavaj pl mintha valakit nem engedtek volna felulni gepre mivel nem volt kinyomtatva a jegy visszafele...

7. Szeretnenk hajoturat is ezuttal...mintha Dhew Cruise remlene a tavajrol ilyen teren. Volna esetleg valami otletetek? 

8. Este hol lehet/erdemes setalni? A Dubai City Walk az nem jott be annyira a tavaj...JBR es Marina-n kivul lenne mas javaslat is vajon? A Gold Souk se tetszett annyira mivel nagyon inszisztensek voltak az eladok (pont mint Egyiptomban)

NAGYON szepen koszonom esetleges valaszaitok!

Fodrásztanuló85 Creative Commons License 2019.01.11 0 0 12918

Sziasztok! 

Eladó 2 db wizzair repulojegy Dubaiba. Jan. 15- 22. datummal.

160.000 volt a ket jegy. Van hozza helyjegy + az egyik priority a plusz taska miatt. Ar megegyezes szerint. ;)

KPKata1 Creative Commons License 2019.01.11 -1 0 12917

Én 90e-ért vettem oda-vissza prioritivel, így a kis bőrönd mellé még egy kisebb csomagot is vihetünk. Elsőbbségi beszállás, és minden poggyászt felvihetünk a fedélzetre. Volt jó pár Wizzair pontom, azt levonták belőle. Tudom, hogy nem csúcs utazási élmény vár rám, de még mindig olcsóbb, mint az Emirátes, bár a szolgáltatás messze nem ugyanaz. NEm mindegy, gogy mikor utaznál, elég nagy eltérések vannak az árakban.

Előzmény: Tapi11 (12916)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!